ריבונות

אייזק ג'ורג' עם המלאך אריאל וצוות ההתעלות
מאנגלית: סמדר ברגמן

זהו השדר "המשולב" הראשון שהתבקשתי לחלוק עם כל מי שיקרא בסופו של דבר מסר זה. המשמעות היא ש"אני" כמתקשר, מתמזג או "משתלב" כעת עם מה שבאופן אינטואיטיבי אני תופס כידידי ומורי הרוחני, המלאך הנעלה אריאל, או מה ש"אני הנני" מוסר באיזון עם מה שאריאל מוסיף, אם אתם יורדים לסוף דעתי.

במשך כמעט תשע שנים השתתפתי בתהליך של צמיחה-במודעות שבתחילתו הייתי חסר-אונים, והתנגדתי להפוך ל"מתקשר". לאחר מכן אפשרתי לחלק מגופי ומשדות האנרגיה שלי להפוך נגישים במטרה לברוא-במשותף עם נוכחות מלאכית, לצמוח אל מחוץ לפוטנציאל התלות ההדדית שיכול להתלוות להיות אדם מתקשר, למקום שבו אני מוצא את עצמי ברגע זה ממש, משמע, על קרקע חדשה מאוד.

כאשר התחלתי לתקשר באופן פעיל ביולי ואוגוסט של שנת 1998, דומה היה שהתהליך פועל באמצעות "טייס אוטומטי"… זה פחות או יותר "קרה" לי. כל שיכולתי לעשות היה לשמור על בהירות העצמי הקטן שלי ולשמור את גופי טהור דיו כדי להתמודד עם התדרים של מיזוג זה. היו זמנים בהם חשתי שאני חווה חבלי לידה של דבר-מה גדול בהרבה ממני, ולמדתי להבין את ערך התפילה, המדיטציה, מתן האמון ושאלת שאלות טובות. האישיות שלי אף היא שאלה, חקרה, ניתחה ותהתה מה משמעות כל זאת, והאם זה בטוח ומועיל. לא הייתה כל כפייה או תחושה של "אתה חייב לעשות זאת". אריאל, וכל שאר הישויות עמן אני חולק את תודעתי, כיבדו את ישותי, את העצמי שלי ואת מהות הנשמה שלי. לכן, הנושא של המסר של חודש זה עוסק בכבוד, בריבונות.

ראשית כל, המוטיב החוזר בכל תורות האמת שפגשתי הוא המסירות האיתנה לעובדה שלכל ישות או נשמה הזכות האלוהית לריבונות או להגדרה-עצמית. מתנת הבחירה, או הרצון החופשי, מושרשים בעובדה זו, וכל נשמה חווה את מה שהניצוץ האלוהי שלה תופס כהכרחי או רצוי לצמיחתה. בהיות הרצון החופשי מה שהוא, נשמה יכולה אפילו להסית הצידה את הריבונות ולחוות מערכת יחסים תלותית עם נשמה אחרת או נשמות אחרות כדי לחוות חוויה רבת-עוצמה של אי יכולת לבחור. אולם, כשלעצמה זוהי בחירה. לכן בשום מקרה אין אתם או מישהו אחר חווים חוסר בחירה, או מודעות קרבן, מבלי שניתנה לכך רשות שקטה.

אריאל: "ריבונות היא אבן הפינה של הידיעה שאין עוצמה מחוץ לעצמי שלכם שיש לה שליטה עליכם. לכן, כל חוויה וחוויה היא אירוע המבוסס על עוצמה פנימית, או אמונה בעוצמה חיצונית. אם אתם חושבים שהיא מחוצה לכם, אזי היא לא תהיה לכם. (קראו זאת שוב) [If you think it is without, then you will be without]. כאשר אישיות של ישות קיבלה את התכנות הגשמי בנוגע לעוצמה (והדבר יכול להתאפשר רק באמצעות הסכם) המבוססת על סמכות חיצונית, אזי יש לכם דוגמה מצוינת להיעדר עוצמה או לחוסר אונים. בצומת זו זמנה של התנסות זו הולך ואוזל, ומכיוון שישויות רבות הגיעו לכדור הארץ ממערכות מוצא המבוססות על חירות וריבונות, המשחק הנוכחי על כדור הארץ נמצא בשלבים של סיום. לכן "דומה" שיש התגברות של הצד המוצל בעת הזאת, מכיוון "שהמשחק נגמר",  ו"הם" יודעים זאת, אף על פי שברמה לא-מודעת ברוב המקרים".

אחד ההיבטים של הרב-ממדיות של הישויות ושל היקום הקוונטי, ההולוגרפי הזה הוא שאנו גם משפיעים על הדבר שבו אנו צופים. אנו מעוררים תמיכה או התנגדות של נשמות דומות או מודעות דומה לגבי כל דבר שבו אנו מתמקדים. אם אנו חווים חוסר כלכלי, אזי במקום להתמקד בסילוק החוסר, הזיזו את המיקוד או את תשומת הלב לאיזון כלכלי. שימו לב שאני אומר "איזון", אם אתם רודפים מנטלית אחרי מיליונים, אתם עשויים להכיר ולחוות גם את האנרגיה של חוסר במיליונים.

הגשמה היא תוצר של מיקוד אוהב ותשוקה הולמת, עם דגש על איזון. אם אנו רואים חוסר איזון בהתנהגותו או באמונותיו של אדם אחר, ושיפוט נכנס לתמונה, אז באופן מהותי חיזקנו את דפוסי האמונה ואת ההתנהגות הנובעת מהם של אותו פרט. [פיזיקה קוונטית והחוקים שלה אינם מפסיקים לפעול מחוץ למעבדה, אף על פי שהיינו רוצים להמשיך ולהתנהג כאילו כך הוא). מנקודת מבט שונה, אתם חדרתם לגבול הריבונות של אדם אחר באמצעות ההשלכה שלכם, אשר חזקה את הדפוס, ואתם זימנתם זאת לעצמכם כדי ליצור איזון. אני יודע שזה נשמע כמו קרמה, אבל אני מעדיף לתאר זאת כ"חוק התהודה", או "אם אני בוחר רטט אזי אני זוכה לחוות רטט זה או להיות רטט זה". תהודה זו חשובה כעת, שכן ככל שהצעיפים שבין הצלילים ההרמוניים של הממד הרביעי הופכים דקים יותר, אזי התוצאות של המחשבות והרגשות שלנו הופכים מעגליים בהתגשמותם. האם שמתם לב ל"ריבאונד" המיידי של המחשבות, במקום לתרחיש הישן של מרווח הזמן והסיבה והמסובב?

כעת דמיינו מה קורה במידה ויש מיליוני ישויות המחזיקות בדפוס או אמונה דומים, ודמיינו שקיים עניין בשמירת דפוס או אמונה אלה [פחד]. ובכן, אתם יכולים להקרין את הציפייה שלכם כלפי אדם אחד או כלפי מיליונים, לגרוס שהם "טועים" באמונה שלהם, אבל אתם רק תחזקו אותה, לא תמוססו אותה. נוסף על כך, הם "בחרו" בעמדה זו. זו אחת הסיבות מדוע המלחמה התרחשה למרות מחאות "כנגד" המלחמה. אולם, מה שאנו יכולים להגשים הוא לבחור דפוס מחשבה/רגש אחר אשר יאזן את הדפוס המקוטב וינטרל אותו. לדוגמה, בחירה בשמחה כמצב הוויה רצוי תנטרל כמות מסוימת של אנרגיה מקוטבת. מניפולציה של התודעה, או היותכם נתונים למניפולציה אפשריים רק אם אתם משתפים פעולה עמה, או באמצעות הכחשת קיומה, או כניעה לתחושת חוסר האונים שלכם. מודעות משולבת בחמלה עובדת טוב יותר.

אריאל: "כאשר כל אחד מכם בוחר בריבונות, כל תודעה אינדיבידואלית אחרת השוכנת בתוך התודעה הפלנטרית מקבלת דחף רב-עוצמה לשנות את המודעות התפיסתית שלה. כאשר אתם מסיימים את מערכות היחסים התלותיות שלכם בכל הרמות והרבדים, אתם חדלים לתרום להתנסות של רודן וקרבן, של כוח וחוסר-אונים, של אדון ועבד, ואז טרנספורמציה גדולה תעמוד בפתח. הגיע הזמן להפגין הצהרה מעמיקה יותר של היותכם הסמכות הבלעדית בחייכם, ולעודד כל נשמה לאמץ זאת. כאשר אתם תובעים לעצמכם במודע את היותכם הסופר של חייכם, אף אחד אחר אינו יכול להסיג את גבולכם; אז אתם מפיצים תדר אשר מהווה זרז לאחרים לחקות את בחירתכם. כן, אתם תסייעו לשחרר רבים אחרים אשר נלכדו בבתי הכלא של הממד השלישי והממד הרביעי שתודעתם יצרה. המסירות שלכם לאמיתות הרוחנית והאנושית היא המפתח המשחרר אסירים רבים, ומוציא לחופשי את הנשמות של אחיכם ואחיותיכם. המשימה שלנו היא לתפקד כמוליך של אנרגיה אלוהית המפעילה את ההיזכרות שלכם כרוח. אז, כל שיישאר הוא ללכת בעקבות הרוח שלכם… ללא היסוס".

הבחירה בזהות האלוהית שלנו אינה גורעת מאחרים. אתם שמעתם את דבריו של ישוע: "הגדול בכם יהיה משרתכם". אני סבור שהפסוק מתייחס לנטייה הטבעית של התודעה המתעוררת שלנו לראות את ההגיון המולד בשירות האחרים, כשירות הרווחה והאיזון של העצמי, שכן הכל הוא אחד. הוא גם מתאר את הפעילות של השירות שבה אנו מאבדים את עצמנו ומוצאים את העצמי שלנו. זוהי הנטייה הטבעית של ישויות כאשר הן מקבלות בעלות על עצמן ואוהבות את עצמן. לכן, על ידי כך שנבחר בעצמנו תחילה, באיזון, במקום בביטול-עצמי ובתחושה מזויפת של קדוש מעונה, אנו יכולים להיות יעילים בשירות האוהב שלנו את האחרים. האהבה באמת מתחילה בבית.

כאשר התכוננתי לנסיעה האחרונה שלי מצאתי לפתע את מחשבותיי עסוקות בפטפוט חושש תמידי ובלתי-פוסק, שהיה מושרש באשמה-עצמית בנוגע לאירוע מסוים. זמן-מה האזנתי לו, עד אשר התחלתי לשים לב לאופן שבו גופי מגיב. באופן מוזר, במקום להתפלל או לקרוא למלאכים ולמתווכים, פשוט אמרתי "לא!" בקול כה רם בתוך עצמי עד ששמעתי מה שדמה לפקיעת מיתר, שבעקבותיו חוויתי זרם של אנרגיה ותחושת רווחה מדהימים. מאוחר יותר, כאשר בחנתי את עצמי, ראיתי שהספק והפחד שלי משכו צורות-מחשבה מהדהדות אחרות בעלות רטט דומה שתמכו בהתלהבות בחוויה הקוונטית שלי בהגבלה. גיליתי שאני מלקה את עצמי בגלל ליקוי שאני רואה בעצמי! המנטרה היחידה לכך היא "איכס", ולאחריה רגע של הודיה. עוד "אה-הא" היה שהמצפן הפנימי שלי הדריך אותי להיות המאסטר הריבון של האנרגיה שלי ושל ההתנסות שלי ברמה עמוקה אף יותר. מגניב! אם אנו מתמקדים בחשכה, אנו נמצא עוד חשכה. אם אנו בוחרים בכוונה תחילה באהבה ובאור, אזי אנו נחווה אותם. איננו יכולים לשרת הן את האהבה והן את הפחד. היו האיזון!

באיזון של הין והיאנג, הכוח האחד שבבריאה אינו שופט את התחפושת של ילדיו. לכן, על כל אחד מאתנו להקדיש זמן ואנרגיה רבים לאהוב את עצמנו כפי שאנו אוהבים אחרים, או שנוכל בקלות להתחיל להאמין שלמישהו אחר יש יותר, שמישהו אחר אוהב יותר, או חי יותר מאתנו. אז סוג האינטראקציה שתיארתי למעלה הופך בלתי-אפשרי. במקום זאת, עוררו את מנטרת ה"יאמי"! (דרך אגב, דוגמה טובה להתנהגות ריבונית היא דמותו של פרוט, שמגלם קווין ספייסי בסרט "קי-פאקס).

אריאל: "התעלות היא המעבר מעבר לפרדוקס ואיזונו, והשימוש באנרגיה המשתחררת מהניתוח לשם אינטגרציית העצמי שלכם אל השלמות, שהיא ההתעלות. פתירת הפרדוקס אינה אפשרית. מסירות לשלמותכם היא מהותית. שלמות [wholeness] היא היכולת להחזיק בתוך עצמכם שתי פרספקטיבות, ללא קונפליקט. זהו טבעו של הנצחי. הפרדוקס הגדול ביותר הוא שאתם העוצמה, ושאתם אינכם העוצמה. שניהם נכונים, ואף אחד מהם אינו נכון. במקום זאת תבעו לעצמכם את העצמי שלכם, שכן הדבר קל הרבה יותר. העוצמה היא אור ואהבה, ואלה פועלים בכם ובאמצעותכם, ועומדים לפקודתכם בכל עת".

האשליה של כוח סמכותי ערפלה את התודעה של העולם זה זמן מה, אבל האשליה הזו הופכת ברורה. ככל שיותר ויותר מאתנו יתחילו להפגין שלווה, שפיות, ואהבה, כוחות מזויפים אלה ינבלו ויתפוגגו. האנרגיה החדשה ההופכת ברורה כעת היא שאנשים מכל מגזרי החיים מתעוררים לעוצמתם. והעוצמה האמיתית היחידה היא זו שכולנו חולקים.

כולנו רואים מהי ההזדמנות שלנו; ההזדמנות להפוך אותנטיים, לקחת בעלות על העוצמה שלנו ולהפגינה כעת, במקום בו אנו נמצאים. אני ממליץ לומר "לא" לעוצמה המזויפת של מחשבה מגבילה לעתים קרובות יותר. במקרה של הריבונות האלוהית האישית שלכם, לפעמים לומר "לא" הוא "כן" גדול למי שאתם. חוץ מזה, ההרגשה היא טובה. ואם ההרגשה טובה, אתם יכולים להיות בטוחים שזהו הדבר הנכון עבורכם.

אריאל: "אתם עומדים על סף גילוי העצמיים שלכם, התודעה האלוהית שלכם, שלא תתואר במילים. בחרו בתודעה שלכם בכל רגע שאתם נושמים. הנתיב נפתח לפניכם, השעונים המעוררים צלצלו ואתם התעוררתם. עתה הוא הזמן לעמוד על רגליכם, להצהיר על הריבונות שלכם, על האלוהות שלכם, על האנושיות שלכם, ולקחת בעלות על כל אלה. העבר עבר. אנו מזמינים אתכם כעת לצעוד באמונה, ולאפשר לרוח לחיות, לנוע ולהיות בכם בהווייתה באופן שלם עד שתהפכו למלאכים על פני האדמה, ותביאו את גן העדן לכאן. אז, ההבטחה מימי קדם תתגשם במלואה. "גדולות מאלה תראה".

לסיום, ברצוני לשתף עד כמה אני אסיר תודה לתודעה שלי, לאריאל, לג'רמיין הקדוש, לישוע, למלאך הנעלה מיכאל, ולרבים רבים אחרים המסייעים לי, לכם ולנו ברגעים החשובים ביותר הללו. כאשר אני תובע לעצמי כעת את העצמי שלי, אני יודע שחברת האור תמיד תהיה עמי, ואני אדע אותם כידידיי וכבני לווייתי האמיתיים שתמיד היו, וכך גם אתם.

אני כעת המתקשר של עצמי… וכך גם אתם. וכך הוא!

היו בשלום.