עוד תמיכה בדרכים בלתי-צפויות

או
 עדיין הכל הוא אהבה

מאת איילין סילון

מאנגלית: סמדר ברגמן

בעקבות השינויים הפנימיים והחיצוניים הרבים שמתרחשים בגלל הצמיחה הרוחנית ושינויי האנרגיה, אנשים רבים פונים יותר ויותר לאחרים ומבקשים עזרה בידיעת העתיד בצורת תקשור, יכולות על-חושיות, טארוט, אורה-סומה, קריאת קלפים ופגישות ריפוי אנרגטי ורוחני.

אין זה משנה מה אומרים לכם, המידע שמגיע אליכם או הריפוי שמוצע לכם, הם אך ורק מה שתאפשרו או מה שהעצמי הגבוה שלכם מחליט שחשוב עבורכם בזמן המפגש. הרצון החופשי שלכם יבטיח זאת (זאת אומרת, ההחלטות הפנימיות שלכם יחסמו התרחשות כל דבר אחר כיוון שאף אחד לא יכול לעשות לכם דבר שאינכם מאפשרים).

אז מה בנוגע לכל אותם תקשורים או פגישות ריפוי בהם אתם מגיבים למידע בכעס או הופכים מוטרדים מאוד, או שהמידע כה בלתי-צפוי או מנוגד למה שאתם חושבים שאתם רוצים, או מתברר כלא-נכון והפעיל אתכם בעוצמה כאשר ניתן לכם? האם הלכתם פעם למרפא וביקשתם עזרה אנרגטית רק כדי לשמוע שאתם אלה שבוראים את הבעיה שלכם ושאינכם מאפשרים את השינוי שההכרה המודעת שלכם מתעקשת להשיגו?

היקום/העצמי הגבוה שלכם/אלוהים תמיד מביאים לכם אנרגיה בצורת מידע, ריפוי, מצבים או מערכות יחסים התואמים לרטט הפנימי שלכם, מבלי להתחשב במה שההכרה המודעת שלכם מבקשת. בכל אירוע או בעת קבלת מידע, יש לכם ברירה כיצד להתייחס אליו – האם תקבלו אותו, האם תתמודדו עמו, האם תשנו אותו או משהו פנימי כדי למשוך משהו שונה, או האם תתרעמו, תתנגדו או תאשימו? לפעמים הדרך המהירה והטובה ביותר באמצעותה ניתן לשנות את נקודת המבט שלכם או לאפשר היפתחות שתברא שינוי פנימי, היא לספק מידע המפעיל רגש עז. מידע זה מגיע לעתים קרובות בעת פגישות תקשור או ריפוי.

ישנם אלה הטוענים שהם מרפאים, בעלי יכולות על-חושיות או אינטואיטיביות שאפשר שהם כה שקועים במסננים שלהם עצמם עד שאינם מסוגלים לספק מידע ברור או הם מנסים לפרש במקום פשוט להיות ערוץ. ישנם גם אלה שאינם מהדהדים אתכם ועקב כך עשויים לקבל מידע שגוי לגמרי. תהיה הסיבה אשר תהיה, המצב נברא כיוון שחלק בכם הסכים לו ברמה מסוימת.

חשוב שתשתמשו ביכולת ההבחנה שלכם בכל עת, אך בייחוד בעת פגישות תקשור או ריפוי. האם זה מרגיש נכון? אם זה מרגיש אמיתי אבל יש לכם תגובה רגשית חזקה שאותה אתם מחשיבים לשלילית (למשל, כעס, אשמה, בושה וכדומה) אזי אתם יכולים להיות בטוחים שהעצמי הגבוה שלכם מעורב ומנסה לתמוך בכם על ידי הפעלת כמה מהרגשות הללו. אם זה לא מרגיש אמיתי, באחריותכם לוודא שאינכם מאמצים זאת כאמת וכן לגלות את הסיבה מדוע בראתם או משכתם סוג זה של תקשור או מידע במסגרת פגישה נוחה סך-הכל (אולי אותו אדם הוא המראה המושלמת לנושא שעליכם לרפא באותו זמן והעצמי הגבוה שלכם ברא את המצב כדי לסייע לכם).

ככל שיותר ויותר בני אדם ימשיכו להיפתח למתנות האינטואיטיביות והרוחניות שלהם עצמם, יותר יחפשו אחר מנהיגים, מורים ומסייעים עד אשר יזכרו כיצד לבטוח בידע הפנימי שלהם עצמם. חשוב שתזכירו לעצמכם שכל המצבים והאינטראקציות באים אליכם מאהבה ובניסיון לתמוך בבחירות שלכם (מודעות או לא-מודעות). עשו כמיטב יכולתכם כדי לגלות את המתנה/מתנות שבתוך כל אינטראקציה ושבתוך התגובה שלכם עצמכם. אנו תומכים בכם כדי שתאהבו ושתכבדו את עצמכם מספיק כדי לרפא כל דחף פנימי להלקות את עצמכם או להעמיס אשמה פוגעת על עצמכם ועל אחרים. אף אחד אינו עושה לכם דבר שלא אפשרתם או משכתם.