מוות מדומה

מאת ג'אן טובר
מאנגלית: סמדר ברגמן

קיים תהליך מעניין שרבים מאתנו נעים כעת אל תוכו. טוביאס, חלק מהקבוצה של קריון, מכנה ניקוי זה בשם "מוות מדומה". זה מצב שיצרנו כדי לסיים את החיים כפי שאנו מכירים אותם בפיזי. הוא מבוסס על מידע ישן ו/או אם הגוף-נפש-נשמה חסרים את הכוח (מכל סיבה שהיא) לנוע אל ההתעלות ואל האנרגיה החדשה. אנו מתוכנתים להתייחס באימה ל-12 השנים הבאות וממש כמו באטלנטיס, אנו חרדים האם לשגר את עצמנו מכאן [teleport], למות או להישאר, ועבור רבים מאתנו השיגור [teleporting] אינו נגיש בזמן הנוכחי.

טוביאס, הלהבה התאומה והמשלים האלוהי שלי, הוליך אותי בצורה מפוכחת ובנחישות דרך המוות המדומה שלי. טוביאס הוא חלק מהפמליה של קריון שהיה בגוף אנושי ~ זוהי המומחיות שלו, כביכול. כאשר אנו נעים אל תוך הכוונה הטהורה, כדי להפעיל ולשלב את סלילי הדנ"א הנותרים שלנו, הכוונה שלנו היא לשחרר את הורמון המוות ולהפעיל את הורמון הנעורים, "את הכרומוזומים של הנעורים והחיוניות". כאשר הדבר מתרחש דומה שגם המוות המדומה "הופך טעון". אני מכירה כיום ארבעה אנשים נוספים מלבדי (שלושה הם חברים קרובים) שעברו התנסות זו. כיוון שהיא מאתגרת למדי, ברצוני לשתף אתכם בחלקים מהחוויה שלי.

אני מבינה שרקדתי סביב 'פאנטום' זה באופן מודע במשך שנתיים. באביב השנה צפיתי באחת מחברותיי הקרובות ביותר לוקה בשלושה התקפי לב בתוך שבועיים, בעת ששהתה ביחידה לטיפול נמרץ בבית החולים המקומי שלנו. באותו זמן, טלפנתי לשתי קבוצות תפילה גדולות, ולקבוצת התפילה האישית שלי המונה כעשרה מתפללים/מרפאים רבי עוצמה. התחלנו בריפוי מרחוק. לא דיברנו אלה עם אלה הרבה בשבוע הראשון, פשוט התפללנו והתמקדנו "באהבה" עבורה. בשבוע השני החדשות הפכו חמורות יותר. היא לקתה בדלקת ראות. המשכנו בתפילות. אולם עכשיו הבנו שמרחיקים אותנו מבחינה אנרגטית.

מבחינה מעשית, הרגשנו שהנשמה שלה בוחנת את האופציות שלה. בכנות אמרנו זה לזה שזו תחושה שונה מכל שחווינו בעבר, כאילו אנו עומדים לאבד אותה כמעט. כאשר החזקנו בחריצות בכוונה של "רצונך יעשה", חשנו בתחושת שקיעה. (האם הייתה זו הקשבה לנשמה השוקלת את האפשרויות שלה?) חשנו חסרי אונים ~ תחושה שונה באופן קיצוני עבור אלה מאתנו שחוו נס אחר נס בעזרת כוונה ותפילה טהורות.

בערך בזמן שבו שחררנו אותה מבחינה רגשית והתחלנו להתגעגע אליה, היא התיישבה במיטת בית החולים ואמרה: "זהו. אני בסדר עכשיו! אני נשארת!"

ה'פאנטום' שלי לא היה כה דרמטי עבור אף אחד מלבדי.

כאשר חוויתי את מקרי החירום הרפואיים שלי, לפתע לא חשתי ב"רוממות הרוח" של קבוצת התפילה. היה זה שונה מאוד מהרגיל. בדרך כלל, אני עוברת את הכל במהירות. הרגשתי שעברתי את נקודת ה"אל חזור". חשכה כבדה הגיעה, למשך כשבועיים. לא הייתה זו האופטימיות הרגילה שלי בסגנון פוליאנה. בנקודה זו אני חייבת לומר שהתמיכה של אחיות ואחי הנשמה האנרגטיים שלי השאירו אותי על רגליי. כאשר הייתי בנקודת השפל הנמוכה ביותר, הגשמתי מצב שבו נאמר ל-450 איש בסמינר שאני "עברתי". עכשיו ידעתי שאני באמצע האירוע הזה. בנקודה זו הייתי מסוגלת להתחבר למקור המוות המדומה שלי (500 לפני הספירה). לאחר שחלק זה בוסס רגשית ושוחרר והקוטביות שלי שוקמה, המוח הליניארי הופעל. הבנתי שהייתי "מחוץ לגופי" במשך רוב השנתיים האחרונות. היה זה מנגנון מגונן ואוהב של העצמי הגבוה שלי בעת שהתכוננתי לנוע אל תוך המוות והתחייה מחדש.

לסיכום:

 • אתם עשויים לחוש בודדים מאוד, אפילו מנותקים מהרוח. דומה שזה התהליך.
 • אם אינכם יודעים מה קורה, קרוב לוודאי שאתם חווים את "המוות המדומה" (פאנטום המוות). אתם תחשבו שאתם מבצעים את המעבר המכונה "מוות".
 • מצאו את המקור שלו ונקו אותו. חיים קודמים ~ חיים עכשוויים. מצאו מרפאים שיסייעו לכם.
 • היו חביבים ועדינים מאוד כלפי עצמכם. אין זה הזמן לדחוף את עצמכם. קחו חופש. קחו חופש. זה ביניכם לבין הנשמה שלכם ~ ולא אף אחד אחר.
 • דעו שניתן להגשים יותר באנרגיה החדשה הזאת בגוף האנושי מאשר בעת השהות בממד אחר "בצד האחר".
 • חזרו על הכתוב למטה לעתים קרובות ~ אמרו מנטרה, כגון "אני בוחר בחיים. אני אוהב את חיי". אני יצאתי לטיולים ארוכים בכל בוקר וחזרתי על מנטרות חיוביות ואוהבות כגון הרשומה מטה.
 • היו עם אנשים אהובים בעלי אנרגיית נשמה דומה. אף אחד לא יכול לתקן אתכם. אבל האהבה והחיוניות של אנשים אהובים יכולה להצית את כוח החיים שלכם. החזיקו ידיים עם אנשים אהובים וישויות מחוברות מבחינה רוחנית (מגע פיזי חשוב מאוד).
 • החזירו באהבה את המחשבות שלכם אל האור. החזיקו בכוונה הטהורה שלכם להיות כאן באהבה. "זייפו עד שתצליחו!" באופן מודע שלטו בדיאלוג הפנימי שלכם וזכרו "אני בוחר בחיים!"
 • צרפו את שמכם לקבוצת תפילה.
 • דעו שחוויה זו עשויה להיות שונה. אנו לומדים תוך כדי.
 • בצעו ניקויים לגוף ~ אמבטיות עם מלחים, מדיטציות, פעילות גופנית עדינה חשובה מאוד (הליכה, יוגה, טאי צ'י וכדומה) וכיוונון קוטביות הגוף.
 • דעו שאתם יכולים לעבור את זה! כולנו עשינו זאת ואנו כאן כדי לעזור לכם.

כאשר המוות המדומה הושלם, כאשר צעדתם דרכו, אתם תזכרו איך עברתם את חניכת הדלת השביעית במצרים ובאטלנטיס. זה יהיה זמן נהדר לחגוג! בקשו מחברים להצטרף אליכם. הביאו את הילד הפנימי שלכם (מושב הגוף הרגשי שלכם). קרוב לוודאי שהוא או היא לא צחקו מזה זמן מה.

וחשוב מכל, אתם תגשימו כעת מחשבות ומילים במהירות רבה. לכן היו מודעים. הראייה תהיה ברמה הבהירה ביותר שלה. הישארו מודעים לכל שאתם מגשימים. השדה נקי.

אמרו לעצמכם בכל יום:

עכשיו, מתוך כוונה טהורה,

אני בוחר/בוחרת בחיים!

אני בוחר/בוחרת בתחיית המתים!