תמיכה מופיעה בדרכים רבות

או
הכל הוא אהבה
מאת איילין סילון

מאנגלית: סמדר ברגמן

האם אתם מבינים שכל דבר, כל אירוע וכל מצב בחייכם מתרחשים כדי לתמוך בכם – לתמוך ברטט האנרגיה שאתם מפיצים או לברוא את השינוי שאתם חפצים בו?

השינויים החלים בכדור הארץ מאפשרים לכולם לצמוח מבחינה רוחנית. זו שונה מאדם לאדם, כמו גם התמיכה אותה תאפשרו מהאלוהים ומהעצמי הגבוה שלכם. בין אם אתם מגשימים קלות שמחה מסוגים שונים בחייכם או בוראים עבור עצמכם "גיהינום" על פני האדמה, אתם נתמכים בדרך הטובה ביותר אותה תאפשרו.

ברצוננו שתבינו, עד אשר תוכלו לחוש בכך, שכל דבר בחייכם שהובא אליכם או שנברא על ידכם הוא התגשמות של כל האהבה הקיימת ושהייתה קיימת מאז ומעולם עבורכם. המידה בה אתם מכירים בתמיכה זו, מאמצים אותה ומתמודדים עמה היא שקובעת את הקלות או הקושי בחייכם.

אמצו את כל האירועים בחייכם כתמיכה וכאהבה עבורכם. אהבה היא כל שיש והכל הוא אהבה. השאלה היחידה היא כיצד תוכלו לאפשר לה להופיע בחייכם. האם אתם מאפשרים לשינויים, לאירועים ולמערכות היחסים להיות קלים או האם קיים מאבק? האם חייכם מלאים בשמחה או בכאב גדול? זכרו שהכל הוא אהבה, אפילו הכאב והמאבק, כיוון שהכל מגיע בתשובה לתפילה או להסכם פנימי לא-מודע או לרטט אנרגטי.

כולכם שמעתם וכולכם יודעים שלבני האדם רצון חופשי. שום דבר אינו נעשה לכם, הכל מתרחש כתגובה לכם או כהשתקפות שלכם. אתם בוראים באמצעות צירוף של הבחירות והפעולות המודעות שלכם ובאמצעות האמונות הלא-מודעות והרגשות המודחקים שלכם. לכן אם אינכם מאושרים עם מה שבראתם, אמצו זאת כדבר המושלם עבורכם בזמן הזה ובקשו/אפשרו שינויים ברגשות ובאמונות הפנימיים שלכם עצמכם כדי שהדבר שבראתם ישתנה. אז תנו לו זמן להשתנות.

היקום אוהב ומכבד אתכם כל-כך שהוא מוכן לסייע לכם לברוא כל דבר שאתם רוצים. אולם, הוא יכול רק לברוא את הרצונות שלכם בדרך התואמת לרטט או לאמונה שאתם נושאים. הוא מכבד אתכם מספיק כדי להעניק לכם כאב, אם אתם מאמינים שאתם חייבים לסבול כאב. הוא מכבד אתכם מספיק כדי לספק תאונות דרכים, פיטורים, מחלות פיזיות, בעיות במערכות יחסים ותוהו ובהו מסוגים שונים בחייכם, אם אתם קוראים אליכם דברים אלה בגלל האמונות וההגבלות הפנימיות שלכם עצמכם. היקום אוהב ומכבד אתכם מספיק כדי להביא לכם שפע ונוחות גדולים גם כן, אם אתם מוכנים לאפשר אותם. הוא לא יתערב בהחלטות שלכם.

אם אתם רוצים בחיבור עמוק יותר עם האלוהים ו/או להגשים סוגים שונים של מצבים או דפוסים בחייכם, חשוב לאמץ ולקבל את שכבר קיים. הכל אהבה. על ידי כך שאתם דוחים את הדברים אותם זימנתם אליכם או מתנגדים להם, אתם דוחים חלק מאהבת היקום אליכם ואתם דוחים חלק מעצמכם. רק כיוון ששפטתם דבר-מה כשלילי או כאפל או כאומלל, אין משמעות הדבר שאין הוא ביטוי של אהבה בדרך כלשהי. כל דבר הוא חלק מכם או היקום המביע את אהבתו אליכם. כאשר אתם דוחים אהבה זו או מתנגדים לה, אתם שומרים על ניתוק מאותו חלק שלכם ומהאלוהים.

באהבה ובחמלה הגדולות ביותר, דעו שאנו תמיד כאן כדי לסייע לכם לבצע שינוי זה בהבנה ובתחושה. אפשרו לנו לסייע לכם לאמץ את כל שאתם, ובכלל זה את ביטויי האהבה אותם סיווגתם כ"רעים" או כ"שליליים" או כ"אפלים".