הסרת כבלי אנרגיה שליליים

כריס גודציק
מאנגלית: סמדר ברגמן

בכל פעם שיש לכם קשר רגשי עם מישהו, אתם יוצרים עמו נקודת חיבור. כבלי אנרגיה או כבלי צ'אקרה כפי שתוארו בפילוסופיה ההודית המסורתית, יוצאים משדה האנרגיה שלכם אל השדה של אותו אדם ואתם מקיימים עמו חילופי אנרגיה – ולא תמיד מדובר בהשפעה רצויה.

הקשרים האנרגטיים החזקים ביותר נבראים בדרך כלל בין אם ובנה/בתה. למרות היותם הכרחיים בתחילה – הם עשויים להפוך למקור לבעיות אם לא משחררים אותם באופן טבעי.

כבלי אנרגיה אלה מחוברים בדרך כלל לצ'אקרה מסוימת בגוף. חילופי האנרגיה נמשכים ללא קשר למרחק או לרצון שלכם לשמרם. האדם האחר מקבל חלק מהאנרגיה שלכם ואתם מקבלים חלק מהאנרגיה שלו. אתם משפיעים זה על זה, תכופות בדרכים שליליות.

במערכת יחסים שיש בה תועלת הדדית, זרימת האנרגיה מתבצעת בשני הכיוונים; במערכת יחסים המבוססת על פחד, תלות או "משחקי כוח", הזרימה היא בדרך כלל בכיוון אחד, דבר שגורם לשאיבת אנרגיה מה"קורבן".

הזכרתי בעבר "ערפדי אנרגיה" – אנשים שמשמרים את רמות האנרגיה שלהם על-ידי שאיבת אנרגיה מאנשים אחרים. חלקם עושים זאת שלא במודע, אחרים עושים זאת בכוונה תחילה. כך היה אצל ידידיי – אדם שהיה גורו לכאורה יצר רשת של כבלי אנרגיה שעטפה את תלמידיו והוא שימר את רמות האנרגיה שלו על-ידי כך שרוקן, פשוטו כמשמעו, אנשים אחרים.

ניסיתי טכניקות שונות כדי לסיים זאת, אך גיליתי שרק הטכניקה הבאה עובדת במקרה הזה. אני לא מנסה לומר שזו השיטה היחידה, אבל היא עבדה היטב בכמה מקרים שונים. בקיצור – יש לנתק מיידית את כבלי האנרגיה השליליים (הפוגעים) ולחברם למקור אנרגיה חיובי כלשהו. השארתם מנותקים יכולה לגרום לנפילת אנרגיה פתאומית והמנותקים יכולים לחפש "קורבן" אחר או שבים ומתחברים בתוך דקות. השתמשתי באנרגיה החיובית של רשת הקריסטל של כדור הארץ – דבר שערכתי עמו ניסיונות מזה זמן מה.

ראשית – בעזרת מטוטלת אני שואל אם קיימים כבלי אנרגיה שליליים כלשהם. אני שואל כמה כבלים קיימים ומגלה בעזרת טבלת צ'אקרות והמתנה לתשובת המטוטלת. אם כמות הכבלים גדולה – בדרך כלל אני מבקש תחילה לחתוך את כל כבלי האנרגיה השליליים ולחבר אותם מיד לאנרגיה החיובית של רשת הקריסטל של כדור הארץ, ואז לבדוק עם נותרו עוד כבלים. אם כן – אני חוזר על התהליך ומבקש לחתוך את כל כבלי האנרגיה השליליים אחד-אחד ולחברם מיידית לאנרגיה החיובית של רשת הקריסטל של כדור הארץ.

לאחר מכן, אני מבקש לרפא את המקום אליו היו הכבלים מחוברים וליצור הגנה סביב כל צ'אקרה כדי למנוע התקשרויות נוספות.

במקרים מסוימים מורגשת תחושת הקלה, שלמות ונמרצות רבה יותר, ותהליכי החשיבה מתבהרים.

ניתן להשתמש בטכניקה הזאת עם אנשים כמו גם מצבים, קבוצות, עסקים וכן הלאה.