כיצד לחיות את חייכם כנשמה

מאת המלאך גבריאל
באמצעות רוברט בייקר
מאנגלית: סמדר ברגמן

רקע: רוברט בייקר הוא טראנס-מדיום המביא מסרים מאת המלאך גבריאל מאז שנת 1990. במשך השנים גילה גבריאל שלבים וצעדים ספציפיים המאפשרים לנו לבצע אינטגרציה של שלב ההתפתחות הפלנטרית שאנו חווים בעת הזאת. זהו זמן של התעלות פלנטרית אשר לבטח ישפיע על כולנו. המידע של גבריאל מתמקד לחלוטין בהתעצמות שלנו כפרטים, ומאפשר לנו לנוע לתוך זמן זה תוך התנסות בחסד ובאחדות. שנת 2003 היא שנת ריפוי הדואליות הרגשית, זמן שבו אנו מתחילים לנוע במודע אל האפשרויות והפוטנציאלים של חיים המכוונים על ידי הנשמה. אלה הם הנישואים של האנושיות עם האלוהות שלנו, פוטנציאל ההופך אפשרי עבורנו כפלנטה בדרכים עוצמתיות יותר מכפי שידענו אי פעם. זהו הזמן בו יש לחגוג את קדושת האינדיבידואליות האותנטית שלנו!

כיצד לחיות את חייכם כנשמה

ילדי אור אהובים, כפי שאתם יודעים אנו מכונים גבריאל וכתמיד שמחים מאוד להימצא בנוכחותכם האלוהית. הדבר אותו אתם צריכים לעשות על בסיס יום-יומי הוא לתרגל אהבה. זה נשמע פשוט מאוד, אבל בסופו של דבר, זוהי התשובה. שכן אהבה היא הדבק המחזיק יחד את כל הדברים. כאשר אנו אומרים "אהבה", איננו מתכוונים לאהבה כרגש, כתחושה מתפרצת. כאשר אנו אומרים אהבה, אנו מתכוונים לתשוקה ולרצון שלכם להתמקד מתוך כוונה לחדור אל האמת של מי אתם מיום ליום ולהבינה. כבדו את חווית אותה אמת ועמדו עם האמת הזאת כחרב האור שלכם, כילדים של אור.

הדגימו את אמת אהבתכם לאחרים פשוט באמצעות הווייתכם, ואל תאמרו לאחרים מה לעשות. במקום זאת, הראו להם את הדרך לאהבה ולחיים באמת באופן שבו אתם חיים את חייכם מיום ליום. הדגימו אותה אהבה על ידי הדרך בה אתם מכבדים את עצמכם ואת האמת שלכם, את ההתגלות המתמשכת של אותה אמת שעה שבכל יום אתם הופכים יותר ויותר מי שאתם.

שחררו את ההתקשרויות למגבלות שלכם, שעה שאתם משחררים את התקשרות למסגרת הקפואה של מציאות האגו שלכם. האגו רק מחזיק אתכם בפחד ובנפרדות. עשו כל זאת כדוגמה לאחרים וכבדו את האינדיבידואליות שלהם. כבדו את האמת שלהם והאזינו בלב פתוח. האזינו בלב מלא חמלה.

שחררו את השיפוט שלכם כלפי עצמכם וכלפי אחרים ואפשרו לאותו מקום של אי-שפיטה להיות מקום של ריחוק. אז תאפשרו למציאות להיות חוויה של צמיחה, של הגשמת החיים, של תשוקה לעוד ועוד חיים בכל יום.

אפשרו לכל רגע בכל יום להיות מוות ותחייה-מחדש. אפשרו לכל רעיון ישן, לכל תחושה ישנה למות בחוויה הרגעית שלה ולהיוולד מחדש לחוויה חדשה ברגע הבא. אל תאחזו בדבר מן העבר. שחררו את עצמכם מכל ההיסטוריה האישית, מכל ההתנסויות הטראומטיות של העבר המחזיקות אתכם במגבלה של צורת המציאות שלכם ובחוויה ובביטוי של המציאות היום-יומית שלכם.

דעו שכל האנושות שווה היא, בכך שכל אחד מכם זכאי לאהוב ולהיות נאהב. כל אדם הוא אינדיבידואל ובדרך זו כולם שווים. כמובן, כולכם נמצאים בשלבי התפתחות שונים – אך בכל אחד מאותם שלבי התפתחות, אין אדם נעלה או נחות. כל שלב הוא אך ורק רמה או הבנה או גילוי שיש לעשות. כבדו זאת וראו את האלוהות הקיימת בכך. ראו את השמחה הקיימת בכך. אהבו את ההבדלים. למדו מהם. דעו שכל אדם הוא המאסטר-המורה שלכם ושאתם המאסטר-המורה של כל איש, אישה וילד.

אתם תלמידי החיים והמורים לחיים בו-זמנית, וכך גם כל אינדיבידואל שאתם פוגשים. דעו שכאשר אתם מביטים בפניו של אחר, אתם רואים את פני אלוהים ניצבים למולכם. אותו אינדיבידואל מלמד אתכם על עצמכם, מגלה תמיד את האמת של מי שאתם. בדרך זו, בכל יום, אתם יכולים לחיות את חייכם כנשמה ולחשוף את מהות הנשמה שלכם לכיבוד אמת העצמי כמקודשת ויקרה.

דבקו באמת האינדיבידואלית שלכם וביכולתכם לאהוב. עמדו לבד באמת זו, ואין זה משנה מה יאמרו האחרים, אין זה משנה כיצד אחר שופט אתכם. אל תשאפו לרשותו של אחר. אל תחפשו אחר מתן תוקף לפעולותיכם על ידי אחרים. כבדו כל פעולה שאתם עושים. כבדו את האמת שלכם וכבדו את האמת ואת העצמי של אחרים. "עשו לאחרים את שאתם רוצים שיעשו לכם". כלל הזהב הוא כלל טוב. הוא מאפשר לכם לקבל אחריות לפעולות שלכם. אם אתם מקבלים החלטה ונוקטים בפעולה, חשבו עליהן ואם תבינו שאינכם מעונינים לחוות את תוצאות פעולותיכם, אזי אל תעשו זאת. אל תעשו דבר הפוגע באדם אחר ואל תעשו דבר הפוגע בכם עצמכם. קבלו הכל כפי שהוא, אך אל תקבלו דבר כאמת אלא אם הוא מהדהד בתוככם. וחשוב מכל, תמיד זכרו לאהוב את עצמכם כפי שאתם אוהבים את האחר.

גבריאל