שמיעה על-חושית: שמעו את מסרי המלאכים שלכם

מאת דורין וירצ'ו
מאנגלית: סמדר ברגמן

מאת המלאכים:

לא כל-כך קשה לשמוע אותנו אם תאזינו לנו בלב פתוח. רוב הזמן, אנו קרובים אליכם יותר מכפי שתוכלו לדמיין. לחישה, מחשבה, זה הסימן היחיד הדרוש לנו מכם כדי להתחיל בשיחה. יש לנו כבוד אדיר כלפי מה שאתם עוברים כאן על הפלנטה בזמן הזה. מעולם לא נבקש להתערב בחייכם, רק להביא לכם ברכות של תובנות ודרכי ראייה חדשות על עצמכם.

לא כולם "שומעים" קולות של מלאכים כצליל שמיעתי. אנשים רבים מקבלים מסרים אלה באמצעים לא-מילוליים כגון חזונות, תחושות או ידיעה.

שמיעת קול האלוהים והמלאכים מכונה "שמיעה על-חושית" שמשמעותה "שמיעה חדה". הקול עשוי להישמע כקולכם או הוא עשוי להישמע שונה. הקול יכול לנבוע מתוך גופכם, מתוך ראשכם, או להישמע כמגיע מחוץ לראשכם. כאשר מלאך הזהיר אותי שהמכונית שלי עומדת להיגנב, הקול שלו נשמע כאילו הוא מדבר מבעד לגליל של נייר מגבת ממש ליד אוזני. שעה אחר כך, כאשר מצאתי את עצמי בעיצומה של חטיפת מכונית, אותו מלאך הדריך את הפעולות שלי שהצילו את חיי בדברו אליי באמצעות קול פנימי.

כאשר קיבלתי את מסרי המלאך בספרי "Angel Therapy", שמעתי את המילים תוך ראשי ומחוצה לו. אתם עשויים לשמוע קול חלש ולתהות מה הוא אמר. במקרים כאלה, בקשו מהמלאכים שלכם לחזור על המסר שלהם. אמרו להם: "בקול רם יותר, בבקשה". המלאכים מעריכים את המשוב שלכם, כיוון שהם רוצים להעניק הדרכה ברורה ומובנת.

תחילה אתם עשויים להאמין שהקול הוא בדמיונכם או משאלת לב. דבר זה נכון במיוחד כאשר אתם מתחילים באינטראקציה מודעת עם מלאכים. אתם חושבים: "זו פנטזיה. הלוואי וזה היה נכון שמלאכים יוכלו לעזור לי, אבל קרוב לוודאי שאני עושה משהו לא נכון והמלאכים לא ישימו אליי לב".

אנו מרפאים סוג זה של מחשבה על ידי אמונה, אמון ותרגול. אם האמונה שלכם במלאכים רעועה, בקשו מאלוהים לעזור לכם. אמרו: "אנא עזור לי להאמין באמונה גדולה יותר. אני מוכן לשחרר את כל הפחדים שמונעים ממני אמונה שלמה". היקום האלוהי תמיד מגשים בקשות לאמונה שלמה יותר.

קולות המלאכים יהיו תמיד אוהבים ותומכים, גם כאשר הם מזהירים אותנו מפני סכנות קרבות או פניות לא-נכונות. כפסיכותרפיסטית, אומנתי להאמין ששמיעת קולות היא סימן לחוסר שפיות. אולם קול האגו הוא המקור היחיד ל"חוסר השפיות". מסרי קול האגו תמיד הרסניים, גסים ואימפולסיביים. לדוגמה, האגו עשוי לנסות לשכנע אתכם שאתם תיכשלו. האגו גם משנה את דעתו ללא הפסקה, והוא יאמר לכם לעשות דבר אחד ביום שני, דבר אחר ביום שלישי, ודבר שונה לחלוטין ביום רביעי. אם תאזינו לקול האגו, החיים שלכם יהיו כאוטיים ומלאי פחד.

בניגוד לכך, קולות המלאכים חוזרים בסבלנות על ההדרכה יום אחר יום עד אשר, בסופו של דבר, אנו פועלים על פיה. לדוגמה, אתם עשויים לשמוע את המלאכים שלכם אומרים לכם במשך שנים שאתם תהיו מרפאים או סופרים דגולים. או המלאכים שלכם עשויים לומר לכם שוב ושוב לטפל טוב יותר בגופכם. אתם יודעים שהדרכה זו מגיעה מהמלאכים כאשר היא אוהבת, ממוקדת, אינה פוגעת בכם או במשפחתכם, ועקבית.

אולם, שמיעה על-חושית היא רק דרך אחת מתוך ארבע דרכים באמצעותן אנו מקבלים סיוע מהמלאכים. המלאכים שלכם עשויים לדבר אליכם בתמונות ובדימויים מנטליים חזותיים. אנו קוראים לזה "ראייה על-חושית" או "ראייה חדה". המסרים מהמלאכים עשויים להופיע בפניכם כ"תצלומים" בודדים, בראשכם או מחוצה לו. או אתם עשויים לראות סצינות מזעריות, שכאילו יצאו מסרט. הדימוי עשוי להיות בשחור-לבן או בצבעים מלאים. המסרים החזותיים יכולים להיות סמליים, כגון ראיית תמרור עצור כסימן שעליכם לנוח, להאט או לעצור.

באופן אינטואיטיבי, אתם עשויים להבין את משמעות הדימויים הויזואליים. למשל, אתם עשויים לראות דימוי של גביע ולדעת אינסטינקטיבית שמשמעות הדבר שצפויה לכם הצלחה. אם אתם מתקשים להבין את ההדרכה הויזואלית של המלאכים, אל תתביישו לבקש עזרה. בקשו מהמלאכים שלכם להבהיר לכם את המסר שלהם, והמשיכו לבקש הבהרה עד אשר תהיו בטוחים לחלוטין במשמעות המסרים.

לפעמים אנו חוסמים את ערוצי התקשורת שלנו אל המלאכים בגלל פחד. אתם עשויים לראות דימוי מהעתיד שלכם שמפחיד אתכם, ולסגור את הראייה העל-חושית שלכם על ידי חסימת העין השלישית. אחת מהמטופלות שלי חסמה את הראייה העל-חושית שלה כאשר, כנערה צעירה, היא ראתה דימוי ויזואלי של הוריה המתגרשים בעתיד. מטופלת אחרת סגרה את העין השלישית שלה כאשר חזתה שהיא עומדת לנהל רומן עם עמית נשוי, כיוון שהיא רצתה להמשיך באינטראקציות שלה עמו בעת שהיא נשארת עיוורת לאמת. אחת מהמטופלות שלי ניסתה להתעלם מקול מלאכי פנימי וקבוע שייעץ: "הגיע הזמן לחפש עבודה מקום אחר", כיוון שהיא לא בטחה באלוהים שיגשים את הצרכים החומריים שלה בזמן המעבר בין העבודות.

אתם עשויים לחסום את הראייה העל-חושית שלכם אם אתם מפחדים ממה שאתם עשויים לראות. ככל שתרצו לראות את המלאכים שלכם, אתם עשויים להחזיק בפחד המושרש עמוק שראיית "רוח רפאים" תהייה מפחידה מאוד. המלאכים שלכם מכבדים פחדים שכאלה, ואתם לא תראו התגלות מלאכית עד אשר תחושו בטוחים שחזון שכזה יהיה מנחם ~ ולא מפחיד.

דרך שלישית באמצעותה אנו מקבלים הדרכה מהמלאכים היא באמצעות הרגשות והתחושות הפיזיות שלנו. אנו קוראים לזה "חישה על-חושית" או "הרגשה ברורה". אנשים בעלי חישה על-חושית מקבלים הדרכה באמצעות תחושות בגוף, כגון התכווצות הלסת, האגרופים, הבטן או איברי המין. הם יודעים אינטואיטיבית מה המשמעות הספציפית של תגובות ההתכווצות הללו. אדם בעל חישה על-חושית חש בשינוי בלחץ האוויר וטמפרטורת החדר שמזהיר אותו מפני מצבים שליליים. לכל אחד מחמשת החושים שלנו יש חוש רוחני תואם. בעלי חישה על-חושית מקבלים הדרכה באמצעות תחושה אתרית של ריח, טעם ומגע.

אתם עשויים לדעת שהסבתא המנוחה האהובה שלכם קרובה אליכם כאשר אתם מריחים את הבושם שלה או את ניחוח הפרחים האהובים עליה. מלאך עשוי למלא את החדר שלכם בניחוח פריחת תפוזים כדי לספר לכם על חתונה מתקרבת.

בעלי חישה על-חושית מקבלים הדרכה רבה באמצעות האינטואיציה שלהם, הם מקבלים תחושות, רמזים. האינטואיציה רבה מגיעה מאזור הבטן, והבטן מפרפרת, נרגעת ומתכווצת בהתאם להדרכה מהמלאכים. באופן אינסטינקטיבי, אדם בעל חישה על-חושית מפרש את המשמעות של תחושות הבטן הללו ואדם חכם בעל חישה על-חושית פועל על פי ההנחיות הפנימיות הללו ללא היסוס.

אנשים בעלי חישה על-חושית מקבלים מסרים מלאכיים באמצעות הלב ורגשות אהבה גם כן. אם מחשבה על עשיית דבר-מה מרחיבה את החזה שלכם בתחושות חמות של שמחה, זוהי הנחייה מהאלוהים והמלאכים. אתם עשויים לחשוב: "אה זה טוב מדי בשביל להיות אמיתי; אני רק חולם", אבל השמחה שהמחשבה הביאה לכם היא מפת דרכים המובילה אתכם לחיים שאמורים להיות לכם.

אנו קוראים לאמצעי הרביעי של תקשורת המלאכים בשם "ידיעה על-חושית" או "ידיעה ברורה". גברים הם לעתים קרובות בעלי ידיעה על-חושית, ואפשר שאינם מודעים כלל לכך שהם מקבלים באופן טבעי מידע מפורט ומדויק מהאלוהים ומהמלאכים. אתם יכולים לשאול אדם בעל "ידיעה על-חושית" שאלה על כמעט כל נושא שבעולם. ובתוך דקות הוא ייתן לכם תשובה מדויקת, הנתמכת לחלוטין בעובדות ובמספרים. אתם עשויים לומר: "איך הוא ידע את זה?" והוא יענה: "אני לא יודע! לפני כמה דקות, לא ידעתי את זה".

אדם בעל ידיעה על-חושית יודע מבלי לדעת שהוא יודע. כתוצאה מכך, הוא עשוי לפקפק בתקפות הידיעה שלו. זו טעות, כיוון שכאשר חכמה אלוהית נכנסת לראשנו, זו מתנה שבה אנו יכולים להשתמש כדי לשפר את חיינו ולשרת את העולם.

לכולנו גישה לכל ארבעת ערוצי התקשורת. בדרך כלל, יש לנו אמצעי עיקרי אחד לקבלת ההדרכה המלאכית וערוץ תקשורת נוסף, משני או חלש יותר. בעזרת תרגול, תוכלו להפוך מיומנים בקבלת מסרים בכל ארבעת הדרכים. אולם רוב האנשים מסתמכים על אמצעי התקשורת הטבעיים שלהם כאשר הם מתחילים לדבר עם המלאכים שלהם.

אנשים בעלי אוריינטציה טבעית לויזואליות, מן הראוי שישימו לב לחזונות המנטליים שלהם. אם אתם נוטים להתמקד בצלילים, אזי הקשיבו למילים, לקולות ולמסרים שמיעתיים פנימיים או חיצוניים. אם אתם בעלי אוריינטציה לתחושות ולמגע, הרגשות ותחושות הגוף שלכם הם הכלים שמעבירים לכם הדרכה אלוהית. ואם אתם נוטים לדגש אינטלקטואלי או מחפשים ללא הרף אחר משמעויות נסתרות במצבים, אז תרצו לנטר את המחשבות שלכם אחר אותם רגעי "ידיעה" שמימיים שמביאים לכם וודאות בהדרכת הפעולות שלכם.