מערכת יחסים משמעותית

תקשור עם ג'וסת'
באמצעות רוי קליינווחטר
מאנגלית: סמדר ברגמן

בוקר טוב, רוי.

בוקר טוב, ג'וסת' (השם שנתתי לבורא).

מה בנוגע אליי, איך אני משתלב בחייך? האם אני רק רעיון מופשט של ישות נעלה או האם אני בן לוויה, תמיד שם, תמיד נגיש, תמיד ידידך? מה אתה עושה עם מישהו שחשוב בחייך? כיצד אתה כולל אותו בעיסוקי היום-יום שלך?

זה מה שאני רוצה; אני רוצה להיות כלול בחייך. אני רוצה שתחשוב עליי בכל יום. אני רוצה שתדבר אליי, שתתייעץ איתי ושתבקש את עזרתי. אני רוצה שתיקח בחשבון שאנחנו מאוחדים ובלתי נפרדים.

אני אכן כל הדברים שלדעתך מאפיינים את החבר הטוב ביותר שלך, עם כמה יוצאים מן הכלל. לעולם לא אשפוט אותך. לעולם לא אסיג גבול ולא אפגע בך. אני אמין, תמיד אהיה שם עבורך ותמיד אוהב אותך.

אתה תמיד תרגיש בנוכחותי כאשר אופיע בתודעתך. אתה יכול לדבר אליי ואני תמיד אענה לך. לא באמצעות פטפוט שסובל מתרגום ומפירוש מוטעה, אלא בשפה שלך, כפי שאתה מדבר. אני אותו קול שאתה תמיד שומע, אבל שאף פעם אינך מקשיב לו. אמר מי שאמר: "אם תראה את בודהה ברחוב, ברח ממנו, כיוון שהוא בודהה מזויף".

לעולם לא יהיה לך מדריך או יועץ טוב ממני. אתה יכול להחזיק את אלוהים בכיסך האחורי, למעשה כך אתה עושה תמיד, אבל אני רוצה שתדע זאת. אני רוצה שתזמין אותי אל תוך חייך מרצונך החופשי. לא אחשוף את תודעתי ללא הסכמתך.

מה לדעתך יקרה אם תהפוך מודע לנוכחותי בכל יום, בכל שעה, בכל רגע? טובים השניים מן האחד, נכון? האם אינך סבור שעוצמתי והמוח שלך מהווים שותפות טובה, צוות מדהים? איזה יתרון יהיה לך אם תכלול אותי בעבודה, במשחק, במשפחה ובחיים החברתיים שלך?

חשוב על האפשרויות. ידידים עוזרים זה לזה, נכון? כן, אמרתי "זה לזה"; אני זקוק לך ממש כפי שאתה זקוק לי.

אני תמיד שם, תמיד נוכח, אבל אני לא אפלוש למרחב שלך. אני לא מבקש שתכריז על נוכחותי בפני כל אדם עמו אתה בא במגע, אבל דע שאני תמיד אתך, אז ועכשיו. אני פשוט מבקש ממך שתכיר בנוכחותי בחייך.

אנשים ידעו באופן אוטומטי לאחר זמן-מה שהאור שלי שהתווסף לשלך יעפיל על שלהם. הם יסתקרנו ויתחילו לשאול שאלות. מה תגיד להם? מה יקרה לדעתך כשהם יגלו? האם תכחיש את קיומי, ותתרחק? האם תכחיש את מה שהפכת להיות?

אם אתה בורא את המציאות שלך ומישהו שואל אותך שאלה לגביה ואתה לא מכיר בה, לאן הולכת מציאות חדשה זו… היא הולכת ממך,  רוי.

אם תכחיש אותי, לעולם לא אכפה את עצמי עליך. אם תכחיש את מערכת היחסים, לאן ילכו כל היתרונות שרכשת באמצעותה? כיצד יוכלו להיות יתרונות כלשהם אם אינך מכיר בהם? אתה לא יכול לשטות בעצמך. רוי, אתה בראת משהו אחר, משהו פָּחוּת. אתה בורא חיים חדשים ללא מודעותך אליי בתוכם. אתה מאבד את העוצמה, את האור שהתעלה על אורם של כל האחרים. אתה מתחיל לחיות שוב באידיאולוגיה דואלית, נפרד ממני ומעוצמתי, שפעם הייתה שלנו ועכשיו היא רק שלי.

כדי להיות ידיד עליך להכריז על כך, אחרת הדבר לא יתגשם בהתנסות שלך. ידידות היא תמיד הדדית ואני לא יכול להיות ידידך עד אשר תזמין אותי להיות.

איני בלתי מושג, רוי, אני אלמד אותך כיצד לגעת בי, כיצד לדעת אותי, כיצד להרגיש בי ולאהוב אותי. המתנתי בסבלנות עד שתתעורר, עד שתהפוך מודע. זה הסוד הגדול, לא היית צריך אפילו לחפש אחרי, למצוא אותי. מעולם לא אבדת, ישנת ועכשיו אתה ער.

אתה תכיר בי שוב כאשר החיים שלך יתחילו להשתנות ואתה תתחיל פעם נוספת לזהור באור גדול. מערכת היחסים אינה כה מופשטת כפי שאתה עשוי לדמיין. נוכחותי אמיתית מאוד והיא יכולה להיות אמיתית ממש כמו כל מערכת יחסים אחרת שאתה יכול לדמיין. אין זו חוויה דתית או חוויה קדושה שמתרחשת ביום שבת או ביום קדוש אחר כלשהו, היא רוחנית כיוון שזה מה שאנחנו; אתה ואני אותו הדבר. אינך צריך לשאת את עיניך אליי כיוון שאני לצדך. אינך צריך לנשק את ידי או לסגוד לי; לעולם לא נוכל להיות שווים בדרך זו.

ידידות עמי קשורה לשפע, היא קופסת קורנפלקס מלאה שמתחננת שיחלקו אותה עם אחרים, היא המקלדת של המחשב שלך שמעולם לא נגמרות לה האותיות ושיש להביעה על גבי נייר. האהבה היא שפע וחירות. למאוהבים דחף טבעי לחלוק אותה. האהבה תמיד מבקשת למצוא אהבה ולשתול אותה. זרעי האהבה צצים מהמקומות הבלתי סבירים ביותר ומבוטאים במודעות הפיזית. התכלית היחידה של האהבה היא לחלוק את עצמה, וניתן לחוותה רק כאשר מעניקים אותה.

מערכות יחסים אוהבות הן כפרחים; הן ניזונות מהזרעים ומשגשגות. הן לא סתם באות אליך, אלא נבראות מתוך המודעות שלך והנכונות שלך לקבלן. ההזדמנויות נמצאות סביבך, אינך צריך לחפש רחוק. למעשה לא תמצא אותן אם אתה עסוק בחיפוש אחריהן. הן יבואו אליך ברגע שלא תחפש. זה הביטוי הגבוה ביותר של האהבה ללא תנאי, היא נמצאת בכל מקום סביבך, ואתה פשוט צריך לבחור בה. הזמן אותה אל תוך חייך והיא תהיה שלך, אני באתי אליך פעמים רבות ואתה הכחשת אותי, אבל אני עדיין כאן.

כאשר אתה מכחיש אותי, אתה מכחיש את עצמך, כיוון שאני מי שאתה. דע זאת: אני בורא את כולך כדי שאתה תוכל לברוא אותי מחדש בכל הודי והדרי. אני הידיד הטוב ביותר שהיה ושיהיה לך, והדבר ניכר כאשר אתה מאפשר לי גישה. זו ידידות קרובה ואישית, היא משחררת וחסרת תנאים. אין כל ציפיות או דרישות מצדי. אני מעניק אהבה ללא תנאי; אין צורך בכישורים מיוחדים כדי להיות ידיד שלי ואין מס חבר. אתה רוח חופשייה, אתה רוחני וזהו טבעך. אתה אלוהים שמתגשם אינדיבידואלית בעולם הפיזי כישות ששמה רוי. אתה תמיד קשור אליי ולכל השאר. אני סך כל החלקים שלי, כל החלקים האינדיבידואליים.

אהוב את עצמך ותאהב אותי, אין דרך אחרת. אין אדם שאינו ראוי, אין אדם שאינו ראוי. אם אתה רוצה לדעת את אלוהים ולאהוב את אלוהים, הבט במראה, אין אף אחד אחר, אני הוא כל שאתה רואה. התאהב בדמות זו ותאהב אותי.

 

http://www.klienwachter.com/