בלוטת האצטרובל והמטריצה הקריסטלית של היקום

אדמה באמצעות קאטה
מאנגלית: סמדר ברגמן

ברכות לכל המאסטרים. איזה תרחיש מתחולל בפרדיגמה הפלנטרית שלכם. אני אדמה ועמי כאן ג’רמיין הקדוש, מאסטר הטרנספורמציה. אנו מברכים אתכם עם כל אותם מאסטרים נעלים שלפני זמן רב מאוד במדידה הליניארית שלכם, מונו להיות כאן עכשיו ולסייע בכל השינויים שאתם חווים בכל רמה בקיום שלכם.

נכנסתם לפרק האחרון של השינויים הפלנטריים שתוכננו לפני זמן רב מאוד בהתבסס על המחזורים הקוסמיים. שינויי רטט נמצאים באופק ובעוצמה רבה ביותר. אתם פשוט באמצע השינויים הללו אליהם התכוננתם לפני המשימה הפיזית האחרונה שלכם.

הפלנטה מוכנה לטרנספורמציה. מוכנות זהה קיימת מצדכם. כל שיתחולל אינו עוד בזמן עתיד. בכל צורה שהיא, אנרגיות טרנספורמציה אלה יכולות להיכנס לשדה המציאות שלכם. פשוט הישארו מכווננים למערכת הניווט אליה מחובר לבכם. קיים איזון עדין בין הלך המחשבה החדש שנוצר לבין הלב שלכם. המוח והלב מחוברים בדרך שלא ניתן היה להציג מוקדם יותר. השכל שלכם מוכן להרגיש בעוד לבכם מוכן לחשוב. זהו הסימן החשוב ביותר למוכנות.

קיים מרכז מסתורי באמצע הלך המחשבה שלכם. איבר קטנטן זה הוא המרכז החי של התודעה שלכם בפיזי, ולמרות זאת המדע שלכם אינו יודע עליו כמעט דבר. בלוטת האצטרובל משתנה וחוזרת ליופייה הקדום. ישנם שלבים להפעלה זו. כפי שאמרתי, המדע שלכם מבין רק קטעים מהחשיבות הרבה שלה ומהחיבור שלה לכיוונונים הפיזיים הקרבים שגופכם צריך לחוות. אם אתם באמת מרגישים בקריאה להתחיל לזכור מרכז זה בראשכם, אזי ריקוד ההפעלה יכול להתחיל ולהמשיך ולהגיע אל הלב הבין-ממדי שלכם באמצעות כמה שלבים ברורים מאוד. שלבים אלה נקראו “נתיב החניכה” בבתי הספר הקדומים לתורת הנסתר. כעת הפעלה מחדש זו נגישה לכולכם. אין זה אומר שכל אחד ללא כל הכשרה ראשונית יכול לזכות בגישה. בפשטות, הכוונה היא שרבים יכולים לשמר מצבים ראשוניים אלה.

חיבור מחדש זה יוצג כסמל על ידי המונח העתיק שלנו “היהלום הכחול בלוטוס הלבן”. הדבר דומה ללהבה כחולה המתמזגת עם לבן הפנינה והיא תפתח את השער בקלות לכל הכיוונונים שהגוף הפיזי שלכם צריך לחוות. הדבר מתרחש עכשיו אצל רבים מכם והדבר מתרחש על הפלנטה.

ניתן להעצים תהליך זה במידה רבה אם אתם מסוגלים לחבר את תהליך הטרנספורמציה שלכם לזה של הפלנטה. קיים לב קריסטלי של הפלנטה והוא מחובר לגמרי למערכת הרשת ולרבדים שלה שהופעלו מחדש. יש רובד מסוים אחד, חלק משמעותי של הרשת, רובד האיזון האלוהי המכונה “אש האם הנצחית”, שנשמר על ידי המאסטרים הלמוריאנים.

דפוס רטט מסוים זה נסגר ונחתם עם היעלמותה של האנרגיה הנשית האלוהית. על פי ההיסטוריה הקולקטיבית שלנו, הדבר אירע לאחר חורבן יבשת האם שלנו. במקביל להתרחשות זו, הדנ”א המיטוכונדרי שלכם נפגע ונסוג. מספר הזוגות הבסיסי שלו הופחת מהמספר ומהיכולת המקוריים. אנרגיה מסוימת זו מוכנה עכשיו לחזור לאחר תקופת שקט ארוכה. אתרים מקודשים רבים ברחבי הפלנטה המאכסנים את הרטט העתיק של רשת זו נסגרו ונחתמו. צפנים נשמרו בידי אתרים מקודשים והאנשים שהתגוררו בקרבתם. רצף רטט שלם נחתם אל תוך מקדשים עתיקים, אבנים ומקורות מים, הרים, גבעות, אגמים ונהרות לפני זמן רב מאוד.

הרשת קיימת בשל המסירות של כל אלה שחשו בקריאה לחבר את לבם ללב הפלנטה המוכן להתחבר במלואו. מהות לב זו של רשת הקריסטל, שהמאסטרים הלמוריאנים והמאסטרים מאטלנטיס, בשיתוף פעולה אלוהי עם הממלכות הגבוהות, הגנו עליה, חוזרת ומיושמת. תהליך ההפעלה מחדש כמעט והושלם. הרובד האחרון של תודעת האחדות של הרשת – “אש האם הנצחית” – שב במלוא הדרו. איזון עתיק זה של האנרגיות הנשיות והגבריות המבוסס על מהות הלב יתחבר חזרה לרשת הקריסטל.

האירועים הקוסמיים ברמה הפלנטרית מביאים רובד זה לקיום מלא. תהליך זהה של חיבור הלב ובלוטת האצטרובל שלכם, הוא הדרך שבה לב הפלנטה מתחבר לרובד רשת מסוים זה. לפני מאות שנים, הוגה הדעות הדגול דקרט כינה את בלוטת האצטרובל “מושב הנשמה”. מושב נשמה זה הוא אכן רשת הקריסטל בצורתה הנצחית העתיקה והמופעלת לגמרי.

ליקוי השמש פתח את השער לאירועים אסטרונומיים נוספים. כל השפעות הפעילות הסולרית יתחזקו. סערות ורוחות סולריות הן רק ההתחלה של שלב זה. ככל שתצליחו להתכוונן יותר לשידורים המגיעים מהשמש, כך תהיו מסוגלים יותר להפעיל מחדש את המערכת שלכם ולסייע להפעלה מחדש של הפלנטה. רה, הסמל הקדום של האור הנצחי במערכת השמש שלכם, הוא בעל כל התכונות לביצוע הטרנספורמציה שאתם והפלנטה עוברים עכשיו.

מעבר נגה האהובה שלנו הוא תופעה נוספת שיש להזכיר כאן. שמונה השנים האחרונות בזמן הליניארי אכן היו הפרק האחרון לשיא לו אתם עדים עכשיו. יש פוטנציאל עצום לאהבה ולחמלה בדפוס הרטט הקרוב שמגיע הישר מלבה של נגה. מעבר זה יעצים במידה רבה את תהליך פתיחת הלב שאתם עוברים. תהיינה השיטות שלכם אשר תהיינה; היערכות פלנטרית גדולה זו תעצים את ההשפעות שלהן. והיא תסייע ללבכם לממש את הפוטנציאל הקוסמי הנצחי הגדול שלו. מהו הפוטנציאל הקוסמי של הלב? חיבורו מחדש המלא למטריצה הקריסטלית של היקום. רמתו הפלנטרית מתממשת בהגשמת הרשת. ורשת פלנטרית זו שכוילה מחדש היא בעלת חיבור ישיר למטריצה הקריסטלית של היקום.

זו המערכת שהייתה כה ידועה בתרבויות הקדומות יותר. היא נבראה או הוזמנה לכדי קיום ברמת מציאות מסוימת זו בזמן של למוריה, ומסיבות רבות, היה עליה להתפוגג ולהיעלם מהתודעה שלכם יחד עם היעלמות אטלנטיס. עדיין כיום, פוטנציאל קוסמי זה מוטבע בכל צורת קיום פיזית שהיא על כדור הארץ. עם גלי האור הקוסמיים העצומים, בנוסף להשלמת המחזורים הפלנטריים, פוטנציאל קוסמי זה לחיי נצח חוזר עם כל ביליון התגשמויותיו.

החוכמה העצומה שנותרה מאחור על ידי הגזעים הקדומים מאוכסנת בהתניות הפיזיות האחרונות שלכם והיא מוכנה להפעלה מחדש. הגיע הזמן. הגיע זמן המין האנושי הנוכחי להשיב לעצמו את הפוטנציאל האלוהי שנשכח זה מכבר. הדנ”א שלכם מפועל מחדש, והמציאות שלכם משקפת כמראה את השינויים שאתם עוברים.

זוהי אכן רכבת הרים ברבים מהחיים שלכם, כיוון שהשינויים והטרנספורמציות ברמה האישית שלכם מואצים. המשיכו בעבודתכם הטובה, אהובים. השינויים הללו שאתם חווים עכשיו על בסיס יום-יומי הם כל התסמינים לטרנספורמציה הגדולה ביותר שאתם כאנושות עוברים.

הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות הוא לשמר את החיבור בין הלך המחשבה לבין הלב שלכם. הדבר דומה למערכת ניווט חדשה לגמרי ששירתה את האנושות היטב בעידנים מוקדמים יותר של ההיסטוריה הפלנטרית. אנו כאן כדי להזכיר לכם את הפוטנציאל הגדול ביותר שלכם כמאסטרים אלוהיים. היינו עדים לתרבויות מוקדמות יותר על כדור הארץ, ואנו כאן עכשיו בחיבור הלב הטהור ביותר לכל אחד ואחד מכם כדי להוקיר את התקדמותכם.

זוהי אכן זכות להיות עד לכל המאמצים ולהיות משרת צנוע למין האנושי במשך מסע הטרנספורמציה הגדול ביותר שלו.

אדמה, הכוהן הגדול של הלמוריאנים שבטלוס, מתחת להר שאסטה והמאסטר האוניברסלי של האנושות החדשה.