חבלים אנרגטיים

מאת אית׳ן וורלי
www.alchemyrealm.com
תורגם מאנגלית על ידי סמדר ברגמן

חבלים או כבלים עשויים מאנרגיה אסטרלית ואתרית ומחברים את הגופים המעודנים של שני אנשים. הם נמתחים בין שני אנשים ממש כמו חבל טבור ומעבירים אנרגיה רגשית וצ׳י בין השניים. אין זה משנה מהו המרחק הקיים בין אותם שני אנשים. כיוון שהחבל האנרגטי אינו חומר פיזי והמרחק אינו רלוונטי, הוא עדיין אפקטיבי גם מהצד השני של הפלנטה.

כל התינוקות קשורים בחבל אנרגטי הנמשך מבטנם אל אמם, גם לאחר שחבל הטבור נחתך. לחלקם חבלים נוספים הנמשכים מהלב, ממקלעת השמש או אפילו מהראש אל חלקים שונים בגוף האנרגטי של האם. החבל או החבלים שקיימים בינקות נעלמים בהדרגה לאחר כמה שנים ככל שהילד הופך עצמאי יותר ואינו זקוק עוד לחיבור זה לאמו. נכון, כך קורה באופן אידיאלי, אבל כאן על כדור הארץ, אנשים רבים סובלים מבעיות רגשיות שלעתים קרובות החבלים נשארים גם בבגרותם. החבל האנרגטי אמור להיות שם כדי לתמוך בתינוק, אך לאמתו של דבר, אמהות רבות הן תלותיות מבחינה רגשית ולמעשה משתמשות בחבל כדי להזין את עצמן באנרגיה הרעננה והשופעת של התינוק. ברור שהדבר נעשה באופן לא מודע והאם אינה עושה זאת בכוונה תחילה. בדרך כלל התינוק מודע למדי למתרחש ואף יעניק מרצונו לאם אנרגיה נוספת ותמיכה רגשית באמצעות החבל. בשלב זה, התינוק הוא ישות טהורה ואוהבת מאוד, בעל כמות קטנה של התגשמות אסטרלית ומבנה אגו קטן מאוד ולכן הוא רוצה לעשות ככל יכולתו למען האם.

לרוע המזל, ככל שהתינוק גדל הוא מאבד בהדרגה את תפיסת הדברים המטפיזיים הללו וקיום החבל נשכח. העברת האנרגיה הרגשית הופכת לדבר לא מודע עבור הילד והאם גם יחד ויכולה להמשיך לפעול לזמן רב מאוד. חבלים אנרגטיים הקיימים בין האם והילד שנמשכים תקופות זמן ארוכות גורמים לעתים קרובות לחיכוחים חמורים בין שני הצדדים, מובילים לתחושות קשות זה כלפי זה. מערכת היחסים תשתבש כיוון שבלית ברירה יצמחו טינה ותחושות שליליות. דמיינו מצב שבו אמכם מרוקנת אתכם מאנרגיה במשך 30 שנים באמצעות חבל שהתעבה והתלכלך מרוב רגשות שליליים ותלות רגשית. אינכם יודעים בדיוק מה מתרחש, אבל אתם מרגישים שבדרך כלשהי היא מרוקנת אתכם. אתם מהגרים למדינה אחרת כדי להתרחק, אבל בכל מקום בו אתם נמצאים, התחושה היא שהיא נמצאת שם אתכם – היא מרוקנת אתכם מרחוק. מצב זה הוא בגדר דוגמה בלבד; ישנן דרכים רבות באמצעותן אפשר לקיים אינטראקציה באמצעות החבל האנרגטי.

חבל אנרגטי שכיח נוסף הוא זה הקיים בין שני אנשים אוהבים. כל אחד רוצה לחלוק את האנרגיה שלו עם האחר ובעת יחסי המין הדבר מתעצם במידה רבה. בדרך כלל, די בתחושות האהבה והשיתוף כדי ליצור חבל אנרגטי. תכופות החבלים הללו מתחברים באזור הבטן אבל יכולים להיות גם באזורים אחרים כגון הלב או מקלעת השמש וכן הלאה. אי לכך, כאשר שני אנשים נמצאים במערכת יחסים רגשית במשך תקופת זמן מסוימת, רוב הסיכויים שהם חולקים חבל אנרגטי. בהתחשב בבעיות הרגשיות של השניים, החבל יכול להפוך ״מלוכלך״ או להישאר נקי למדי ולהיות דבר טוב אשר מעניק הזנה רגשית לשני הצדדים. אם צד אחד תלותי, היא ירוקן את הצד האחר. חבלים מסוימים שהופכים ״מלוכלכים״ מדי יכולים לגרום לבעיות חמורות אצל בני הזוג ובוודאי שיכולים להוביל לפרידה. ניתוק וסילוק החבל עשוי לעזור להפיג את האינטנסיביות הרגשית כדי שבני הזוג יוכלו לפתח מערכת יחסים מאוזנת יותר. אם בני הזוג אכן נפרדים, החבל עלול להיוותר במקומו במשך תקופת זמן ממושכת, להמשיך לפעול, להקשות על בני הזוג להשתחרר זה מזה ולמצוא בני זוג חדשים. במקרה זה, סילוק החבל עשוי לחולל פלאים.

חבלים אנרגטיים יכולים להיווצר בין כל שני אנשים או אף קבוצות שמנהלות מערכות יחסים רגשיות. חבלים אנרגטיים יכולים להתקיים בין ידידים, עמיתים ואויבים. הוויות וישויות מממדים אחרים יכולות להשתמש בהם כדי להתחבר אלינו ולרוקן את האנרגיה שלנו. אתם עשויים לשלוח חבל אנרגטי למישהו שאינכם מכירים, אם אתם רוצים מאוד להכירו. לדוגמה, אם התאהבתם במישהו אך עדיין לא דיברתם איתו. אפשר לברוא במודע חבל אנרגטי ולהתחבר לאדם אחר, אבל כאן כבר מדובר בתחום הכישוף השחור. לעולם אין להשתמש באמצעים על חושיים כדי לשלוט או להשפיע בכוונה תחילה על אנרגיה של אדם אחר ללא רשותו. אין לכלל זה יוצאים מן הכלל וההשלכות הקרמתיות הן עצומות!

קיימים סוגים רבים, אבל בכל המקרים, החבל הוא חיבור בין הגופים האסטרליים והאתריים של  שני אנשים או יותר שמאפשר חילופי אנרגיה רגשית ו/או אתרית.

למרבה המזל, ניתן לסלק חבלים אנרגטיים בקלות יחסית. די בצד אחד כדי לנתק את החבל והוא ינותק גם מהצד השני. באמצעות תהליכים הנלמדים ב״שחזור גלגולים״ [למטה תמצאו קישור לאתר באנגלית], אתם יכולים להפוך מודעים לכל החבלים שלכם וללמוד לנתקם. מעניין לציין שכאשר אתם בוחנים חבל שכזה, אתם יכולים להיזכר מתי וכיצד נוצר, מה תחושתכם כלפיו וכיצד פעל בעודו שם. תכופות ניתן לראות את החבלים ולהרגיש בהם באופן מוחשי מאוד ולהיווכח בהשפעתם באופן ברור מאוד. כאשר אתם מתחברים לתת מודע באמצעות העין השלישית, אתם יכולים למעשה לזכור מה התרחש בתת מודע שלכם בכל חלק של חייכם. אלה יכולים להיות שיעורים מצויינים של בחינה עצמית.

כנסו ל״שחזור גלגולים״ – האתר באנגלית.