חשיפה – חלק ראשון

מסר המלאך הנעלה אריאל
באמצעות אייזק ג'ורג'
מאנגלית: סמדר ברגמן

ברכות, כאן אריאל! המסר שלנו הניתן ברגע העכשיו הוא קצר ותמציתי; הפסיקו להכחיש והתחילו לעוף! אם אתם חושבים שההצהרה הזאת קשורה בדרך כלשהי לחיים בגן העדן במקום אחר כלשהו, כדאי שתעברו לתחנה אחרת. הדברים מתרחשים בצורה שבה ההכחשה שלכם את הרב-ממדיות שלכם גורמת לסבל ולדאגה מיותרים.

מי אתם לדעתכם? התשובה שלכם לשאלה הזאת מסקרנת אותנו. אולי החלטתם ש"אתם" המסע והנתיב הרוחני שלכם, ושעל ידי כך שתעבדו על עצמכם, תהיו ישות אוהבת ורוחנית יותר. כאשר אתם משקיעים בעבודה על עצמכם, אתם מנסים רק לשפר את האגו על ידי טריקים פסיכולוגיים, מלאכותיים. כאשר תשליכו את ההזדהות עם האישיות (הפרסונה), בשעה שאתם ממשיכים לאהוב אותה, אתם תחוו את העצמי האמיתי שלכם, שיצעד קדימה כדי למלא בדרך טבעית ביותר את המרחב שנשאר. אנו מדברים על חשיפה אישית, תהליך פשוט כפי שתבינו במהרה.

אתם, האני האמיתי שלכם, הוא אלוהי. נקודה. האישיות היא פיקציה המורכבת מסרטונים רבים ונקודות-שיא רבות, קטעים קצרים, אם תרצו. קטעים אלה אכן מנוצלים על ידי הנשמה והעצמי הגדול יותר כדי לחקור את המודעות העצמית, ולחוות את הדחיסות, אבל לכולם מטרה סופית. בנוסף לכך, רוב "ההיבטים" שלכם, כפי שהתייחסתם אליהם, הם למעשה היבטים של ההכרה/ האישיות הנמוכים יותר שלכם. כיוון שההכרה/הרצון הנמוכים יותר חסרים "פייר-וול" [firewall], והם בעלי מודעות-עצמית (אך לא בהכרח מודעים לעצמם), הם חשופים לסכנה. המשמעות של "חשופים לסכנה" היא שההכרה/הרצון/האישיות עשויים להיות מושפעים על ידי אחרים ועל ידי הסביבה, והם יחסיים במידה שבה אתם מושקעים בסיפורים שלכם ובפחדים שלכם בנוגע לעתיד. במילים אחרות, מה שאתם חושבים על עצמכם מושך ללא הרף תמיכה או התנגדות. אולם, אין לכך דבר וחצי דבר עם העצמי האמיתי שלכם.

אנו מזכירים לכם שאינכם בדיוק לבד במרק הקוסמי. אתם מחוברים לרשת החיים בשעה שאתם חווים את האלוהות שלכם ואת האינדיבידואליות שלכם. אם אתם נמצאים על הפלנטה בזמן הזה, אזי עדיין לא השלמתם עם האשליות שלכם. חלק אחד של הסרת ההכחשה הוא ההבנה שאתם בוראים במשותף הן באופן חיובי והן באופן שלילי כל הזמן. דוגמה:

אם הרוח שלכם בוחרת להפוך למרפא אנרגטי או לתרפיסט, אזי אתם בוחרים להתחבר עם דברים שתומכים בריפוי, בין עם רוחות הטבע (קריסטלים, עשבי מרפא וכדומה), או עם מלאכים וישויות אנרגטיות אחרות (רייקי, ומערכות ריפוי אנרגטיות אחרות), וכך אתם חווים אנרגיות אוהבות, שמחה רבה יותר ותחושה של היותכם יצירתיים ומועילים. גם אם אינכם מאמינים במלאכים או ברוחות הטבע, אתם מתאימים את עצמכם אליהם במידה שווה.

כעת, אתם כמרפאים, עושים טעות יום אחד בנוגע לדבר-מה אישי בחייכם, ואתם מתחילים להלקות את עצמכם בגינו, ואתם זוכרים את כל הפעמים שבהם ביקרו אתכם בגלל התנהגות "רעה" זו של האישיות שלכם, ואתם תוהים מתי תפסיקו לחזור על מבחן זה או אחר וכן הלאה וכן הלאה. אתם עשויים להתפלל או למדוט על הנושא, או אתם עשויים להרגיש רע מאוד והעניש את עצמכם, ועכשיו למה התחברתם? לאנרגיות שאתם מכנים בשם "כוחות אפלים", או לאותה תודעה שמייצגת דבולוציה והתנגדות. מה שהביא אתכם להרגיש רגשות אלה אינו בהכרח "היבטים" שלכם. המאסטר ישוע וחסידיו לא השליכו "היבטים". הם היו בעסק הסרת הישות בחלק מהזמן.

ישנם נתיבים בהכרה הנמוכה יותר ובגוף האנושי שנוצרים על ידי הסיפורים, האמונות והשפיטה העצמית שלכם, ואתם מציפים ומשקיעים את האישיות שלכם בדימויים מזויפים, והנה לכם: אתם מחוברים להצטמצמות. כל שעליכם לעשות הוא לסלק את מפירי השמחה, ואתם עושים זאת על ידי כך שאתם לא נכנעים לרגשות שליליים, ועל ידי קבלת החלטה חדשה. אז זמנו את העוצמה הנעלה של האהבה והאור ושחררו צורות מחשבה, ישויות או אנרגיות מוטעות אחרות. שימו לב: אנו ממליצים שתיוועצו עם מומחה בסוג זה של עבודה, או שתעבדו עם חבר יציב שתומך בתהליך, וזאת עד אשר תרגישו בנוח לעשות זאת בעצמכם.

על ידי כך שאתם מזמינים את שחרור ההתנגדות, אתם מבצעים שירות אוהב עבור עצמכם, ועבור כל שלא תומך באלוהות שלכם… זאת אומרת "ההשפעות" והמגבלות הפנימיות שלכם שמנעו מכם לעוף בחופשיות. בסופו של דבר, אין דבר בעצמי האמיתי שלכם שאינו תומך במסע ובהתנסות שלכם. אם קורה דבר-מה שלא מרגיש כאהבה, אזי זו לא אהבה! התמודדו והמשיכו הלאה.

אין הדבר מסלק אחריות אישית כלפי מה שאתם חווים או מה שקורה לכם, ואינכם קורבנות של כוח חיצוני לכם. הזדהות שגויה עם האישיות שלכם, סיפוריה ופחדיה יכולה להציב אתכם במערכת יחסים אתרית/אסטרלית תלותית-הדדית שקרוב לוודאי שהייתם רוצים בה בראש ובראשונה. כפי שציינו, המשימה שלכם היא לזהות אנרגיה לא מתאימה. אז ברגע שאתם רואים את הגורם לה אתם יכולים להסיר ביעילות את צורת המחשבה התומכת שניזונה משליליות, ואת כל הקשור לה.

הביטחון המוחלט הוא לחשוף את עצמכם, ולאפשר ל"עצמי" שלכם לזהור ללא הסיפורים. עמדת הגנה תמשוך בהכרח אתגר, כפי שעושה דיבור-עצמי שלילי. על ידי כך שתהפכו קלים יותר (חשופים יותר) אתם גם ממגנטים אליכם אנרגיות שליליות כדי שניתן יהיה לרפא ולשחרר אותן. בכל מקרה, אתם מתנסים בהתנסות האנושית כדי להתעלות מעל לדואליות הברורה, ולגלות שהשמחה קיימת מעבר להתנסויות ולאתגרים של האישיות והעצמי הלא-אמיתי.

על המסך הגדול יותר קיימים שני קטבים או עמדות מנוגדות ברורים, שניכרים בהתנסות הקולקטיבית שלכם על הפלנטה בצומת זה, ונושא זה של חשיפה רלוונטי לאירועים בהווה ובעתיד הקרוב, ואין זה משנה היכן אתם גרים. אחד מהתהליכים הקודמים והעכשוויים להתמודדות עם העמדות המנוגדות והסיפורים היה כלי המכונה פוליטיקה. לשם דוגמה, כללנו הגדרה מהרשת שלכם המתארת מתודולוגיה זו:

"פוליטיקה – תהליך והתנהגות קבלת-החלטות עבור קבוצות, המיושמים בדרך כלל על ידי ממשלות. התנהגות פוליטית נצפית גם בתאגידים, במוסדות אקדמאים, דתיים ואחרים. מדע הפוליטיקה הוא מחקר ההתנהגות הפוליטית, שבוחן את רכישת הכוח והשימוש בו, זאת אומרת, היכולת לכפות רצון האחד על האחר".

בחנו הצהרה אחרונה זו בקפידה. הפוליטיקה כמדע היא תפעול רצון האחר, על ידי יישום כוח כלפי אחרים. לא בדיוק נוסחה לשיתוף פעולה מלא אהבה וחמלה, נכון? זכרו שהגדרה זו באה מכם, ומההכרה המוגבלת של התודעה הקולקטיבית שלכם. היא מעולם לא נכפתה על ידי מסדרי המלאכים, אבל מקורה בכמה מהגזעים החוץ-ארציים המעורבים בהתפתחות הפלנטה. כאסטרטגיה, היא נתמכת על ידי הממדים הנמוכים יותר ככלי לבריאת מחלוקת ופחד. בכך מסתיים השיעור באזרחות.

לאור הבחינה הזאת, ברצוננו להמליץ שתסירו את רובדי ההכחשה מעיניכם שלכם תחילה. הוצע שהפוליטיקה היא ההוכחה לרוחניות שלכם. היכן בהיסטוריה בראה הפוליטיקה הרמוניה ושמחה, צדק, שגשוג ושלום הדדיים? אתם תחפשו הרבה זמן, אחים ואחיות. אם הצהרה זו הייתה נכונה, אזי היא מדברת רבות על האמונות והצביעוּת של רוב המנהיגים והתרבויות הנוכחיים שלכם הקשורות לרוחניות שלהם, או להבנה שלה. הבינו בבקשה שאנו צופים ומפרשים, ושאתם חופשיים לקבל או לדחות את מה שאנו "חושפים". עתה, בואו נחבר את הנקודות…

חזרו למודל שלנו של חשיפה אישית, וכיצד אתם עוסקים בקטבים שליליים וחיוביים כדי להשיג מודעות וצמיחה. עכשיו, יישמו את מה שקורה מבחינה פוליטית לקנה מידה גלובלי. מה אתם רואים? האם אתם מוכנים להשתחרר ממודל זה? יתרה מכך, האם אתם יכולים לראות כעת שאתם, אלה שקוראים זאת, כולכם מנהיגים בתודעה החדשה?

להנהיג באנרגיה הזאת משמעותו לחשוף את הצורך שלכם להציל את העבר, לטוות אותו אל תוך האנרגיה החדשה ולהקרין אותו אל תוך העתיד. תוכלו לעשות דבר דומה אם תדמיינו מגרש גרוטאות או סופרמרקט בממלכות השמימיות. להיות מנהיג משמעותו להיות שונה, ולהציע דרך חיים שונה, במקום לשים פלסטר על בעיות.

התודעה החדשה אינה פוליטית ואינה כלכלית, אינה חברתית ואינה דתית. היא כוללנית וחופשייה מאשליות. אתם מתחילים מעצמכם, ועל ידי הסרת הגדרות פנימיות אתם מסייעים לברוא תנאים באמצעותם עיני אחרים יוכלו להיפתח. המאסטר ישוע עודד אתכם לתרגל וליטול קורה מבין עיניכם שלכם תחילה, אז יש לכם את הסמכות להסיר את הקיסם מעיני אחיכם ואחיותיכם. הוא גם "גבר על העולם". משמעות הדבר שהקיצוניות שבעולם, כל החלקים המקוטבים של העולם הפנימי (האישיות) והעולם החיצוני (מערכות) באו לידי פתרון באור העצמי האמיתי. כאשר דבר זה יקרה לכם, והוא יקרה, שוב לא יהיה לכם צורך נתפס להתנגד לדבר כלשהו או להתנסות כלשהי, כיוון שלעשות זאת משמעותו רק להנציח את החלום… החלום שלכם והחלום של העולם. האם אתם יכולים להיות ערים בחלום? זו הבחירה העומדת בפני כולכם ובפני העולם.

אנו נמשיך לשקף לכם שאתם הפתרון, מבלי לנסות לפתור דבר. הסיפור או מיתוס הנפרדות והעוצמה/היעדר עוצמה מתפוגגים בקצב הולך וגובר. על פי קנה מידה פלנטרי, הכל נמצא בסדר אלוהי. ברמה קולקטיבית ואישית, אתם חווים עדיין מאבקי כוח פוליטיים ואת התפקוד הלקוי של סיפורי האישיות. להמשיך באהבה משמעותו להזדהות רק עם מה שמרגיש הולם, ולפעול מאנרגיה זו. כל שאינו אהבה יורגש תמיד כמאולץ וכמלאכותי.

החשיפה תימשך במהירות, בין אם אתם או שאר העולם מוכנים או לא. בשבועות הבאים, אנו נעסוק בנושא זה ונשפוך עליו אור וכן על תחומים עיקריים אחרים אשר יסייעו לכם בחשיפה שלכם, ואין זה משנה היכן אתם נמצאים במסע שלכם.

תיהנו מתהליך ההתקלפות, ואפשרו למהות של התודעה האמיתית שלכם להיחשף. מדוע שתסתירו את הטוב ביותר שבכם, הטוב ביותר של מה שבאתם להציע, ותמשיכו להנציח את המיתוס שלכם. יש לכם את כל התמיכה שתוכלו אי פעם לבקש, אז פשוט בקשו!

יחד אתכם אנו אומרים: "מעם המקור, בשירות למקור!" יהי כך.

סוף שידור.