מדוע אינכם מקבלים את מה שאתם רוצים

מאת רוי קליינווסר

מאנגלית: סמדר ברגמן

שלושת השלבים להגשמת כל הדברים שאתם רוצים הם שלבים פשוטים שרובנו אינם מסוגלים להגשים במודע. מדוע דומה שלאנשים מסוימים יש הכל? שפע, ידידים ומערכות יחסים נופלים בחיקם, בעוד שאתם ממשיכים להיאבק כדי לשרוד. אתם יודעים שאתם ראויים לשפע, אך דומה שהוא אינו בר השגה. אתם חכמים, בעלי השכלה, ראויים ועובדים קשה ~ מה הם יודעים שאתם אינכם יודעים?

פשוט ולא מציאותי ככל שהדבר נראה ~ הסיבה האחת והיחידה היא שהם יודעים שהם יכולים. והם יודעים שהם יכולים לקבל עוד בכל רגע שירצו. ומחשבה זו היא שמפרידה אתכם מהם.

בין אם הם נולדו אל מציאות שכזו ובין אם עבדו להשיגה ~ לכולם אותה ידיעה ~ הם יכולים לקבל הכל ואף יותר. ידיעה זו היא הסיבה מדוע רק חמישה אחוזים מהאוכלוסייה שולטים בתשעים וחמישה אחוזים מעושר העולם. אף-על-פי שההבדל היחיד בין יש לאין קיים בידיעה שאתם יכולים לקבל ~ יש עשר סיבות טובות עליהן תוכלו לחשוב אשר יתמכו באמונה שלכם הקובעת "איני יכול לקבל זאת".

  • אינכם יודעים באמת מה אתם רוצים.
  • קשה מדי להתמקד בתשוקה שלכם.
  • דעתכם מוסחת בקלות על-ידי דברים אחרים.
  • אתם רוצים לשלוט בתהליך.
  • אתם מאמינים שאין בכוחכם לשנות את הנסיבות.
  • לא מגיע לכם.
  • אין זה רצון האלוהים.
  • זה פשוט מדי.
  • זה אנוכי.
  • אינכם יכולים לקבל את כל רצונכם.

מהרגע שהייתם בוגרים דייכם כדי להבין מה ההורים שלכם ואנשים אחרים אומרים לכם, למדתם את עשר האמונות ההרסניות הללו. במסגרת מציאות האמונות הללו אתם מודרכים בבריאה שלכם ובנסיבות חייכם ~ אני יכול להוכיח זאת כאן ועכשיו!

עצמו את עיניכם לרגע ודמיינו שבן או בת הזוג המושלמים יושבים לצדכם ומושיטים לכם חמישה מיליון שקלים. כעת פיקחו את עיניכם וגלו שאין לצדכם לא אדם ולא כסף ~ למה לא? הקשיבו לעצמכם בעת שאתם מונים את הסיבות מדוע הדברים אינם יכולים להתרחש בדרך זו, ותגלו במהרה מדוע לא קיבלתם את מה שדמיינתם.

נכון, התרגיל הזה עשוי להישמע פשוט וילדותי, אך אלה הן התפיסות שלכם, האמונות שלכם והידיעה שלכם שהופכות דברים אלה לבלתי אפשריים עבורכם. האמת היא שאתם יכולים להגשים או לברוא את כל נסיבות חייכם פשוט על-ידי כך שאתם מדמיינים אותן. עבור רובנו הדבר נעשה ברמה לא-מודעת ואי לכך איננו לוקחים על כך אחריות.

ניתן לעורר את אותה ידיעה ברמה המודעת על-ידי תרגול ונכונות מועטים. הצעד הראשון הוא לקבל שאתם יכולים לעשות זאת ~ ולמעשה זה כל שעליכם לעשות. שום דבר אחר אינו חשוב ~ שום דבר לא ממיר אנרגיה או מחשבה לחומר.

כל שאתם יכולים לדמיין או לחלום עליו, דעו פשוט שכבר קיבלתם אותו, אפילו אם עליכם לשקר לעצמכם לזמן מה. דמיינו זאת, התמקדו במה שאתם רוצים לחוות ואתם תביאו אותו אל תוך החוויה שלכם ~ הוא יהיה שלכם.

אתם תקבלו תמיד את הדבר אליו אתם משתוקקים באמת ~ "משתוקקים" היא מילת המפתח. לעולם אינכם יכולים לקבל את מה שאתם רוצים, אך תמיד תקבלו את הדבר אליו אתם משתוקקים. היו זהירים משום שהמחשבות שלכם יוליכו אתכם שולל לעתים קרובות. רוב האנשים למשל ישתוקקו לדבר-מה (חפץ) משום שהם מאמינים שהוא יגרום להם אושר. אם אושר הוא הדבר אליו אתם משתוקקים באמת, אזי אינכם צריכים להתמקד בחפץ ~ התמקדו באושר והוא יהיה שלכם ויבוא לידי ביטוי בדרך מאושרת.

אם אתם משתוקקים לחוות קבלת דבר או עשיית דבר ~ תשוקה זו תתגשם אף היא, אך אפשר שלא תחוו את האושר שאמרתם שאליו אתם משתוקקים. המחשבות שלכם יבגדו בכם לעתים קרובות והמילים שלכם הן שמצוות על הרוח לברוא את תשוקתכם. היו זהירים אפוא בבחירת המילים שלכם.

שינוי דפוסי המחשבה שלכם עשוי לארוך שניה, דקה, יום או שנים, אך ברגע שהדבר יתרחש, אתם תדעו שאתם יכולים לקבל את הדבר אליו אתם משתוקקים ~ כהרף עין.