דוח אנרגיה לחודש פברואר 2019

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

התחלנו חודש חדש, והחודש הזה מתמקד בניקוי ״הבלגן״ של ינואר. זכרו ש״הבלגן״ הוא תוצאה של התפוררות פרדיגמות ישנות ואנו עדים להרבה מכך עתה. מיקוד האנרגיה עבור חודש פברואר הוא חיבור כמו גם שאר אנרגיות הממד החמישישיתוף פעולה, קהילה ויצירתיות (שהם גם הנושאים של שנת 2019). החודש יכול להיות חודש נהדר, אם לא נלך לאיבוד בבלבול, בספק העצמי ונשכח שאנו המאסטרים של היקום שלנו וריבונים מבחינה אנרגטית.

הירח החדש של פברואר הוא ירח אחד נוסף בסדרה שהחלה בנובמבר 2018, כאשר כל הירחים החדשים התרחשו במעלה אפס במזל, והתרחשות זו תימשך עד אפריל. המספר אפס (0) אינו מסמל ״שום דבר״, הוא פוטנציאל טהור ומשמעותו אנרגיה שממתינה לכוונה שתהפוך אותה לצורה, אנרגיה המחפשת אחר מיכל אנרגיה שאותו תוכל למלא. לכן, ראו כל ירח חדש, עד חודש מאי, כבעל פוטנציאל טהור, כהתחלה חדשה ורעננה. ירח חדש זה חל במזל דלי, שליט הקהילה, החברים, הקבוצות החברתיות והקשרים.   

האם זה מזכיר לכם את מה שמתרחש עכשיו בעולם? חשבו כמה קשרים אנו יוצרים באמצעות האינטרנט, שבוראים קהילה גלובלית. חשבו על תנועת Q (בין אם אתם עוקבים אחריה או לא) ועל הקהילה הגלובלית החזקה שמוערכת בחמשמאות מיליון או יותר חסידים מסורים, נאמנים ומחוייבים. זו אינה הצהרה פוליטית, זו דוגמה לאנרגיה של הממד החמישי בפעולה, העוסקת בקהילה, בחיבורים ובהרחבת המודעות האישית שלנו כמשפחה אנושית ברמה גלובלית ואוניברסלית.

הירח המלא יחול במעלה 15 במזל בתולה, ב-19 בפברואר והוא מחזיר למיקוד את כירון, המרפא הפצוע. לכירון תפקיד עצום בכל העבודה שעשינו בשנתיים האחרונות והנוכחות שלו במזל דגים מעלה לפני השטח את פצעי הנשמה הישנים, העמוקים והטראומתיים כל כך מהם סבלנו במשך תקופות חיים רבות. אלה מובאים למודעות שלנו ולתשומת לבנו עכשיו, כיוון שאנו אומרים שאנו רוצים להתעלות ופצעי הנשמה הישנים הללו מותירים אותנו מקורקעים באנרגיית הכאב והטראומה שלהם. הדבר נכון במיוחד החודש, בעת שאנו רואים את כירון במעלה האחרונה של מזל דגים, שאותה ידגיש מרקורי בשלב מאוחר יותר החודש, בעת שהוא מתקרב למעלה זו כדי להתחיל את נסיגתו בחודש מארס.

כן, מרקורי נסוג בחודש מארס והצל שלו יתחיל ב-21 בפברואר במעלה של הירח החדש, שיחול ב-6 במארס. התכוננו למנה חזקה במיוחד של פוטנציאל ריפוי כל החודש וגם במארס. תיארתי את מערכת היחסים המיוחדת שבין כירון ומרקורי, בתולה ודגים בעבר, ולכן לא אפרט כאן. דעו פשוט שעם הדגש של חודש פברואר על מערכות יחסים ואהבה, ״יום האהבה״, כל האנרגיה הזאת של כירון מעלה פצעי נשמה וייתכן ויהיה קשה מעט, אבל זוהי תזכורת לסיים מערכות יחסים קרמתיות ישנות ומחזורים של אנרגיית אהבה שהיו כה כואבים ולא מספקים, כדי שנוכל לקדם בברכה מערכות יחסים חדשות.

בואו נדבר על יום האהבה, יום שחלקכם אולי מצפים לו, שאחרים עשויים להתעלם ממנו לחלוטין, ויש שחוששים מפניו, כיוון שהוא מזכיר להם כמה זמן חלף מאז מערכת היחסים האחרונה שלהם, או כיוון שהוא תזכורת למערכת היחסים הרעה, הכושלת, הקשה והנוראה שחוו אי פעם.

במקום להיות עצובים, כעוסים, מדוכאים או זועמים ביום האהבה, עשו משהו נחמד בשביל עצמכם. התפנקו ביום ספא, עשו משהו מהנה, קנו לעצמכם פרחים, שלחו לעצמכם ברכה יפה ואמרו לעצמכם עד כמה אתם נפלאים וראויים, או צאו לארוחה נהדרת במסעדה האהובה עליכם.

מדוע שתמתינו עד שמישהו יכנס לחייכם כדי לעשות את הדברים הללו? העניקו לעצמכם קצת אהבה החודש ותיהנו בעודכם עושים זאת. ומי יודע, כאשר אתם יוצאים ועושים משהו נחמד, אתם עשויים לפגוש מישהו.

אנרגיית הנסים חזקה החודש, ולכן התכוננו לעשות בה שימוש.

החודש תבחן הריבונות האנרגטית שלנו ויש לנו הזדמנות לחקור את הבגרות האנרגטית שלנו, והדבר יכול להיות שיעור בכל הקשור לאופן שבו אנו מותירים את העבר מאחורינו.

האם אנו נתקעים באנרגיית העבר או האם אנו מתקדמים אל העתיד?

האם העבר מגדיר אותנו בהווה או האם הוא רק נקודה על מכ״מ חיינו, שמהווה תזכורת עבורנו למקום שבו היינו ושאיננו רוצים לחזור אליו שנית?

או אלה הם השיעורים שלמדנו ושבהם אנו משתמשים כבסיס לבריאת גבולות אנרגיה חזקים, כוונות עוצמתיות יותר, ומיקוד חזק יותר בערך העצמי שלנו, הדרוש לנו כדי לאהוב את עצמנו יותר.

אנו יכולים להיות טיפה התרה אחר האוקיינוס או האוקיינוס העצום עצמו.

זכרו, איננו יכולים לכלול בחיינו אנשים שאוהבים אותנו יותר מכפי שאנו אוהבים את עצמנו. המיקוד של החודש על האהבה ומערכות היחסים יכול להתחיל במערכת היחסים שיש לנו עם עצמנוזוהי מערכת היחסים החשובה ביותר שלנו.

ינואר ברא אולי ״בלגן״, אבל בפברואר יש לנו את הכלים לנקות אותו ולהשיב את עצמנו להולמות האלוהית שלנו, שמביאה שלווה, שמחה, אהבה, שגשוג ויותר מכולהרמוניה.

הגיע הזמן להוציא את הדלי, הסמרטוט, המטאטא והיעה ולהתחיל לעבוד.

שיהיה לכם חודש נהדר.

 

******

התמיכה שלכם חשובה – לחצו על הלב