תיאור מצב הפלנטה

רוח האמת
המלאך הנעלה אריאל ואייזק ג'ורג'
מאנגלית: סמדר ברגמן

הבחנה, ריבונות ועקרון האהבה

אריאל כאן. זהו מסר שמחוץ לזמן ומסר לכל הזמנים, לא רק לרגע זה. כיוון שאתם חווים את ההתעוררות מהשינה של עצמי האגו, אתם עשויים לחוש לעתים שתהליך קריאת השכמה זה הוא הפרעה לא רצויה, המפירה את השלווה. אולם עליית המודעות המאוחדת בתוך התוהו ובהו של עולמכם היא הסיבה לתוהו ובהו, וכמו כן, היא נמל המבטחים עבור אלה שמבקשים להתחבר מחדש לאחדות הפנימית. תהליך זה הוא בלתי נמנע, אולם ישנם בכם אלה אשר מבינים עד כמה עדינה היא נקודת האיזון שבקצה הלהב. קצה זה הוא הקו הדק שבין השליטה שלכם, והקריאה להסגיר את כל כולכם לעצמכם/לרוח שלכם.

רוח האמת היא רק דבר אחד. ידיעה. זו ההאצה שאתם מרגישים בתוך לבכם כאשר אתם נפרדים מההגיון שלכם, עוזבים את העבר הנוח ונוטשים את העתידים הדמיוניים. אתם חשים בה כאשר אתם "מתאהבים" באהבה עצמה. אתם חשים בה כאשר משבי הרוח תופסים ונושאים אתכם מעלה ואתם שוכחים את כל היתר, ובכלל זה את עצמכם. כולכם רוצים להיות "מאוהבים" כל הזמן, אך מעטים משמרים את הרגע שבפסגת ההר. אז לבכם מתנפץ, אתם מאבדים אמונה ותוהים אם הכל היה אשליה. ובכן, חשיפת האשליות היא רק ההתחלה, ורוח האמת יורדת עתה אל פני האדמה כדי לנפץ את החומות ולזעזע את היסודות. התעלות אינה בריחה ממשהו; היא מצב שבו אתם מקבלים ומאמצים הכל. לכן ברכו את האמת אל תוך לבכם, ובקשו שכל הרשתות והמטווים שלכם יסולקו וייעלמו כדי שתוכלו לטעום טעמה של חירות אמיתית. אתם תדעו את האמת, והאמת תוציא אתכם לחופשי.

אלה להם אוזניים, מי ייתן וישמעו.

אני הנני אריאל. מן המקור ובשירות המקור.

רוח האמת:

אתם בניו של האל; בנות האלה. אתם אורות העולם. אין זמן כמו ההווה להכיר באמת העצמי שלכם, ואמת זו מרחיקה לכת אל מעבר לכל הזמן והמרחב. אתם אלוהים, ואף-על-פי-כן, לא האחד עצמו, האחד שברבים. הסרת התחפושות והעורות ממשיכה להיות מגרש המשחקים שלכם, אף-על-פי שאתם נקראים עכשיו להעלות את המשחק שלכם לאינטנסיביות חדשה. עליכם לקבל אחריות כלפי שושלת האור שאתם. שחרור היסודות עליהם הסתמכתם בעבר יערער אתכם ויגרום לסיומם של דברים רבים שהכרתם. יהי כן.

השפעת האמת זורחת מבפנים, דברים רבים שנחשבים כחשובים בממלכת החומר, דואליות הצורה, ייושבו מחדש וישתנו וכך חייב להיות. הכל אירעי, וכל שהוא צורה חייב להתפתח ולהתפוגג. אף-על-פי שהרוח היא שבוראת את כל הצורות, הצורה עצמה היא בת-חלוף.

כעת, צורות אינן רק הדבר שאתם כיניתם בשם "חומר", אלא הן כוללות תפיסות, מושגים ואמונות. לכן, מערכת היחסים כולה של הכל להכל, התלות ההדדית שמחלחלת לכל אשר נתפס כ"שם בחוץ" יסודה בשכלן של כל הנשמות. אתם מפעל לדימויים, מקרינים ללא הרף את הדימויים הללו אל מסך התודעה. זהו תפקיד ההתייחסות ואין בכך כל רע. אולם הטעות הרגילה היא להמשיך להאמין במקור הדימוי כאילו נבע ממקום חיצוני לכם, ואז לשייך לו חשיבות או זהות כלשהן כך שתוכלו להפוך קשורים לדימוי. אילו יכולתם לראות את הדימוי כמנגנון מתוצרת עצמית שמיועד לגילוי עצמי, אזי הדימוי היה ננטש לטובת האמת שיכולה לצאת מתוככם, ואז הייתם מתקרבים יותר למציאות.

הבחנה היא יכולת הכרחית בקביעת טבעו של כל דימוי, וכעת הגיע הזמן שתבינו ש"סמכות הנשמה" של הטבע שלכם ושל האמת שלכם היא הריבונות האלוהית שלכם עצמכם. כצורות דואליות, המורה ותלמיד, הגורו והחסיד, הכומר והמתפלל היו יעילים והכרחיים כאשר התודעה הייתה שקועה לגמרי בהזדהות מוחלטת עם תפיסות ההפרדה והקוטביות. עכשיו הן אינן יעילות עוד, חוץ מאשר להראות לכם היכן ויתרתם על עוצמתם. חניכות רוחנית כלשהי אינה דרושה עוד לאף נשמה, ובמציאות, מעולם לא הייתה. בזמנים שיבואו לא יהיו כל מנהיגים וכל חסידים. כולכם תהיו הכל.

כולם נמצאים בתהליך גילוי שזרעי הבגידה העצמית טמונים עמוק בתוך הפחד מפני העוצמה שהיא מהותכם. כיצד יכולה צורה כלשהי לפתות אתכם, להשתמש בכם ולבגוד בכם ללא רשותכם ושיתוף פעולה מצדכם? אין זה אפשרי. בין אם זהו רעיון, אדם אחר, או מבנה חברתי או פוליטי, עדיין אתם מחויבים רק לעצמכם. החזרת האחריות לעצמכם ולכל אשר חוויתם היא הנתיב להגשמת העצמי, עצמי שהוא מועצם וחופשי לגמרי.

אף צורה שנמצאת מחוץ לכם, בין אם מורה, מורה רוחני, מנהיג, מאמן, מתקשר, כומר, מנחה סדנאות, מרפא, פוליטיקאי, או הורה אינה יכולה להמשיך למלא את מקום הסמכות בחוויה שלכם. לכן היסודות של מורים וסמכויות רבים, חילוניים ודתיים, מתמוטטים כעת. הרוח קוראת לכולם לעשות את העבודה העצמית, כדי שניתן יהיה לחיות את "הדרך", ולא רק לדבר עליה או להצביע לכיוונה. אם מישהו נמצא בעמדה של מנהיגות או סמכות מכל סוג שהוא ומנסה להיאחז בעמדה שלו ולחזקה, אזי הרבה יאבד כך ידמה. החכמה של כל נשמה תקבע את צורת האובדן במטרה ללטף בעדינות את הפרטים חזרה לנתיב ההארה והשיבה הביתה שלהם. לכן, ככל שההתקשרות חזקה יותר, כך כואב יותר יהיה האובדן כביכול אשר יחווה.

באופן דומה, אם הרוח שלכם מביאה אתכם לאנשים אשר יכולים לסייע לתשוקה שלכם לשלמות, אתם תכירו אותם על פי פרותיהם. אם הם מסייעים לכם על-ידי כך שהם מצביעים על הקיים בתוככם, אזי אתם נותרים חופשיים. אם הם דורשים מכם את זמנכם ומכבידים על המשאבים שלכם, או דורשים צורה אחרת כלשהי של הכרה בהם כסמכות, אזי אתם נמצאים במערכת יחסים רוחנית תלותית. במערכת יחסים שכזו, שני הצדדים מופשטים מעוצמתם על-ידי משחק הקורבן והמקרבן, היודע ומחפש הידע, ובסופו של דבר שני הצדדים משרתים זה את זה בלמידת שיעורים לפני שדרכיהם נפרדות. בקשו לראות עם מי עליכם לעבוד, ואז לאחר שהעבודה הושלמה, אותה מראה אמיתית שהיא אחותכם או אחיכם תברך ותשחרר אתכם.

מה שיחליף בסופו של דבר את הסדר הישן היא פרדיגמה של שיתוף הדדי, הוראה הדדית ולמידה הדדית. דרושות דוגמאות חיות של ישויות מודעות, שלמות ואנושיות לחלוטין כדי לשנות את המודעות של אחיכם ואחיותיכם. כיצד תוכלו ללמד כאשר יש לכם כל-כך הרבה ללמוד? שאפו במקום זאת להשיל את הדימויים להם אתם סוגדים והזמינו את כולם לדו-שיח של אהבה. המאסטר נמצא בתוככם, וההליכה בעקבות נתיב זה או אחר חייבת להינטש אם ברצונכם להרגיש שהנוכחות מדריכה כל מחשבה, מילה ופעולה שלכם בחייכם.

כאשר אתם מאפשרים לעצמכם לבטוח יותר ויותר בתנועת הרוח, אז אתם מתבקשים לוותר לאט על ההתקשרויות לסיפורים, לחוויות, לתוכניות ולפחדים שלכם. אלה יוחלפו בתחושה של ביטחון שנמצאת הרחק מעבר לכל שהכרתם עד לנקודה הזאת, והאושר יהיה בן לווייתה. אפשרו לתהליך ההשתנות להיות מתוזמר באופן אורגני על-ידי הבמאי האלוהי הפנימי. אל תאוצו קדימה במהירות רבה מדי, ואל תתעכבו ותאחזו בעבר, כדי שתוכלו להשיל את עורותיכם בחינניות.

במהלך השנה הבאה לערך, האתגר וההזדמנות העיקריים שלכם יהיו להתנתק מכל הצורות האהובות הללו, כיוון שהן הדים של עבר שמידותיו קטנות מדי בעבורכם, כלים ששוב אינם מספקים. הרבה מהמשיכה שלכם לנתיב זה או אחר, לפילוסופיה זו או אחרת, הייתה תרגיל של ביקור חוזר של גלגולים קודמים שלהם משמעות וחוויה רוחניות משמעותיות. המשיכה לדתות מסוימות או לתורה רוחנית מסוימת, או אפילו לתור זהב כלשהו כגון אטלנטיס במטרה לשלב ולהשלים מחזור של התנסויות, הייתה יעילה להתעוררות שלכם. אולם הגיע הזמן לברך ולשחרר אותם. אין צורך בהגדרה נוספת. כניעה נוספת אל תוך השלמות היא שמתבקשת מכם, וזהו עקרון האהבה שבמסע ההתעוררות. לאהוב משהו באופן מוחלט כל-כך משמעו לשחרר אותו. דברים רבים כל-כך ממתינים לכם מעבר לדברים שאתם משחררים מעברכם, מההווה שלכם, ואפילו מהעתיד שלכם.

הזדמנות נוספת שתופיע במוקדם מאשר במאוחר תהיה הקריאה לשחרר משפחות, מערכות יחסים או קבוצות חברתיות שאכלסו את נוף חייכם. כדי שתהפכו לאנושיים באופן מוחלט ולאלוהיים באופן מוחלט, ההתקשרויות שלכם לכל אדם יאותגרו. כולם אח, אחות, אב, אם, אהוב, ידיד שלכם, וכן, אפילו האויב הפוטנציאלי שלכם! או כך נראה. כל דבר שאליו אתם קושרים את עצמכם, קושר את עצמו אליכם גם כן. כבדו והוקירו את מערכות היחסים והודו להן. כעת, שחררו אותן והעניקו להן את החופש שאתם רוצים לעצמכם! אינכם יכולים "לאבד" אותן. אף פעם! איך תוכלו? רק בהזדהות שלכם עמן אתם יכולים להרגיש אובדן או כאב. כאשר חייכם זורמים יותר ויותר מן הרוח אשר בכם וכלפי חוץ, אזי כל הישויות יזרמו אל ודרך חייכם בחינניות, בשמחה ובהרמוניה רבות יותר. הוקירו את כולן, וראו את עיניו של האחד זוהרות מתוך עיניהם. אהבו אותם לגמרי, ואז שחררו. האהבה מבקשת רק את עצמה, ולעולם אינה אובדת או ננטשת. היא אינה יכולה. היא כל הקיים.

אם חיכיתם לתיאור מצב הפלנטה שיתאר את המצב בעולמכם, או את התקדמות ההתעלות, אזי אנו שמחים לאכזב אתכם. זהו מצב הפלנטה מלב האמת: הגיע הזמן לבחון את כל שאתם לאור כל ההתקשרויות וההתמכרויות שהסכמתם להן. את שתמצאו, הסירו באהבה ובנחישות, ואם אינכם יכולים לעשות זאת, אזי בקשו מהרוח שתעשה זאת. דומה שמצב הפלנטה נואש, וכך הוא בגלל הצורות שרבים מכורים אליהן, והפחד מפני הבלתי ידוע. כדי לנוע אל מעבר לפחד הזה, אנו ממליצים שתשחררו את כל ההתקשרויות למה שאתם חוששים לאבד. רק אז תהיו לכלי ריק שאל תוכו מלאות ההוויה שלכם תוכל להתגשם.

אל תניחו לתפיסה שלכם להתערפל על-ידי מילים או אמונות שנובעות מן העולם. עוצמת הבחירה מוצעת לכם, לבחור באמונה ובאהבה במקום בפחד. לכל העולם ניתנת ההזדמנות לבחור באמת. עוצמת הרוח מאירה את כל האלילים המזויפים שבעולם, כדי שתוכלו לראות את האמת. השיבו לעצמכם את עוצמתכם, באהבה נלהבת ונחושה, וראו כיצד החיים החיצוניים שלכם משתנים. אמרו כן לבחירה הפנימית לבחור בדרך הבלתי מוכרת, לברוח מן הביטחון. כאשר אתם בוחרים להקשיב למורה הפנימי, הצעיפים יצטמצמו ואתם תראו בבהירות, ובעזרת הראייה הבהירה הלב ישוב וייפתח. כאשר לבכם פתוח, אז השלום יהיה עמכם. מי ייתן ועקרון האהבה ינחה אתכם בתרגיל ההבחנה שלכם ובכינון הריבונות שלכם.

מי ייתן והאהבה והאמת תהיינה בנות לווייתכם, המורה שלכם, האהוב שלכם והידיד שלכם. הן אינן יכולות לאכזב אתכם. לעולם!

סיימנו. היו באלוהים. היו חופשיים לעד.

סוף המסר