על תקשורים

מטטרון
באמצעות רנייה וולף
מאנגלית: סמדר ברגמן

אהובים שלי, אני מברך אתכם היום בשמחה נצחית! אני מעניק לכם מסר זה באמצעות רנייה במטרה להתייחס לנושא התקשורים. אני יודע שתשימו לב כיוון שזהו תקשור מאת מטטרון.

עצרו וחשבו על כך לרגע, אהובים, על העובדה שאתם תעניקו תשומת לב רבה יותר לתקשור מכפי שתעניקו לתקשורת הנכתבת על-ידי אדם אחר. מדוע? במה שונה המסר המתוקשר מכל דואר אלקטרוני או מידע אחר שאתם מקבלים בתא הדואר שלכם? האמת, יקירים שלי, רוב התקשורים אינם שונים כלל וכלל. הם פשוט תקשורת. זו תקשורת שמגיעה באמצעות אדם המשמש כמשדר… ממש כפי שפועל האינטרנט האלחוטי או הרדיו והטלוויזיה שלכם.

אנו אשר מעבירים את המסרים דרך בני האדם בדרך של תקשור, פועלים בתדר שונה מהאדם ששולח לכם דואר אלקטרוני ממקום כלשהו על הפלנטה. אף-על-פי שאנו יכולים להשפיע על טכנולוגיית המחשבים שלכם במידה מסוימת, איננו יכולים לשדר ישירות אל תוך המישור שלכם באמצעות רמקולים, וכמו כן, אל לנו לעשות זאת. אתם חיים במישור של רצון חופשי, וקול רועם משמים יפגע בכך, ובאופן כללי, יגרום לפאניקה המונית. כמובן שזו אינה הכוונה שלנו. משום כך אנו מתקשרים באמצעות בני אדם שיש להם את היכולת להתכוונן לתדר שלנו.

עכשיו, באנרגיות התדר הגבוהות יותר של הפלנטה שלכם, רבים מכם הוציאו את האנטנות שלכם כדי לקבל תקשורות שכאלה. דיירים רבים יותר של התדרים/הממדים האחרים מסוגלים אף הם לשדר אליכם. ניתן לומר שיש הצפה בשוק המסרים המתוקשרים. אהובים, אולי לא ידעתם, אבל היכולת לתקשר לא מצביעה בהכרח על התפתחות רוחנית גבוהה יותר, או על תדר גבוה יותר של המתקשר האנושי. היכולת לשלוח ולקבל תקשורת טלפתית היא מיומנות ויכולת טבעיות של התרבויות המגולמות המפותחות יותר ביקום שלכם. היכולת הזאת הייתה חסומה במידה רבה באנושות במשך זמן רב מאוד. עכשיו, בשעה שאתם ממשיכים בהתעלות הפלנטרית שלכם, היא מושבת לרבים מכם.

במידה שווה, תושבים רבים יותר של ממדים אחרים מסוגלים לשלוח לכם מסרים. קבלת המסרים המתוקשרים הייתה, כפי שידוע לכם, חלק חשוב מהצמיחה וההתפתחות שלכם. המידע שהיה נסתר מעיניכם לגבי המקור וההיסטוריה שלכם הפך גלוי כחלק מהתפתחות האלוהית של האנושות. כדי שהאנושות ככלל תוכל להמשיך להתפתח לתדר הבא, הסודות היו צריכים להיחשף. כל שנסתר מעיניכם התגלה. הייתה זו המשימה שלכם, משרתי האור, לקבל את המידע הזה, ולהניח אותו בתודעה הפלנטרית לידיעת כל בני האדם, הדורות העכשוויים והעתידיים.

ולכן, הנה אנו כאן, בשנת 2005 של כדור הארץ שלכם, והדלתות נפתחו לרווחה. האנטנות של האנושות התעצמו. יש כמות עצומה של מידע שנכנס על גבי גלי רדיו טלפתיים. האם עליכם להתייחס אל כל המידע כאל מידע בעל ערך גבוה? בוודאי שלא. תודעות מכל הממדים יכולות לשדר אליכם עכשיו, בגלל אותה דלת פתוחה ויכולת קליטה מוגברת, וכך הן עושות. טוב תעשו אם תבחנו את התקשורים שאתם קוראים בעזרת אותו קנה מידה שאתם מיישמים לגבי מכתבים האלקטרוניים או כל תקשורת אחרת שאתם מקבלים במישור הארצי. אינכם מאמינים לכל מה שאתם קוראים בעיתונים ובמגזינים, נכון?

אתם חייבים להסיר את מערכות האמונה לבחון את מה שקיים באמת. האמונה שתקשור הוא תקשורת נעלה, אליה יש להתייחס בכבוד רב יותר מאשר לתקשורת האנושית, היא אך ורק אמונה. אמונה זו מושרשת בדואליות ובאשליית הנפרדות. לאמיתו של דבר, כיוון שכל אחד מכם הוא חלק מהתודעה האחת, כך כל תקשורת גם היא חלק מהתודעה האחת. תקשור, כתקשורת, כמידע שמועבר, שווה לתקשורות שנובעות משכלה של האנושות המגולמת. האמת היחידה היא האמת שבאה מלבכם.

כאשר אתם קוראים את המכתבים האלקטרוניים שאתם מקבלים מאנשים אחרים, מרשימות התפוצה שלכם וכן הלאה, יש לכם תחושה לגבי כל אחד מהם. "כן, אני מסכים, זה מוצא חן בעיני, זה מהדהד בתוכי", או "לא, אני לא מסכים. זה לא מוצא חן בעיני. אני מוחק". עכשיו, אם המכתבים האלקטרוניים שלכם מכילים תקשור, רבים מכם יתייחסו אליהם מיידית באופן שונה, ברגש של כבוד. אתם תקראו אותם בקפידה והשכל שלכם יתחיל לעבוד ולנסות להבין לעומק את מה שנאמר. כל אחד מכם יגיע למסקנותיו שלו לגבי משמעות התקשור, ויאמין שהמסקנות הללו נכונות.

אתם מבינים את ההבדל, אהובים שלי? במקום לקרוא את המסר המתוקשר ולהחליט האם הוא מכיל אמת עבורכם או לא, רבים מאמצים את תוכן התקשור כאמת, פשוט בגלל המקור שלו. רבים היו מצמצמים במידה רבה את הזמן שהם מקדישים לקריאה בכל יום, אילו היו מתייחסים לתקשורים הללו מנקודת מבט ששואלת: "איך אני מרגיש בקשר לזה, האם יש במסר משהו משמעותי עבורי, באופן אישי?"

כבר התייחסנו לתקשור כאל "תקשורת". כעת נתייחס לתקשור כאל "אנרגיה", כאל "קיטוב אור". יש כמה תודעות מתוקשרות ומעבירי המסרים האנושיים שלהן שאתם מכירים היטב ואוהבים מאוד. המסרים של תודעות אלה הדהדו עמוק בישותכם כאמת. אינכם צריכים לחשוב על המסרים; לנסות להבין את מה שנאמר. הם פשוט נכנסים ללבכם, עוקפים את התהליכים המנטליים, ואתם מתרחבים.

מדוע? כיצד התקשורים הללו שונים מהתקשורים האחרים שמופצים? רוב התקשורים הם צורות של תקשורת טלפתית, כי שכבר אמרנו. ישנם כמה אנשים שהגיעו למישור הארצי כדי לשרת, לא רק כמעבירי מסרים, אלא כ"מסנני אור גבוה יותר" עבור תודעה שפועלת מממדים גבוהים יותר, בדומה לי. מעבירי מסרים אנושיים אלה נדרשים להרחיק לכת אל מעבר לשלב היותם מסוגלים לקבל תקשורות טלפתיות. הם הסכימו, והם מוכנים, בהתגלמותם, למזג אנרגיות עם תודעה גבוהה יותר ולהיות מסנן אשר יביא אנרגיית תדר גבוה יותר זו אל המישור הארצי. כפי שאמרנו בהזדמנויות קודמות, קיימים חוקי פיזיקה קוסמיים אשר מונעים טרנספורמציות תדר דרמטיות ומיידיות במישור שלכם על-ידי אלה מאיתנו ששוכנים במישורים גבוהים יותר.

את התדרים הגבוהים יותר יש לקטב, לסנן, להפחית, ועליהם להיכנס אל תוך המישור הארצי באמצעות תודעה אנושית מגולמת. אותם בני אדם שמעבירים את התקשורים אשר מדברים הישר אל לבכם, מיזגו אנרגיות עם תודעה גבוהה מסוימת במטרה להביא לכם אנרגיה תודעתית זו, כמו גם את המילים. זו תופעה שכמה מכם מכירים כ"קידוד" או "הצפנה". היא מרחיקה לכת מעט אל מעבר לשידור טלפתי של מידע. אין צורך במיזוג של אנרגיה כדי לתקשר מידע מתודעה שמחוץ למישור שלכם. המידע לא יבוא, והוא אינו יכול לבוא, מתדר גבוה יותר מאשר התדר של מעביר המידע. אלא אם התרחש מיזוג אנרגיה בין תודעה גבוהה יותר ומעביר המסר האנושי, התדר יהיה דומה מאוד לתדר של כל תקשורת רגילה שעוברת מאדם לאדם.

בתקשורים כגון אלה שהועברו על-ידי רנייה, ואחרים שפזורים ברחבי הפלנטה שלכם, אתם מקבלים את האנרגיה המאוחדת של המקור ושל מעביר המסר גם יחד, כצורה של אור מקוטב. באופן זה, התקשורים הללו עוסקים יותר באנרגיה, בתדר, מאשר במידע הממשי שמועבר. התקשורים שמכילים קידוד, או אנרגיה ממוזגת של המקור-המעביר, מעטים מאוד בהשוואה לתקשורים הרבים שנמסרים על כדור הארץ בכל יום.

המטרה שלנו הייתה לברוא "מכל אלכימי" שבו ההתעלות של כדור הארץ וצורות החיים שלו תתרחש. הדבר דומה מאוד לכימאי שיוצר נוסחה במבחנה שלו, או לשף שמכין מתכון מיוחד. כל מרכיב הוא בעל חשיבות רבה. כל שינוי קטנטן במרכיב ישנה את התוצאה הסופית. המטרה שלנו בעבודה הקבוצתית שלנו היא לברוא את תדרי רטט הקול מהתדר הגבוה ביותר האפשרי במכל האלכימי שלנו. במסגרת התדרים הללו, הטרנספורמציה האלכימית האישית שלכם תגיע לרמתה המקסימלית. אתם האור, האהבה, בני האדם האלוהיים, אהובים שלי. אין דבר חשוב יותר בהווה הזה מאשר הטרנספורמציה האישית שלכם, מאשר היערכות התדר שלכם עם האנושות האלוהית. למטרה זו, אני אשרת אתכם כדי שתהיו זהירים לגבי איכות המרכיבים שנכנסים אל תוך המכל האלכימי. לא באתם לכאן, למישור הארצי, כדי להציב את העוצמה מחוץ לעצמכם ובידי מישהו ביקום שמסוגל לשדר מסר טלפתי. נקראתם לכאן כדי ללמוד כיצד להסתמך על מעיין ההשראה האישי שלכם וליישם למידה זו; לצאת ולחלוק את האנרגיה של ההשראה הזאת עם כלל האנושות.

איני מציע בהכרח שתפסיקו לקרוא את התקשורים שלכם, אלא מבקש מכם להביט אל מעבר למערכת האמונה שגורסת שתקשור הוא תקשורת טובה יותר, אמיתית יותר מכל סוג אחר. ברצוני לבקש מכם לקרוא את התקשורים שלכם מתוך אותה הבחנה שבה אתם קוראים את עיתוני הבוקר או המגזינים שלכם. ברצוני לעודד אתכם לשאול את עצמכם, לגבי כל דבר שאתם קוראים, לשאול את עצמכם: "מה אני מרגיש לגבי המסר הזה?" במקום לשאול: "מה אני חושב לגבי המסר הזה?" האם אתם מבינים את ההבדל, אהובים שלי? כאשר אתם שואלים את עצמכם כיצד אתם מרגישים, אתם מזמנים את ראיית האמת הפנימית שלכם, בין אם זו מובעת בתקשור, או לא. כאשר אתם חושבים, מקבלים מידע כאמיתי, אתם פשוט מפעילים את תהליכי השכל. אתם מעניקים עוצמה למסר המתוקשר ומאפשרים לו להכתיב לכם את האמת שלכם.

כעת אולי תבינו מעט יותר מדוע אני מבקש מכם לקרוא את התקשורים, וכל מידע אחר, באמצעות לבכם במקום באמצעות השכל שלכם. הרגישו בתדר של מה שאתם קוראים. העניקו תשומת לב רבה למה שאתם מכניסים אל תוך המכל האלכימי שלכם. הדבר שאותו אתם מכניסים אל תוך המכל האלכימי האישי שלכם, יהיה הדבר שאותו אתם מכניסים, גם כן, אל תוך המכל האלכימי הגדול יותר של הטרנספורמציה הפלנטרית שלכם. כמובן שאין כאן כוונה לומר שיש דבר-מה שגוי בתקשור מסוים כלשהו, או במידע אחר שאתם מקבלים. הכל מקורו באחד. אולם קיים מידע אשר ישרת אתכם במטרתכם על כדור הארץ, וקיים מידע שלא ישרת אתכם.

אהובים שלי, אתם חווים חוויה מדהימה כתודעה מגולמת על המישור הארצי, בשעה שהוא ממשיך בהתפתחותו חסרת התקדים. אתם החלוצים ושאר האנושות תבוא בעקבותיכם. לא יהיה זה לטובתכם הגבוהה לקבל את אותן הבחירות שרוב האנושות מקבלת, אשר מאפשרת לקולות של אחרים להכתיב עבורה את האמת שלה. ניתן לסכם את מטרת ההתגלמות שלכם כאן כיכולת שלכם לזכור את הטבע האמיתי שלכם, ולגלם את הטבע האמיתי הזה על כדור הארץ. יש לכם את היכולת המוחלטת לקבוע מה משרת אתכם ואת שאר האנושות, ומה לא. בטחו בתפיסת התחושות שלכם, במקום במערכות האמונה של השכל. רק כך תיקחו לעצמכם את עוצמתכם, ותימנעו מלהימשך אל תוך הדואליות של השכל אשר השאירה את המין האנושי כבול לתדרי הפחד הנמוכים יותר.

אני הנני מטטרון.

תמיד אתכם.