האנרגיות בחודש ינואר

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

אם חשבתם שהשנה החדשה מתחילה בתנופה חזקה קדימה של האנרגיה וב״הורדות״ ענקיות לטובת שנה חדשה וחשובה מאוד זו, אתם צודקים, כך קורה. למעשה, כמה וכמה דברים מתרחשים בינואר שתורמים לנושא האנרגיה הכללי של השנה הזאת, כמו גם לתנופה שמתחילה החודש ושתיבנה במשך כל השנה, תוביל אותנו לינואר 2020.

האנרגיה של ינואר תסייע לנו להפוך בהירים, ערים ונאורים, עם מיקוד טהור בנושא היצירתיות של שנת 2019. נפליג לאורכו של החודש באופן הטוב ביותר אם נשתמש באנרגיה שלו כדי למקד את הכוונה, האינטואיציה והחזון שלנו לנתיב חיינו. ונעשה זאת על ידי כך שנמשיך לעבוד על גבולות, חיבור והתכנסות כדי לברוא הרמוניה, שלווה ושמחה.

השבוע הראשון של ינואר כולל ליקוי ירח חדש שמכין את הקרקע לשנה. במזל גדי, המזל שהתכונות שלו כוללות משמעת, ארגון, מבנה והצלחה בעולם. האם חלק מהנושאים הללו קשורים למה שאנו רואים שמתרחש בעולם היום? אילו מבנים מתפרקים? מי מופיע בחדשות? ״כפי שלמעלה, כך למטה; כפי שבפנים, כך בחוץ״.

עולמות הרוח הפנימיים ועולמות החומר החיצוניים מתמזגים לכדי זרם מתמשך של סינרגיה אנרגטית, הגשמה ודואליות שהן רבממדיות, ההתעלות והאינטגרציה המלאה של הממד השלישי והממד החמישי.

מה שהיה נפרד הופך שלם.

מה שהיה נסתר הופך גלוי.

מה שהיה מעורפל הופך בהיר.

ברגע שיש ברשותנו שלמות, מודעות ובהירות, אנו מוכנים לבחון פוטנציאלים חדשים ולהזמין אנרגיות חדשות שיתמכו בהם, כדי שנוכל לברוא, התכנסות, הרמוניה וחיבור לאחדות העצמי, העצמי הנעלה והמקור.

אבל אל דאגה, יש ליקוי שני שיחול ב-21 בינואר שהוא עוצמתי אף יותר. כל האנרגיות של ינואר מתמקדות בבהירות, זאת אומרת, הן מסייעות להאיר, לקדם, להבהיר ולפתוח את המודעות שלנו למה שמתרחש בחיינו, עם האנרגיה שלנו, ולפתוח אותנו לאפשרויות ולפוטנציאלים חדשים.

בהירות היא הנושא של חודש ינואר וזו לא מילה אופנתית חמימה ונעימה השגורה בפי רבים (כגון, נשמה, תכלית חיים ומיקוד בלב). מטרת הבהירות היא להפוך את הדברים ברורים, לפתוח שער של הבנה ומודעות ולהאיר מצבים שהיו חשוכים, דחוסים ומעורפלים. עלינו להבחין בבעיה ולזהות את מקורה לפני שנוכל להתחיל ליצור אסטרטגיות לפתרונהאת הדברים הללו מגשימה הבהירות.

אזהרה אחת לגבי ינואראם אתם מבקשים בהירותאתם תקבלו בהירות וייתכן שהיא לא תהיה מה שאתם חושבים. כפי שאמרתי, בהירות הופכת את הדברים בהירים וברורים, היא מזהה בעיות ומעניקה מודעות והבנה, אבל היא לא פותרת את הבעיות. למעשה, היא עלולה לגרום למצבים להיראות גרועים יותר לפני שישתפרו, כיוון שבעזרת הבהירות אנחנו יכולים לקבל אישור לכך שמה שחשבנו או שחשדנו שמתרחשאכן מתרחש.

לפעמים אנחנו לומדים דברים שלא רצינו לדעת או שאור הבהירות מאיר דבר מה שלא רצינו לראות.

כעת, כאשר עובדות הבהירות ניצבות למול עינינו, אנו יכולים לנקוט בפעולה הולמת. הבהירות נתמכת על ידי כוונה וגבולות חזקים, כיוון שהם מתחילים להרחיק את זרמי האנרגיה ממה שמסיח את דעתנו ולמקד את האנרגיה שלנו בנתיבים שאליהם הבענו כוונה ושאותם הגדרנו באופן טוב יותר. הבהירות יכולה להסיר את הסחות הדעת, אבל רק משום שעכשיו אנו רואים את טבען האמיתי ואת מטרתן האמיתית ואנו יכולים לבחור באופן מודע במקום באופן לא מודע או בשל הרגל.

הדרך הטובה ביותר להשתמש באנרגיה האינטנסיבית למדי של ינואר היא להביע כוונה נחושה לשלווה, לשמחה, לאהבה, לשפע, לשגשוג ולהגשמה שאנו רוצים בחיינו.

מה כבר הוגשם באופן מוגזם?

מה אנו רוצים שיכנס באופן מלא אל חיינו?

הבהירות מגלה את מה שהוסתר. היא מצביעה על החסימות והמגבלות ועל המקור או המקורות שלהן, אז כוונה וגבולות אנרגטיים תופסים פיקוד, כדי שנוכל לנוע מהתוהו ובוהו אל ההתכנסות, מהסתעפות להרמוניה, מחשכה ומדחיסות לאור ולחירות, ומעמעום האורות שלנו להקרנתם בזוהר עוצמתי. זהו חודש עוצמתי שפותח שנה חשובה ועוצמתית מאוד.

נצלו אפוא כמיטב יכולתכם את האנרגיה כדי לקבל בהירות, התכנסות, חיבור וביטחון, כדי שתוכלו להפוך את שנת 2019 לשנה נהדרת באמת. אתם האחראים להתרחבות היצירתית שלכםשל חייכםהתמקדו באנרגיה שאתם רוצים להרחיב. יש לכם את העוצמה; יש לכם את הסמכות בחייכם. ויש לכם עוצמה יצירתיתהשתמשו בה במודעות, מתוך כוונה ומתוך התחשבות בחיים שאתם רוצים לחיות ובעולם שבו אתם רוצים לחיות.

שיהיה לכם חודש נהדר.

הנה קישור לוובינר בנושא ״תחזיות לשנת 2019״בשפה האנגלית.

******

התמיכה שלכם חשובה – לחצו על הלב