אהבה

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

13 בפברואר, 2016

טורונטו, קנדה

תרגמה מקובץ האודיו: גלית ברלר

עריכת תרגום ועריכה לשונית: סמדר ברגמן

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. ברכות לכל אלה שמאזינים, שמפסיקים את הפטפוט ושמותירים מאחור את המציאות התלת-ממדית, את המציאות שלתוכה נולדתם ושאמרו לכם שכך הדברים עובדים. ובמקום זאת, קיבלתם משהו שהוא מעבר מה שלימדו אתכם, שיש בורא שאוהב אתכם. אוהב אתכם! ושבורא זה הוא חלק מהמבנה שלכם ברמה התאית. אלוהים נמצא בפנים. זה כל כך ברור לחלק מכם שאתם אפילו מברכים זה את זה בסמל, ברגש: האלוהים שבי מברך את האלוהים שבך.

התקשור יעסוק באהבה. כמה תקשורים כבר נתתי על אהבה? מדוע אני מעביר היום תקשור על אהבה? כיוון שהיום הוא יום האהבה. רגע קריון, זה לא היום! זהו מבחן ללינאריות שלכם, יקרים. אנחנו יושבים פה, בעיר הנהדרת הזו, באזור הנפלא הזה של קנדה, ויש לי חדשות בשבילכם: תמיד מחר איפשהו בכדור הארץ. יום האהבה הוא מחר, ויש כאלה שחוגגים אותו כבר עכשיו. אז למה לא אתם, יצורים רב-ממדים כמותכם? בואו נחגוג אותו ביחד.

חג האהבה הוא החג הגדול, המקיף ביותר, גדול כמו היקום ויותר. אם אלוהים הוא הבורא של יקומים רבים, המרחב שלכם הוא חלק קטן מהכל שהוא גדול מעבר לתפיסה האנושית. עבורכם זהו לב – סמל האהבה עבור האנושות. זהו מסר של אהבה מהבורא אליכם.

דיברנו בעבר על אהבה. יש שפות על הפלנטה הזו שבהן יש לאהבה שמות רבים והשמות מייצגים את סוגי האהבה הקיימים. האהבה לאלוהים היא תמיד אחד מהם, אהבת אם לילדה או אהבת ילד להוריו, אהבה שלכם לחיית מחמד, למשל, אהבה בין שני אנשים… היא מגוונת כל כך ועדיין אותו הדבר, נכון? יש תכונות דומות לכל סוגי האהבה האלה.

לפני שנים דיברתי על ארבעת מאפייני האהבה. אמנה אותם שוב עבור אלה שלא שמעו. ואלה סוגי האהבה שאנחנו מדברים עליהם: אהבה בין אדם לאדם, אהבת אלוהים לאדם, אדם לאלוהים. זהו סוג האהבה שאני מדבר עליו עכשיו, שמגיע אליכם ממקור הבריאה. כבר אמרנו בעבר שקיים מאפיין פיזיקלי משמעותי, והוא  שהמרחב שבין האלקטרון והגרעין הוא אהבה טהורה. זו מטפורה שאומרת שהאנרגיה הגדולה ביותר על הפלנטה היא קוונטית, היא נקראת אהבה והיא בכל מקום. בכל מקום! אתם לא צריכים לחפש אותה, אתם מבינים? היא קיימת במבנה האטומי של כל דבר שקיים. זוהי אבן הבניין הבסיסית בכל שקיים, כולל התודעה האנושית. היא אינטואיטיבית ויפה.

אמרנו לכם בעבר שארבעת מאפייני האהבה הם: האהבה שקטה. היא לא מכריזה על עצמה. היא פשוט קיימת, בכל העומק והטוהר שלה, היא פשוט קיימת. נכון שנפלא לדעת שאין צורך להפעיל אותה? אתם יכולים להפסיק את הפטפוט ולהרגיש אותה, לשמוע אותה. האם זה אפשרי שהבורא אוהב אתכם? האהבה לא מכריזה על עצמה! אין לה אג’נדה! לא נדרש מכם לעשות דבר על מנת להפעיל אותה. היא פשוט קיימת. לאהבה יש תכונה שהיא יכולה להשתמש בכל המאפיינים יחד, היא מעגל. המאפיינים שלה בעלי עומק רב ועם זאת פשוטים. האהבה טהורה. לא מנפחת את עצמה. היא כל כך גדולה וכל כך מלאה בכל מה שקיים, ועדיין לא תשמעו אותה צועקת זאת מגגות הבתים ומפסגות ההרים. לא אומרת: ״הנה אני, סגדו לי״. היא שקטה.

קל לדבר על ארבעת מאפייני האהבה, יותר קשה ליישם אותם. ויכולנו להשאיר זאת כך, אבל אין לנו כוונה כזאת. אני רוצה לדבר על הנחות לגבי אהבה, והדבר קשור באנושות. אם יום האהבה הוא יום שמדבר על אהבה אחד לשני, זוהי אהבת האל אליכם, ויש כמה מאפיינים שרצינו לדבר אתכם עליהם, יקרים, ובאנרגיה הזו כדאי שתקשיבו, כיוון שאם אתם רוצים לחוש אותה, מהבורא, אתם צריכים לוותר על כמה הנחות.

הנחות מגיעות מניסיון, מלימוד, מהחיים. הן נובעות מהלימוד שלכם על דרכי הפעולה של העולם. ובאנרגיה ישנה לעתים קרובות הלימוד הוא ישן. לכן אנחנו מבקשים לעדכן כל זאת בשבילכם. חשיבה חדשה. עצרו את הפטפוט לרגע.

ההנחה הראשונה והמאפיין הראשון של האהבה שאנו רוצים לדבר עליו עשוי להפתיע ולזעזע אתכם, והוא נקרא ״פחד״. מי המציא את המילים ״ירא שמים׳״? האם אתם יראי שמים’? אם כן, למה? ממה אתם מפחדים? ואתם תגידו: זה מה שלימדו אותנו. אלוהים הוא הכול ואנחנו כלום. אז? מאיפה מגיע הפחד? אולי אתם מבלבלים זאת עם מה שהיוונים כינו בשם ״אל״. הם תארו אלים בעלי תפקוד לקוי, כדי שתפחדו מהם. בכמה חברות אחרות תארו גם כן את אלוהים כחזק, כשיפוטי, שימחץ את האדם במידה ופעל לא נכון. ועדיין זה ממשיך עד אליכם, בזמנים מודרניים אלו, ואתם מצהירים שאתם יראי שמים וגאים בכך. ואני שואל אתכם: מדוע? אתם לא מבינים? אם אתם משתמשים במילה פחד באותו משפט עם המילים אהבה ואלוהים, אתם באמת לא מבינים מי אתם ומי הוא אלוהים. אתם לא מבינים באמת, אתם רק משתמשים במילים.

בורא היקום מכיר את שמכם. יש בכם חלק מבריאה זו, היא שוכנת בתוככם, כך היה תמיד וכך יהיה תמיד. הדבר הזה שאתם קוראים לו הניסוי של כדור הארץ, הוא ניסוי באנרגיה של בחירה חופשית של האנושות. זו לא המציאות שאתם מצפים לה בצד הצעיף שאני נמצא בו – זו המציאות! אתן הולכות וחוזרות, הולכות וחוזרות, ואתן מעבדות משהו גדול ונפלא פה על הפלנטה, נשמות ותיקות, ואתן עושות זאת עכשיו. אין זמן נפלא יותר מזמן ההווה, כשהניסוי מגיע לשיאו ואתם רואים את האור מנצח את החושך, ואהבת האל היא הדלק שלכם, ואם אתם מפחדים ממנו, המכל שלכם ריק. לאן שתפנה האהבה – יפנה כדור הארץ, תפנה הגלקסיה, יפנה היקום. יש יקומים רבים.

יש משהו שכדאי שתדעו, הרטט הבסיסי של האנרגיה הקוונטית של טון הבריאה הקוסמי, או מה שאתם קוראים באופן אירוני ״המפץ הגדול״ – הוא אהבה! זו אהבה! קוסמולוגים יכולים לשמוע זאת. הם לא יודעים מה זה. רעש הרקע. זו אהבה. זה הבורא שברא את היקום, מגיע לגלקסיה הזו, לפלנטה הזאת. והנשמות שלכם כאן, משתתפות בניסוי של אהבה. האם אתם יכולים לראות זאת, או לא? אם אתם רואים, אתם תעלו את הרטט של הפלנטה הזו, של מערכת השמש הזו, של הגלקסיה הזו ושל היקום הזה, ביחד עם אחרים שעושים אותו הדבר. הדבר ישנה את מארג האהבה לעתיד, ליקומים שבדרך. זמן הוא לא משהו שמטריד אותנו כלל.

מקור הבריאה הוא אהבה, תמיד היה, תמיד יהיה. למה אתם מפחדים ממנו? זה הזמן לשכתב, אם אתם משתמשים במילה פחד כאשר אתם משתמשים במילה אלוהים, אולי זו תהיה הפעם האחרונה שאתם עושים זאת.

יש עוד הנחה: גודל. אתם קטנים, אלוהים גדול. כשאתם יושבים ומביטים ביקום, אפילו בעין בלתי מזוינת, זה מהמם. אם היה לכם מזל ולמדתם על היקום וקראתם לעצמכם אסטרונומים, הוא כה גדול וכה מדהים, שכמעט כל אסטרונום יודע עמוק בלבו שחיים נמצאים בכל מקום. תשאלו אסטרונום מהם הסיכויים שזה לא יהיה כך והקשיבו לתשובה שלא ציפיתם. אסטרונומים יודעים שהסיכויים הם כאלה שחייבים להיות חיים בכל מקום. אתם מתבוננים בחלקים של היקום שאתם לא יכולים לראות בעיניים בלבד, כאלה שאתם רק יכולים למדוד עם מכשור, והוא גדול יותר מכל מה שיכולתם לדמיין. ככל שהגלקסיה שלכם גדולה, לחשוב על מיליארדי גלקסיות אחרות, מבלבל את התפיסה החושית של המציאות. וכך אתם יושבים כחיידק על כדור קטנטן שנקרא כדור הארץ. כל כך קטנים. אלוהים הוא כה גדול ויצר את הכול. לכן קיימת ההנחה שאלוהים לא מכיר אתכם. לכן אתם צריכים לצעוק חזק יותר על מנת שישמע אתכם. לכן, לכן, לכן…וזה לא נכון!

אתם צריכים לשחרר את ההיגיון לרגע. קטנים ככל שאתם חושבים שאתם ביחס לגודלו העצום של היקום, זה לא רלוונטי כשמדובר באהבה. אהבה יותר גדולה. יקרים, הנשמה שלכם גדולה יותר מכל דבר שקיים. הנשמה שלכם היא מארג הבריאה. קיים מספר סופי של נשמות; חלקן פה וחלקן במקום אחר. אלוהים מכיר את כולן, ואין זה משנה כמה קטנים אתם חושבים שאתם. זוהי דעה מוטה, אל תניחו מראש שאתם קטנטנים, בורג קטן במכונה, כשאלוהים, בורא היקום, המאהב של כל האנושות, מכיר אתכם! אתם מהדהדים את הבריאה ביום האהבה הזה. אתם חלק מהלב גדול ביותר שפעם אי פעם, לב הבורא.

עוד הנחה: האם מישהו מכם מבין שברגע שאתם משתחווים וסוגדים לאלוהים, אתם בעצם סוגדים לעצמכם? איך זה מרגיש? האם זה טבעי? והתשובה היא: לא. לעולם לא תעשו זאת. אני רוצה שתסתכלו על זה אחרת: מקור הבריאה לא רוצה שיסגדו לו. שמעתם אותי? הוא רוצה להיות אהוב בחזרה. זה שונה, ומביך לראות עצמכם ככלום, לעלות במדרגות או להצליף בעצמכם עד זוב דם, על מנת שאלוהים ישים לב אליכם. אתם מבינים? כל שאנחנו רוצים זה שתאהבו אותנו בחזרה. אתם יודעים מה קורה כשאתם אוהבים אותנו בחזרה? מתרחש חיבור שהוא השמן שמשמן את ההארה שלכם. האם הייתם מודעים לכך? השמן שמשמן את ההארה שלכם הוא חיבור האהבה לצד השני של הצעיף. אל תסגדו לנו. אהבו אותנו. זהו הבדל גדול!

יש אנשים על הפלנטה שנותנים לכם את העצות לגבי מה אלוהים רוצה, שלא מבינים ושלא יודעים מה אלוהים רוצה. הכל מוטה מתוך מה שאנשים חושבים שאלוהים רוצה. וזו לא האמת. לא אכפת לנו לאיזה כיוון אתם פונים, אם אתם משתחווים או עומדים. האהבה היא בכל מקום. אנחנו אוהבים אתכם עד נשמתכם האחרונה ומעבר, ושלושה ימים לאחר מכן, כשהנשמה שלכם מופיעה, החגיגות מתחילות – כל מה שאתם רואים זו אהבה, וכל מה שאתם שומעים היא המוזיקה של מיתרי האהבה, ואז אתם בבית וזו המציאות!

זו לא! זה להיות אנושי. בשבילכם זה הכל כרגע, וזה אכן כך, כי אתם חלק מניסוי אנרגטי שמעולם לא חוויתם בעבר, בסדר גודל כזה, שאינכם יכולים אפילו להאמין. מה שאתן הולכות לעשות פה על הפלנטה הזו, נשמות עתיקות, ישפיע על יקומים בעתיד. והאירוניה היא שאתם יושבים וחושבים שאתם כלואים בזמן. אתם הולכים להיות חלק מהיקומים שיבואו, כיוון שאתם נצחיים. נצחיים, כחלק מאלוהים שאתם. אתם תמיד תהיו, תמיד קיימים ותמיד הייתם. קשה לכם לדמיין זאת. חלקים מהנשמה שלכם נמצאים במקומות אחרים כרגע. הם חלק מכם. לא הבנתם זאת לחלוטין. אמרנו לכם זאת בעבר, יקרים. האהבה היא כה ענקית.

הדבר האחרון שאנחנו רוצים לומר לכם: יקרים, אם אתם לא מסוגלים להתאהב בחלק הזה שלכם שהוא אלוהים, הקשיבו לי – אם אתם לא מסוגלים באמת להתאהב בחלק שלכם שהוא אלוהים, למרות כל הפגמים שאתם חושבים שיש לכם, אם אתם לא מסוגלים להתאהב בחלק האלוהי שלכם, שום דבר לא יקרה. זה נעשה משמעותי. האנרגיה על הפלנטה נעשית יותר ויותר קדושה כל הזמן. אתם רוצים לדעת למה צבאות החושך פה? כי הם מפסידים! האור מתחיל להראות את עצמו והם יודעים זאת. זוחלים החוצה מתחת לאבנים, מנסים למצוא מישהו חשוך כמוהם כדי שיצטרף אליהם, על מנת להביס משהו שלא ניתן להביס – שהוא אור האהבה על כדור הארץ!

אהבה היא הזרז לכל דבר אחר בחיים שלכם. אם תשבו בחשכה, אתם לא נותנים לאהבה להיכנס. אם אתם יושבים בפחד, אתם לא נותנים לאהבה להיכנס. ברגע שאתם נכנעים ומוותרים על כל מה שלמדתם על האופן שבו דברים אמורים לעבוד ונותנים לקירות ליפול, אהבת האל נכנסת והיא הזרז להכל. היא הזרז לריפוי, למשמעות החיים, לשמחה, לחגיגה, לשלום, לשינה טובה. אתם שומעים אותי? זה מה שקורה כרגע על הפלנטה.

הנבואה של העיט והקונדור, נבואת הקדמונים, בתרגום פשוט, היא העת שבה כדור הארץ מתחיל להיות מודע לאלוהות הפנימית. כאשר האנרגיה האימהית שמייצגת את הבריאה מתחילה להופיע בכל חלקים הפלנטה, והאנרגיה האימהית היא מטפורה לאהבה. האהבה של אם לילדה היא מהאהבות הגדולות ביותר שיכולות להיות לאדם כלפי אדם אחר. והיא מתגמדת לעומת אהבת האל אליכם. אבל אתם צריכים להתחיל איפשהו, יקרים. התחילו עם אהבה! הירגעו והיו אהובים. התחילו לאהוב בחזרה, והבינו שמשהו קורה כשאתם עושים זאת. זה לא רק נחמד לאהוב ולהיות אהוב בחזרה. פיזיקה מעורבת בכך, קיים חיבור, המבנה התאי שלכם מכיר זאת, הדנ”א שלכם נעשה יעיל יותר, הוא משתפר, נרפא. שמעתם? נרפא! רק משום שהרמתם את ידיכם ואמרתם: אני נכנע, בואו רק נאהב זה את זה. האם יש מסר גדול מזה ביום האהבה? הלב שפועם בשבילכם, שהוא היקום, מכיר את שמכם.

כשאתם קמים מהמקום הזה, קומו גבוהים יותר מכפי שבאתם.

אני אוהב אתכם!

וכך הוא.

קריון