אז מה זה הצפצוף הזה באוזניים שלי….

סליה פן

15 באפריל, 2017

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

אני כותבת מאמר זה משום שאנשים רבים שאלו אותי על התסמינים העכשוויים שהם חווים, בייחוד אלה שקשורים לאוזניים.

אנשים רבים דיווחו על התעצמות במה שהרפואה מכנה בשם ״טינטון״, צפצופים וזמזומים באוזן אחת או בשתי האוזניים. אנשים אחרים דיווחו על כאב באוזניים, ותכופות על כאב שנע מטה מהאוזניים אל השיניים והלסת, או מעלה אל הראש, שם הוא גורם לסחרחורות ולכאבי ראש.

אלה יכולים להיות תסמינים מפחידים, כיוון שהאזורים הללו משפיעים על התפקוד היום-יומי שלנו ועל היכולת שלנו לשמור על איזון על בסיס יום-יומי.

אולם, תהליך זה הוא גם חלק מהמעבר לחתימת אנרגיה רב-ממדית של גוף האור.

האוזן והאוזן הפנימית ממוקמות בין הצ׳אקרות החמישית, השישית והשביעית, או במילים אחרות, באזור באנטומיה הרוחנית שלנו שמחבר אותנו אל הממדים הגבוהים יותר. הגיוני אפוא שנרגיש שינויים ותזוזות באזור זה, בעת שאנו נערכים מחדש ומחווטים מחדש את עצמנו כדי להתחבר באופן מלא יותר למורשת הסולרית והגלקטית שלנו.

המלאך מיכאל הנחה אותי לבחון תרשים של האוזן כדי להסביר מה מתרחש בגופים שלנו בשינוי זה. אם תבחנו את תרשים האוזן הפנימית, תראו איבר המכונה ״שבלול״, שצורתו צורת ספירלה. איבר זה מתרגם צלילים לאותות הנשלחים על ידי מערכת העצבים אל המוח, שם הם נשמעים ומובנים. אבל, בממדים הגבוהים יותר, השבלול פועל גם כ״אנטנה״ גלקטית שיכולה לקבל צלילים/אותות מהממדים הגבוהים יותר.

canstockphoto40993746

ספירלת השבלול קיימת בכל אחת מן האוזניים והן עובדות יחד כדי לאפשר את השמיעה בגוף. אבל במונחים רוחניים, שבלול האוזן השמאלית עובד עם המוח השמאלי כדי לקבל ולקרקע מידע הקשור לחיים על כדור הארץ, בעוד ששבלול האוזן הימנית מקבל ומתרגם מידע מהרמה הגלקטית שמחוברת לממלכות הרוחניות והמיסטיות.

שבלולי שתי האוזניים מחוברים למערכת העצבים ולמוח. אולם, האותות שמפעילים את ספירלת השבלול ברמת התודעה הגבוהה יותר מועברים דרך בלוטת יותרת המוח ואז אל השבלול דרך נתיבים עצביים ומרידיאנים שונים של אור. משמעות הדבר היא שכאשר צופני האור הגלקטיים משודרים בעוצמה רבה מאוד באמצעות גלי הקרינה הסולריים והגלקטיים, בלוטת האצטרובל מופעלת אז במידה רבה יותר ובנוסף לכך, אצל אלה שמוכנים לכך, השבלול מתחיל לרטוט במסרים של שפת האור!

אצל אנשים מאוזנים, הפעלת ספירלות השבלול השמאלית והימנית מבטיחה את קיומו של האיזון, הן פשוטו כמשמעו, והן מבחינה רגשית/מנטלית ורוחנית. בתרבות הפלנטרית שלנו, אנו לוקים ב״חוסר איזון גדול״, כאשר חצי המוח השמאלי מופעל בעוצמה אך לא חצי המוח הימני. אנו חיים בחברה של ״מוח שמאלי״, וניתנת חשיבות מועטה בלבד לפעילויות ולתפקודים של חצי המוח הימני, החל בבית הספר והמשך בחיים הבוגרים.

כיוון שכך, כאשר שבלול המוח הימני מתחיל לרטוט בהרמוניה עם שידורים של צופני האור מהספירלה הגלקטית, אתם מתחילים ״לשמוע״ שידורים שלא שמעתם קודם לכן. אלה עשויים להישמע בעת הזאת כ״רעש לבן״, כיוון שלמוח שלכם אין מושג כיצד לתרגם אותם ל״שפה״ משמעותית. אבל, אם וכאשר תתחילו לעבוד עם המוח הימני שלכם ולהתרחב לממדים גבוהים וקסומים אלה, השידורים הללו יתחילו לעטות צורה ומשמעות.

ייתכן ותתחילו לבטא את שפת האור באמצעות ציור, מוזיקה, שירה או כל פעילות מוח ימני אחרת בה תבחרו כדי לבטא את הזרם של צופני האור הגלקטי.

זו אחת מן הסיבות מדוע אנשים רבים כל כך מרגישים חוסר איזון בזמן הזה. ההסתמכות על חצי המוח השמאלי הופכת כה לא מאוזנת שאנשים נמצאים בסכנה של מעבר לאנרגיית ״הצל״ של המוח השמאלי, הכוללת פרנויה, פסיכוזה ודיכאון. לכן, לאנשים רבים אין מושג מדוע הם מרגישים לפתע מדוכאים, חרדים, רדופים ואולי אפילו פסיכוטיים. וכיוון שהדבר נפוץ כל כך, גם אם אינכם מרגישים זאת בעצמכם, אתם עלולים לחוש בדברים הללו בעת שהם נובעים מאנשים אחרים שעמם אתם מקיימים אינטראקציות.

זהו ללא ספק זמן מאתגר בתהליך הטרנספורמציה שלנו. עלינו להבין מה מתרחש, ולעבוד כדי לחזור לאיזון. הפעילו את אותו שבלול המוח הימני על ידי פעילות יצירתית, בעזרת קסם, אומנות, ריקוד ומוזיקה. חלמו וריקדו, ציירו וכתבו, ראו את הדפוסים ואת הקסם בכל הדברים. אל תתקעו בצד המוצל של ״הספירלה שיורדת מטה״ של המוח השמאלי. כולנו זקוקים לספירלה היורדת מטה כדי להתקרקע במערכת יחסים בריאה עם כדור הארץ, אבל כאשר היא לא מאוזנת, היא הופכת לפתולוגיה.

עליי לומר גם שמצאתי שסילוק מוצרי חלב מהתזונה היום-יומית עשוי לסייע בזמן זה במידה והאוזניים כואבות. מוצרי חלב גורמים להצטברות של נוזלים באוזניים, ואם קיים כבר לחץ באזור זה, הדבר יכול לגרום לכאב. וכאשר בלוטת האצטרובל פעילה מאוד, כאב זה עלול להיות עז.

לכן, ידידים יקרים, אני סבורה שזה זמן ״להקשיב״ ולהתחיל לשמוע שידורים חדשים אלה שמגיעים אלינו. אני עובדת עם ציור, ושידורי שפת האור הם חלק ממה שאני עושה עתה.

שמרו על האיזון שלכם, נסו להישאר מחוץ לדרמה ולתחושות הרדיפה ונסו לבלות כמה שיותר זמן בעולם היצירתי של המוח הימני.

בקרוב, הפלנטה שלנו תגלה מחדש שהקסם והיצירתיות הם מפתחות הזמן, וכאשר נבין את הזמן וכיצד לעבוד עם הזמן, נברא עולם שונה מאוד על קו זמן שונה מאוד. המפתח נמצא בתוכנו, כפי שלמעלה, כך למטה. יש לנו ״משדר גלקטי״ משלנו, שהופך מקוון עתה.