חשיפה – חלק שני

הבסיס לשלום
מסר מאת ישוע באמצעות אייזק ג'ורג'
מאנגלית: סמדר ברגמן

ברכות אחיי ואחיותיי. ברכת שלום אני מביא לכם. אני ישוע, ואני ברוח המשיח עמכם. היום אני בוחר לדבר אתכם על השלום. כל אחד ואחד יקר בעיני הבורא, וכל אחד מכם נקרא להיזכר במורשתו, להיזכר בעצמי האמיתי שלו ולהכיר בהיותו בן או בת של היש, האחדות שהיא כל היש. אתם אורות העולם, ומחוללי השינוי בעולם שהוא חשדני כלפי השינוי, חשדני כלפי האמת.

בעת הזאת הביטוי הנפלא של הנשיות האלוהית חושף את פצע הניכור שהונח בלב באנושות בשחר העידן האחרון, ושגרם לתחושת נטישה בין נשמות והאם/האב שלהן, בחוויה האנושית, ולטינה בין גבר לאישה. העבודה שחלקתי עם אלה שיכלו לשמוע אותה לפני זמן רב דיברה על אמון חדש כלפי מה שהיה ידוע כאלוהים, ומסר חדש לכל בני ובנות הרוח לאהוב האחד את השני. מטרת העבודה הייתה לרפא את הפילוג בתוך כל נשמה באמצעות הסליחה, ולרפא את אי ההבנות שבין הגברים והנשים, כדי שזרע חדש של הבנה יוכל להניב פרי בעתיד. כמו כן, המטרה הייתה לסלק את עריצות הכוהנים ונטל החוקים הלא-צודקים. העתיד הגיע עתה, ואתם הזרעים שחזרו לשגשג ולהניב פרי חדש, הבנה חדשה, דרך חדשה. דרך חדשה זו היא הבסיס לשלום בעידן הבא, עידן של פיוס. אולם, יש נתיב בו לא צעדו עדיין, דרך צרה שיש לעבור, וקרב הזמן שבו תתמודדו עם המבחן האחרון ותנצחו.

כפי שאמרתי לפני זמן רב, אינכם יכולים לשים יין חדש בנאדות ישנים. כמו כן, שוב אינכם יכולים לפתור את המצבים הנוכחיים שלכם על ידי היאחזות בפולחנים ובטקסים מן העבר, ובמסורות ובבריות ישנות. אלה רק שוחקים את המוח, ומכהים את המוח מהאור שנובע ממהותכם. העבר הוקם לתחייה כדי להעיר אתכם, אבל אל תחזרו אליו! למדו ממה שהיה, כדי שלא תחזרו על ההיסטוריה. הרוח אינה מוקירה את המסורות. בריאה מחודשת בהווה היא שדרושה. לפני שנים רבות השתוקקתי שאלה ששמעו אותי יבינו שהנאמנות שלהם למסורת, לחוקי משה, היא כטריז הקושר אותם אל העבר ואל "החטא" – כאב ההיפרדות והאשמה. כאשר הראיתי להם את הדלת הפתוחה המובילה אל מחוץ לכלא הכרתם ואל אור היום הזוהר שבתוך לבבותיהם, הם בחרו לדבוק בעבר ולהתרחק מהאור. האם תחזרו על העבר שוב ושוב? הדבר נכון בייחוד בהקשר לחיפוש שלכם סביב נושא מערכות יחסים. האינסטינקטים שלכם בנוגע למשמעות מערכת היחסים עם אחר הם נכונים, וחשובים יותר לרווחת האנושות והפלנטה מכפי שאתם יכולים לדמיין. בכור האלכימי של מערכת היחסים אתם מגלים את "האהוב", ומרפאים את הפילוג הפנימי והחיצוני בו-זמנית. מסתורין ספר ההתגלות הוא "הנישואים המקודשים", הפיוס בין הרוח לחומר, בין מעלה למטה, הפנים והחוץ. כאשר הפנים והחוץ שווים, אז הבסיס לשלום מוגשם.

יש רלוונטיות לזמנים הללו, ולסימנים שבשמיים ולמסרים מהפלנטה. האם תוכלו לפרשם? הישן גוסס, וההווה זועק לקבל את החדש. "חדש" זה חייב להיות חופשי מכל שאתם תופסים כבעל ערך ומושרש עדיין בעבר. אינכם יכולים לבחור לחיות בכדור הארץ החדש, בתודעה פלנטרית מתעלה, ובו-בזמן לגרור מאחוריכם את כל שאתם מחשיבים הכרחי להישרדות שלכם. האם אתם מנסים לברוא מחדש את שהיה כבר, אך במציאות אחרת, גבוהה יותר? זה בלתי-אפשרי! עזבו את העבר למתים, והצטרפו אל החיים. הניחו לדרכים הישנות להתפוגג, ואמצו את האמת שלכם. אתם עשויים לתהות מהי האמת שלכם, ואני אומר לכם עתה באמפטיות רבה יותר מאי פעם: אם לא תהיו מוכנים לאבד את עצמכם, לא תמצאו את עצמכם.

אם אינכם מוכנים להודות שאולי אינכם יודעים דבר על מה שטוב ביותר עבורכם, לוותר וללכת בעקבות הרוח שלכם, הרוח של כל היש, על פי הדרך שתכננתם לעשות זאת, אזי אתם מנסים לשלוט באמצעות האגו/המוח שלכם וזה מטען מן העבר. הרהרו באפשרות של משמעות המאסטר, משמעות היותכם מאסטר היא להודות שאולי יש משהו שאינכם יודעים, ואי לכך אתם מוכנים לאפשר לרוח להוביל כל היבט והיבט של חייכם. אין זה משנה כיצד אתם מכנים את הרוח. חשוב הרבה יותר פשוט לבקש את הדרכת הגבוה ביותר שבכם. אז תבינו ותשתמשו במיומנויות שלכם, ברצון החופשי, וביכולות הנשמה שלכם להיות מי שאתם. החשיפה תגלה עוד ועוד מהאור שאתם מסוגלים להפיץ.

יש בלבול רב בנוגע לרצון האלוהים ולרצון האישי. הפתרון הוא פשוט: מזגו את השניים. הבינו שאם תשתמשו ברצון שלכם כדי לדעת את הרצון הגדול יותר שבכם, אז נסים יתרחשו. אז, וותרו על כל ציפייה לגבי הדבר הבא. זה הבסיס לשלום שנגיש במערכת היחסים שלכם עם האלוהי שנמצא בכם. חפשו זאת תחילה ואז עברו לשלב הבא.

מערכות היחסים יהיו המעבדה בה תבחנו את כל האמונות, השיפוטים והציפיות הקודמים שלכם. אם אתם שואפים להבין את העולם הסובב אתכם ברגע זה, על כל הבעיות הבלתי-ניתנות-לפתירה כביכול שבו, בחנו מה קורה במערכות היחסים שבין הנשים לגברים. כל מערכות היחסים עוברות תהפוכות גדולות, ובו-בזמן קשרים חדשים מתגשמים על ידי הרוח כדי לברוא איזון חדש בין עיקרון הגברי האלוהי והעיקרון הנשי האלוהי. התשוקה למערכת יחסים "משיחית" מצביעה על כך שאתם מוכנים לגלות אהבה ללא תנאי. לאהוב ללא תנאי משמעותו להראות שאתם מוכנים לרוח, ולכך שהרוח של מערכת היחסים תנחה אתכם, במקום ששני הצדדים ינסו לשלוט בתוצאות. במילים אחרות, האם האמון שלכם ברוח אמיתי עד כדי כך שבמידת הצורך תוכלו לאפשר לאהובים לעשות את כל שדרוש לטובת הצמיחה שלהם? מה אם הדבר כולל את אי היכולת להיות עם אדם זה או אחר בכל זמן נתון? איך תרגישו בקשר לכך?

אלה הן רק כמה דוגמאות שעלולות לצוץ, אך במציאות אין תחום אשר ידחוף את החשכה אל האור במהירות ובעוצמה רבות יותר מאשר נושאים הקשורים לכוח; מי מחזיק בו ומי לא בכל זמן נתון ובכל מצב נתון. כל שנמצא על פני השטח כמקור לכעס לא יטופל ככזה, כיוון שהוא רק מסתיר את האנרגיות האמיתיות, האנרגיות של חוסר האיזון שלכם עם הזכר והנקבה הפנימיים. הרבה מכך ניתן לשייך לאי ההבנה שלכם לגבי האנרגיה המינית והאלכימיה הרוחנית. האנרגיה הנשית האלוהית מגיעה אליכם עתה כדי לגלות את האמיתות הבאות שסובבות את המיניות המקודשת, ולעורר את הצופנים באלה שמוכנים לגלם אמיתות אלה בדנ"א הפיזי שלהם ובאישיותם. דבר זה יהיה ידוע בסופו של דבר כמפתח לפתירת כל חוסר האיזון האנרגטי שבין עקרונות הזכר והנקבה, ויוביל בסופו של דבר לריפוי שלכם ושל הפלנטה.

אנרגיות תדר גבוה יותר אלה יופעלו תחילה באמצעות ההעלאה הקולקטיבית של הקונדליני על ידי ההשפעות של כוכב הלכת אורנוס במזל דגים, העידן שמסתיים. הן יבטאו עצמן תחילה באמצעות אלמנט המים, הנזילות של הנשיות בכל הגופים שלכם. הדבר הכרחי כדי להסיר דפוסים רגשיים ישנים ודרכי ההתקשרות הישנות שחייבו בעלות וקידמו יריבויות במשפחה, יריבויות על רקע גזעי ובין אומות. כאשר העוצמה של אורנוס תגיע למזל טלה, בערך ב-11 למארס, 2011, אז מה שהבטחתי בעבר לקרובים אליי יתחיל לרדת כמטר על כל כדור הארץ… ההפצה של רוח הקודש. יוחנן הטביל באמצעות המים, עידן הדגים, ועתה מגיעה ההטבלה של המשיח האוניברסלי באמצעות אש הקונדליני. הדבר סולל את הדרך למחזור של 2015-2012. יהיו חכמה וביטויים רבים ושונים שיגיעו בקרוב אשר יגבירו את ההבנה שלכם. אני מעודד אתכם למדוט על כך, ולהזמין את רוח האמת לגלות לכם נתיב שיסייע לכם בעניינים אלה. זכרו, מערכת היחסים הטובה ביותר שאתם יכולים להזין היא מערכת היחסים שלכם עם עצמכם, וכללו בה את הרוח להשגת תועלת המרבית. אז, האנרגיה הנשית האלוהית תוביל אתכם אל האיחודים והביטויים ההולמים שיסירו את כל הבעלות, השליטה והפחד מהאינטראקציות שלכם עם אחר. רק כאשר החצאים שבכם יבטחו זה בזה ויהפכו שלמים מספיק כדי להעניק בחופשיות ולכבד את החצאים שבאחר, אז תהפכו לכלי לאנרגיות שיזרמו דרככם וירפאו את התחושה ההדדית של הנפרדות, את שקר הנטישה, שכולכם הכרתם מזה זמן כה רב.

זכרו ידידים, אין שלום יקר ערך יותר מהשלום שלכם. שחררו את כל שלא מביא לכם שלום ושלווה, ואין זה משנה לכמה יקר ערך אתם מחשיבים אותו. אם חייכם בתהפוכות בגלל משהו או מישהו, אזי האנרגיה של הקונפליקט וכל שתומך בה יהיו בני לווייתכם. כל שאינו מרגיש כאהבה – אינו אהבה! במקום זה, טפחו את הגן שבכם. אז יהיה לכם דבר-מה רב ערך שאחרים ירצו גם כן. האמת מכירה את עצמה, ואם תבנו את הבסיס לכם על עוצמת מערכת היחסים הבוטחת שלכם עם הרוח, ותבטחו בעצמכם, אז אחרים יבקשו את האנרגיה שלכם ואת נחמתכם.

לבסוף, אני מעודד את כולכם לשחרר את הפחד שלכם מפני ויתור על השליטה, ולאפשר לעצמי המשיחי שלכם להוביל. להיות בן או בת של האהבה משמעותו להיות מוכן להניח לאהבה להוביל. שחררו את כל המאסטרים האחרים מחייכם, ושחררו את שליטת התקשרויות ההכרה שלכם אל העבר. אבדו את העצמי הישן שלכם, וגלו מי אתם. האנרגיה הנשית האלוהית נמצאת כאן כדי לעזור. האם תיכנעו לאהבה? ראו, היא נוקשת על דלת לבכם המקודש. אשתף אתכם שוב בקרוב. אני עמכם תמיד. לכו לשלום.