לשבור את הכללים

מסר המלאך הנעלה אריאל
באמצעות אייזק ג'ורג'
מאנגלית: סמדר ברגמן

ברכות, כאן אריאל. אנו באים בזמן זה בהווה שלכם כדי להיות נוכחים עמכם. במיידיות של הרגע הזה, אפילו בעת שאתם קוראים את המילים הללו שעל גבי הדף או המסך, אנו מעודדים אתכם להשיל את עורותיכם. מה הם "העורות" שלכם? העורות שלכם הם כל הגדרה או אמונה שמסתירה את מהותכם ושבוראת שמות וזהויות ~ הדבר שאתם מכנים עתה בשם העצמי הרב-ממדי שלכם. מועיל להיות רב-ממדיים אם אתם רוצים להבין את החשיבות המלאה של השתתפותכם בסיפורים הקטנים והגדולים שהיו מה שאתם כיניתם בשם "התנסות חייכם". אולם הזדהות מוגזמת עם הכינוי "מאסטר רב-ממדי", או כל תווית אחרת שתרצו לזהות את עצמכם באמצעותה, עלולה לפגוע ברווחה הרוחנית והמטפיזית שלכם. בכל הנוגע לרגע העכשיו הנוכחי, התודעה חודרת למהות של ישותכם באופן כה משמעותי, כך שקשה לכם במידה גוברת והולכת לשמר סיפורים, זהויות, שמות או מזימות קוסמיות כלשהם. מזל טוב! אתם עוברים משבר זהות!

אם תאחזו בעבר או בעתיד, תרגישו בחוסר הנוחות במידה רבה אף יותר. ככל שתמהרו להיפטר מהמטען שאתם נושאים, כך תמהרו להרגיש באקסטזת האחדות. כן, רוב המטען הזה הוא משקלם של כללים שהם תוצאה של עידנים של התניה באמצעות פחד, טראומה ואינדוקטרינציה. כל אמונה שהתווספה לקודמת היא בגדר סורג שהתווסף לבית הכלא הבלתי נראה שאתם מכנים בשם המוח והחושים שלכם. לאחר זמן-מה, רוב הישויות מחליקות לתוך סוג של מצב רדום נוח שמקבל את המגבלות, החוקים והתכנות שרודנות אשלייתית זו של הפחד מכתיבה.

כאשר רוח בצורה מתעוררת, קיים שלב שבו היא מטילה ספק בנסיבות ובהתקשרויות שלה, ואז פעולה נחושה לוקחת את האדם עם המודעות החדשה אל תוך התרחבות של תפיסותיו שבה הוא רואה עתה את עצמו ואת כל הקיים כחלק משלם גדול יותר. צורות ומגבלות ישנות נעלמות, אך במהרה שמרנות חדשה מאומצת ואז מכונה "חירות". זו יכולה ללבוש צורה של סיפור אחר, גדול יותר שהוא גלקטי או קוסמי בטבעו, אך קשור עדיין לצורות ולזהויות. יתר על כן, קיימת תחושה שהדבר החדש זהה לישן, והפקפוק מתחיל מחדש, חוסר הסיפוק גדל וה"ערגה" שוב מושלת בלב שלכם. הדברים לא חייבים להיות כך, והנתיב להארה מעולם לא היה אמור להיות מבוך שמוביל אתכם חזרה לעוד נקודת התחלה. הארה היא השלמת כל הסיפורים, כל הזהויות, כל העבר וכל העתיד… היא מסתיימת בהווה הנצחי והיא מכונה אחדות.

כדי שתוכלו למצוא את עצמכם, יהיה עליכם לשנות את המיקוד שלכם, את התפיסה שלכם. למעשה, יהיה עליכם לשבור את הכללים… כללים רבים מאוד. "כללים" אלה של המודע והתת-מודע הם ערמומיים ומפושטים. אתם יכולים לדמות אותם לתכנות של מחשב. אם לא תותקן תוכנה חדשה, המחשב (המוח) ימשיך להריץ את התוכנה הישנה, גם אם ידבקו בו "וירוסים", שהם המחשבות, האמונות והרגשות שמוח בקונפליקט מייצר. ההבדל ביניכם לבין המחשב הוא שלמחשב אין תודעה חשה ואגו אשר יסווג את המחשבות והחוויות כ"טובות" או כ"רעות" או שיאמין לסיפורים ולמגבלות שלו עצמו. אולם המוח שלכם עושה דברים אלה, ואף-על-פי שהמחשב אינו מודע לעצמו, הוא אכן מחקה את המוח שלכם. אולם לא מדובר רק בעניין של הסרת תוכנה ישנה והתקנת תוכנה חדשה.

אנו מזהירים אתכם כאן לגבי דבר מהותי. היזהרו פן תיפלו למלכודת "משחק התחליפים" ~ אשר בו אתם חושבים שאם אתם מוחקים את כל "האמונות המגבילות השליליות" ומחליפים אותן ב"מחשבות מרחיבות חיוביות", שהמשחק נגמר ואתם חופשיים. מה שדרוש הוא היעדר תכנות מכל סוג שהוא! אתם לא מחשב, נכון? המוח שלכם הוא המחשב שבו משתמשת ההכרה שלכם, ואתם גם לא ההכרה שלכם! אתם רוח, נקודה. אתם ה"אני הנני", האחד, הנצחי, והמקור של אפשרויות אינסופיות. כאשר אתם מתמקדים רק בתכנות מחדש של המחשב (תודעת האגו מוח-הכרה) אתם תשובו כרגיל לתרחישים ולתשוקות חיוביים/שליליים. אין כל רע בבחירת מחשבות, מטרות ופעולות אוהבות, יצירתיות ואשר מעניקות תוקף לחיים, אלא אם הן ספוגות בתחושה שיש לכם עוצמה, במקום בהבנה שהעוצמה שמאחוריהן היא שמעניקה להן חיים. עוצמה זו היא התודעה שלכם. כאשר אינכם מודעים לסודות של הכללים הפנימיים שלכם אשר מנהלים אתכם מהתת מודע, אז אתם מקבלים התנסויות שדומה שמנוגדות לבחירה שלכם. אל תתעצבנו, פשוט הירגעו אל תוך תודעת הטירון.

האתגר שלכם הוא שנותר אז לא מודע בתוככם. זה המפיק של החוויה שלכם, עד אשר תחשפו את כל הסודות שלכם ותתמירו אותם חזרה אל האני הגדול שלכם. אין "סוד" גדול יותר שיש לחשוף מאשר העצמי האמיתי שלכם. לכן, מה כל זה קשור לכללים? הלא מודע שלכם הוא שאימץ את הכללים, שהם הולמים או שנלמדו מאנשים, ממוסדות, מתרבויות ומחברות אחרות, או מהשפעות אחרות. כמה מההשפעות האחרות הללו נחבאות בצופן הדנ"א שלכם, כגון גלגולים חוץ-ארציים או גלגולים בממדים אחרים, מניפולציה גנטית, ואנומליות שנגרמו על-ידי אירועים פלנטריים או אירועים ברמת המערכת. בעת שאתם חווים את "מסעכם" חזרה אל השלמות, אתם תפגשו כל חלק "יתום" של עצמכם אשר נפל אל תוך דפוסים מגובשים בהתבסס על כללי ההישרדות. ככל שתתבעו לעצמכם ותשנו כל חלק וחלק של עצמכם, אתם תהפכו למי שתמיד הייתם… תודעה אינסופית.

קיימים שני סוגים של כללים ~ כללי אגו וכללים רוחניים. כללי אגו מושלים בנושאי הישרדות זמניים. כללים רוחניים מושלים בנושאי הישרדות קוסמיים. קיימים שלושה כללים עיקריים אשר פועלים בכל רמה. אלה הם:

1.      אין די אהבה.

2.      אין די שפע.

3.      אני לא מספיק טוב/טובה.

כללים אלה מכוננים במסגרת החטא הקדמון ~ פחד ההפרדה מהמקור, והאמונה שניתן להשמיד אתכם או שתחדלו להיות. כל כלל, ואין זה משנה כמה הגיוני הוא נראה, מבוסס על תגובת פחד כלשהי. כללים אינם בלתי ניתנים לשינוי. חוקים אינם בלתי ניתנים לשינוי. אתם והרוח הם ה"דברים" היחידים שאינם ניתנים לשינוי. חוקים וכללים קיימים רק בצורות המוגשמות, ולעולם לא בצורות הלא-מוגשמות. איזה צורך יש לבלתי מוגשם בכללים ובחוקים? התשובה טמונה כבר בשאלה.

אינכם צריכים לבחון ולחקור מהיכן הגיעו כל הכללים הללו (והחוקים החיצוניים שכופים אותם). מה שחשוב באמת הוא האם הכללים אליהם אינכם מודעים גורמים לסבל בהתנסות שלכם. אם התשובה היא חיובית, האם לא הייתם רוצים להסיר את הגורם הבסיסי לאי הנוחות? לכן, ערכו כאן ניסוי עמנו. הרהרו בימים האחרונים, וראו אם והיכן שפטתם מישהו או משהו, או חשתם תגובה שלילית חזקה כלפי מישהו או משהו שגרמה לכם להצטמרר. אינכם צריכים לחזור לאירועים שקרו לפני עשרים שנים, משום שאם לא ריפאתם את האירועים הללו, הם חיים עדיין ומופיעים במציאות הנוכחית שלכם. מה קרה באותו רגע של תגובה? מה הייתה ההרגשה שלכם? האם המחשבה או התגובה מוצדקות? זכרו, מנקודת המבט של האגו, הן תמיד מוצדקות. עכשיו, האם האמונה שיצרה את היסוד לתגובה שלכם באמת שלכם, ואפילו אם כן, האם היא הגיונית? האם היא בראה שלווה או כעס? ובכן, אם לא חשתם שלווים, אזי זה סימן שהופעל "כלל" והושלך אל האדם/המצב. סוג זה של תרחיש הוא הזדמנות מושלמת להפוך מודעים יותר. זה גם זמן מושלם לסלוח לעצמי הקטן שלכם. זכרו, אל תחשיבו את העצמי שלכם ל"שוגה" ולמרושע, פשוט שימו לב למה ששוב לא עובד וקבלו שיש צורך בשינוי.

דרך נוספת שבה הכללים פועלים היא להשאיר אתכם בתלם. כמה פעמים חשתם תחושה עזה להיות או לפעול בדרך שהרגשתם שתהווה ביטוי טבעי עבורכם, ואז לא עשיתם זאת משום שפחדתם שאנשים אחרים לא יראו אתכם/מעשיכם בעין יפה? אם תהיו כנים, תראו שהיו לכם פעמים רבות שבהן חשתם בקונפליקט פנימי זה. אם קיים קונפליקט, אלה הם שני צדדים של האגו שמתקוטטים בגין הכלל. צד אחד של האגו טוען שיש "ללכת על זה", בעוד האחר טוען בפחד שיש לנקוט בזהירות. אתם, באמצע, כבר איבדתם את שלוותכם, נלכדתם במשחק התוצאות האפשריות, ואתם מוטרדים ביותר. אופס! סכנה, כללים באכיפה! מה שעשוי לפתור את המבוי הסתום היא השאלה במה עוסק הכלל… באותו רגע. אם מדובר בפחד מפני מורת רוח, או בפחד מפני הצלחה, אזי יש לקבל אותו לפני שניתן יהיה לשנותו. לאחר שהמתח שכך, אתם יכולים להרשות לפעולה ההולמת לעלות ולצאת מתוך נקודת הדממה של לבכם.

אנו תמיד ממליצים למחוק כללים שמזוהים במהירות. ברגע שמשהו הופך ברור, אתם יכולים להסיר רובד נוסף של התכנות העצמי. כלי פשוט לשם כך יהיה:

"אני מסיים עכשיו עם המחשבה (הרגש או האמונה) שאחרים ידעו תמיד מה דרוש לי. אני משחרר אותה אפוא, מסיים עמה ומוחק אותה". כאשר תיקחו אחריות על המחשבות שלכם בדרך זו, אתם תפסיקו להשליך מחשבות וציפיות רעילות אחרות אל הדואליות בה הן תוכלנה להתממש. מה שאינכם יודעים יתגשם בדרך כלל, וכך כל ישות לומדת להכיר את ההבדל שבין העצמי המלאכותי לבין עצמי ההוויה. יש רק סוג אחד של מאסטריות, והוא השליטה בזהות שנבראה על-ידי האגו. כל עוד אתם בעלי אוריינטציה מוחית, אתם ניצבים בתוך הדואליות. כאשר אתם הופכים לבסוף בשנית לעצמי שלכם, המוח הופך למשרת במקום לרודן.

שבירת הכללים אינה נתפסת כפעולה לא אחראית, אלא כפעולה של אחריות מוחלטת. על הבמה הגדולה יותר של פעילות ההרפתקה הפלנטרית שלכם, קיימים קונפורמיסטים רבים ומעט מאוד ישויות בעלות הגשמה-עצמית. אלה אשר מסרבים להיוותר לא-מודעים ונשלטים תמיד ייחשבו ל"פורעים" בעיני הרשויות החיצוניות והטירוף הקולקטיבי של אי המודעות. הטירוף של השליטה הממשלתית והארגונית באמצעות אובססיה בכל הקשור לכללים מופיע בחברות ובתרבויות רבות כניסיון אחרון לערער את כניסת הרוח אל תוך המערכת העולמית. האגו השרוי בפחד מעוור אותם, והוא תמיד מתנגד ומבקש לשמר את הכללים והחוקים כהבטחה לסדר ולביטחון. מנטליות זו תמיד נכשלת, משום שהיא כפופה לדואליות אשר ילדה אותה. רק האחדות היא אמיתית. כל השאר, ואנו מתכוונים, כל השאר, הוא הפרדה.

ברגע שאתם יודעים שאין דבר שיכול להשמיד אתכם, ושאין כל ספק לגבי יכולת ההישרדות שלכם, אתם מתחילים לחיות באמת. הרוח תמיד מבקשת לבטא את עצמה באמצעות אלה אשר יכולים להיות ערוץ לאמת, לשמחה ולאהבה. כדי להיות ערוץ שכזה, כדי להיות עטופים בנוכחות שמעבר לתיאור, עליכם להשיל את עורותיכם, לשבור את הכללים, לבטל את התכנות שלכם ולהיות מי שאתם.

התחילו עכשיו על-ידי כך שתכינו רשימה של הכללים שלכם. התחילו היכן שאתם. ברגע זה. אין זמן מושלם יותר מזמן זה.

פריצת מערכות מוצלחת ומהנה! סיימנו.

סוף המסר