מקסמי השרי יאנטרה


מקסמי השרי יאנטרה (Shree Yantra)

כלי מהיר להתעשרות, להעצמת שפע ולהגשמת כל המשאלות

מאת: אלין

אפריל 2018

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

יקרים, החודש אני רוצה לספר לכם על כלי מדהים. כמו רבים, אני תמיד סקפטית ולא מאמינה לדבר לפני שאני שומעת אלפי הרצאות, מחפשת מאות הוכחות ומנסה את המידע על עצמי ועל מאות רבות של אנשים. אני מתרגשת לספר שכל מה שכתוב כאן אמין ביותר ונרגשת מכך שחייכם, לאחר יישום הכתוב כאן, יקפצו למדרגה גבוהה של איזון והגשמה.

מאמר זה מתאר שימוש בכלי עתיק שנוצר להגשמת משאלות, להעצמת הארה ולקבלת הכוונה עליונה. זהו כלי המשמש מליונים בעולם להתעשרות ולהעצמת שפע. הכלי קרוי ״שרי יאנטרה״, Shree Yantra, וכל מי שמשתמש בו, חייו משתנים לטובה ולתמיד. זה מה שעומד לקרות בחייכם עוד כמה דקות.

נכון, קשה להאמין שניתן להתעשר מהתבוננות בצורה גיאומטרית, אך דומה שהדבר עובד. מסתבר שכל מי שמניח את השרי יאנטרה על שולחן העבודה שלו מקבל העלאה במשכורת או הזדמנות עבודה חדשה. רבים שקעקעו אותה על הגוף התעשרו מעבר לכל דמיון ויש בעלי קעקועים שכאלה שפתחו חברות השוות מליונים. אבל דומה שלא צריך להרחיק לכת עד כדי כך, אפשר רק להתבונן בה כמה פעמים ביום והצורה מתחילה לעבוד ולאזן את גוף האור. ההשפעה מהירה מאוד ומשנה את החיים לטובה במהירות. איך הוא עובד ולמה הסמל משנה לכולם את החיים?

ראשית בואו נבין מהי השרי יאנטרה?

השרי יאנטרה היא סמל בן 12,000 שנה, והיא נחשבת למלכה או לאם של כל הצורות הגיאומטריות. הצורה כולה מייצגת את שלמות היקום, את איחוד הבריאה ומאגדת בתוכה את כל רטטי/קידודי האור להתהוות בחומר, את כל תדרי הצלילים שאי פעם התקיימו. יאנטרה היא סמל גיאומטרי שמשמעותו "כלי". שרי, Shree/Shri, משמעותו "עושר" או "רווחה כלכלית“ – מה שהופך את הסמל לכלי עוצמתי של הזרמת כספים. היאנטרה מאזנת בין צד שמאל וצד ימין של חלקי המוח, מאחדת בתיאום מושלם את הגוף הזכרי והנקבי ומאפשרת הגשמה אישית ויציאה ממצבי כאוס בחיים. מי שמתבונן בה מגלה שהיא משקיטה כעס, אשליה, עקשנות וגאווה. היא מסייעת להתגבר על כל כישלון אישי ומאגדת את כוחות היקום בעבר, בהווה ובעתיד, תוך מתן סיוע עצום ודחיפה קדימה.

היאנטרה מורכבת מתשעה משולשים הממוקמים סביב נקודה מרכזית אחת, שמהווה את איחוד כל הבריאה. הנקודה הזאת קרויה ״בינדו״, bindu, והיא נחשבת לנקודה שבה יש להתמקד בעת בריאת מציאות חדשה, משום שהיא ממריצה את בלוטת האצטרובל הנחשבת כמושב הנשמה. דרך נקודה זו מתחברים אל העולם הבלתי נראה, אל נקודת ההתחלה שממנה נברא כל היש, הנקודה שממנה יוצא האור והכול מתחיל להתממש ברמות רטט שונות עד התגלותו של האור במישור החומרי.

ארבעה משולשים פונים כלפי מעלה ומיצגים את האלמנט הנקבי הקרוי ״שאקטי״, וחמישה משולשים פונים כלפי מטה ומיצגים את האלמנט הזכרי של ״שיווה״. חפיפה של תשעה משולשים המכוונים לשמים ולאדמה יוצרת ארבעים ושלושה משולשים נוספים שלכל אחד מהם יש משמעות מיוחדת המנווטת את גוף האור לאיזון. הסמל כולו הוא סמל בריאה ומאגד כוחות יצירתיים, אורות גבוהים, הנעים דרך גימטריה מקודשת, דרך גופים גיאומטרים תוך מפגש בין הכוחות הזכריים והנקביים, ליצירת המציאות שאנו חווים בקיום הגשמי.

רבים לא מבינים מה הקשר בין חייהם לבין צורות גיאומטריות, אולם כל דבר נגלה ביקום, מופיע דרך אורות שהתגלו במעברם בגופים גיאומטרים. ההילה שלכם, המרכבה או הקוביה הגיאומטרית/מטטרונית שסביב גוף האור היא הכלי שדרכו אתם מתממשים באורות מקודדים. בריאה חייבת להיווצר דרך גיאומטריה מקודשת ולכן היאנטרה כה מועילה. יצירת השרי יאנטרה מתארת מסע מאתגר מהקיום החומרי אל ההארה. ככלות הכול כולנו ישויות אור והיאנטרה נחשבת לרכב ליקומים חיצוניים, לקבלת מסרים מעולמות עיליים, לחיבור לנשמה הגבוהה. יש הטוענים שהיא מעצבת מחדש את הדנ"א, או מתקנת את הדנ"א לפי צורתו השורשית המתוקנת. היאנטרה מתקנת את תנועת האטומים בגוף ובכך מעלה את רטט ההווייה.

כל עיגול ביאנטרה מתאים במיוחד בצורתו, בחישוביו המתמטיים ובצבעיו לעבודה על צ'אקרה אחרת. שלושה מעגלים מייצגים את הזמן הנצחי. עלי הכותרת מייצגים את חלקי העצמי ביחס ליקום וארבעת שערי היציאה התוחמים את היאנטרה מכוונים לארבע רוחות השמים, לארבעת היסודות ביקום, לארבעה עולמות הבריאה.

איפה לשים את היאנטרה?

מי שעובד בבית מומלץ לו לשים אותה כשומר מסך או קרוב למקלדת, כך כשהעין מרחפת על השולחן במשך היום, יש התבוננות טבעית בצורה.

אני אישית הייתי מאוד סקפטית ולפני שנתיים הדבקתי אותה על צדו התחתון של מחשב נייד שאני כלל לא משתמשת בו – כך שאפילו אם הופכים את המחשב לא רואים אותה כי הדבקתי בטעות ״הפוך״. להפתעתי התקשרה אליי חברה כלשהי וביקשה להכשיר אותי בתכנית ייחודית בתחום ההיי-טק, שההכשרה אליה מתבצעת אחת לחמש שנים – וזו הפעם האחרונה. התברר שלקורס צריך היה להביא מחשב נייד… רק לאחר כמה חודשים נזכרתי בשרי יאנטרה שהיתה מודבקת למטה כל אותה העת. כבר בקורס הוזמנתי לעבודה בכמה חברות וחברה מסוימת החליטה לשלם לי בהפתעה על קורס ההסמכה עצמו שארך שעות רבות.

מרגע שנזכרתי בה, הסרתי אותה והנחתיה במקום בולט. השינוי בחיי אדיר, כמו בחיי כל מי שמשתמש בה. כיוון שכך, אני ממליצה להדביק אותה במקומות רבים: על היומן, לוח השנה, מתחת לכרית, על הצד העליון או התחתון של המחשב הנייד. מה שמתאים לכם.

יש המניחים את היאנטרה תחת כוס מים שקופה כל הלילה, ובבוקר לאחר התבוננות בצורה הם שותים את המים. יש שקונים באמזון נייר מתמוסס, מציירים את היאנטרה, ממיסים אותה במים ומשתמשים בה לרחצת הגוף, אלו נחשבים למים מקודשים ומאוזנים אנרגטית.

יש משפחות התולות את השרי יאנטרה בגדול, על קנבס בסלון או בחדר השינה והן מגלות שמריבות נחלשות ונעלמות, אנשי הבית מוצאים מטרה פנימית, מרגישים מאוזנים ומתחילים לדעת תוך התבוננות ביאנטרה מהו הצעד הבא בחיים שהם צריכים לבצע כדי לצמוח ולהתקדם להגשמת חלומותיהם.

יש חברות רבות ואנשי רוח שהפכו את היאנטרה לסמל תלת ממדי מדוייק, כמו פסל מזהב, כסף או שיש. הם הציבו את הסמל בבית ובמקום העבודה למשיכת שפע. כולם מדווחים שהיא מפתחת חשיבה עסקית ושהכול מתנהל מתוך שמחה ולא מתוך לחץ.

איך להתבונן ביאנטרה?

יש המספרים שהם מתבוננים ביאנטרה עם ידיעה מוחלטת של מה שהם רוצים להגשים: הם משדרים לנקודה האמצעית של היאנטרה כוונה ממוקדת של מה שהם רוצים שיקרה מהר. הבינדו מתקשרת עם העין השלישית ומייצגת את התודעה העילית, הסמויה. המוח האנושי לא "זוכר" איך להתחבר אל המוח האוניברסלי, אל התודעה הכוללת וזוהי דרך נהדרת "לחנך" אותו. יש להתבונן פעמיים ביום, חמש עשרה דקות מינימום בכל פעם. יש שמתבוננים בה באופן ממוקד עד שהיא הופכת להולוגרמה, לתלת מימד. התבוננות ממוקדת וממושכת מאפשרת לראות שניים ושלושה מימדים לצורה, המעניקה לה עומק. כולם נוכחים שהם מתחילים אט אט להגשים הכול ללא הפרעות חיצוניות. יש המדווחים על התמרה תוך שבעה ימים, יש כאלה שלקח להם 21 יום וכולם דיווחו על תוצאות מרחיקות לכת תוך 3-7 חודשים.

יוגים מאמינים כי ברגע שאתה מתרכז במשהו, אתה מצמצם את עצמך. ובאמת, אולי היקום רוצה לתת לנו עוד ועוד ולא ידענו? אולי היקום רוצה לזמן לנו הרבה מעבר למה שבכלל חשבנו עליו? לכן הם ממליצים להתבונן בצורה הגיאומטרית בשקט, בלי לדעת מהו הצעד הבא. תמיד אחרי כמה דקות ״קופצים״ לתודעה מסר חיובי או הוראה פנימית של עשייה. היקום והתודעה האוניברסלית מתחילים לשוחח עמכם.

אתם יכולים לנסות את שתי השיטות ולדווח מה הצליח לכם.

בשבועות הקרובים אוסיף מדיטציות שיוגים משתמשים בהן כדי לתפעל את היאנטרה להגשמת חלומות. יש רבים שעובדים עמה בתוספת הגיית מנטרות קדושות ומספרים על תוצאות מופלאות, ואכתוב גם אותן. ובינתיים אני ממליצה להתחיל בהדפסת היאנטרה והצבתה במקום שבו אתם מצויים הרבה שעות ביום. התבוננו בה שוב ושוב. משהו חדש בחייכם יתחיל לזוז, להתהוות.

על נפלאות השרי יאנטרה

מתמטיקאים מוצאים ביאנטרה את תמצית היקום ואת שילובי כל החישובים המתמטיים הקיימים. פיזיקאים מהללים אותה וקוראים לה "תמצית הכול". זאת היות והיא מכילה את כל הצורות האפשריות הקיימות בגאומטריה המקודשת: הצורה מכילה את המגן דוד, את כוכב הטטרהדרון, את מבנה המרכבה, את הנקודות שמהן מתהווה פרח החיים, היא הולמת את יחס חתך הזהב או הפאי ומתאימה בדיוק מושלם לספירלת פיבונאצ'י. כל הקיים בטבע, מתפתח באופן פרופורציונלי ליחסים אלה.

חקלאים שחרטו את הסמל על האדמה מצאו כי הכפילו או השלישו את כמות היבול באותה שנה. הקרקע החלה להשביח ואפילו בעלי חיים שמעולם לא נראו באזור נמשכו לאזורי המחייה הסמוכים. יש מתמטיקאים המוכיחים כי בעת מיקום ובניית הפירמידות במצרים נעשה שימוש הנדסי באותם יחסים מתמטיים המצויים ביאנטרה עצמה.

רבים מספרים כי התמקדות בשרי יאנטרה עוזרת להם להבין מדוע הם מתממשים בחומר ומהי מטרת חייהם. רובם מרגישים האצה אדירה במסע החיים וחווים תחושת שחרור גדולה לאורך הדרך. אתם מוזמנים לצפות בסרטונים רבים ביו-טיוב המכילים סיפורי ניסים שאנשים מספרים עליהם תוך כדי עבודה עם השרי יאנטרה.

צילומי הילה מוכיחים שמי שאוחז את השרי יאנטרה או רק מסתכל עליה, הצ'אקרות שלו מתאזנות תוך כמה דקות, ואפילו מדהים לגלות איך בניסוי שבו מחברים משטח מיוחד של מתכת לתהודת מגה-הרץ הזהה לצליל "אום", הגבישים על המשטח מתארגנים בדיוק בצורת השרי יאנטרה. מפליא כיצד ידעו היוגים, לפני אלפי שנה, לצייר את היאנטרה בדיוק כה מירבי ללא פלאי טכנולוגיה אלא רק בהתכווננות מדיטטיבית.


ה"אום" Aum OM נחשב מקביל למספר המיסטי 108 – אצל כל גדולי תבל או אלה החיים בשפע רב, מצאתי כי המספר 108 מסתתר אי שם בנתונים הנומרולוגיים שלהם, בין אם בגלוי בשם, או עם תאריך הלידה או אפילו עם חישובי אנרגית כדור הארץ. כאשר יש לך 108, יש לך רטט טבעי של שפע הנוצר בקידודי האור שלך, זהו רטט של צליל ״אום״ תמידי הנובע מתהודת הגוף – מה יכול להיות יותר טוב מזה?

רוב אלה שעשיתי להן אבחון נומרולוגי וכמעט ולא נזקקו לעבוד בחייהם לצורך מחייה – יש להם 108 בשם: המספר תמיד התגלה באחת משיטות החישוב הנומרולוגיות הקיימות בעולם (אנגלית, עברית, גימטריא, גימטריא קבלית, גימטריא הודית: צ‘אלדין), גם חברות ענק התגלו עם 108 בשם.

בשם הפלנטה שלנו באנגלית, Planet Earth, מופיע המספר 108 ובכוכבים אחרים במערכת השמש, המספר לא קיים. הדבר יכול להסביר מדוע אין שם חיים. אם אנו רוצים למצוא במטריקס אפשרויות מחייה על כוכבים אחרים, אולי כדאי לשנות את שמות הכוכבים כך שיופיע בהם 108. המספר 108 מאפשר קיום חיים תקין המתפתח ללא הפרעה חיצונית. מידי יום ברחבי העולם, יוגים אומרים מנטרות במחזור של 108 כדי שהמנטרה תתחיל לפעול. המספר 108 הוא מספר של הגשמה. נסיכים, מלכים או ידוענים החיים בשפע כמלכים, ואפילו הנסיכה החדשה שעומדת להצטרף לבית המלוכה הבריטי עם הנסיך הארי… נחשו איזה מספר יש לכולם בשם גלוי ונראה לעין? התשובה ברורה: 108 – זו תהודת השרי יאנטרה. רבים מדווחים על שינויים מרהיבים בחייהם, לאחר שינוי שם כך שמופיע בו השילוב 108.

והנה עוד מידע נפלא שמצאתי: אם כותבים "מאה ושמונה" בעברית, מקבלים בגימטריא בעברית את המספר 453. נראה כי הצירוף המילולי התנ״כי: ״וְכֶסֶף וְזָהָב יִרְבֶּה-לָּךְ״ (מתוך דברים ח', יג') שווה בדיוק 453, ומכאן לא פלא שהמספר מזרים שפע אדיר.

התחברו לתהודת השרי יאנטרה והעצימו את חייכם ואת חיי האהובים שלכם.

בהצלחה!

אלין

(עוד על אלין בדף הראשי שלה)


הנה צורות שונות של השרי יאנטרה אותן ניתן להדפיס בגדלים שונים ולהדביק היכן שרוצים.

***

אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תרגומים וחומרים מקוריים, הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. אולם, כדי להמשיך בעבודת התרגום אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר