על אירועים בעולמכם

תקשור מאת מטטרון
מאנגלית: סמדר ברגמן

אהובים, תדיר נשמעים דיווחים רבים באמצעי התקשורת, באינטרנט, ואפילו באמצעות התקשורים שלכם על אסונות הממשמשים ובאים. נכון שלדיווחים אלה יש תכלית, אבל היא אינה תכליתו של האור. התכלית העיקרית של תקשורות אלה היא להנציח את אנרגיית הפחד שהחזיקה את הפלנטה שלכם אסורה בכבלים במשך זמן כה רב. כעת כשעבודתכם הקשה כמשרתי האור מתחילה להשתלם במידה רבה, ישנם אלה, הן בפלנטה שלכם והן מחוצה לה, שהיו רוצים לעצור אתכם. הם אינם יכולים. אתם חיים בפלנטה של רצון חופשי ואתם בחרתם לחוות את ההתעלות של גאיה יחד עמה.

נכתב ודובר במקורות רבים שנוצרים שני כדורי-ארץ או פלנטות. אנו יודעים, אהובים, שקשה לכם להבין זאת, מכיוון שאתם חיים מגולמים ברצף של זמן ומרחב. אין בכוונתנו להציע הסברים נוספים כלשהם בנוגע לאופן בו דבר זה עשוי להתרחש. שתי הפלנטות אכן קיימות, מכיוון שהזמן והמרחב הם אשליה, וכל האירועים מתרחשים למעשה בו-זמנית. זו בחירתכם, או אי בחירתכם, להיערך בהתאמה עם כדור הארץ הישן או עם החדש. אתם בעצמכם בוחרים היכן להציב את התדר שלכם. שינוי זה, הקיים למעשה בתפיסה שלכם, אהובים, נמצא בהתהוות מזה שלוש שנים לערך על פי זמן כדור הארץ שלכם. במשך זמן זה התבקשתם ויועץ לכם פעמים רבות למרכז את לבכם באהבה, במקום לאמץ את הפחד. אלה הן יותר מסתם מילות השראה, שבכוונתן להביא לכם נחמה. המונחים אהבה ופחד באים לתאר את היערכות התדר האישי שלכם. זוהי בחירה מודעת שאתם מקבלים, אהובים. הבחירה היא היכן אתם רוצים להציב את התדר שלכם?

כפי שאמרנו בעבר, תהליך ההתעלות הפלנטרי והאישי שלכם אינו תלוי במערכות האמונה שלכם, אלא למעשה בהיעדרן. מערכות אמונה גורמות לכם לפחד כה רב. הן גם חוסמות את הנתיב המוביל לעלייתכם בתדר. כל עוד אתם מחזיקים במערכות האמונה המבוססות בדואליות, בתפיסה של טוב כנגד רע, אתם תישארו כבולים לאנרגיות תדר נמוך יותר של פחד. אהובים, כפי שאמרנו לכם לעתים קרובות, אתם בוראים-שותפים רבי-עוצמה במציאות שאתם חווים. אין בכם אחד שלא היה מעורב בדרך כלשהי בבריאת הדבר אותו אתם תופסים כרע בעולמכם. כאשר אתם מגנים את הרוע, אתם ממלאים תפקיד בשמירת רוע זה על הפלנטה שלכם. מדוע, אתם שואלים אותי? כיצד ייתכן הדבר? החוק האוניברסלי, אהובים, קובע שאתם תקבלו את הדבר בו אתם ממקדים את תשומת הלב שלכם. כאשר אתם מתמקדים ברוע המתרחש סביבכם, הוא מנציח את עצמו. כל דבר אותו אתם שופטים ומגנים ינציח את עצמו. כאשר אתם פוחדים מהרוע, כאשר אתם נלחמים ברוע על ידי תפילות שמטרתן לעצור אותו, אתם תקשרו את עצמכם אל הדבר אותו אתם תופסים כרוע. אהובים, זהו תהליך הבריאה שאימא-אבא אלוהים יצר. כל אחד ואחד מכם מנהל יחסים של בורא-שותף עם אלוהים. כל אחד ואחד מכם הוא בעל רצון חופשי לבחור מה לחשוב, כיצד להיות. כל אחד ואחד מכם גם כפוף לחוק האוניברסלי. אין יוצאים מן הכלל, מכיוון שכך אימא-אבא אלוהים בחר לכונן את כללי המשחק.

אדגיש שוב, אהובים, שתהליך ההתעלות שלכם אינו קשור למערכת אמונה כלשהי. הוא אינו עוסק במלחמה ברוע כלשהו. מדובר בתדר וברטט, אך ורק, מכיוון שהתדר האישי שלכם הוא שקובע את טבע ההתנסות שלכם. כעת מוגשת לכם האפשרות של היערכות עם כדור הארץ האחד או עם האחר. זהו נושא של תאימות תדר. תדר הפחד הוא תדר נמוך. תדר האהבה הוא תדר גבוה. כפי שאמרנו פעמים רבות, אהבה ופחד אינם יכולים להתקיים באותו מרחב רטט. אם ישותכם מלאה בפחד בגין כל האירועים המתרחשים בעולמכם, אזי אתם, על פי ברירת מחדל, תהיו ערוכים עם כדור הארץ בעל התדר הנמוך יותר. אם אתם מתמקדים פנימה, בעצמי שלכם, מזמנים את אימא-אבא אלוהים, את תדר ורטט האהבה אל תוך ישותכם, אזי הפחד שבכם יתפוגג ויעלם. אתם תהיו ערוכים עם כדור הארץ בעל התדר הגבוה יותר.

אהובים, זו הפעם הראשונה בהיסטוריה של כדור הארץ שלכם, מאז נפילת הרוח אל תוך החומר, שתדר של האהבה רוטט שוב על הפלנטה שלכם. אתם משכתם אותו באמצעות כוונתכם ועבודתכם הקשה. אתם ביקשתם, ודיירי הממדים הגבוהים יותר של המציאות הנבראת כבר נענו לכם. הכניסה של אנרגיית רטט גבוהה יותר זו אל הפלנטה שלכם היא למעשה מה שזירז את הפיצול לשתי פלנטות. יש נקודת תאימות תדר שבה משהו חייב להתרחש. ממש כפי שאינכם יכולים להאזין לשני מכשירי רדיו או לצפות בשתי תחנות טלוויזיה בו בזמן, כך אינכם יכולים להתקיים בשני תדרים בעת ובעונה אחת. הדבר נכון לגבי גאיה וכל צורות החיים שעליה. נכון לעכשיו אתם נמצאים במקום בו ניתן לקלוט שתי תחנות, אך אף אחת מהן לא ניתן לקלוט בברור. בסופו של דבר, שוב לא תהיו מסוגלים לסבול את רעשי הרקע. יהיה עליכם לבחור באחת או באחרת.

יש רבים המגולמים בגוף על פני הפלנטה שלכם שלא יהיו מסוגלים להיערך עם האנרגיות הגבוהות יותר של האהבה. יש אנשים הנמצאים כאן בנתיב הקרמה, באמצעותו הם צריכים ללמוד שיעור. הם גם מייסדים תודעה קולקטיבית שבוראת חוויה משל עצמה. יש אנשים שיצטרכו לעבוד קשה כדי להיערך עם תדרי האור. אתם אלה המקבלים את תדרי האהבה אל תוך ישותכם. אתם, אהובים, בוחרים לחוות חוויות המגיעות מהתגשמויות של אהבה, ולאו דווקא של פחד. כזו היא תפיסת שתי הפלנטות. אתם, כל אחד מכם, בוחרים היכן להציב את התדר האישי שלכם.

כפי שקורה, אהובים, דומה שאתם מקבלים דיווחים סותרים. כמה מהמסרים שאתם מקבלים מהרוח אומרים לכם שהכל טוב בעולמכם. מסרים אחרים, אף הם מהרוח, מעבירים מסר שונה ומפחיד יותר. אף על פי שייתכן שדומה שהם סותרים אלה את אלה, למעשה הם אינם סותרים. כל אחד מסוגי המסרים הללו משודר בתדר שונה. כמה מהם מיועדים לאלה הערוכים עם אנרגיות הפחד. כמה עבור אלה הערוכים עם אנרגיות האהבה. כמה לאלה היושבים עדיין על הגדר, אם ניתן להתבטא כך, ושעדיין לא בחרו היערכות תדר. בזמן הקרוב, הישיבה על הגדר תהפוך קשה יותר, גם אנשים אלה יצטרכו לבחור. ישנם גם מסרים המועברים על ידי אלה שאינם רוצים לראות בהצלחתכם, בתקווה להחדיר בכם פחד.

אתם, אהובים, מחזיקים במפתח להיערכות התדר שלכם. אתם קיבלתם מסרים רבים בחודשים האחרונים ובשנים האחרונות שמייעצים לכם לחפש את האמת בתוך לבכם, במקום בפטפוטי מוח מפוחד. בעת שאמצעי התקשורת שלכם מספקים זרם בלתי פוסק של חדשות מפחידות ודיווחים על אסונות, אתם בוחרים האם להעניק להם את עוצמתכם או לא. כפי שאולי שיערתם, אמצעי התקשורת שלכם נשלטים על ידי אלה הרוצים שתישארו חסרי-עוצמה. אתם, בדרך כלל, מוזנים על ידי סדר-יום שהם היו רוצים מאוד שתאמינו בו. ברגע שהם זוכים באמונה שלכם, האמונה שייתכן שיש משהו לחשוש בגינו, לפחד מפניו, אז משתלט המוח המפוחד. אל תאמינו לשום דבר, אהובים, הבא ממקור החיצוני לכם. אין כל אמת מחוץ ללבכם שלכם, מחוץ לתפיסה שלכם. הידיעה הגבוהה שלכם תאמר לכם את האמת האמיתית היחידה בנוגע לכל הדברים. כל הדברים שמתקבלים מחוצה לכם כפופים לסינון ולשינוי, במידה זו או אחרת. הדבר נכון גם לגבי המסרים המתוקשרים מהרוח. כאשר אינכם מאמינים לשום דבר, ואין זה משנה מה מקורו, בין אם הוא בא ממקור שנחשב בעיניכם לאור, או ממקור שנחשב בעיניכם לחושך, אתם מעניקים לו את עוצמתכם. אתם מעניקים את עוצמתכם באותה מידה כאשר אתם מאמינים למשהו שנשמע כחדשות טובות. כפי שאתם אומרים על הפלנטה שלכם, "מוכרים לכם חתול בשק", בכל מקרה. ההנחה המוצלחת היחידה שלכם, אהובים, היא לא להאמין לשום דבר. צפו בכל מה שבא אליכם מתוך ריחוק, שאלו את עצמכם האם לבכם שלכם חש שזו אמת. אל תניחו למוח המפוחד לשלוט בישותכם.

זה חשוב, אהובים, עבור אלה מכם הבוחרים בכדור הארץ החדש. אתם חייבים ללמוד להיכנס פנימה ולהבחין באמת שלכם. רק על ידי כך, אתם תהיו מסוגלים להיערך עם התדר הגבוה יותר של כדור הארץ החדש. במידת הצורך, אם החדשות באמצעי התקשורת השונים גורמות לכם פחד, כבו את הטלוויזיה, בטלו את המינוי על העיתון, שנו את עמוד הבית במחשב שלכם. כל הדיווחים המוצגים שם עוברים שינוי במידה רבה. אהובים, אינכם יודעים דבר על המתרחש מאחורי הקלעים בעולמכם, ורובכם אינם רוצים לדעת. כן, יש בכם כאלה שמטרתם להיות מיודעים, ולהיות בקשר עם הממשלות שלכם ועם כוחות אחרים. אנשים אלה נבחרו למטרה זו בגין היכולת שלהם להתנתק מאנרגיות מפחידות אלה. הם אינם רוב בכם. אתם חייבים לזמן מן הרוח, מתוך כוונה ותפילה כנות, את ההיערכות של התדר האישי שלכם עם אנרגיות האהבה הגבוהות יותר. אז אתם חייבים לסייע לתהליך על ידי כך שתתנתקו מכל פעילות הגורמת לכם לסגת לתחושות של פחד. אתם חייבים להתמקד במה שאתם הופכים להיות, במקום במה שבא מאחוריכם. אתם חייבים ליטול חזרה את עוצמתכם מכל מי שמחזיק בה, בין אם כוח חיצוני לכם, או מערכות אמונה שבתוך מוחכם. אתם חייבים להסיט את תשומת הלב שלכם ממה שקורה סביבכם ולהתמקד בפיתוח הביטחון הפנימי שלכם וידיעת האמת שלכם עצמכם.

אתם בוחרים, בכל רגע, את היערכות התדר שלכם. אתם בוחרים איזו מציאות תחוו. אור הזרקורים עליכם. בעת שאתם עצמכם, נערכים באופן מודע עם אנרגיות האהבה, אתם גם משרתים את הרוח בדרך הטובה ביותר האפשרית. תדר הוא דבר מדבק. במשך עידנים רבים, תדר הפחד היה מחלה מדבקת על הפלנטה שלכם. כעת תדר האהבה נכנס, והשינוי שנובא והמתין זמן רב מתרחש. השינוי שבתוך כל אחד מכם הוא שבורא את השינוי בעולמכם. התחנה החדשה מתקרבת הרבה יותר לתפקוד מלא. בעת שאתם, עצמכם, תהיו מסוגלים להתכוונן לתחנה חדשה זו, להיערך עם התדר הגבוה יותר, אתם תעזרו לרבים אחרים בהיערכות שלהם גם כן. אתם תשדרו אות חזק אותו יוכלו האחרים לקלוט.

אנו יודעים שכמה מכם, שקראו עד כאן, חושבים עדיין מחשבות מפחידות על מה שעשוי להתרחש בעולמכם, ולכם עצמכם באופן אישי. דעו זאת, אהובים, ככל שתיערכו בברור רב יותר עם תדרי האהבה, כך חייכם יזרמו בחן ובקלות רבים יותר. הדברים אינם יכולים להתרחש באופן שונה. סבל ומצוקה הם התגשמויות של תדר הפחד. אם אתם, עצמכם, ערוכים לגמרי באהבה, למעשה בלתי אפשרי שיתרחש לכם כל רע. ככל שרבים מכם יערכו עם תדר האהבה, כך יתרחש השינוי הפלנטרי הקולקטיבי שלכם בקלות ובחן רבים יותר. אתם לא תבחינו בדבר-מה לא כשורה. אל תדאגו בנוגע לדברים לגביהם אין לכם כל שליטה, הפעולות של הממשלות שלכם ושל המנהיגים שמאחורי הקלעים. במקום זה, התמקדו לחלוטין בעצמי שלכם, ומצאו שלום בתוככם. ככל האפשר, הרחיקו את עצמכם ממקורות של מתח, איבה ופחד. חפשו הזנה עם אלה המהדהדים בתדרים הקרובים לשלכם. אם אתם מרגישים שעליכם לשנות מקום מגורים, לשנות את מערכות היחסים האישיות שלכם, עשו זאת. הדברים שמאמללים אתכם ישמרו אתכם בתדרי הפחד הנמוכים יותר. אף על פי שאתם חיים על פלנטה של רצון חופשי, אנו בממדים הגבוהים יותר נמצאים כאן כדי לסייע לכם בכל דרך אפשרית. אולם אתם חייבים לבקש, אתם חייבים לזמן עזרה זו. אתם חייבים לרצות לנוע גבוה יותר מן הפחד.

אני מסוגל להביא את האנרגיות שלי לכדור הארץ, גם כן, בדרך שלא הייתה אפשרית בעבר. האם מטטרון הגיע למישור זה כדי לצפות בהרס הפלנטה? לא, לא לשם כך באתי. האם באתי להציל אתכם? לא, לא לשם כך באתי. באתי כדי לסייע להוויות האמיצות הערוכות עם התדר של כדור הארץ החדש. נוכחותי כאן היא סימן לכם שהכל טוב בעולמכם, שיש לכם סיבות רבות לשמוח ולהיות אופטימיים. אתם זימנתם אותי לכאן. אני הנני כאן כדי לרומם אתכם, לא לצפות בכם טובעים. אפשר שתשאלו אותי מה קורה עם כדור הארץ הישן? כדור הארץ הישן קיים עבור אלה שאינם מסוגלים, בגלל נתיב הנשמה שלכם, לאמץ תדר גבוה יותר. הוא ימשיך בנתיב התפתחות איטי יותר, נתיב אשר, כן, יכלול דברים מפחידים. אני חייב להזכיר לכם, אהובים, שתחושת רחמים כלפי אלה שאינם מסוגלים לנוע אל התדרים הגבוהים יותר תכבול אתכם אל האנרגיות הנמוכות יותר! דעו שהכל מתנהל על פי תכנית וזמן אלוהיים. דעו שכל הוויה נמצאת בנתיב המתאים למטרת הנשמה שלה. דעו גם שאלה שבוחרים לעזוב את ההוויה הפיזית בזמני שינוי אלה, עושים זאת מתוך בחירה, בהתאמה לנתיב הנשמה שלהם. אל תתאבלו עליהם, אלא שימחו, מכיוון שהם משודרגים ומצוידים להתנסות הנשמה הבאה שלהם. פעם נוספת, אהובים, אנו מעודדים אתכם להתמקד אך ורק בעצמיים שלכם. חפשו את שמחתכם, ניתן למצוא שמחה רבה על הפלנטה שלכם, אם תבחרו לראותה. יש שקיעות נפלאות, משבי רוח עדינים, מקומות מקודשים רבי עוצמה, משפחה וידידים, מזון טוב, מוזיקה נהדרת, אמנות נפלאה, ספרות יפה, מתיקות הרוח, דברים אלה ירגשו את תשוקתכם הייחודית. אמצו דברים אלה, אהובים. אל תחפשו אחר דברים רעים בחייכם, בעולמכם. כך אתם חשים בפחד, הן בפנים והן בחוץ. כאשר אתם מחפשים אחר כל הדברים הטובים בחייכם ובעולמכם, כך תרוממו את העצמי שלכם להיערכות עם תדרי האהבה.

זה פשוט, אהובים, באמת. הכל שוכן בתפיסה שלכם, בשליטתכם. הדברים הופכים מסובכים כאשר צופים בהם מנקודת מבט של מערכת אמונה ומוח מפוחד. אתם לא תמצאו אמת מחוץ לעצמכם. זוהי זכותכם המיוחדת, הברכה שלכם, ואחריותכם למצוא את האמת שלכם בתוך ישותכם. אתם יוצרים אמת זו, אהובים. אתם מחליטים האם אתם עפים בזרמי מערבולת או על משבים עדינים.

אני הנני מטטרון,

אני תמיד עמכם.