שער שישי ~ חותם שישי

שלום לך המלאך הנעלה גבריאל.

שלום גם לך צבי וברכות של אור אהבה ושלום לכולכם יקירים.

אומרים שלום ואין שלום…?

על שאלה זו ועל שאלות כגון אלו כבר ניתנה לכם תשובה במסר קודם (שאלות למלאך גבריאל, חלק רביעי). היינו רוצים להרחיב כעת מעט בנושא זה ולומר לך צבי ולכולכם אהובים, שימו לבכם היטב והרשו לעצמכם לחוש לעומק את האנרגיה! האנרגיה כאן ועכשיו היא אנרגיה שממוססת כל קושי ומעגלת את כל הפינות החדות ~ אם רק תאפשרו לה.

היא תרפא אתכם מדקירות המחטים, מנעיצת הלהבים והצלפות השוטים והעקרבים, אשר בהם ייסרתם את עצמכם מזה דורות רבים. למרבה האירוניה, היא תעשה זאת דרך תחושה של דקירות ונעיצות, אך היא תאפשר לכם להיחשף אל הרכות החומלת שבכם, בראש ובראשונה כלפי עצמכם.

היא תדריך אתכם כיצד לשחרר ולהשתחרר מהחיווט אל המטענים הרגשיים של עברכם. היא תלמד אתכם שמותר ואף רצוי כעת לבכות, לצעוק, לפחד, "לרדת מהפסים" ולאפשר לכל אלו להתקיים לצדה של הווייתכם כחלק משגרת יומכם.

התחברו עובדי אור יקרים אל עוצמתכם האלוהית והחובקת כל. עוצמה זו תגלה לכם את מלוא גדולתה של  הווייתכם ותאפשר לכם סוף סוף להיפרד באחת מפחדים ומדרמות ולהפיק את עונג אורה של אהבת האינסוף מתוככם. היא תעזור לכם לאזן את עצמכם, לרפא את עברכם ולברוא מעצם תמהילה של מהותכם, את אנרגית השלום/רוח משיחכם. השלום שאליו נכספתם ושאליו התפללתם מזה דורות, הופך כעת לפוטנציאל הניתן למימוש בידיכם! בטחו והאמינו כי אפשרי הדבר, חרף כל הנשקף אליכם דרך מרקעי החדשות החשוכים, המשמשים כלי להסחת הדעת  בידם של האוחזים בקיבעון ובפחד הישן, הפחד משינוי ומצמיחה חדשה של אדם חדש ונאור, אל עולם חדש ומואר.

שלום פנימי כשלום חיצוני, אזורי או כלל עולמי, אינו אלא אתגר או מטרה מוסכמת שהצבתם  בעולמכם, כמדד או כאינדיקטור לעוצמת השינוי התודעתי ולאימוצה של תודעת-על מאוחדת, המאפיינת את שורש נשמתכם ~ מקור נביעתכם וצמיחתה של תודעתכם אל זיכרון עצמה כהנני שאתם באמת.

מדדים דומים הצבתם לעצמכם בצורה של כל שקשור לזיהום האדמה, האטמוספירה ומקורות המים, למגפות ולמחלות, לרעידות אדמה, לצונאמים, להוריקנים, להתפרצויות געשיות ולכל שאר אסונות הטבע ו"מתנות" נוספות כגון אלו. אשר מאלצים אתכם לנוע ממושבכם המקובע והנוח, לקחת אחראיות, לשנות ולהשתנות, בעיקר ככל שזה מתקרב אליכם ונוגע אישית בכם, בקרוביכם ובאהוביכם.

כן יקירים, הבנתם נכון. אנו אומרים לכם שרתמתם את איתני הטבע לשימושכם באופן לא מודע ושבעתיד שהופך כבר להווה, אתם תעשו זאת שוב. רק שכעת זה יהיה גלוי בפניכם יותר וכחלק הולך וגדל של ערות תודעתכם המתרחבת, שחלקו של ההרס יגיע אל קצו, או אז יופנו משאבי אנוש עצומים ואדירים לשיקום, לבנייה ולבריאה חדשה.

לא תוכלו אהובים להימנע מהצורך לשלב כוחות ולהשתלב במעגלים אנושיים שהולכים ומצטרפים למעגלי-על, שם תשיבו לעצמכם את ההבנה ואת ההכרה בנחיצות קיומה של אחדות  ושל כיבוד הפרט, הן כאינדיבידואל והן כחלק אינטגראלי מקבוצה ומשלם אחד גדול עוד יותר, יהיה אשר יהיה השם שתרצו לתת לו (עם, תרבות, גזע וכד'). הכרה אמיתית והאפשור לכל היש ~ פשוט להיות, ילבשו דמות חדשה ושונה לגמרי מכל שהורגלתם אליו עד כה.

תודה לך. רבים שואלים בימים אלה מהי הדרך שבה נוכל להתחבר אל התמהיל ואל המהות הפנימית אשר עליה  אתה מדבר במסריך ואיזה שינוי ביכולת יצרה האנרגיה החדשה בעניין זה?

ראשית יש לדעת שאנו מכוונים אל עצמי פנימי שהוא "ישות פנימית של אנרגיה טהורה"! לכל אדם בתוכו גרעין (ניצוץ) נשמה של אנרגיה טהורה. זהו החלק הממוקד בנו מתוך כלל המרכיבים של הישות השלמה/נשמת-העל שלנו, המממש את עצמו כמי שאנחנו ב"כאן ועכשיו" שלנו. כבר דיברנו אליכם כ"ישות הגרעין" שאתם (במסר: "כאשר אתם שקטים") וזו לכם רק תזכורת ומעט הרחבה יקירים.

אותו הניצוץ אשר מסתפח בזמן הלידה אל הגוף והצורה שאתם, מפיק מתוכו את הישות/ההוויה הפנימית המדוברת, ישות אשר תומכת בגוף החומר והצורה שלכם ובכל רובדי ומרכיבי האנרגיה והאתר של הילתכם ~ בועת נשמתכם המקיפה אתכם, מקיימת אותם ולמעשה בוראת ויוצרת אותם בכל רגע מחדש.

דמיינו לעצמכם אהובים מעגל זהוב של שילוב שמיים וארץ, של אלוהי עם אנושי. מעגל זה לא הושלם עד כה ~ והנה, האלוהי שבאנושי ~ רגליו כשורשים נטועות עמוק באדמה, מושיט ידיו כענפים של עץ כלפי מעלה, האנושי שבאלוהי ~ שורשו באב הענן, ראשו וידיו כלפי מטה, אוחז בידיים המושטות אל-על. המעגל נסגר, ארץ ושמים מתאחדים, מעגל הבריאה הושלם. אתם הופכים למעגל אחד המשלב את כוח הבריאה עם כוח החיים אשר הפיק, ככוחם המשולב של עקרונות הרוח המגולמים ביסודות החומר. (חומר = רוח חמר)

אהבו את השתקפותכם במראה אהובים, דרך עיניה תוכלו להתאחד עם העצמי הפנימי, הישות האלוהית שאתם/שהנכם! הדרך שלכם לחיבור אל היקום ואל כל השפע שהוא יכול להציע לכם, עוברת בחדרים הפנימיים של תא היהלום שבלבכם! ככל שיותר חלקים מהדרך מתגלים לכם, כך גדלים בכם השמחה, הפליאה והאהבה שמקורם בהכרה ובהוקרה של החכמה האלוהית המלווה את מסעכם, ואתם חוזרים להיות הילד שבכם, עם התום, השמחה וההשתוקקות לחוות עוד ועוד מהיופי, ההרמוניה והשלמות המצויים בכל.

הקסם שאנרגית האחד, אנרגית הבית, האנרגיה החדשה מביאה ~ הוא היכולת לחוות את האלוהי הדר בכפיפה אחת עם האנושי, כמקשה אחת, אחידה ומאוחדת, ללא קצות התער החדים והמייסרים כל-כך של הדואלי, השונה והנפרד. (מבקש להדגיש שהיה מעדיף לומר "מרככה אחת" [מלשון ריכוך/לרכך] במקום "מקשה אחת".)

אתם משולים בעינינו לפרפרים מרהיבים אשר עמסו עליהם משאות רבים, חלק גדול מהם לא שלהם כלל, המעכבים ואף מונעים מהם את המעוף החופשי ואת שטף הנביעה הטבעית של שמחת הקיום. קיימות בחייכם "מלכודות" אשר אינן אלא פוטנציאלים של "אנרגיה מותנית" המופעלת באמצעות אות רגשי, אשר קשור בדרך כלל למקטעי חיים, הן ממה שאתם מכנים בשם "גלגולים קודמים" והן ממחזור חייכם הנוכחי. כך או אחרת, ההבנה והזיהוי של מקורות החיווט הרגשי ככאלה, תעזור לכם להשתחרר מהתבנית המנטלית/רגשית ותסייע לכם לחזור אל "קלות המעוף" של הילד המלאכי, הטהור והתמים, אשר בדמותו הגעתם לעולם. אם כך נוכל לומר לכם אהובים, אתם אכן מגיעים לעולם כדף חלק וריק, אך אותיות, מילים ומשפטים מסוימים שייכתבו עליו, יעוררו בכם מילים ומשפטים שכבר נכתבו, ואלו ישיבו בכם אנרגיה המבקשת לעבור עיבוד ולהגיע אל איזונה ואל פתרונה ההולם.

לעתים קרובות נזקק האדם לסיוע, לייעוץ, להדרכה ולליווי של אלו אשר הכשירו עצמם לכך, ואנו נעודד אתכם כאן להיעזר בהם, לאפשר להם למלא את התפקיד אשר ייעדו לעצמם ולסייע בידכם לחוות ולגלם, לעבד ולאזן, לטובתכם הגבוהה, דרך מעבר של תהליכים נחוצים ומבורכים אלה.

תודה רבה לך. ומהי החתירה… למה אנו שואפים בעצם?

אתם חותרים להכרה מלאה באינדיבידואליות המרהיבה שלכם ולכיבוד הולם שלה, הכרה אשר תחזיר אליכם את היצירתיות ואת כושר הביטוי המלא שלכם ותאפשר לכם מרחב בטוח לטבוע בו את חותמכם הייחודי, הקסום והאהוב כל-כך עלינו כמתבוננים בכם מעברו השני של הצעיף .

השאיפה להיות כמו, להיות דומה לאחר, מתחלפת בשאיפה להיות כמי שבאמת אתם וכמי שהייתם בילדותכם, טרם ההגבלות, ההכוונות, הביקורת והשיפוטיות החיצוניים לכם ואשר נטלו מכם את החופש לדמיין וליצור לעצמכם עולם מרהיב ומופלא, עולם ללא חוקים, ללא גבולות  וללא הגדרות כלשהן. בעולם זה אתם חווים כל דבר ודבר כמי או מה שהוא, מתוך אחדות מלאה של תודעתכם עם תודעת העצם, הצמח, בעל החי או האדם המהווה מקור לחוויה ולאינטראקציה.

העוצמה האנרגטית מחד והשינוי בדחיסות החומר מאידך, מאפשרים לכם כבר היום חופש תנועה, פעולה ויצירה אשר נמנעו מכם עד כה ~ והופכים כבר כיום את להטוטי הקוסמות שבעברכם, לדבר שהופך לשגרה ועומד לכם לשימושי היומיום שלכם. המשך פיתוחן של טכנולוגיות מתקדמות, יפַתח את תודעתכם ויעמיק את הידע ואת היכולת ההופכים זמינים ליותר ויותר אנשים, ככל שהשותפים ליצירת הטכנולוגיות הללו ולשימוש בהן מתרבים וככל שהמידע מגיע ליותר ויותר אנשים בכל פינות עולמכם, ההופך כידוע לכם לכפר גלובלי אחד.

אולי יקשה עליכם להבין זאת, אך חלקים רבים מכם, הקיימים בהרבה מאוד זמנים ומקומות, קיימים כולם כחלק אחד, בזמן אחד, במקום אחד. שאיפתכם העיקרית היא לדעת זאת בתודעתכם ולחוות זאת כהתנסות גלויה ומוחשית, של האמת הפנימית הקיימת בכם תמיד.

וואו… שוב תודה והמון אהבה לך. מהו השער/החותם השישי?

לשער השישי ~ לחותם השישי אנו נעניק את השם הבא:

שער הבורא ~ חותם הקסם 

מיהו הבורא ומהו הקסם?

הבורא הוא אותו חלק אלוהי בתהליך של לימוד וזיכרון עצמו, מתוך תהליכי חייו ומתוך מכלול התנסויותיו. זוהי פיסת נשמה טהורה, הלובשת בכל פעם מחדש גוף של צורה וחומר ובאה אל מישורי ההתממשות השונים לחוות ולהתנסות, לעבור תהליך ולעמוד בחניכות שאותן בחרה וקבעה לעצמה, לשמש לה כ"סולם" להתעלות ולצמיחה, בדיוק כפי שתואר בפניכם במכלול המסרים שהעברנו עד כה אליכם. (כל המסרים כולם ולא רק "שבעת השערים").

הקסם הוא זה הטמון בידיעת עצמו וביכולת לברוא את עולמו, מתוך מודעות לאחדותו עם כל הקיים והעונג הנלווה לתהליך שבו שחרר עצמו מצורך, מבחירה ומרצון, שאינם תואמים את טובתו העליונה ואת רצון האלוהי השוכן בתוכו. יכולת כזו של מאסטר ההופך לבורא, מוקנית מדרך הטבע לאדם אשר כבר זכה להביא במכלול התנסויות של חיים רבים את המידות האנושיות של "האדם האלוהי" הוא "האדם החדש".

מהן המידות האנושיות של האדם האלוהי/החדש?

12 התכונות האנושיות אשר הועצמו פי 2 ושגלומות בכל איש ואישה כחלק מהוויה שלמה ומושלמת. למעשה, נוכל לומר ש-11 מתוך 12 התכונות הן תכונות כפולות או תכונות שהוכפלו, בעוד שהתכונה ה-12 היא תכונה משולשת המגדירה מחדש את האדם ומאפיינת אותו כ"אדם האלוהי" ~ אדם שצעד אל מעבר לדואליות, שהתחבר אל השורש ואל שאר ענפי ה"עץ" או ה"אילן" אשר הנו והפך לייצוג בגוף בשר וחומר של מקורו, חלק מאור הבורא (תודעה אלוהית), ישות של אנרגיה טהורה/ישות של רוח, בעלת תודעה וזהות ייחודית ומאוחדת גם יחד.

קצרה היריעה מלעסוק כעת באופן פרטני בתכונות ובמשמעותן, נציין רק את המילים/המושגים כנושאי התדר שלהן בעולמכם ובמציאות התלת-ממדית שלכם. נא זכרו שמילים הן רק סמלים או מצגים ושהיכולת לחוות ולדעת את מלוא עומקן של המשמעויות, עומדת לכם כפוטנציאל לבחירה ולהתנסות. כמו כן, נציין בפניכם שצמדי התכונות משלבים את האנרגיה הגברית עם האנרגיה הנשית (גם אם זה לא מתבטא כך בשפתכם), ושהתכונה ה-12 (המשולשת) היא זו המובילה אל האחדות העל-מינית כחלק מאפיונו של "האדם החדש".

להלן התכונות:

אומץ וגבורה, תום וטוהר, חסד וחמלה, בטחון (ודאות) ואמונה, בהירות (בינה) וחוכמה, הוקרה והודיה, נדיבות ונתינה, זרימה (השתנות) ושפע, כנות ואמת, איזון (שלווה) ושלום, סבלנות וסובלנות, אור, אחדות ואהבה (שלושת אותיות האל"ף כסמל למילים אניאדוני אלוהיך שקדמו לבריאה).

נא זכרו שאנו מכוונים במסר זה גם אל שער ה-12:12, זכרו את כל המשמעויות אשר הענקנו למספר זה במסרים קודמים (שער שני ושער שלישי) ובבוא הזמן ~ בהיפתח השער, אנא המחיזו לעצמכם בדמיון או באמצעותה של "עין הרוח", את מעגל הזהב עליו דיברנו, כאות וכסמל לברית החדשה אשר כרתתם עם שלמות ההוויה של שמים וארץ שהנכם. נא הזכירו לעצמכם שהנכם כבר הדבר אותו אתם מבקשים לעצמכם.

באהבה ובהוקרה לכם ולמסעכם אל הנעלה והמופלא שבכם.

אני המלאך גבריאל.