הלב הקדוש – שיעור שני

שיעור שני
מאנגלית: סמדר ברגמן

הילדים מובילים אתכם לעולם חדש, אך לעולם שתמיד הכרתם. אתם לומדים לחזור ולרכוש את תמימותם, אף על פי שהיא מעולם לא עזבה אתכם כלל. היא נסתרת ומבודדת, כן, אך מתנת החיים אינה יכולה לנטוש אתכם אפילו במותכם. דבר זה הוא שמבטיח את תמימותכם לנצח נצחים. החיים מוגשמים דרככם, ועתה הוא הזמן שבחרתם לחזור לטוהר בו נבראתם. אמצו אותו עכשיו, והלב הקדוש שלכם יזהר בעולם כולו.

כל השייך לרוח שלכם משתקף בגופכם, ממש כפי שכל דבר במודעות הקולקטיבית של העולם משתקף בכדור הארץ השייך לכם. כאשר נולדתם, כל המתנות האלוהיות שלכם השתקפו באיזון מושלם בתוך מקדש זה. אתם הייתם מסוגלים לתקשר באופן רב-ממדי, לראות את עצמכם בתוך נשמות כל היצורים, ולהציע את אהבתכם כפי שהוצעה ותמיד תוצע חזרה אליכם. אך לאחר זמן עולם חדש התמקם סביבכם, עולם המבוסס על חוקים לא-אמיתיים שמטרתם להגביל את ביטוי החיים שלכם. עד אז הבלוטה המכונה "תימוס" [thymus] הייתה רבת-עוצמה בתוככם, שולטת בריפוי ובמתנות הטבעיות שלכם ומהווה להם השראה. כאשר מחלקים מילה זו לחלקים: "אתם" [thy], ו"מוז" [mus], שהיא קיצור ל"מוזה" [muse], או "אשר מהווה השראה", מתנת נוכחותה מתגלה. אבל אז הפסקתם להאזין להשראה שהיא הציעה, והתימוס החלה להתכווץ. אצל רוב המבוגרים קשה למוצאה כלל, שכן האנרגיה שזרמה אליה וממנה כאשר הייתם ילדים חדלה לזרום.

פעולת עירור התימוס שווה מבחינה פיזית להפעלת הלב הקדוש. הילדים מובילים אתכם היום מכיוון שההשראה שלהם חזקה עדיין, ואתם נמשכים באופן אינסטינקטיבי אל כוח זה. הם לא הלכו בנתיב שמופה עבורם על ידי עולם הנשלט על ידי מחלה, כאב ומוות. הם בחרו בנתיב שונה, ואתם תלכו בעקבותיהם לעולם חדש. וכאשר תעשו זאת, התימוס, או הלב הקדוש, תתעורר בשנית, ותגדל בתוך גופכם הפיזי. אז ישוב וייווצר גשר, גשר המוביל חזרה אל תמימותכם. אתם תחצו גשר זה ותיקחו את כל אהוביכם אתכם. זוהי המטרה האמיתית של מדיטציה זו.

כעת משהלב הקדוש שב והוצת, אנו חייבים לשמור על הלהבה חזקה. אציע שתי שיטות שיאפשרו לכם להגשים זאת, הראשונה פיזית, השניה רוחנית.

1. טפחו בעדינות על אזור הלב העליון בעזרת שלוש אצבעות, שעה שאתם מתמקדים בלהבה שבפנים. הדמיה זו, המשולבת עם התיפוף, תמשוך אנרגיה למרכז אנרגטי זה, וקשר יתהווה בין שני העולמות. זהו הגשר עליו אני מדבר, הלב הקדוש הער יהיה הנתיב אשר יוביל אתכם לשם. בצעו הוראות אלה כמה פעמים בכל יום ותתחילו להרגיש בזרימת האנרגיה בה לא חשתם קודם לכן. זוהי הזרימה המובילה אתכם אל השלב השני.

2. הקדישו לפחות שעה בכל יום, במשך שלושת הימים הבאים, שבהם "תראו" את הלב הקדוש הער באחרים. איני יכול להדגיש דגש יתר את התועלת של תרגול זה. אם אתם רוצים באמת לדעת שאתם ערים, ראו אחרים כערים, מבלי להתחשב בראיות סותרות כלשהן. אינכם יכולים לקבל מתנה שאינכם מוכנים להעניק, אחרת תמקדו עדיין את הכרתכם ב"תיאוריית הנפרדות של האגו". היא אינה אמיתית, שכן רק אהבת האלוהים היא נצחית. אם תקדישו שעה בכל יום לראות זאת באחרים, אזי הן הלב הנמוך יותר והן הלב העליון יתרחבו מעבר לכל שידעתם עד כה. אז אתם תדעו את הנתיב בו אתם הולכים, ואנו נעמוד יחד בהכרה מקודשת זו. אינכם צריכים לומר מילה על כך לאף אחד, למעשה עדיף שלא תאמרו דבר. רק העניקו. רק אהבו. הלב הקדוש לכם עצמכם יתרחב באור, באור שהוא הבית שלכם.

אמרתי שזהו נתיב פשוט שבו אנו הולכים יחד, אבל אלה הם גם הצעדים החשובים ביותר שתצעדו אי פעם. יש ישויות ערות בכל רמה הממתינות כעת לעזרתכם, ואתם תלמדו זאת רק כאשר לבכם יתרחב להכיל את העולם כולו. בשיעור השלישי והאחרון אנו נצעד את הצעד האחרון של התקשורת האלוהית באמצעות הלב הקדוש שלכם, ואז אתם תהיו מסוגלים להצטרף אלינו. זהו הדבר היחיד הדרוש. אינם יכולים לשמוע עד אשר תלמדו להאזין. לכן אנו כאן, ולכן מוצע לכם מידע זה. בחרו ברגע זה להגשים משימה זו. אנו ממתינים לכם עכשיו.

אח