שיחות עם מלאכים

80.00

* המחיר כולל  דמי משלוח

2 במלאי

תיאור

נשארו עותקים אחרונים בודדים. מהרו לרכוש – לא יודפסו עותקים נוספים מספר זה! 

שאלתי אותו: "אתה מלאך המוות? שכן אתה מופיע תמיד בזמנים אלה".

הוא השתהה ואמר: "אתה יכול לחשוב עליי כאל ׳מלאך האבולוציה׳".

במשך ארבע שנים, צפה ד"ר מייקל אבראמס, רופא חדר המיון, במטופליו מתים בכל דרך אפשרית. עם הזמן הוא החל לתהות האם יוכל לסייע בדרך כלשהי לנשמות המתים לבצע את המעבר הקשה אל העולם הבא. בהקדישו את עצמו למתים בטקס שקט הדומה לתפילה, הוא גילה תגלית ששינתה את חייו.

ספר נדיר המשנה חיים. הידד! הידד! אני עומד לקנות כמה עותקים ולשלוח אותם לידידי ולעמיתי, ובכך לחלוק עמם את החדשות הטובות. איזה ספר!"

אודרי דה'לה'מרטרה, The Phoenix.

"מסמך מרתק… חומר קריאה מומלץ ביותר לשוחרי הרוחניות והמטפיזיקה".

ג'יימס א. קוקס, עורך, The Midwest Book Review.

"כתיבה בהירה ורבת תובנות, 'שיחות עם מלאכים' הוא אוצר".

קרול רייטהאוס, Higher Shelf Books, דנוור.

"שיחות עם מלאכים" הוא אוצר אמיתי, סיפורי חיים אמיתיים העמוסים בשערים המובילים ללא-נודע. התחלתי לקרוא ספר זה מתוך סקרנות, ובמהרה הוא ריתק אותי ביופיו".

מיקי הוליהן, נשיא Wind Over The Earth, בולדר.

"התפללתי להדרכה רוחנית מזה זמן רב, ואני מאמינה שמסיבה זו מצאתי את הספר הזה. אני מתכוננת לשלוח עותקים לכל מכריי. הספר הזה שינה את חיי, ואני משוכנעת שהוא ישנה את חייהם של רבים אחרים".

אמבר, קליפורניה.

"שלא כמו ספרים אחרים על מלאכים, "שיחות עם מלאכים" לא רק מאשש שאנו לא לבד, הוא אף מרחיק לכת ומראה לנו כיצד בדיוק עובדים המלאכים, וכיצד נוכל אנו לעבוד אתם בדרך הטובה ביותר. ספר זה הוא חומר קריאה חיוני לכל אדם השואף להבין את מלוא הפוטנציאל שלו כישות רוחנית".

מלינדה ריילס, לקסינגטון.

"מצאתי את עצמי מזדהה עם ד"ר אבראמס, לא רק כרופא, אלא גם כאדם התוהה לגבי שאלות קיומיות. התובנות שמספק הספר 'שיחות עם מלאכים' עונות על שאלות אלה ומספרות לנו מי אנו באמת. ספר זה מסביר כיצד אנו יכולים להתפתח כישויות רוחניות על המישור הארצי, ושמלאכים ממתינים בציפייה לעזור לנו. הוא מעניק לנו את התקווה שאלוהים מאזין לנו תמיד, ושאנו יכולים לשוחח עמו בחופשיות ואין זה משנה מי אנחנו ולאיזו דת אנו שייכים".

ד"ר רוברט אי. אליוט, פסיכיאטר.

"ההתנסויות של ד"ר אבראמס עם חולים הנוטים למות פתחו שער לממד אחר. המסר הפנימי גובר על ההכרה המודעת בדרך לרוח. עיני פקוחות ורוחי הושבה לנעוריה".

שלי סמית', ואנקובר.

"אני אישית ראיתי מלאך שבא לחדר בית החולים בו שכב בעלי כאשר נלקח ממני. אין לי ספק בקיומן של ישויות שכאלה. בספר זה תשמעו אותן ותמצאו אהבה, נחמה והבנה חדשה לגבי העולם שאתם חיים בו".

קולין וו. סופרת, סן-פרנסיסקו.