השיבו לעצמכם את עוצמתכם

מאת ד"ר דורין וירצ'ו
מאנגלית: סמדר ברגמן

אתם מדהימים לחלוטין! העוצמה וההילה שלכם זוהרות באור בהיר יותר מאי פעם בימים אלה. אל תאפשרו לעוצמתכם המתחדשת להפחיד אתכם, שכן הייתם בצומת זה בעבר. העוצמה שלכם הייתה מוגברת ומלוטשת לפני תקופות-חיים רבות. כעובדי-אור אחרים, היו לכם לעתים קרובות יכולות קסומות לרפא ולהגשים שפע.

בימי קדם, העוצמה הקולקטיבית של עובדי האור איימה על בעלי השליטה במוסדות הדת והממשלה. במשך הזמן, המוסדות הללו פיתחו דרכים באמצעותן גרמו לעובדי האור לפחד מעוצמתם האלוהית. באמצעות כלים כגון אינקוויזיציות עונשי מוות וחוקים דתיים, החלו עובדי האור להטיל ספק בעוצמתם. בכל פעם שספק מחלחל, האמונה יורדת, ואי לכך היכולות הקסומות נחלשות אף הן.

המוסדות הכירו דרכים אחרות לדכא את עובדי האור, ובכלל זה עריכת טקסי סגידה בין הקירות והרחק מהטבע; החדרת רגש האשמה (שהוא האנרגיה הרגשית הנמוכה מכל, המקצצת את כנפיי עובדי האור); מיזוג בין שמחה לפחד (כאשר השמחה היא האנרגיה הגבוהה מכל, והאנרגיה התומכת בעשיית נסים); והוראה שרק המנהיגים הדתיים יכולים לדבר עם אלוהים.

התכנית הצליחה. עובדי אור רבים מפחדים עדיין לתבוע לעצמם באופן מוחלט את עוצמתם הרוחנית. הם מאפשרים לעצמם לסבול במצבים לא-בריאים ולא-מספקים, במקום לקחת את המושכות לידיים באמצעות כלים רוחניים כגון תפילה, מדיטציה, ריפוי, הדמיה והגשמה.

המלאך הנעלה מיכאל, המפקח על עובדי האור, מבקש מכם, מכל עובדי האור, לתבוע לעצמכם מחדש את עוצמתכם הרוחנית, עכשיו! די לדחות, או "לשחק אותה ראש קטן". עתה הוא הזמן לאפשר לחכמה הרוחנית שלכם לפעול בעולם. אתם המנהיגים, המורים והמרפאים. לעולם לא תהיו מוכנים יותר להנהיג, ללמד ולרפא מכפי שאתם היום.

לפני שתלכו לישון הלילה, הזמינו את המלאך מיכאל אל תוך השינה שלכם כדי שיפעיל את העוצמה הרוחנית והיכולות הרוחניות שלכם. הוא יעורר חיבורי דנ"א רדומים, אשר יהפכו אתכם מודעים יותר לאנרגיות. אתם תהיו מודעים יותר לכוחות ההגשמה שלכם. הדבר יחייב אתכם לרכוש שליטה מוגברת במחשבות שלכם, במקום לאפשר שלהן להתרוצץ סחור סחור כשהן מלאות בפחדים ובספקות. על ידי כך שתאמנו את ההכרה שלכם להישאר ממוקדת ברצונות שלכם, במקום בפחדים שלכם, אתם תחושו בעוצמתכם.

המלאך הנעלה ג'ופיאל (שמשמעות שמו היא "יופי האל") מסייע לנו ליפות את המחשבות שלנו. אם אתם מוצאים את עצמכם מוצפים במחשבות או ברגשות מתוחים או לא-אוהבים, אמרו מנטלית לג'ופיאל: "עזור לי ג'ופיאל! אני נמצא באגו שלי! אני זקוק לעזרתך כדי למקד את מחשבותיי בעצמי הגבוה שלי!" אתם תקבלו עזרה ראשונה מיידית, ובמהרה תחושו שוב ממוקדים, עוצמתיים ושלווים ביותר.

אתם יכולים גם לבקש הכוונה מהמלאך הנעלה מיכאל בנוגע לצעד הבא שעליכם לצעוד בחייכם, או לבקש עזרה בנוגע להחלטות הקשורות לשינויים בחיים. היו בטוחים שהמלאכים ידריכו אתכם בעת שינויים בדרך עדינה, יתמכו בכם ובאהוביכם בעתות מעבר, בעתות סיום והתחלה.

זכרו: אתם עוצמתיים, אתם אהובים, ואתם דרושים מאוד בעולם הזה עכשיו.