מסר לשנה החדשה

מאת המלאך מיכאל
באמצעות דורין וירצ'ו
מאנגלית: סמדר ברגמן

ברכות, אהובים, אני מיכאל, משרת את האלוהי יחד אתכם. עברתם הרבה בשניים-עשר החודשים האחרונים, והשנה הבאה כוללת כמה רגעי גמול מהם אני בטוח שתיהנו. כמו הנוסע שטיפס על הר תלול, תהיינה לכם עתה הרבה הזדמנויות לנוח, להירגע וליהנות מנוף מקומכם הנישא החדש.

למדתם סבלנות היטב בשלוש השנים האחרונות. המבחנים שעברתם פיתחו את המודעות העצמית שלכם. זו הייתה אחת מהמטרות העיקריות שלהם. עכשיו כשאתם מודעים באופן חד למחשבות שלכם, לרגשות שלכם ולאנרגיות המעודנות שבתוככם וסביבכם, אתם מוכנים לשלב הבא במסע המופלא שלכם.

שנת 2005 עומדת להיות שנה כוכבית עבור אלה מכם שאינם מפחדים לפעול בהתבסס על הזימונים הפנימיים שלכם, בייחוד במקום בו הם מתקשרים לאהבה אלוהית. אתם מבינים, ישנם רבים מכם שמוכנים עתה ללמד ולרפא בממדים גדולים אף יותר. הכוונות שלכם לשרת מתגשמות כעת במגוון הזדמנויות. התפקיד שלכם עתה הוא לזהות הזדמנויות אלה. אל תפקפקו בהן או תהססו כאשר אתם רואים את ההזדמנויות ללמד ולרפא. אל תחכו שמישהו ייתן לכם רשות ליהנות מההזדמנויות הללו. אתם הדמות הסמכותית שצריכה לתת לכם רשות לנוע קדימה ולבצע את השינויים החשובים בחיים שתבצעו השנה.

אל תתהו אם אתם "מוכנים" או "מוסמכים". לא היינו מביאים אליכם את ההזדמנויות אלמלא ידענו שאתם מוכנים ומוסמכים. אתם מבינים, אנחנו יודעים מי אתם באמת. שלא כמותכם, אנו מביטים בכם רק מבעד לעדשות של אור ואהבה. אל תבלבלו בין הדימוי העצמי של האגו שלכם לבין הזהות האלוהית האמיתית שלכם.

ברצוננו להבטיח לכם, פעם נוספת, שאנו נסייע לכם בדרככם. אתם תדעו מה לעשות בכל רגע בו אתם מלמדים ומרפאים. צעדו קדימה בביטחון מלא שכל השמיים תומכים בכם בכל דרך שאתם מאפשרים לנו לתמוך בכם.

לאלה מכם שחווים אתגרים חומריים, עזרה נוספת נמצאת בדרך אליכם. כמה מכם מתקשים להאמין במסרים שאנו מעבירים אליכם ללא הרף בנוגע לעוצמה של הנתינה והקבלה. שחררו את כל שאתם חושבים שאתם יודעים על השגת חומריות. אנו מביאים אנרגיה חדשה לגמרי שתתמוך בהגשמה שלכם, ה"כללים" הישנים אינם תקפים עוד.

אל תנסו להגשים מתוך התנסויות העבר שלכם. אנרגיית העבר איננה עתה. היו תמימים לגמרי, שמרו על ראש פתוח, לב פתוח והיו כילדים בעת שאתם מתנסים בהגשמה באנרגיה חדשה זו. במהרה תגלו שהיא הן קסומה והן מהנה, בעת שהתשוקות שלכם ממהרות אליכם בדרכים חדשות.

המשימה העיקרית שלכם בכל הקשור להגשמה היא להיכנע, לוותר ולשחרר ובו-בזמן להיות פתוחים במאה אחוזים לקבל. אחזור ואדגיש נקודה זו: כייפו ושמחו בהגשמות שלכם! האנרגיות הגבוהות ביותר של השמחה הן המגנטיות ביותר עבורכם. אלה מכם שמאמינים שבטוח להיות מאושרים יהיו הראשונים שיחוו גל חדש זה של אנרגיה. אלה שלא בטוחים באושר ילמדו אף הם במהרה.

בינתיים, אל תתפסו בדרמה של אלה שמרחיקים מהם את השמחה והאושר. אינכם מועילים להם כלל כאשר אתם משקפים את הדרמה חזרה אליהם. אתם תרפאו במהירות רבה אלפי מונים פשוט על ידי היותכם במצב רוח טוב ואם תאפשרו לאדם האחר לשים לב לשלווה, לשמחה ולחיוכים שלכם.

לכן, אהובים, המשיכו בעבודתכם היפהפייה. אנו מודים לכם על נוכחותכם, כיוון שאנו יודעים שהחיים הללו יכולים להיות מאתגרים עבורכם לעתים. תמיד זכרו שאנו כאן כדי לעזור לכם בכל דבר. רק תבקשו.

ההמלצות העיקריות שלי אליכם לשנה הבאה הן:

1. שמרו על ראש פתוח ככל האפשר. שחררו את כל שאתם חושבים שאתם יודעים. ביטחו בכך שהידע שצברתם עד כה שימש למטרה חשובה מאוד. אבל אינכם רוצים "להינעל" על אמונה הגורסת מה הם החיים, במידה שתגרום לכם לפספס את ההזדמנות לחוות דרכי הוויה חדשות.

2. שמרו על לב פתוח ככל האפשר. האמינו שבטוח להיות מאושרים, ושהדרך הטובה ביותר לעזור לאדם אחר היא להיות מאושר. אתם יכולים להיות מאושרים ורחומים בו-בזמן.

3. בצעו פעולות מונחות בהנאה. העוצמה והאנרגיה שלכם מתעצמות השנה במידה רבה מאוד כאשר אתם נוקטים בפעולה המתבססת על הזימונים הפנימיים שלכם. האמינו שתזכו בתמיכה מלאה, כל עוד אתם שומרים על המיקוד שלכם בשמחה ובאמונה.

4. קחו הכל בקלות. אם אתם דוחפים כדי לגרום למשהו להתרחש או מנסים לשלוט במצב או באדם, האנרגיה החדשה תבצע דחיפה נגדית. אם אתם זוכרים את מלכודות האצבעות הסיניות מהילדות, זו המטפורה המושלמת לגל חדש זה של אנרגיית הגשמה. הירגעו ותיהנו. ביטחו והאמינו. וקבלו בהנאה את כל שאתם מבקשים.