צירופי מספרים

מתוך ספרה של ד"ר דורין וירצ'ו "לרפא עם מלאכים"
מאנגלית: סמדר ברגמן

המלאכים מתקשרים אליכם מסרים לעתים קרובות על ידי כך שהם מראים לכם צירופי מספרים. הם עושים זאת בשתי דרכים. ראשית. הם לוחשים בעדינות באוזניכם שעליכם לבדוק את השעה כדי שתביטו מעלה בזמן בדיוק כדי לראות את השעה שמראה השעון או כדי שתחפשו מספר טלפון או תבחינו בלוח מודעות. המלאכים מקווים שתהיו מודעים לכך שאתם רואים צירוף מספרי זה שוב ושוב. למשל, אתם עשויים לראות את המספרים 111 לעתים קרובות, ודומה שבכל פעם שאתם מביטים בשעון השעה היא 1:11 או 11:11.

הדרך השניה באמצעותה מראים לכם מלאכים צירופי מספרים חשובים היא על ידי כך שהם מארגנים זאת מבחינה "פיזית", למשל, מכונית תיסע מולכם ועל גבי לוחית הרישוי מופיע המספר שהם רוצים שתראו. אלה המודעים לתופעה הזאת מתרגלים לקרוא את משמעות מספרי לוחיות הרישוי השונות. בדרך זו המלאכים מעבירים לכם למעשה מסרים מפורטים (זוכרים את סטיב מרטין בסרט "סיפור לוס-אנג'לס", שם הועבר מידע משמעותי על גבי לוחות המודעות?)

הנה המשמעות הבסיסית של צירופי מספרים שונים. אולם, המלאכים שלכם יאמרו לכם במידה ועבורכם המשמעות שונה. שאלו את המלאכים שלכם: "מה אתם מנסים לומר לי?" והם יעניקו לכם בשמחה מידע נוסף כדי לסייע לכם לקדד משמעויות מספריות אלה.

111 – נטרו את מחשבותיכם בקפידה, היו בטוחים לחשוב רק על מה שאתם רוצים, לא על מה שאינכם רוצים. רצף זה הוא סימן שנפתח שער הזדמנות, והמחשבות שלכם מתגשמות במהירות שיא. הרצף 111 הוא כאור בהיר של נורת חשמל. משמעותו היא שהיקום צילם תמונת-בזק של מחשבותיכם והוא מגשימם. האם אתם מרוצים ממה שאתם חושבים שהיקום קלט? אם לא, תקנו את מחשבותיכם (בקשו מהמלאכים שלכם לסייע לכם בכך אם אתם מתקשים לשלוט במחשבותיכם או לנטר אותן).

222 – הרעיונות החדשים ששתלנו מתחילים להפוך למציאות. המשיכו להשקות ולהזין אותם, ובמהרה הם יפרצו מבעד לקרקע כך שתוכלו לראות ראיות להגשמה שלכם. במילים אחרות, אל תחדלו חמש דקות לפני שמתרחש הנס. ההגשמה שלכם תופיע בקרוב לנגד עיניכם, לכן המשיכו בעבודה הטובה! המשיכו לחשוב מחשבות חיוביות, לומר מחייבות, ולבצע הדמיות.

333 – המאסטרים הנעלים ניצבים לצדכם, מבקשים שתדעו שהם מגישים לכם עזרה, אהבה וחמלה. זמנו את המאסטרים הנעלים לעתים קרובות, בייחוד כאשר אתם רואים דפוסים עם הספרה 3 בסביבתכם. כמה מהמאסטרים הנעלים המפורסמים יותר, כוללים את ישוע, משה, מרי, קוואן ין, ויוגאנאנדה.

444 – המלאכים מקיפים אתכם כעת, מבטיחים לכם את אהבתם ועזרתם. אל תדאגו שכן עזרת המלאכים בקרבתכם.

555 – הדקו את החגורות, מכיוון ששינוי גדול בחיים קרב ובא. אין לתפוס שינוי זה כ"חיובי" או כ"שלילי", מכיוון שכל שינוי הוא רק חלק טבעי מזרימת החיים. אולי שינוי זה הוא מענה לתפילותיכם, לכן שמרו על שלוות הנפש.

666- המחשבות שלכם אינן באיזון עכשיו, ממוקדות יותר מדי על העולם החומרי. רצף מספרים זה מבקש מכם לאזן את מחשבותיכם בין השמיים והארץ. כמו "הדרשה על ההר" המפורסמת, המלאכים מבקשים מכם להתמקד ברוח ובשירות, ולדעת שהצרכים החומריים והרגשיים שלכם ימולאו אוטומטית בתוצאה מכך.

777 – המלאכים מריעים לכם – מזל טוב, אתם בתנופה! המשיכו בעבודה הטובה ודעו שרצונכם מתגשם. זה סימן חיובי ביותר ומשמעותו שאתם יכולים לצפות לעוד נסים.

888 – שלב בחייכם עומד להסתיים, וזה סימן המעניק לכם אזהרה מוקדמת כדי שתוכלו להתכונן. רצף מספרים זה עשוי להביע שאתם מסיימים שלב רגשי, שלב בקריירה, או שלב מערכת יחסים. הוא גם מביע שיש אור בסוף המנהרה. בנוסף, משמעותו היא שהיבול בשל. אל תמתינו, קטפו ותיהנו מהיבול. במילים אחרות, אל תדחו, עשו את הצעד או תיהנו מפרות עבודתכם.

999 – השלמה. זהו סופו של שלב גדול בחיים האישיים או הגלובליים שלכם. כמו כן, זהו מסר לעובדי אור העסוקים בריפוי כדור הארץ ומשמעותו: "התחילו לעבוד מכיוון שאימא אדמה זקוקה לכם כעת".

000 – רצף זה מזכיר לכם שאתם אחד עם אלוהים, מזכיר לכם להרגיש בנוכחות אהבת הבורא בתוככם. כמו כן, זהו סימן שמצב מסוים השלים מעגל.