מים ואש

המלאך הנעלה אריאל
באמצעות אייזק ג'ורג'
מאנגלית: סמדר ברגמן

 

אריאל כאן. שלום עליכם.

אתם מרגישים בתוצאות שלב ההאצה בשניים-עשר הימים האחרונים. אף-על-פי שרוב מה שאתם מרגישים הוא התגובה האמפתית לתנועות כדור הארץ והתלישות הרגשית שחשים אלה שנשארו מאחור, בנוסף לתגובות שבתוך עולם הנשמה. יש ידיעה עמוקה נוספת שמגיעה מבפנים שאינה דאגה, חרדה או ייאוש. ידיעה שמשהו כביר החל.

אם היו לכם תחושות כלשהן של התרוממות רוח או התרגשות מתובלות באבל ובתחושת אבדן, אזי אתם נפתחים לעוצמה הכבירה של האהבה שקורנת מאחורי הקלעים של האירועים האחרונים. אהבה זו מצויה בהתפרצויות הסולריות, בזעזועי כדור הארץ, באוקיינוסים הסוערים. בכל מקום אליו אתם מביטים, נמצאת האלה. אולם האהבה אינה חסרת כוח. אימא אדמה הטלטלה בסוג של כאב לידה אורגזמי, שחרור של אנרגיות שהוחזקו זמן ממושך בקפדנות. אתם זכיתם בתשומת הלב שלכם, אם ניתן להתבטא כך.

כדי להבין את גודל ההתרחשות הזאת יש להרגיש את המשמעות שלה, ולא לדון בה באופן אינטלקטואלי. מנקודת המבט שלנו תהליך ההתעלות הפיזי, התיקון הגלובלי והשינוי בכל התודעה מפיק תועלת מהמתנה של כל הנשמות שנתנו את חייהן, וכמו כן אלה שנשארו מאחור. שימו לב בבקשה שאתם נמצאים עדיין היכן שאתם, ושלאחר גל ההלם טוב תעשו אם תעריכו מחדש את מה שמהותי בחייכם, ותשחררו מטען עודף. הקלו על הסירות שלכם כדי שתוכלו לצוף ביתר קלות. שמרו רק את המביא לכם תועלת, וצאו לדרך קלים.

ללא ספק התרחש שחרור פיזי, אולם הכל קשור, ושחרור מתח במקום אחד יכול לגרום למתח במקום אחר. הגיאולוגים שלכם אינם מסוגלים לקבל את ההשפעה של אירועים טקטוניים גדולים מאזור אחד על אזור אחר, אבל הם קיימים אף-על-פי-כן. המתח זז, אבל הוא לא נעלם. הדבר מכין את הקרקע לצמיחה הבאה, לתנועה הבאה.

במסגרת הסדרה שהוגשה בחודשים האחרונים (חשיפה, חלקים 1 עד 3), תיארנו את הקשר שבין נושאים של זכר/נקבה, קוטביות, ומחזורים של אורנוס/נפטון של שבע עד שמונה השנים הבאות. חשוב היה לספק הקשר כדי שתוכלו להבין את התהליך המתפתח, ולהבטיח לכם שהכל אכן קורה על פי סדר אלוהי.

הקיפו את עצמכם בכוונת ההבנה, הלבישו את עצמכם בבחירה של מודעות מלאה, והיו שלווים. כל התנאים החיצוניים אינם קושרים נגדכם, ומה שאירע אינו תשובה מתודעת הגזע שלכם בנוגע לאסונות של עבר עתיק. לא תהיה עוד כאטלנטיס, לא עוד שואה שתשמיד את אחרוני המתנגדים ושאינם בהרמוניה עם החיים. אולם, יהיו עוד שינויים בכדור הארץ בדרגות חומרה ומשך זמן שונים ב-18 עד 24 חודשים לפחות, עד אשר מה שהחל בחודש האחרון יגיע לרגע של איזון. איננו מטאטאים שום דבר מתחת לשטיח. אנו תומכים בכך שתדעו את כל שעליכם לדעת כדי לשוב לעצמי האמיתי שלכם, ולכן אנו דנים במה שאנו רואים ומעבירים לכם אותו.

"אירועים" אלה ייוולדו מתוך אלמנטים של מים, ויואצו על ידי אש. וולקניות היא האש שמתדלקת את השינויים, שורפת את פסולת התודעה הנמוכה יותר. היא מתגשמת כקונדליני; הקונדליני של כדור הארץ עצמו (אורנוס) מאיץ את תהליך הניקוי באמצעות אלמנט המים (מזל דגים). עודף מים או מחסור במים בגלל שינוי תנאי אקלים יבואו אף הם לידי ביטוי בדרך זו. מי אוקיינוס הנכנסים לערוצים ולסדקים תורמים אף הם לתהליך של תזוזה טקטונית. אתם נמצאים במחזור המסיים של עידן הדגים הגדול, והניקוי של העצמי האפל הקולקטיבי, וכל החומר האסטרלי, יושג על ידי האלמנט שמזל דגים מייצג ~ מים. התגובות שלכם לאנרגיות הללו, ללא קשר לגיל, לגזע, לדת או למיקום גיאוגרפי, יהיו סמליות לחניכה של עולם הנשמה. הניצוץ לכך היה למעשה ליקוי השמש שהתרחש בחודש אוגוסט 1999 ~ הצלב הגדול הקבוע.

חשוב להבין שהשינויים בתודעה לקראת אור הרוח שהתרחשו ושממשיכים להתרחש המתיקו רבות מנבואות העבר המקוריות, בייחוד אלה שניתנו על ידי קייסי ונוסטרדמוס. אבל הנבואות המהותיות שניתנו על ידי מאסטר ישוע, המשיח (ישו) ואחרים עדיין לא התרחשו, כיוון שהן מייצגות את הטיהור הדרוש שיסייע להעלות את המודעות לגבי חוסר האיזון וההתנגדות הקיימים בתוך כל אדם, במקום בו קיימת עדיין גאוות האגו במקום הכניעה לאמת. לא כל הנמצא בספרים הקדושים שלכם עוות ושונה, לכן קראו בעצמכם מה נאמר בנוגע לסוף המחזור הזה, ועל כניסת הסדר החדש.

אין כל שיפוט לגבי התגשמויות אלה, רק אהבה. אתם תוהים מדוע דומה שאסונות טבע פוגעים דווקא בעניים יותר ובחסרי הגנה כביכול. קבוצה של נשמות עשויה לבחור להתמיר קרמה קולקטיבית ואישית כאשר ברור שאין כל תועלת להמשיך בקו-זמן זה שיש לו פוטנציאל קטן מאוד לריפוי ולהגשמה-עצמית נוספים. בו-זמנית, נשלח מסר לכל האחרים שמצויים עדיין בהתגלמות שהמוות הוא אך ורק דלת למצב הוויה אחר. לבסוף, התודעה הקולקטיבית הופכת מודעת יותר לדפוסי האמונה הכוזבת וטראומה מוכחשת שתורמים להיבנות של אנרגיות בלתי-כשירות המתחננות לפיוס, והרבה מזה משתנה באמצעות פעולות של חמלה ותפילות למען הזולת. הכל מפיקים תועלת, ובכלל זה אימא אדמה. אלה שעברו לצד האחר של הצעיף מתקבלים בשמחה וריפוי גדול מוצע להם מיד. אף אחד אינו סובל באמת.

חשוב מאוד להישאר שלווים וממורכזים ולא להיכנע למה שעשוי להיות, ובו-בזמן להיות מודעים למה שדרוש. הרחיבו את הפרספקטיבה שלכם לזווית רחבה כל-כך שתעניק לכם מבט על הגורמים, התהליכים וההתגשמויות של כל תנאי חיצוני כלשהו למן ההתחלה ועד לסיום. ברמת פרספקטיבה זו, דבר לא יכול להפתיע אתכם או לגרום לכם פחד. אין דברים בלתי-ידועים, רק תוצאות פוטנציאליות בזרמי הזמן. הרוח עצמה אינה יודעת את התוצאה או ההשלכה של כל פוטנציאל הרסני/יצירתי, עד אשר הוא נבחר על ידי פרטים וקבוצות. צמיחה באמצעות חסד היא תמיד רצון הרוח, ואנו ממליצים לכם לזמן את החסד בכל הדברים.

כלי התודעה שיהיה הדרוש ביותר בשנתיים הבאות יהיה כלי ההבחנה. הבחנת הלב תאמר לכם את האמת או את השקר שבכל מידע, כל אדם, כל אירוע, וכל נבואה או תחזית. לגבי כל אחד, החליטו מה מאשרת הרוח שלכם כאמת על ידי פיתוח הבחנה באמצעות ההאזנה לסמכות לבכם, לא לרצון או לשכל הנמוכים יותר. כאשר כל האינסטינקטים שלכם זועקים לכם לנוע לכיוון מקום מבטחים, אל תבטלו זאת ותלכו לחוף כדי לראות מה יהיה הדבר הבא שיקרה. כדי לבחון את תחושתכם בנוגע לדבר כלשהו, פשוט אפשרו לכל מידע או אנרגיה לנוע ממרכז השכל או מקלעת השמש ואל תוך הלב. אפשר שיהיה עליכם לפקוד עליו לעשות זאת מנוכחות האני הנני שלכם. ברגע שהדבר יתרחש, אתם תרגישו תחושת התרחבות שלווה או אי-נוחות או היעדר תחושה כלשהי. השלווה מאשרת את האמת עבורכם לגבי דבר כלשהו. את ניגודה אין צורך להסביר.

לכן אל תבטלו את ערך הנבואה, כיוון שיש לה כוח להמתיק או לשנות את השפעת התנאים. אל תתמקדו ואל תהיו מוטרדים בגין נבואה כלשהי, כיוון שבחירתו של פרט אחד עשויה לקבוע את גורלם של רבים. אם אתם בוחרים לוותר על הרצון האישי ולרפא, אזי אתם עושים זאת למען רבים גם כן. כאשר הדבר מתרחש, המאזניים נוטים חזרה מעט קרוב יותר למרכז, ורעידות האדמה יחדלו בתוככם.

המשמעות המטפיזית של המים היא רוח, תחושות ורגשות, והעיקרון הנשי. יותר ויותר יהיה לכם ידע מוקדם לגבי אירועים באמצעות הרגשת הטבע, שהיא פעילות של טלפתיה עם תודעת הטבע עצמה, המיוצגת על ידי הנתיב של נפטון דרך מזל דלי עד תחילת שנת 2012. התקשורות בין תכניות האב האתריות שלכם, התודעה שלכם, החלומות שלכם, גופכם, ושדות התודעה הקולקטיביים של הפלנטה, של בני האדם ושל הטבע יעניקו לכם במידה גוברת והולכת את המודעות לפעילות של נבואה. על ידי שימוש בכלי ההבחנה, אתם יכולים לבטוח בהתעוררות יכולת זו במסגרת העין השלישית/בלוטת יתרת-המוח, ולהשתמש בה כדי לסייע לעצמכם ולאחרים. אתם הופכים כה רגישים לאדוות הפנימיות והחיצוניות, ואף-על-פי-כן אינכם בוטחים במה שהן מנסות לומר לכם. הן מנסות לומר לכם שמשהו כביר מתרחש!

המפתח בנקודה זו של מאסטריות פוטנציאלית הוא לא לנסות או אפילו לרצות לשנות תנאים חיצוניים, לתפעל אנרגיה או חומר, או אפילו לנסות לשנות את התודעה של האחרים. המפתח ברגע זה הוא להביט במה שנמצא בתוככם שאינו שלו, אינו בהרמוניה, אינו נכון, אינו אמיתי, אינו באיזון, וששוב אינו משרת את הפיכתכם למי שאתם! התפילה משנה דברים, כל עוד אין לכם ציפיות בנוגע לתוצאות. התפילה היא פעולה אוהבת ללא התקשרות או שליטה. שחררו את התפילות שלכם, ואז שחררו את השיפוטים שלכם בנוגע למה שכדור הארץ עשה, למה שאנשים עשו, ולמה עשוי להתרחש ברגע הבא. אמון והשלמה הם תרופה כנגד פחד, לא נוקשות ורצון מוצהר.

במקום זה הכינו את עצמכם. רוממו את עצמכם ואחרים ירוממו אִתכם. חזרו לרגע זה וזהו את שהוא חיוני. אתם יכולים לשלוט באלמנטים שבתוככם ושמחוצה לכם, אם תתמודדו עם השדים שלכם ותשלבו אותם. לאחר הניקוי של המים, ואחר-כך האש, אתם תדעו באמצעות המדריך הפנימי שלכם כיצד לזרום עם הטבע, אשר יציית אז לתודעת המשיח שבכם. חלק מהאלכימיה המקודשת הוא השליטה באלמנטים וביקום הפיזי, והוא נגיש לאלה שמאפשרים פגיעות מוחלטת לאדון הטרנספורמציה. במחזור זה האדון הוא פלוטו העובר במזל קשת, והוא מנפה את המוץ מהחיטה בכל נשמה. המוץ הוא ההפרדה הכוזבת של עקרונות הזכר והנקבה בכל הגברים והנשים. כאשר פצע זה ינוקה ויתרפא, כאשר האמונה האחרונה תטוהר, אזי המים יירגעו, והאש תשכך.

זכרו, תמיד הייתם ותמיד תהיו. אין דבר שיש לפחד מפניו. שחררו את הציפיות ואת השיפוט שלכם וותרו על כל תקווה! אז הסירו את עצמכם ממטוטלת התקווה וחוסר האונים, הצלחה או כישלון, הישרדות או מוות, גיהינום או גן עדן, ניצחון או תבוסה. הניחו לרוח ולטבע לעשות בכם כרצונם. פתרו את הפרדוקס על ידי כך שתתעלו מעבר לו. התעלו מעבר לו על ידי כך שתאהבו את הכל, אפילו את המים ואת האש.

נאמסטה.