חשיפה – חלק שלישי

מתנת אהבה
המלאך הנעלה אריאל
באמצעות אייזיק ג'ורג'
מאנגלית: סמדר ברגמן

ברכות, כאן אריאל. עם האנרגיה של החגים המתקרבים, לבבות רבים מתמקדים בזכירת התחלות חדשות כפי שמודגם בסיפור על הילד המשיח מלפני אלפיים שנים. הולם להכיר באירוע כנקודת מפנה באבולוציה של המין האנושי, ולהנציחו ככזה, ואנו מכבדים את תשומת הלב שאתם מעניקים למשמעות זו.

אף-על-פי-כן, יש רבים שאינם קוראים לעצמם נוצרים ושאינם מכירים בזמן הזה של לוח השנה שלכם כבעל משמעות עבורם או עבור העולם. אנשי הדת היהודית עסוקים במסורות משלהם בזמנים הללו, ושאר האמונות האחרות אינן עסוקות בחגיגות כלל.

ב-11 לדצמבר היה הירח מלא במזל קשת, ואחר כך הגיע ה-12:12, ואז תשעה ימים אחר-כך היום הקצר בשנה. אלה הן ההכנות לזמן חג המולד, זמן של התכנסות פנימה ובחינת כל שאירע בשנה האחרונה,  ואז היפתחות ליציאה המחודשת של התמלאות עוצמת השמש עד יום שוויון היום והלילה שבאביב. כיוון שחכמת העונות הוסוותה על ידי האמונה הטפלה של המדע והדת, נשללה מהתודעה הקולקטיבית המשמעות העמוקה יותר המשויכת לחלק זה של מחזורי הזמן שלכם.

אף-על-פי שהכל נעשה על פי סדר אלוהי, אתם מרגישים כעת את הניתוק מהמהות והעושר הללו. אנו נגלה צעיף אחר, ונסיר אותו כדי שתוכלו להכיר בסיבה האמיתית לחגיגה.

לידת המשיח אינה, כפי שרבים מכם יודעים, רק חג נוצרי. היא אירוע אוניברסלי בזמן/במרחב, אירוע שהשפיע על הפלנטה ועל כל החיים שבה, עליה ומעליה, באופן אלכימי ומשמעותי. במונחים ממשיים, הלידה הייתה לידה של אדם שהתמזג אז עם תודעת המשיח וברא את התבנית לבן האנוש החדש. אדם זה נולד לאישה. אמו של אדם זה הייתה בעצמה התגלמות של רטט המשיח… משיחה נשית אם תרצו, והרתה באופן טהור.

היריון טהור משמעותו אישה שמולידה את ילדה שלה. אין משמעות הדבר ששיטת ההולדה שהייתה ידועה לנשים מאז ומעולם היא נחותה, וכמו כן לא היה אירוע זה בגדר "נס". התודעה האינסופית היא שבוראת את הטבע, ובאמצעות הטבע נוצרה גרסה נוספת, גרסה שלא חייבה עיבור פיזי, אלא עיבור אנרגטי. אתם נוצרתם מהתודעה האינסופית, ולא הייתה כל תגובה כימית בין זרע לביצית כדי להגשים זאת! אנו נבראנו מהתודעה האינסופית בדרך דומה, כפי שנבראו כל ההיבטים של העיקרון היצירתי, אל/אלה אני הנני. לא ניתן לתאר במילים את נפלאות אותו רגע שבו אתם כבן או כבת של האחד נבראתם, כיוון שלא היו לו עדים!

וכך, נולד לכם בן של האינסוף. גואל, נאמר לכם, יועץ ומשחרר נפלא מעולם האשליות ונטל המוות. מי בא ראשון לכבד היבט זה של האחד? כמה איכרים, כמה רועים ושלושה מאסטרים מהמזרח. שלושת אלה היו מאסטרים אלכימאים, אנשי חזון ואסטרולוגים. החזונות הפנימיים שלהם, הדרכת המלאכים וצירוף הגופים השמימיים סיפקו את ההדרכה הדרושה למיקום הצנוע של מתנת האהבה לעולם השרוי בחשכה ובכאב.

יש גרסאות רבות לסיפור הזה, סטיות רבות של הזיכרון הקולקטיבי. התיעוד האקאשי האמיתי, התיעוד האקאשי שמעבר לממד החמישי, מחזיק בתיאור המדויק של כל שאירע הן לפני, הן במשך והן לאחר האירוע המבורך. אנו רוצים להזכיר לכם שכניסת המשיח אל תוך הרשתות הפלנטריות לא הייתה אמורה בשום דרך ל"הציל" את העולם, אלא לשחרר נפשות ונשמות מקיום דמיוני שנברא במשותף מתוך פחד, ולשחרר את האנרגיה כדי שבריאה חדשה תוכל להיוולד. "החדשות הטובות" הן, אם מותר לשאול מונח זה, הוא שזריעה מחודשת זו של צפני המשיח אל תוך המטריצה הפלנטרית הייתה הכרזה לכל שעמד בניגוד לחיים שהמשחק נסגר, לצמיתות. עבור נשמות רבות, אלה חדשות טובות ללא ספק.

הביטו שוב בכל מילה המשויכת למשיח, מכל מקור או מכל כתב-יד, ואותה הבטחה, אותו מסר מצלצלים בברור. כל נשמה אנושית היא פוטנציאל יצירתי של השלם בצורה הפיזית. לכן, כל שהבורא מדמיין, כל אחד יכול לעשות ואף יעשה… אפילו אם דומה שהדבר עומד בניגוד לחוקי הפיזיקה! אחרת מדוע אמר המשיח: "מדוע זה תשתוממו? דברים אלה שאני עושה, תעשו אתם ואף דגולים מאלה!" אילו לא הייתה זו האמת? כמובן שזו האמת. אולם, ישנם דברים רבים שמתנת האהבה הכיל שחייבים לצאת אל אור התודעה.

במשך זמן רב דיברנו על נושא ההתעלות. להתעלות מטען רב שהוצמד אליה, יחד עם ציפיות ותקוות רבות. אנו נשוב ונאמר כאן לטובת הבהירות שהתעלות אישית ופלנטרית היא שינוי קוונטי בתודעה… הכולל את הגוף הפיזי! תהליך התעלות זה הוא ההתעוררות המלאה של תודעת האל/המשיח/האלה בתוך כל אטום וכל מולקולה של הגוף הפיזי שלכם, והוא כולל את שלושת הצ'אקרות התחתונות. כדי שדבר זה יוכל להתרחש, חייבת להיות די אנרגיה נגישה כדי ששינוי אדיר זה יוכל להתרחש.

מהיכן תגיע אנרגיה זו? מהגחלים העשנים של העולם הישן, העולם שמתפורר לו, וכן גם מן העבר שחי עדיין בתוך כל בן אנוש… עד אשר הוא ישתנה באמצעות להבות הרוח.

כפי שמאסטר ישוע תיאר בחלק השני (ראו "חשיפה" חלק שני), הפצת הרוח הקדושה, נשימת האש שמנקה את כל ששוב לא משרת את התכנית השמימית, החלה עתה. בנוסף לשערים האנרגטיים שהוזכרו לעיל, הצירוף של ונוס ומאדים בחמישי לדצמבר 2004, במזל עקרב, היה הכרזה מצלצלת על תחילת סוף המלחמה בין הזכר ונקבה, גבר ואישה.

מזמן זה ואילך, עד אשר כל הקטבים יחזרו שוב לאיזון ולאיחוד, המטרה הרוחנית של אלה המגיבים להפעלה המחודשת המוחלטת של המעגלים הביולוגיים-רוחניים שלהם תהיה להביא לידי הרמוניה את ההיבטים הנשיים והגבריים האלוהיים הפנימיים. ככל שיותר ויותר קישורים פנימיים וחיצוניים יתאחדו בהיתוך-משותף, יותר ויותר אנרגיה, שתמכה בעבר בעולם הישן, תהפוך נגישה לבריאה החדשה. אתם תרגישו שזו התפוררות המוחלטת של כל דפוסי הפחד ששכנו בתודעת הגוף שלכם במשך זמן רב מדי, ודפוס הבריאה וההגשמה הראשוני, השומע לקול הרוח שלכם, ישוב וישב בכס המלכות של ישותכם.

האלכימיה עליה אנו מדברים אינה אך ורק של הנפש והרוח. היא ההתמרה הממשית של כל שאתם. הדלק נמצא בתוך הקונדליני השוכן בכם. השליטה לא תהיה בידכם, הדנ"א המשוכתב שלכם יאיר את הדרך לזיכרון כיצד היו פני הדברים בעבר.

ההתגשמות של הומו-דיבינטוס, האדם האלוהי, היא הלידה של הילד המשיח בכם, מתנת האהבה. הרוח שלכם תפקח על הזריעה מחדש של צפני המשיח בכל רגע, לפעמים נובעת משדות האנרגיה והגופים המעודנים שלכם, לפעמים במבט, במגע או בחיבוק עם אחר, או באמצעות הנשימה. בעת שאתם נותנים או מקבלים הפעלות אלה, אתם תחוו את הרוח דוחפת עמוק יותר בתוככם, ואתם תגלו ששוב אין מקום לתכניות הישנות שלכם, לסדרי היום של האגו, לצורך שלכם לעשות משהו. הדרכים הישנות גוססות, לכן שחררו אותן! ככל שתהליך זה ימשך, בשבע השנים הבאות לערך, כל שהיה קודם לכן היה שחרור של התפיסות וההתקשרויות הישנות שלכם כדי שתוכלו לגלם את כל שאתם. אינכם אמורים להציל או לשנות את העולם או את המערכות שלו. אתם אמורים רק לשנות את התודעה שלכם ואת הגוף שלכם. כפי שנאמר בעבר, לא ניתן לשרת שני אדונים, או שני עולמות, או שתי מערכות, או אפילו שתי אמונות. אתם תפסיקו לנסות להיות רוחניים, ופשוט תהיו הרוח. יש רק אחת.

הצעיפים דקים מאוד מאוד עכשיו. ימי צעיפי הפחד ספורים, ואי לכך דומה שהטירוף מאיץ. אף-על-פי שדומה שהחשכה נמצאת בכל מקום סביבכם, הבטחת שיבת המשיח, של הביאה השניה בתוך כל נשמה שבוחרת בה, תבזיק ותגלה שגם החשכה היא אור. הצפנים יופעלו, הצללים יהפכו לידידים, ואקסטזה תהיה המן של נשמתכם. אז יעלם הפחד, והחגיגה תחל.

בואו, היו מלאים באמונה. חגגו לא רק את העונה הזאת, אלא את כל הזמנים. בטחו באלוהותכם (בטובכם) [godness, goodness]. חפשו תחילה את האור הפנימי, וכל שדרוש לחיים, יבוא מן החיים. היו שלווים, ושמחו במתנת האהבה.

סיימנו. ברכות לכם.

המלאך הנעלה אריאל, מועצת האין סוף [כך באנגלית], וצוות ההתעלות.