שבעה ימים של אלכימיה אלוהית – היום הראשון

היום הראשון – טקס עירוי אלוהי
כפי שניתן על ידי המלאך הנעלה מטטרון
רניה וולף
מאנגלית: סמדר ברגמן

 

אהובים, בואו נכנס עתה למרחב שקט של חדרי הלב שלנו, שם נמצאת הדלת למקדש האור החיצוני, המקום הקדוש ביותר שקיים בין הריק חסר הצורה והשם לבין הגשמת הבריאה החומרית.

אהובים, בואו נניח בצד את דאגות וחששות החיים הארציים שלנו. הבה נשקיט את פטפוטי השכל ונפתח את לבנו כדי להתאחד כאחד עם האלוהים אבינו-אמנו. בואו עכשיו, בדממה זו, נקבל את אהבתם נטולת התנאים.

נכנס עכשיו אל המקדש, מלאך הנוכחות מקדם את פנינו בברכה ומברך אותנו. הוא מפציר בנו להיכנס אל החדר הקדוש הפנימי ביותר של המקדש. לפנינו בוער עמוד אש הקשת בענן, אש אשר מזינה את הבריאה עצמה.

אהובים, נשליך עתה את מלבושי הפחד, הבושה, האשמה והחרטה שלנו. דעו עכשיו, בהבנה מלאה, שהתדרים הרגשיים הנמוכים הללו אינם חלק מההוויה האלוהית האמיתית שלכם. דעו שהם אשליה, חשכה שקרית שהונחה עלינו כאשר נולדנו אל תוך הצורה האנושית על כדור הארץ.

אהובים בואו נכנס עכשיו אל תוך עמוד אש הקשת בענן ונניח לה לעטוף את כל הגופים וכל אטום מההוויה הפיזית שלנו. דפוסי פחד שנמצאים בדנ"א של הגופים הפיזיים שלנו נאכלים עתה על ידי להבות הקשת בענן, דפוסים ותדרים רגשיים נמוכים יותר מתפוגגים כעת בלהבות. כל שאינו שייך למהות האלוהית שלנו מתכלה ונעלם.

צאו מהלהבות של עמוד אש הקשת בענן, מטוהרים עתה בכל הגופים ובכל אטום של ההוויה הפיזית.

אהובים, כעת נניח למי האהבה הנצחית, הזורמים ממעיינות לב האלוהים האם-האב לטהר אותנו גם כן. הבה נניח לכל שלא שייך למהות האמיתית והאלוהית שלנו להישטף ולהיעלם. אנו ראויים להתייצב למול נוכחות האלוהים האם-האב, אחד ורבים, רבים ואחד.

אהובים, מטוהרים כעת על ידי האש ועל ידי המים, ועל ידי האהבה והאור של האלוהים אבינו-אמנו, הבה נקבל את ברכותיהם ואת תפילותיהם. עתה אנו אחד ורבים, רבים ואחד, טהורים, מבורכים ומוקפים בחסד, הבה נשוב אל חיינו האנושיים ואל העולם שלנו כישויות נאורות ואלוהיות. הבה נזכור, מרגע זה ואילך, לנצח נצחים, את זכות הלידה של האלוהות שלנו ואת היותנו ראויים לעמוד לפני האלוהים אבינו-אמנו וכלל הבריאה.

וכך הוא, מעתה ועד עולם, בשם האלוהים אבינו-אמנו.