ילדי הקריסטל – מתנת הרגישות

מאת ד"ר דורין וירצ'ו

מאנגלית: סמדר ברגמן

האם הקניטו אתכם אי פעם על כך שאתם רגישים מדי? אני שמעתי הקנטות רבות כגון אלה! אולם רגישות היא מתנה, ולא הפרעת אישיות. זהו כלי המאפשר לנו לחוש באמת בנוגע לאנשים ולמצבים. רגישות מדריכה את עבודת הריפוי האנרגטית שלנו והופכת אותה למדויקת וליעילה. זוהי מתנה המאפשרת לאנשים בעלי יכולות על-חושיות לתקשר עם מלאכים ועם אהובים שנפטרו.

כאשר אתם רגישים, אתם חשים ברמה עמוקה יותר את כל הדברים. יש לכם תגובות פיזיות מוגברות לקהל אנשים, לחומרים כימיים ולרעשים עזים. אתם מתקשים לצרוך תוספי מזון, ובכלל זה סוכר, קפאין, חומרים משמרים ומזונות שטופלו באמצעות חומרי הדברה. אתם עשויים אפילו לחוות כאב במצבים קיצוניים!

ובכן, אף על פי שתגובות אלה עשויות להיחשב לבעייתיות, הן למעשה סימנים של הימצאותה של מערכת מכ"ם פנימית בריאה. רגישות מסייעת לכם להבחין במצבים ובחומרים רעילים ובלתי-רצויים ולהימנע מהם.

בעוד שעובדי-אור וילדי אינדיגו הם אנשים רגישים ביותר, ילדי הקריסטל החדשים (שגילם נע בערך בין 0 לגיל 7) רגישים אף יותר מאתנו! בעוד שהרגשות שלנו עשויים להגיע לרמה שנחשבה בעבר למקסימלית (נאמר 10), הרגשות שלהם משיגים רמה זו ועולים לרמה של 15 או 20!

זו אחת הסיבות מדוע דומה שילדי הקריסטל נוטים להיצמד להוריהם. הילדים מכווננים כל כך לאנרגיה אוהבת ומזינה, שהם יוצרים במהירות קשר עמוק עם אנרגיה זו המגיעה ממקור אנושי. האהבה שילדי הקריסטל חשים מהורה או מסב מזכירה להם את האהבה האלוהית שחשו קודם שהתגלגלו. ילדי הקריסטל יכולים לחוש כאשר לבו של אדם פתוח. הם נמשכים אל אלה המעניקים להם אהבה.

המשימה שלנו כמדריכים הבוגרים שלהם היא לסייע לילדי הקריסטל לחוש באהבה שגם אנשים אחרים חשים כלפיהם. לכן, אף על פי שייתכן שמורה או חבר לכיתה לא פתחו עדיין את לבם לגמרי, ילד הקריסטל יכול ללמוד לראות את האור האלוהי שבתוך אותו אדם. אם נביע כוונה לראות אור זה, נוכל לראותו בכל אחד – אפילו בתוך אנשים שאינם פועלים בדרכים אוהבות. על ידי כך שאנו רואים אור זה, אנו יכולים למעשה לעודד את אותם אנשים לפעול ביתר אהבה. דבר זה אינו פוגע ברצון החופשי; ככלות הכל, אהבה ושלום הם האמיתות הרוחניות והרצון הגבוה ביותר עבור כולנו. ברור שחשוב לתמוך ביכולת ההבחנה של הילד המסייעת לו להימנע ממצבים ומאנשים מסוימים, אם כזו היא הנטייה הטבעית שלו. אנו יכולים הרי לרפא מרחוק ובאופן רוחני מצבים ואנשים.

ילדי הקריסטל רגישים באופן מובן לאנרגיות העולם. הם יכולים לחוש מתי אנו מתוחים או פוחדים. עדיף לא להכחיש תחושות אלה, במידה וילדכם שואל אתכם מה אינו כשורה. חשוב ללמד את הילדים שלנו שהם מבחינים נכונה ברגשות. ואף על פי כן, אל לנו להכביד עליהם בשליליות יתר. רצוי שנודה בתחושות הבסיסיות בפני הילדים ונסביר להם שאנו מתמודדים עמן בדרך בריאה כלשהי כגון, תפילה, תרגיל, שיחה וכן הלאה. בדרך זו הילדים יקבלו אישור לתחושותיהם, וילמדו על דרכים בריאות באמצעותן ניתן להתמודד עם רגשות מסוג אלה.

תודה לכל אותם ההורים שלקחו חלק בתפילות השלום של המלאכים והילדים ביום שלישי בבוקר! התפילות שלכם היו מוחשיות וגלויות, התחילו עם אלה מניו-זילנד ומאוסטרליה, ונמשכו כל אותו יום, ה-11 במארס. האנרגיה הייתה מלאכית מאוד בכל אותו יום. המלאכים אמרו לי שהילדים ממשיכים בעבודה הרוחנית העוצמתית שלכם למען שלום עולמי, במסעות הנשמה שלהם בעת השינה. ילדי הקריסטל הם רשת עוצמתית של מרפאים ומורים במישור האסטרלי. המלאכים אומרים: "אל תניחו לגופם הקטן להטעות אתכם – אלה הן נשמות עתיקות למדי, המיומנות בהתרת מצבים קשים הלוכדים לעתים את המין האנושי. התמימות שלהם נובעת מאמונתם המושלמת באלוהות". תודה לך אלוהים בעבור ילדי הקריסטל! הם משמשים לנו מודל ומופת.

ניקוי והגנה על ביתכם וחדר השינה של ילדכם

חשוב לוודא שהאנרגיה השוררת בביתכם תהיה ברמה גבוהה על ידי נקיטת צעדי ניקוי והעלאת התדר הרוחני שלה בדרך קבע. הנה כמה דרכים אפשריות לכך:

  • פתחו את החלונות ואפשרו לאוויר נקי להיכנס לבית.
  • הדליקו קטורת או מרווה.
  • הציבו קערות פתוחות המכילות מי מלח בחדרים.
  • קראו למלאך מיכאל ובקשו שיטהר את החדר.

ילדים נהנים לטהר את חדרי השינה שלהם על ידי צלצול בפעמון, שהוא צליל המזמן את המלאכים רבי העוצמה ומסלק שליליות. אנשים רבים משתמשים מוזיקה שמימית כדי להפיג אנרגיה שלילית מחדרים. ילדי קריסטל אוהבים גם להניח אבני קריסטל בחדרי השינה שלהם; בעיקר מתחת למיטה ועל אדני החלונות. אמטיסט, רוז קוורץ, ורודוקרוסייט טובים במיוחד ומסיעים לאזן ולטהר את חדר השינה של הילדים. הורים רבים מדווחים שהנחת הקריסטלים הללו מאפשרת לילדי הקריסטל שלהם לישון טוב יותר.