איך להציל אנשים מדיכאון? ואיך כולנו סובלים ממנו מבלי לדעת?

מאת אלין

דצמבר 2018


מטרתו של מאמר זה להציל חיים ולכן, אם מצוי בסביבתכם מישהו ואתם יודעים בוודאות שהוא סובל מדיכאון, דעו שניתן להציל אותו במהירות ממחשבותיו ומעצמו באמצעות שיטה יחודית שמזהה בטרם עת דיכאון, מחלות ומצב כלכלי קשה. ממחקר נומרולוגי שערכתי על מאות אלפי אנשים שסובלים מדיכאון וכאלה שהתאבדו, ניכר שמופיעים אצלם מספרים חוזרים בשם ובתאריך בלידה שעלולים להשפיע על פעילות המוח ולייצר דיכאון. מי שהספרות הללו מצויות בשמו או בשמו בשילוב תאריך לידתו, מנת חלקו היא דיכאון תמידי. במסגרת המחקר, בדקתי את היום שבו אותם אנשים מדוכאים נטלו את חייהם. מדוע דווקא ביום ספציפי זה הם ״נשברו״ ולא ביום אחר, ומסתבר שניתן בעצם לחזות מראש ימים קשים ולהגיב אליהם אחרת בעזרת הידיעה שמחר יהיה טוב יותר.

צילם: ירון ברנר     

נתוניו של יגאל בשן ז"ל הם נתונים שכאלה ורואים שאכן, המספרים הדכאוניים מצויים בין תאריך לידתו ושמו בשיטה נומרולוגית קבלית. המיקום מראה על דיכאון חריף ותמידי לכל החיים, שעלול להתגבר בשנים קשות. זהו אסון שניתן היה למנוע בקלות, אם היה מוסיף לעצמו במחשבותיו שם שני, שם מאזן, גם ללא שינוי במסמכים או במשרד הפנים. ביום שבו יגאל בשן נטל את חייו הופיע שילוב נוסף של צירוף מספרי דיכאון בין שמו והתאריך היומי. פעמיים מספרי דיכאון שכאלה הם יותר מכפי שאדם יכול להכיל, וכך קורה שבימים רבים בחייו, הדיכאון, שהיה מנת חלקו תמיד, החמיר יותר בשל מפגש השם והתאריך היומי.

שילובי הדיכאון נחשבים אצל יוגים כ"רוצח השקט". הם מייצרים חיים שבהם האדם שואל את עצמו שוב ושוב מה הטעם לחייו. לא משנה כמה אנשים יהיו סביבו או כמה ינסו אוהביו לשפר את חייו או לשמח אותו, הוא לא יחוש שיפור ולא יזכה למזור. הסובלים ינסו כל חייהם ליצור אירועים משמחים או להתערות חברתית ללא הרף כדי לברוח מהמחשבות שלהם. אולם לא ניתן להתערות בחברה ולהיות במצב בידור תמידי כל החיים. במקרים כאלה הילינג, ספרים והרצאות מוטיבציה משפיעים לטווח קצר. תרופות לא יצליחו לגבור על הדיכאון וגם לא טיפול פסיכולוגיאולי לכמה שעות או ימים. זהו רטט מחשבתי קבוע של האדם המיוצר משילובי ומתחלופת פוטונים בהילה שלו. תנועת הפוטונים או האורות בשדה ההילתי או עץ החיים מכוונת על ידי השם, שילוב שמות ההורים (שורש נשמה) ותאריך הלידה, והם מותירים חותם בתנועת צינור האורות הראשי שממנו נובע הכול או כל היש. כדי לברוא את החיים מחדש, יש להתערב במה שמחולל את הדרמהוהוא האותיות.

כאשר אדם תופס את עצמו בשם אחרולא משנה מה אחרים חושבים שזהו שמו, שינוי מעניין מתרחש במחשבותיו של האדם כלפי עצמו והסביבה. מחשבותיו הדיכאוניות ניתנות לחיסול מידי. אנשים שטופלו עשרות שנים אצל פסיכיאטרים ופתאום שינו שם או רק הוסיפו משהו לשמם במחשבה, לא הצליחו לחדור, אפילו בזיכרון, לעומק תחושות הדיכאון, משום שהן נעלמו תוך ימים.

איך קורה אפוא שכל תושבי כדור הארץ מושפעים ממספרי דיכאון?

אולי נדמה לכם עד כה שהדיכאון אינו נוגע אליכם ספציפית, אולם האם העליתם על דעתכם שכולנו למעשה מושפעים ממספרי דיכאון במידה זו או אחרת? מסתבר שכולנו מושפעים מהם מבלי לדעת ובואו נראה מה היקף הבעיה המאסיבית.

הפלנטה שלנו: כדור הארץ

זוהי עובדה מצערת ובלתי נתפסת, אך שמו של כדור הארץ האהוב שלנו, שווה בשיטת הצ'אלדין המדוייקת לשילוב מספרי הדיכאון. לא ברור מי החדיר לתודעה שלנו את השם ,Planet Earth אולם השם מביא את כדור הארץ לבדידות ולדיכאון שמחייבים את הפלנטה לעבור אירועים שמדכאים אותה. נשאלת השאלה האם מישהו "שתל" את השם בתודעה שלנו כדי שנהיה מבודדים בהולוגרמה?

המספר 108 מופיע בשיטה קבלית בצירוף האותיות ״כדור הארץ״, וכיוון שכך, ברור שחיים חייבים להתממש בוזהו תדר של "אום" שמחייב את כדור הארץ למצוא איזון בתוכו, להתקיים ולקיים חיים. אך תארו לעצמכם שלכדור הארץ היה שם אחר. אולי האו"ם יחליט לשנות את השם או להוסיף תוספת או שם שני ואז נגלה שהחיים על כדור הארץ קלים יותר.

אם אינכם מרגישים דיכוי בתוככם, אין משמעות הדבר שתושבי כדור הארץ לא סובלים. פשוט התרגלתם לסבל". כל אדם בחייו חולה במחלות ולא מצאנו פתרון לכולן. למשל, העובדה שאתם מחוייבים לעבוד כל יום, העובדה שאין לכם חירות ושאתם מוכרים את השעות החופשיות בחייכם לקיום חומרי. יהיה משמח לדעת שהתחביב שלכם הוא מקור עיסוקכם, אבל כולנו יודעים שרוב האוכלוסיה לא נמצאת במצב זה. ואתם יודעים שבעלי חיים רבים חווים דיכוי אדיר או הכחדה על כדור הארץ. אנחנו בעצם מדכאים זנים רבים וגם את כדור הארץ, ואולי כדור הארץ "מייצר" אירועים או גזעים שמתפתחים עליו, שמביאים אותו למצב זה בגלל השם שניתן לו.

כדור הארץ מבודד ומשום שאנו קוראים לו כך. ייתכן ואנו מפסידים מעבר לממדים אחרים רוחשי חיים מאוזנים ומאושריםזאת משום שמספרי הדיכאון מחייבים את המטריקס לשמר את המספרים המוזנים לתוכנה: דיכאון ובידוד על אף שהוא מוקף טריליוני פלנטות. איך היה נראה כדור הארץ אם היו לו מספרים אחרים? אם היינו קוראים לו בשם אחר?

ימים קשים:

ישנם ימים בחיינו שבהם מתרחשים אירועים קשים, שבהם מצב הרוח שלכם נהרס בשניות בשל אירוע כלשהו. מסתבר שבימים אלה מופיעים פשוט מספרי דיכאון בין שמכם והתאריך היומי.

הנה מקרה אמיתי: מאיה הגיעה הביתה בוכה. ילדה פגעה בה בפני חברים ואמרה לה שאף אחד לא אוהב אותה. הילדה הפוגעת היתה מאוד פופולרית וכולם שתקו. זהו מקרה שגרם למאיה לרצות להישאר בבית במשך שבועות במקום ללכת לבית הספר. בבדיקה התגלה שבין שמה המלא והיום שבו האירוע התרחש נוצרו שלוש פעמים מספרי דיכאון. זו הסיבה מדוע היקום ייצר אירוע שיכניס אותה למצב הזה. האם גם לכם היו אירועים כאלה שבהם נכנסתם לדיכאון יומי או דכדוך משום שהכול התקלקל מבלי שעשיתם דבר? אז תארו לכם אנשים שכל חייהם חווים זאת מבלי לדעת מה הסיבה.


ן

שנים קשות:

שילובי דיכאון יכולים להופיע לעיתים בין השם והשנה רק בשנים ספציפיות, ואז אלו שנים שבהן אנחנו סובלים מדיכאון. יש אנשים בעלי מספרי שם המחוללים בעיות. הם לא יודעים כי כל תשע (9) שנים נומרולוגיות, בשנה אחת או שתיים הם נופלים רגשית וזקוקים לתמיכה וזה לא בגללם. הסיבה היא ששמם לא מתאים לשנה ספציפית. לכן יש אנשים רבים שעוברים טראומות בשנים מסויימות. שמם מייצר גורל אחר או מוריד את מזלם עד שהם לא יכולים לתפקד. האם היו לכם שנים שבהן הזדקקתם לייעוץ או לטיפול תרופתי ופתאום בשנה אחרת הכול נעלם? אלו שנים שבהן כדאי להוסיף אות אחת או שם נוסף לכמה חודשים כדי להמשיך לחייך.

גורל מדינות:

שילובי מספרי דיכאון קובעים גם את גורלן של מדינות. לדוגמה: אחת המדינות שחווה עתה דיכוי קשה, שבה מליוני אנשים גוועים ברעב, היא תימן. לפי ממצאי האום, בחודש האחרון, הרעב בתימן הוא הנורא ביותר במאה השנים האחרונות, יותר מכפי שהיה בקמבודיה. תימן חווה דיכאון בגלל שילוב שמה של מדינה אחרת הפעילה על אדמתה. נחשו מה קורה כאשר משלבים את שמה של תימן וערב הסעודית? פעמיים שילובי דיכאון!

תימן 2018 , The Independent   

אם תימן תוכל לשנות את שמה או להוסיף לו אותיות, היא תהפוך למעצמה תוך פחות מעשור עם שם מנצח, כגון ארה"ב. ארגונים ששמם ושם המדינה שבה הם פעילים יכולים גם לחולל דילמות. מה לדעתכם קורה כאשר משלבים את שמה של ישראל והחמאס? שוב מספרי דיכאון וההשפעה היא הדדית.

עבודה:

יש אנשים ששילוב שמם ושם מקום עבודתם יוצר את השילוב הזה, ואז ההליכה לעבודה עבורם היא פשוטדיכאון. לפעמים רק שם הבוס הוא שמוריד לך את החשק לחיות.

יחסי חברות וקשרים חברתיים:

יש אנשים ששילוב שמנו ושמם יוצר את המספרים הדכאוניים ואלו אנשים שבחברתם נרגיש תמיד שאנו נכנסים לדכדוך. כל מה שהם אומרים ״מוריד״ לנו את האנרגיה. הם מקלקלים לנו את מצב הרוח אך לא בהכרח משום שהם אנשים לא טובים. הדבר קורה בגלל שילוב השמות המשותף ואין להאשים אף אדם.


נישואים שבהם האשה או הגבר חווים דיכוי:

נשים רבות משנות שם משפחה לאחר הנישואים ויכולות לחוות דיכאון קשה בזוגיות בגלל שילובים מעיקים שמופיעים עם השם המלא החדש, או בינן ובן הזוג. הן חושבות שבן הזוג השתנה או שהן כבר לא אוהבות אותו, אך כשיש מספרי דיכאון בין שני אנשים קשה לשרוד ביחד.

מקום מגורים:

יש אנשים שיש להם מספרי דיכאון עם שם המדינה שבה הם חיים. משום זאת, הם יחוו אירועים לא נעימים שתמיד יפגעו במצב הרוח שלהם באותה מדינה בה נולדו. הסיבה לכך היא לא משום שיש להם גורל לא טוב. שמם יכול להיות דווקא ממוזל. שמם אינו מתאים למיקומם, והיות ואנחנו חיים במטריקס, אותיות היקום ייצרו אירועים שליליים כדי לתמוך במספרים. במדינה מסוימת זו, הכול ישתבש עבורם משום שהמספרים, הצלילים והאותיות מייצרים את המציאות, או את ההולוגרמה הקיומית ולא להיפך. הדבר דומה לתוכנה שלא משנה אילו מספרים מזינים בה, היא מגיבה בהתאם. לא מדובר בעונשים, אלא בחוסר מזל של שם לא מתאים, אולם אפשר לבצע תיקון אורות ואז מזל האדם נפתח.

שילובי מספרים מנצחים יוצרים מוטיבציה, ביטחון ואפילו שמחת חיים ומרץ. מדוע הם משפיעים?

משום שהיקום ההולוגרפי בנוי ממטריקס של שילובי אותיות. רטט המספרים שלכם מייצר מציאות ולא להיפך. כדי לשנות מציאות בחייכם יש לשנות אותיות בתוכנה ההולוגרפית שלכם.

למרות זאת, דעו שלא כל אדם מוכן לעבור שינוי שם או להוסיף שם, או להיות ברמת תודעה ששם יכול להשפיע באופן זה. רוב האנשים חושבים שהשם הוא רק כינוי ולא מבינים שהוא חלק עיקרי בתוכנת המציאות. אנשים עם מספרים מקצרי חיים לדוגמה, חייהם יהיו קצרים, ולא מדובר בגורל, אין זה "עונש" גלגולי, ואתם לא נמצאים בממד חומרי כדי לתקן גלגולים, אלא כדי להפעיל, להאיר ולתקן תנועת אורות שמונעות עלידי אותיות וצלילים בגוף האור.

אנחנו מזדהים עם השם שלנו כאילו הוא אנחנו. אולם לעיתים השם שלנו יוצר בעיות קשות ולא מרשה למוח שלנו לאפשר לנו ליהנות מהחיים. אלה מצבים שבהם יש להבין שאם השם מייצר חיים פגומיםאסור לחיות כך. שם פגום או שם שלא מתאים לתאריך הלידה מייצרים חיים פגומים. אם החיים שלכם רחוקים ממה שתמיד רציתם וכל מה שאתם מנסים לא עובד, אולי הגיע הזמן ״לשחק״ קצת עם אותיות? אולי להוסיף שם שני מחזק וגם.. נכון, אף אחד לא צריך כלל לדעת. ניתן לשנות את המספרים שהתוכנה ההולוגרפית קיבלה ולהיווכח בשינוי מדהים.

אין ספק שאם שמכם היה מורכב מ-22 אותיות עבריות בצירופים מעולים, הייתם בעלי יכולות של דמויות שאתם מחשיבים כ״אלים״. משום שלכל אחד יש מספר מצומצם של אותיות אחרות, תאריכי לידה אחרים, לכל אדם יש דברים שעובדים בחייו וכאלה שלא. תמיד יש אותיות חסרות. לפיכך אין שם מושלם, אבל יש שמות שמביאים חיים מלאי שמחה, מוטיבציה, הצלחה ושפע אדיר.

לסיכומו של דבר, יש דבר אחד לא ניתן לשנות אף פעם, וזהו יום הלידה. לכן חשוב לוודא שהשם לא מייצר מספרים שחוסמים חיים תקינים. המילה ״שם״ (Name) נקראת גם כ״שם״, במשמעות Thereמיקום שאנחנו לרוב יודעים אותו כשאנו משתמשים בו. ובאמת, בדיקת מליוני אנשים מאושרים, מצליחים וידועים על כדור הארץ מראה כי הThere שלהם מאוד דומה. גם מספרים של המצליחנים בשם זהים ובמיוחד המספרים בשילוב שמם והמקצוע שלהם. אם יש לאדם הצלחה על כדור הארץ, הסיבה היא שהשם שלו לא מייצר מספרי דיכאון ובעיות קארמה אלא מביא זרימת ממון ורווחה והיקום תומך בהצלחתו המלאה.

בוא נהיה ערים לעובדה שייתכן שלא ידענו שמחשבותינו מנווטות על ידי השם שלנו, כמו גם המוטיבציה וסיכוי ההצלחה. בואו נעלה את המודעות לכך שניתן לשנות בקלות את החיים או את גורלם של אנשים, מדינות וערים ואפילו הצלחת מטבעות. הדבר עובד על אנשים ואולי ייקח שנים להבין דרך בדיקות מדעיות שיתכן מאוד ופספסנו משהו המצריך מחקר.

החשוב יותר מכול הוא שאם, מתחת לפני השטח, אתם חיים את חייכם בסבל קשה, אתם לא לבד ואתם לא אשמים. הגיע הזמן שתודו שאם תדברו על זה, ניתן יהיה לסייע. יש דרכים להפוך את חייכם לגן עדן, את המחשבות למחשבות של גן עדן, אולם בואו נהיה מציאותיים, גם בעלי השמות הכי משובחים על כדור הארץ חווים מספר מועט של ימים ״דיכאוניים״ בגלל תאריכים שהתנגשו עם השם. עדיין, זו איכות חיים שונה לגמרי בהשוואה למי שתקוע בגלל המספרים האלה כך חייו. חיים עם מספרי דיכאון הם חיים של כאב שלא ניתן להכיל. הגעתם לעולם כדי לחיות מתוך שמחה, באהבה מתמדת ובשלווה פנימית והכול ניתן למיגור במהירות.

יהי זכרו של יגאל בשן ושל רבים אחרים שוויתרו על חייהם, ברוך!


הערה: אני עובדת בשיטה נומרולוגית ייחודית המשלבת שבע שיטות נומרולוגיות בתוכנה אחת. יחד עם שיטת חישובי גורל והצלחה מלאה על כדור הארץ, מדובר בשילוב של 15 שיטות לאדם אחד, להשגת דיוק מירבי.

שיטה זו אינה מצמצמת מספרים בדומה לנומרולוגיה העברית, ולפיכך, היות ואנשים לא מכירים את השיטות ולא יודעים כיצד לחשב, לא ניתן ללמד במאמר זה תכנים של ספרים שלמים.

החישובים מדוייקים ויש סיכון שאדם שאינו מבין היטב את משמעות המספרים, ייפגע חלילה בחייו או באיכות חייו של אדם אחר, ובשל כך, מי שסובל מדיכאון מוזמן לפנות אליי באופן פרטי. גם מי שרוצה מידע נוסף על השיטה מוזמן לפנות אליי בכל שאלה או בקשה לכתובת המייל alleennumerologist888@gmail.com.

באהבה רבה,

אלין

קישור לדף הבית של אלין

קישור לדף הפייסבוק של אלין

~*~*~*~*~*~*

קוראים יקרים, אני מזכירה לכם שכדי להמשיך להעניק לכם שירות זה, אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר