הפורטל הקארמתי 9:9:9 נפתח

אלכס מיילס

מאנגלית: סמדר ברגמן

פורטל זה חל מה-9.9.19 ועד שמסתיימת נסיגת שבתאי (אדון האנרגיה הקארמתית) ב-18.9.19.

ה-9 בספטמבר מסמן את פתיחתו של פורטל (שער) עוצמתי בנומרולוגיה, משום שהוא נושא את האנרגיה של 9:9:9, עם מיקוד על ניקוי העבר וסגירת מחזורים ישנים במשך תשעת הימים הבאים.

פורטל זה מעניק הזדמנות נדירה לנקות את האנרגיה הקארמתית שצברנו במשך תשעת החודשים האחרונים ונותן לנו הזדמנות לשחרר מחיינו כל דבר רעיל, בעיקר את מערכות היחסים שאנו מושכים או משמרים. ניקוי קארמתי זה הוא עוצמתי במיוחד, כיוון שהוא מתרחש בשבוע האחרון של נסיגת שבתאי, משום ששבתאי מושל בקארמה.

במשך תשעת הימים הבאים אנו נעבור שלב אינטנסיבי מאוד שינקה את כל הרעלים המזיקים מחיינו, אשר כוללים הרגלים לאבריאים, התנהגויות קיצוניות, אמונות שפג תוקפן, מחשבות ותחושות לא הגיוניות המבוססות על הפחד ושמעמעמות את האנרגיה שלנו ומותירות אותנו לחוצים, חרדים ושחוקים.

כמו כן, כל החיבורים שקושרים אותנו אנרגטית לאנשים או למצבים שפוגעים בנו או שמגבילים אותנו בדרך כלשהי, יתנתקו בקלות בתקופה זו ואנו נמצא את הכוח להתנתק ולהתרחק עם שלווה, אהבה, חמלה וסליחה בלבנו. בייחוד, נרגיש בדחף להרחיק את עצמנו מחברתו של כל אדם שבדרך קבע פותח בוויכוחים, מפגין תוקפנות או שמנסה לשלוט, לתפעל, לרמות, לשפוט, לבקר או שמפגין כלפינו התנהגות פוגענית באופן כללי

לא רק שנסיים מחזור בן תשעה חודשים שהיה מאתגר במיוחד, אנו גם נתחיל שלב חדש טרנספורמטיבי וחשובואם היינו מעורבים ברעילות כלשהי, חיוני שננקה הרבה ככל שניתן ממנה, כדי שנהיה מוכנים לשינוי הכרחי זה.

המספר 9 נושא את האנרגיה של כל המספרים שקדמו לו, כיוון שהוא הספרה האחרונה ברצף המספרים 0-9. אי לכך, זוהי אסופה של ההתחלות, האמצעים והסיומים. זהו מספר שמקיף הכל בבת אחת, אבל הוא גם המספר הסופי, ולכן האנרגיה שלו מסמלת מסקנות, סיומים וסגירת מעגל, אך היא גם מבטיחה שאנו מוכנים לשרוף גשרים ולהזניק התחלות חדשות מרגשות.

חיוני שנסיים מחזורים ישנים שפג תוקפם לפני שנוכל להתחיל במחזורים חדשים ורעננים. כאשר דלתות נסגרות, נבחין שאחרות נפתחות למולנו באופן מיידי.

המספר תשע הוא מספר ספירלי, כיוון שכל מספר שמוכפל בתשע, חוזר תמיד חזרה למספר זה. לדוגמה, 9×3=27. (9=2+7).

אם קיים רק 9 אחד, הוא קורא לסגירת מעגל של שלב בחיינו. אולם כאשר קיימים יותר מאחד, העוצמה והקצב של המספר מתעצמים, ולכן הרטט האנרגטי גם הוא מתגבר ומתעצם והקריאה לסיים בחטף מחזור היא קריאה דחופה וסופית.

לא ניתן יהיה להכחיש את הנחישות של אנרגיית 999 זו, ואם קיימים תחומים בחיינו שזקוקים לתשומת לב, לא נצליח להתעלם מהם או להעלים עין מהשינויים שיש לבצע. לא נוכל להמשיך לתרץ תירוצים עבור האנשים הבעייתיים בחיינו או להמשיך להעמיד פנים שהכול בסדר, כאשר הדבר לא נכון. אנרגיה זו ״לא לוקחת שבויים״ והיא פראית וחזקה למדי, ולכן, מומלץ מאוד שנזנק על גבה של האנרגיה הזו ושנרכב על גבי המומנטום במשך השבועות הבאים.

9-9-9 הוא מסר שמסמל את האזהרה האחרונה שתינתן לנו לסגור תקופות קארמתיות, והמיקוד כאן הוא לא רק על מערכות יחסים רומנטיות, הוא על כל סוג של מערכת יחסים שגרמה לנו סוג מסוים של פגיעה רגשית, מנטלית או פיזית. כדי להיערך עם האנרגיה המעצימה הזו עלינו להעריך, לרוקן, לשחרר ולנקות את כל אנרגיה מרטט נמוך, כדי שכאשר נגיע לסופה של נסיגת שבתאי ב-18 לספטמבר, נהיה מוכנים לחלוטין לשחרר כל דבר או כל אדם שעיכב אותנו ולהתקדם בחופשיות במסע ההתפתחות שלנו.

תקופה זו המובילה ל-18 בספטמבר עשויה להיות סוערת בעת שאנו מנערים מאיתנו מחשבות, אמונות או הרגלים שליליים כלשהם שגרמו לנו להיכנס למערכות יחסים שלא שירתו אותנו היטב. הצירוף 999 עוסק כולו באמת ובבהירות, וכדי שנהיה נאמנים לעצמנו ונצליח לתת לעצמנו את הסיכוי הטוב ביותר לזכות באושר, בשלווה ובאהבה, עלינו להבטיח שהאנשים שאליהם אנו כה קרובים לא ימשיכו לגרום בעיות וחורבן תמידיים.

זהו זמן לחשיבה רציונלית והגיונית, להתכווננות עם האינטואיציה שלנו ולמתן אמון בה, כדי שנוכל להבחין בקלות באנשים ובמצבים שלא טובים לנו, ואנו יכולים לאהוב אנשים מסוימים ממרחק בטוח ולהציב את הבריאות הרגשית, המנטלית או הפיזית שלנו במקום הראשון.

בשעה שפרק זה של חיינו מגיע לסוף מוחלט ומרענן, אנו יכולים להתכוונן אל האינטואיציה שלנו כדי לוודא שכל החלטה שאנו מקבלים מהדהדת ברמת הנשמה. 999 הוא רצף מספרים שמימי ונדיר, ובכל פעם שאנו מבחינים בו או מזמנים אותו, אנו נקבל שפע של הדרכה וסיוע רוחניים שינחו אותנו בדרכנו.

עלינו רק לשים לב ולהאזין בקפידה ונשמע לחישות חוזרות, נרגיש בתחושות מעודנות, נבחין באותות, בסינכרונים ובצירופי המספרים 3:3:3 או 9:9:9 ואנו עשויים לשים לב למילות שיר, לשירה או לציטוטים שמעניקים מסרים משמעותיים בזמן הזה. עולם החלומות יתקשר עמנו אף הוא, ולכן קרוב לוודאי שהחלומות שלנו או אפילו הסיוטים שלנו יהיו ברורים יותר וקיימת סבירות רבה יותר שנצליח לזכור אותם ולהבין את המשמעות שלהם.

אולי האנרגיה של 999 תדמה קשוחה ומשהו שיש להיזהר מפניו, כיוון שהיא תאתגר אותנו ותעמיד אותנו במבחן, אולם, למעשה היא אנרגיה חביבה, אוהבת, רחומה, חכמה ומדהימה ביותר, ואנרגיה שעוזרת לנו להבין ואז לשחרר התקשרויות רעילות מכל סוג שהוא, שאליהן הרגשנו מחוייבים במשך תשעת החודשים האחרונים הללו, או אולי אפילו תשע השנים האחרונות.

אם נאמין באנרגיה זו, היא תכוון אותנו לנתיב המיועד לנו, כדי שנוכל להתכוונן לחיבורי הנשמה, לתשוקות הנשמה ולמשימות הנשמה שלנו כאן על כדור הארץ.

עזרו לתמוך באתר, לחצו על הלב: