שבעה ימים של אלכימיה אלוהית – היום החמישי

טקס אחדות
כפי שניתן על ידי המלאך הנעלה מטטרון
רניה וולף
מאנגלית: סמדר ברגמן

 

אהובים, הבה נכנס עתה למרחב השקט של חדרי הלב, שם אנו מאוחדים עם האלוהים אבינו-אמנו והבריאה כולה.

הבה נניח בצד את דאגות וטרדות החיים האנושיים ואת הפחד והקונפליקט שקיימים בעולם סביבנו. היו עתה בדממה, שמעבר למרחב, לזמן, למקום ולממדים והרגישו את עצמכם כתודעה אחת שקיימת בריק חסר השם והצורה. בדממת הריק, קיימת רק תודעה אחת.

מתוך הריק הזה, מתוך התודעה האחת שהכירה רק את עצמה, נולדו שניים, האב האלוהי והאם האלוהית, שמזינים את הבריאה החיה כולה. נולדנו מזרע האב האלוהי ומרחם האם האלוהית שוב ושוב, שעה שבחרנו במסעות שלנו בבריאה החומרית.

אנו רבים, אך גם ילד אלוהי אחד בלבד. אנו ילד אלוהי אחד בהיבטים רבים, בחיינו האנושיים, אנו חיים את אשליית הנפרדות כדי לחוות, ללמוד ולהתפתח. אנו רק השתקפויות מראה רבות של התודעה האחת.

כיוון שאנו פוחדים אלה מאלה ושופטים אלה את אלה, אשליית הנפרדות ירדה אל תוך אשליית ההפרדה. כעת הגיע הזמן  לקום שנית, להכיר את עצמנו כחלק מהשלם הגדול, כילדים אלוהיים של האחד.

אהובים, הבה נביא עתה את מה שנולד מן האחד ושניתנו לו חיים על ידי האב האלוהי והאם האלוהית אל תוך חיינו הארציים על כדור הארץ. בואו נתאחד כאחד, עכשיו, בתודעה ובלב. בואו נביא אחדות והרמוניה אלה שהן השמים, מטה אל כדור הארץ עליו אנו חיים ונושמים.

אהובים, בואו נתאחד באור ובאהבה בתוך הווייתנו תחילה, ואז גם אלה עם אלה, הבה נאחד את החלקים המנותקים והמנוגדים של עצמנו , באמצעות חסד האב האלוהי והאם האלוהית, גוף נשמה, רגשות, שכל ורוח.

אהובים, מתוך מצב חסד זה, נראה עתה את עצמנו כאחים ואחיות אמיתיים שנולדו לאם ולאב האלוהיים, משפחה אחת המאוחדת על כדור הארץ באהבה.

אחד ורבים, רבים ואחד, מאוחדים עתה בתוך עצמנו ואלה עם אלה, נצא ונלך, נקבל את ברכות ותפילות האם האלוהית והאב האלוהי. נשוב אל חיינו האנושיים בשלווה, באהבה, בחסד ובהרמוניה, בתוך עצמנו ואלה עם אלה.

וכך הוא, מעתה ועד עולם, בשם האלוהים אבינו-אמנו.