איחוד מקודש והלב האלוהי: 11.11.8

סליה פן מתקשרת את המלאך מיכאל
6 בנובמבר, 2015
מאנגלית: סמדר ברגמן

 

משפחת אור אהובה, האנרגיות מאיצות ככל שאתם קרבים לשער הכוכבים 11.11 שיחול ב-11 לנובמבר. זה יהיה רגע עוצמתי בטרנספורמציה של כדור הארץ החדש שלכם, רגע שבו האנרגיות של האיחוד המקודש והלב האלוהי יתאחדו כדי להוליד ולהפעיל בריאה חדשה על כדור הארץ שלכם. זה יהיה גם רגע שבו הגוף הרב-ממדי שלכם יהיה מוכן להפעיל את התבנית לגוף חמשת הממדים החדש שלכם בתרשים התאי שלכם.

איחוד מקודש: שמים, ארץ והלב האלוהי

בזמן זה בשנה שלכם, השמש/סולריס ומערכת הכוכב הכחול סיריוס, מצטרפות יחד כ״שתי שמשות״ בשכונה הגלקטית שלכם שבגלקסיית הוורד הזהוב (שביל החלב). הן מצטרפות בהיערכות גיאומטרית מקודשת הידועה כ״חתך דגים״* (Vesica Pisces). הדבר מתרחש כאשר שתי ״ספרות״ של אנרגיה מצטרפות יחד ובוראות מרחב ל״זריעה״ הדדית של אנרגיות, צורות ורעיונות חדשים.

במקרה זה, חתך הדגים פותח שער לשמש המרכזית הגדולה, מציף את שתי מערכות הכוכבים בגלים של אור יהלום ובאנרגיית בריאה מהלב האלוהי שבשמש המרכזית הגדולה. גל אנרגיה עוצמתית זו פועם אז בכל רחבי הגלקסיה, כגלים-גלים של קודי אור ומידע המועברים הלאה.

עבור כדור הארץ האהוב שלכם, כאשר אתם מעלים את התדר שלכם ונערכים עם הממד החמישי וגבוה ממנו, אתם מסוגלים לקבל במידה רבה יותר גלי אור אלה של תדר גבוה שנובעים מהלב האלוהי. אתם מסוגלים להרגיש באינטנסיביות רבה יותר את קרני האור המקוריות שנובעות מהלב האחד שבמרכז כל הדברים.

תהליך זה מתרחש יחד עם התפוררות המערכות הגלובליות של הממד השלישי הישן והופעת צורות חדשות של קהילה על כדור הארץ. ישויות האינדיגו קריסטל מוכנות עתה לקום ולחולל שינוי, בעת שהן מבטאות את משימות הנשמה שלהן על כדור הארץ. אתם רואים ממשלות חדשות, כגון זו שקמה בקנדה, שנבחרות להחליף את הדרכים הישנות באנרגיות וברעיונות חדשים. אתם גם עדים להתארגנויות של סטודנטים במקומות כגון דרום אפריקה, שבהן אנשים צעירים, דור הקריסטל, צועדים לקדמת הבמה ואומרים ״לא״ ו״די״. סערת שינוי זו צועדת יד ביד עם כל העבודה שנעשתה על ידי עובדי ולוחמי האור לעיגון רשתות כדור הארץ החדש, ולקידום בברכה של האנרגיות הפלנטריות החדשות, שבוראות קהילה פלנטרית ברמת תודעה גבוהה יותר.

משפחת אור אהובה, אף על פי שדומה שאלה הם זמנים של תוהו ובוהו, היו מודעים בבקשה לשינויים העמוקים שמתרחשים על כדור הארץ. הפלנטה מקבלת את קודי האור ומידע הטרנספורמציה שלה מהלב האלוהי ורגע זה של איחוד מקודש מתקבל כקודי אור ומאוחסן בלב הפלנטרי של הלב המקודש האלוהי האישי שלכם. בשני המקרים, קודי האור הללו יסייעו ויאיצו את ההתעלות והטרנספורמציה שלכם.

איחוד מקודש: הפעלת תבנית הגוף שלכם בכדור הארץ החדש שבממד החמישי

אהובים, בתהליך זה של היערכות אנרגיות שמימיות או גלקטיות המולידות כדור ארץ חדש, תהליך זהה מתרחש גם במערכת הגוף הרב-ממדית שלכם. הלב האלוהי שלכם ולב כדור הארץ נערכים כדי לברוא ״חתך דגים״ או שער כוכבים במרכז הלב המקודש שלכם. וברגע זה, קודי האור יוצרים תבנית חדשה עבור הגוף הפיזי ה-5 ממדי שלכם.

ברצוננו להסביר לכם עניין זה. דמיינו שגוף האנרגיה הרב-ממדי שלכם עשוי משתי ספרות של אנרגיה, או שני לבבות של אנרגיה, אותם נכנה הספרה השמימית והספרה הארצית, או שמים וארץ. במרכז – המקום שבו שתי הספרות הללו מתחברות – נמצא הלב המקודש היפהפה שלכם.

כעת, כאשר שתי הספרות הללו מופעלות בעוצמה על ידי קודי אור ושידורי תדר גלקטיים, הלב המקודש שלכם מתחיל לשדר הוראות חדשות לחייכם על כדור הארץ ועבור הגוף הפיזי שלכם.

בזמן הזה, קודי אור היהלום מעבירים הוראות חדשות מהלב האלוהי להפעלת תבנית הגוף הפיזי ה-5 ממדית החדשה. גוף פיזי זה הוא ״קליל יותר״ ודחוס פחות מאשר הגוף התלת ממדי, וכיוון שכך אתם עשויים לחוות כמה תסמינים להפעלה ולטרנספורמציה אלו.

ראשית, אתם עשויים לחוות תסמינים של לחץ, בעיקר באזור הלב. מרכז הלב שלכם סופג אנרגיות עוצמתיות ביותר בעת שהוא נערך עם האור האלוהי, ואתם עשויים לחוות פעימות לב מהירות, קוצר נשימה או לחץ מתון באזור החזה. אתם גם עשויים לסבול מנדודי שינה והפרעות בשינה, כמו גם חלומות בלתי רגילים, בעת שהתהליכים הפנימיים העמוקים שלכם נערכים עם אלה של התודעה הפלנטרית העוברת טרנספורמציה.

ב-11.11.8, גוף זה של כדור הארץ החדש בממד החמישי יופעל במלואו במטריצה התאית שלכם. אהובים, אנו ממליצים לכם בעת הזאת לעבוד עם היערכות שלושת הלבבות המקודשים במערכת הרב-ממדית שלכם. הדבר יקל על זרימת האנרגיה ביניהם – הלב האלוהי או הקוסמי, הלב המקודש שלכם והלב המקודש של כדור הארץ. פשוט דמיינו את שלושת הלבבות הללו בהיערכות מושלמת ואת אנרגיית אור היהלום זורמת ביניהם ואל לב כדור הארץ, כך שאין כלל חוסר הרמוניה או חסימות בזרימה זו. בדרך זו, תגשימו את תכליתכם על כדור הארץ, פשוט על ידי כך שתאפשרו ושתקבלו את זרימת האנרגיה האלוהית שתומכת בטרנספורמציה שלכם ושמסייעת לה.

איחוד מקודש: כדור הארץ, שמים וארץ

אהובים, ממש כפי שאתם מפעילים תבנית גוף 5-ממדית חדשה, כך עושה גם כדור הארץ. הפלנטה משתמשת בגלים העוצמתיים של אנרגיית אור מהלב האלוהי כדי להיערך מחדש ולעצב מחדש את הגוף הפלנטרי.

כעת, תהליך זה התרחש במשך שנים רבות ורבים מכם השתתפו וממשיכים להשתתף בעבודה על הרשתות הפלנטריות של כדור הארץ החדש יחד עם כדור הארץ. הדבר מאפשר לפלנטה לעבוד איתכם בעיצוב, בחלימה ובהגשמה של כדור הארץ החדש.

אולם, כדור הארץ גם עובד עם האנרגיות האלמנטליות של האוויר, המים, האש, הרוח והחומר, כדי לחולל את השינויים וההפעלות של הגוף הפלנטרי של כדור הארץ החדש. אי לכך, האש, המים, הרוח, האדמה והרוח (Spirit) עובדים יחד כדי לעצב מחדש את המציאות הפלנטרית. רבים מהאירועים הטבעיים שנראים כ״אסונות״ או כ״סערות״ הם עדות לכדור הארץ ולכוחות איתני הטבע שעובדים יחד כדי לעצב מחדש את כדור הארץ בממד החמישי, כדי שתוכלו לברוא חברות וקהילות חדשות בדרכים חדשות, בעת שאתם נענים לאתגרים של כדור ארץ חדש.

החברה הצרכנית הישנה גוססת והאנשים מאבדים עניין בבעלות ובצריכה. פילוסופיה חדשה המבוססת על שיתוף בר-קיימא במשאבים נולד בתודעה האנושית, והדבר תואם לעבודה של אנרגיות איתני הטבע והדיוות לבריאה של פלנטת ארץ חדשה.

יהיה זה תהליך איטי, אבל בעת שאתם עוברים תהליך זה, היו מודעים לשינויים שמתרחשים ולדרכים שבהן הפלנטה מעצבת את יעודה ואת גופה העתידיים, בעת שאתם מעצבים את שלכם, כדי להיערך עם עתיד מזהיר של הרמוניה ושלום במציאות דחוסה פחות המלאה באור יהלום ובאור זהוב!

 

* חפיפה בין שני עיגולים כאשר נוצר חלק משותף במרכז הדומה לצורת דג.