דוח אנרגיה לחודש ספטמבר

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

צלחנו את אוגוסט ואת הירחים המלאים והחדשים העוצמתיים שלו, אבל לפני שתשחררו אנחת רווחה, דעו שהאנרגיה הזו תהיה מכריעה בספטמבר ועד סוף השנה. אנו נמצאים בישורת האחרונה של שנת 2019, המובילה אותנו להיבטים החשובים, ההיסטוריים והנדירים של ינואר 2020. בעת ששקלתי מה לכתוב בדוח אנרגיה זה, הציטטה הזו מאת רוברט פרוסט צצה בראשי: ״שתי דרכים התפצלו ביער, ואניאני בחרתי בעלומה יותר ובכך היה כל ההבדל״.

אך בחודש זה, הייתי משנה את המילים ואומרת במקום ״עלומה״״בדרך שלא הילכו בה לעולם״, כיוון שזוהי דרך שבה לא הלכנו מעולם קודם לכן והיא תוביל אותנו לתוצאות שיעניקו לנו את השלווה, השמחה, הסיפוק, האהבה והטרנספורמציה שאנו רוצים. אנו נמצאים עכשיו בטריטוריה חדשה והדבר מחייב אנרגיה חדשה, היערכויות חדשות, גישה לפוטנציאלים חדשים, חשיבה חדשה, ופעולה אמיצה, חדשה ורבת השראה.

בואו נבחן את המילה ״טרנספורמציה״, כיוון שזה הדבר שאנו תמיד שואפים אליו. אנו רוצים שהכול ישתנה, יעבור טרנספורמציה, כדי שנוכל להיות סוףסוף מאושרים, משגשגים, עשירים ולהרגיש טוב ביחס לחיינו וביחס לעצמנו. אבל לפני שנוכל לעבור טרנספורמציה, עלינו לבחור כמה בחירות ולהחליט כמה החלטות. עלינו לבחור את הטרנספורמציה שלנו, וזאת אנו עושים על ידי כך שאנו שוקלים את האפשרויות שלנו, מעריכים את הפוטנציאל שלנו, מביעים כוונות, נערכים עם האנרגיה שלהן, ואז מחליטים לאיזו טרנספורמציה אנו מוכנים ולאיזו טרנספורמציה נאפשר להתרחש.

האם הדבר נשמע כמו עבודה מרובה? יכול להיות, אבל כמו רוב ההיבטים של נתיב ההתעלות שלנו, זהו פשוט תהליך. איננו יכולים לעבור טרנספורמציה מבלי לשקול את הבחירות והאפשרויות שלנו ואז להחליט מה ברצוננו לעשות. נקיטת פעולה היא היבט של תהליך ההגשמה וכך גם הדרך שבה אנו בוחריםהדרך המוכרת והישנה או הדרך העלומה, החדשה. אנו יכולים להלך סביב ב״עוקף אי ההחלטה״ בעודנו מהרהרים בהחלטות ישנות ומנסים להביאן להווה או אנו יכולים לבחור בדרך שבה לא הלכנו מעולם ולראות מה נוכל לברוא בעודנו מתקדמים.

דבר אחד שאנו יודעים עכשיו ושלמדנו השנה הוא שהדרכים הישנות לא עובדות יותר ושאיננו יכולים לתכנן אותן מחדש, לצבוע אותן בחזון חדש או לתפעל אותן מחדש כדי לברוא את מה שאנו רוצים היום.

אבל לבחירות יש השלכות וזה המקום שבו אנו נתקעים. האם אנו מקבלים החלטות על בסיס הפחד שלנו מפני ההשלכות או האם אנו מתעלמים מההשלכות ובוחרים במה שאנו רוצים? זו החלטה קשה. וזה המקום שבו ספטמבר הוא חודש מכריע, כיוון שהיו לנו שמונה חודשים שבהם ישבנו עם הבחירות וההשלכות שלנו, עם התוצאות שלנו וגילינו מה עובד ומה לא עובד. אמת מידה טובה להערכה זו היא להבין סוףסוף מתי פג תוקפם של דברים, מתי הסתיים נתיב האנרגיה שלנו ומתי דברים פשוט לא עובדים עוד.

ספטמבר הוא חודש לטרנספורמציה, אבל היא לא תתרחש מעצמה. עלינו לבחור את הפוטנציאלים ואת האפשרויות, להביע כוונות חדשות ולראות כיצד אנו יכולים להיערך עמן ולשלב אותן אל תוך חיינוזה המקום שבו החזון פוגש במציאות, בו אנו יכולים לבחון, כפי שבוחנים גרסת בטא, את התוכניות שלנו במסגרת המציאות הקשה של חיינו. בימים שבהם עבדתי בפיתוח ויישום תוכנה, זה היה המקום שבו ערכנו בחינת מציאות לחזוןלדבר שרצינו שהתוכנה תעשה. לפעמים הדברים נראים טוב יותר ״על הנייר״, כפי שאחד מחבריי נהג לומר.

ספטמבר מתחיל בצמידות נדירה במזל בתולה של כל הפלנטות האישיות. הירח המשיך בדרכו, כיוון שהוא נמצא במזל למשך יומייםשלושה, אבל השמש, מרקורי, נגה ומאדים ישהו במזל בתולהמרקורי ונגה עד ה-15 לחודש, השמש עד ה-23 ומאדים עד ה-5 באוקטובר. בזמן הזה הם יקיימו זווית ריבועית עם צדק, היבט משולש עם שבתאי, אורנוס ופלוטו, ומולות עם נפטון. כל אלה הם מזלות אדמה, המייצגים קרקוע ויציבות.

כל אנרגיית האדמה הזאת עובדת יחדהאם אתם סבורים שאנו מקבלים מסר לקרקע את הרוחניות שלנו אל תוך מציאויות הממד השלישי? האם נוכל לקבל אישור רלוונטי יותר לאופן שבו אינטגרציית ההתעלות של הממד השלישי והממד החמישי עובדת עכשיו?

בספטמבר ניצבת בפנינו הבחירה המתמשכת של מזל בתולהמשרת או מאסטרהאם אנו המרפא המעונה או המאסטר העוצמתי? היכן אנו משתמשים בגישת הקורבן שלנו כדי להימלט מהמציאות או להעצים את עצמנו? נכון, היותנו קורבן היא דרך עוצמתית להימנע מלהביע את העוצמה האמיתית שלנו, כיוון שאנו פשוט מפחדים לצאת מאזור הנוחות המוכר והלאנוח שלנו.

הירח המלא יחול במזל דגים ב-14 לחודש, סימן פיסוק נוסף מאוגוסט ויש לנו זווית ריבועית בין צדק לנפטון כל החודש, המאתגרת אותנו לקרקע את הרוחניות שלנו ולממש את האמיתות הרוחניות אל תוך המודעות החומרית. נהדר לדבר על אור ואהבה, אבל כיצד הדבר מתממש במציאות הקשה של חיי היוםיום שלנו.

אם אתם עוקבים אחרי בפייסבוק, חשפתי לאחרונה את הגניבה המתמשכת של התוכן והקניין האינטלקטואלי שלי על ידי קריסטין קיין ואחרים (שבשמם עדיין לא נקבתי), וכיצד היה עליי לנקוט בפעולה חזקה כדי לעצור אותם. אף על פי שאני אוהבת את תפקידי כמורה רוחנית וכסופרת מצליחה, המציאות הקשה המתלווה לגניבת עבודתי על ידי אנשים אחרים היא האמת המצביעה על כך שהנתיב הרוחני שלנו הוא לא תמיד נתיב של ״אור ואהבה״, ושלפעמים עלינו לנקוט בפעולה כדי להגן על עצמנו כנגד אלה שעושים כמיטב יכולתם כדי לכבות את האור שלנו, למנוע את עבודתנו ולהפיל אותנו מהנתיב שלנו.

דבר זה אירע לסופרים ולמורים רוחניים רבים וכמה מהם הפסיקו לכתוב כיוון שהתעייפו מכך שאחרים גונבים את עבודתם. קרן בישופ, שכתבה במשך שנים את ״מה קורה על כדור הארץ״, הפסיקה לכתוב ולחלוק את תובנות ההתעלות החשובות שלה מסיבה זו. אני לא אעשה זאת אלא אגן על הזכויות שלי (ושלכם) ואחשוף את הגנבים הללו ואת מה שהם עושים.

אי אפשר לשכוח את נקודת השוויון שתחול ב-23 בספטמבר (של הסתיו, עבורנו בצפון, ושל האביב, אצלכם בדרום) ואת מעבר השמש אל תוך הטריטוריה של מזל מאזניים. זהו מזל האיזון, הצדק וה״אוייבים הגלויים״. לכן צפו לאתגרים בכל הקשור לכוונות החדשות שלכם, אבל אל תאפשרו להם להסית אתכם מנתיבכם. אלה הם אותם האתגרים שחוויתם בתקופות חיים רבות. השתמשו בכוחות ההבחנה, ההבדלה והנחישות כדי להישאר בנתיב. יש לנו התעלות להשלים ולא נניח לכמה דרמות שוליות לעצור אותנו.

תיהנו מפוטנציאל הטרנספורמציה של ספטמבר, אבל הבינו גם שעליכם ללחוץ עד הסוף על דוושת הגז, אם ניתן להתבטא כך, כדי לגרום לאנרגיה לזרום. איננו יכולים לשבת על גדת נהר החלומות ולצפות שנגיע למקום כלשהו. הגיע הזמן לפעולה מכוונת ורבת השראה, הגיע הזמן שנצית מחדש את הנחישות שלנו, שנרענן את החזון שלנו ושנחדש את המחוייבות שלנו לנתיב ההתעלות שלנו. ״קדימה במרץ״ בעת שאנו צועדים אל תוך החודשים האחרונים של 2019 – ואל המטרה שלנושנת 2020.

שיהיה לכם חודש נהדר.

עזרו לתמוך באתר, לחצו על הלב: