עשרה מאפיינים של 144,000 עובדי האור שעל פי הנבואה יצילו את העולם

מאת יאסי

פורסם בשנת 2017

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

קיימת נבואה אחת שאותה ניתן למצוא הן בספר ״ההתגלות״ (הברית החדשה) והן ב״לוחות הברקת״, המספרת דבר מה מרגש ביותר! הנבואה מספרת שיתגלמו 144,000 עובדי אור אשר יצילו את כדור הארץ מ״כוחות החושך״ בעת קץ הזמנים של ה״קאלי יוגה״ (כפי שהוא מכונה בפי היוגים, המת׳). הדבר המעניין ביותר בנבואה זו הוא ההבנה שרוב עובדי האור הללו נמצאים כאן עכשיו ובתהליך של ״התעוררות״ לתכלית האלוהית שלהם ולמשימתם על כדור הארץ. ייתכן שרובם כלל לא יודעים או זוכרים מי הם באמת!

על פי מורים רוחניים, הזיכרון התאי של 144,000 האנשים תוכנת ותוזמן ״להפעלה״ בזמן הזה, כדי להעיר אותם לזהות האמיתית, למשימה ולתכלית שלהם ולסיבת התגלמותם על כדור הארץ בזמן קריטי זה בהיסטוריה של הפלנטה.

מה זאת אומרת להציל את העולם?

המונח ״להציל את הפלנטה״ נושא משמעות נלווית שגויה, ולכן רוב האנשים לא מבינים למה באמת הכוונה. לא מדובר על הפלנטה, פשוטו כמשמעו, הפלנטה תהיה בסדר גמור איתנו או בלעדינו. לא יתחולל קרב אפי בין החושך והאור, לכל הפחות, לא כאן בממלכה הפיזית. אנו זקוקים להצלה כמין האנושי, קיים דבר מה רקוב עמוק בתוך הנפש הקולקטיבית שלנו ועלינו להתמודד עמו.

״כוחות החושך״, כפי שהם נקראים לעתים, הם פשוט השלכה של הצל הזה שעמו עלינו להתמודד עמוק בתוך עצמנו. עובדי האור הם אנשים שמרפאים ברמות רבות. הם מרפאים ברמה המנטלית, הפיזית, הרגשית ואפילו הרוחנית. והם עושים זאת באמצעות עבודתם והאנרגיה שלהם, אם הם לומדים לשלוט בה ולנהל אותה. מסיבה זו, הם אלה אשר ״יצילו את העולם מכוחות החושך״, כיוון שהם יעזרו לנו לרפא את צללי האנושות.

והמספר הוא אך ורק כמות מקודשת, שאם נגיע אליו, הוא יברא גל עוצמתי שאותו לא ניתן יהיה לעצור. הוא יברא גל שישטוף את כל העולם מההתנהגות השלילית שלו אשר מעכבת את פוטנציאל האהבה האמיתי שלנו. הדבר דומה לניסיון לעצור שרפה מתפשטת, אם אתם מצליחים לכבות כמות מסוימת מאותה שרפה, השאר יכבה בעצמו.

האם אתם אחד מאותם 144,000 עובדי אור שיצילו את העולם?

ישנן עשר תכונות שכיחות בקרב עובדי האור הללו. כולם חווים את רוב התכונות הללו בתהליך ההתעוררות שלהם. אם אתם חווים חלק מהמאפיינים הללו, אתם אחד מאותם 144,000 עובדי אור שהנבואה אומרת שיצילו את העולם.

  1. תמיד הזדהיתם עם גיבורי-על ודמויות הרואיות. ואתם עדיין מזדהים עמם, גם אם אתם בוגרים עתה.
  2. יש לכם תכלית עמוקה שלא הרבה אנשים מכירים. אפשר שאתם בעצמכם לא בטוחים בכך, אבל אתם פשוט יודעים שנועדתם לדבר מה גדול יותר.
  3. יש לכם הבנה פנימית וטבעית בנוגע לתפיסות רוחניות, לידע נעלה ולחוכמה קוסמית.
  4. אתם אוהבים אנשים, אבל אתם גם שונאים אותם בעת ובעונה אחת. והדבר מאוד מבלבל אתכם. דומה שאתם אוהבים ללא תנאי את המהות הפנימית שלהם, אבל אתם שונאים את כל ״הזבל״ שמונע מהם לזהור, כגון האגו, ההתמכרויות, ההחלטות המטופשות והשליליות שלהם.
  5. יכול להיות שאתם סובלים מהתקפי חרדה ומבעיות של חרדה.
  6. אתם אוהבים בעלי חיים ומרגישים באופן עמוק את הפגיעה בהם, המבוצעת כדי לספק את הצרכים שלנו.
  7. אתם מתעבים חוסר צדק.
  8. אתם תמיד מנסים לשפר את מצב הרוח. אם האווירה מתוחה, אתם מספרים בדיחה, אם מישהו מדוכא, אתם מתאמצים לרומם את רוחו, אם מישהו מבקש את עזרתכם, לעתים תעשו מאמצים אדירים כדי לסייע לו.
  9. אתם נוטים להוות השראה לאנשים אחרים, גם אם אינכם מודעים לכך.
  10. אתם אוהבים למזג דואליות לכדי אחדות, כגון מדע ורוחניות, פסיכולוגיה ופילוסופיה, טכנולוגיה וטבע.

עכשיו הוא הזמן להתעורר!

הגענו לדקה התשעים בשינוי הגדול שמתחולל על כדור הארץ! הגיע הזמן לשאר עובדי האור להתעורר כדי שנוכל להגיע למספר שנובא – 144,000! עליכם להסיר את קורי השינה של חיים-שאינם-מלאים מעיניכם, לתת לעצמכם מכה בראש, כדי לשחרר את חלום החומרניות, להתעורר ולהריח את ניחוח הקפה, להפשיל שרוולים, להפעיל את המוח ולהתחיל במשימה האדירה של הצלת העולם!

יש לכם משהו להציע לעולם, ועמוק בתוככם אתם יודעים מהו. הפסיקו לנהוג על פי הנורמות והאופנות החולפות. עשו את מה שאתם יודעים שנועדתם לעשות. ואם אינכם בטוחים עדיין מהו, פשוט עשו את מה שמרגיש לכם טוב וטבעי.

עשו את מה שגורם לכם להרגיש מלאי חיים! עשו את מה שבאמת יש לו משמעות עבורכם! או פשוט, חיו באמצעות הלב שלכם. צרו תהודה של אהבה – לא דרוש יותר מכך כדי לרפא את האנושות.

******
קוראים יקרים, אני מזכירה לכם שכדי להמשיך להעניק לכם שירות זה, אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם.
לחצו על הלב ותנו מהלב.

~ סמדר