סיפור נפילת התודעה – חלק ג׳

ג’ים סלף

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

חלק ג’

 

בשנת 2003, משהו מרגש מאוד אירע. קרן בריאה חדשה נבראה במשותף על ידי הבורא וישויות אור דגולות רבות, שבראשן עמד המלאך הנעלה מיכאל. קרן זה הכילה מרכיב שמעולם לא התקיים בתהליך הבריאה קודם לכן.

במסגרת כל-היש, מרכיב זה נמצא כאן, על הפלנטה. המרכיב שנמצא בקרן חדשה זו הוא האהבה שהאנושות חשה כלפי האנושות. רטט פשוט וטהור זה של אהבה הוכנס אל קרן חדשה זו והופעל. הוא החל לחלחל אל תוך היבטים רבים מאוד של נפילת התודעה הנגועה. והקרן החדשה עבדה. ואז הקרן החדשה המשיכה לעבוד. צמיחת העיוותים, המוטציות והתנודות האטה. 

עד ליום זה, נפילת התודעה החלה לסגת מהשפעתה. בפעם הראשונה אי פעם, העיוותים, המוטציות, האפלה והפחד שחלחלו אל תוך היבטים רבים של בריאת הבורא נהפכים על פניהם. הם נחלשים ומאיטים, והאור המשיחי של הבורא זוכה להתפשט במרחב גדול יותר ויותר. וכל זה בזכותכם. אתם הניסוי הגדול. האור המשיחי שהונח כניצוץ אור קטנטן עמוק בתוך הלב המקודש כדי שניתן יהיה למצוא אותו, לגדל אותו להביאו לקדמת הבמה.

קרני הבריאה, התהליך ועוצמת הבריאה שלהן נעות עתה במידה רבה מאוד ברחבי כל-היש. בין אם אתם יודעים זאת או לא, תהליך מדהים זה אירע בגללכם. עצם העובדה שאתם נמצאים כאן על הפלנטה ברגע זה, היא עדות לכמה גדולים ומשמעותיים אתם באמת.

איך קרה שהשתתפתם?

פשוט. הרמתם יד וצעקתם: "אני – בחר בי! שלח אותי! אני רוצה ללכת".

אם קראתם את הסיפורים בתנ"ך על ההתגלות, הם מתארים נתיבים רבים מהם ניתן לבחור בתהליך הבאת האנושות לנקודת החלטה שבה נבחר או ללכת בעקבות המוטציות או בעקבות אור הבורא. פעמים רבות מאוד בהיסטוריה של האנושות, שקענו בחשכה ולא היו לנו הכוח או הרצון להתרחק מהעיוותים. היה קל יותר פשוט לוותר וליפול.

שנת 1987 הייתה שונה. שוב, המומנטום הביא אותנו לנקודת החלטה קריטית. האם אנו, כאנושות, נסכים להניח למומנטום להמשיך ופשוט ניפול חזרה אל החשכה ונמתין עידנים עד שנוכל לנסות שוב? זו הייתה השאלה שהוצבה בפני כל נשמה. בשנת 1987 כולנו השתתפנו בסוג של הצבעה, וכל הנשמות וכל הישויות על הפלנטה, יחד, החליטו לבדוק אם נוכל לשנות את הכיוון. המטרה שלנו בשינוי זה הייתה להחזיר את האור המשיחי לפלנטה. הייתה זו מחשבה פרועה. זה היה אור שלא נחווה במשך מאות מיליוני שנים. 51 אחוזים מאיתנו אמרו "בואו נלך על זה". לא ידענו אם זה אפשרי כלל. לא היו לנו מודלים לחיקוי ולא הכרנו את השלבים הדרושים. אבל התחייבנו לצעוד קדימה.

מאז אותו זמן נולדו על הפלנטה ישויות דגולות רבות. אלה הם הילדים, הזאטוטים. הם גדולים. אלה הם הילדים שנולדו לאחר אותו רגע מבשר טובות בשנת 1987. הם ישויות גדולות, הנושאות עמן שדה רטט של אור שמדרבן את כולנו. הם הגיעו ממקומות משיחיים רבים, ורבים מעולם לא היו כאן בעבר. הם הגיעו עם כוונה חזקה.

בשנת 1987 התחלנו להחזיק ברמת אפשרות שמעולם לא הוחזקה בעבר. בשל אותה הזדמנות, ובגלל התשוקה שלנו, אותה אהבה לאנושות שכל אחד מאיתנו מחזיק בלבו, מחוללת שינוי. כיצד אתם מתקשרים אלה עם אלה וכיצד אתם אוהבים אלה את אלה? אתם מביטים סביבכם, אולי הדבר לא ברור שעה שאנו משחקים במשחק החיים שלנו, אך למעשה, זה ברור מאוד. 

בכלל מה שהתרחש בשנת 1987, רבים מאותם אסונות פוטנציאלים שנובאו לא התרחשו. בשנת 2000, אנרגטיקה חדשה לגמרי הובאה לפלנטה. מרכיב אהבה חדש הובא גם כן אל הפלנטה. שנת 2003 הייתה השנה שבה הקרן החדשה, שהובאה על ידי מיכאל, החלה להסיר את העיוותים. והכול בזכותכם. קרן זו פועלת כעת בכל-היש. כל היקומים וכל המגזרים של היקום עסוקים עתה מאוד בשינוי תודעה זה.

בשנת 2007, אירע אירוע נוסף שאפשר את תחילת שובה של נוכחות האור המשיחי. ההזדמנות החלה לגדול ולהתממש ולחשוף את עצמה.

ב-11 בנובמבר, 2011 (11.11.11) התחולל מיקוד קולקטיבי אדיר של אנרגיה בכל רחבי הפלנטה. היו רבים שהצליחו להחזיק בדפוס רטט משיחי זה והיו נוספים שהצליחו לזמנו ולעגן אותו מחדש על הפלנטה… והוא התעגן. 

רטט אהבה גבוה וחדש הוקרן חזרה אל מי הפלנטה. כל טיפת מים בכל החיים על הפלנטה כיום גדלה, קורנת ומשקפת עכשיו אור משיחי זה. הממד השלישי נעלם עתה במהירות. הפלנטה החלה לחזור למעמד משיחי מלא זה. היא משקפת עתה את רטט האחדות שלה חזרה אל האנושות ואל כל תושביה. 

מאז 2011, אינכם אותם אנשים שהייתם. בתאריך 11.11.11 התחולל שינוי. שינוי זה מעוגן כעת בעוצמה רבה מאוד בתוך לבבות כל החיים על הפלנטה והוא גדל במהירות רבה מאוד. מטטרון, אוריאל ומיכאל מאמינים שבשל בריאה זו, יחד עם שובה של האנרגיה המשיחית, הפלנטה מתחילה עתה לרטוט בתהודה הרמונית עם שאר אחד-עשר מרכזי האור המשיחי שבכל-היש. כל מי שהושפע בשל אובדן האור ובשל נפילת התודעה שב עתה הביתה ללב הבורא. 

זהו סיפורם של אוריאל, מטטרון ומיכאל. הוא מתאר שינוי שהם וישויות דגולות אחרות החזיקו ככוונה והאמינו שהוא אפשרי. אם תעצרו לרגע עתה ותחושו בסיפור, מה שתרגישו הוא את ההיבט הקריסטלי של האור שטמון בלבכם המקודש. צורתו צורה גיאומטרית הידועה ככוכב טטרהדרון. אור זה תמיד היה שם, אבל עד 11.11.11 לא הייתה לו היכולת שיש לו עתה. מה שאתם מרגישים הוא את ההיבט המאוחד של כל-היש שהועצם עכשיו באור המשיח.

אם תעצרו, תנשמו ותרגישו באנרגיות של סיפור זה, תתחילו לקבל מושג מה מחזיק עבור כולנו שדה תודעה מאוחד זה. אתם תתחילו לחוות את עצמכם במסגרת שדה מאוחד זה. כאן, אין כל מוטציות, אין עיוותים, אין פחד או חוסר אמון.

כאן, אתם בבית.