הכוח שבשם שלך

The Power of Your Name

מאת אלין

ינואר 2018

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

יקרים, השם שלכם אינו צירוף אותיות מקרי שנבחר כדי שניתן יהיה לקרוא לכם או כדי שתוכלו להציג את עצמכם. השם שלכם הוא מהותכם.

רבים מאמינים שלשמם אין השפעה גדולה על החיים; שאם יעבדו קשה יותר, הם יצליחו יותר ולא משנה מהו שמם. רבים בטוחים שלשמם אין קשר לבריאותם או למצבם הנפשי, אולם שילוב אותיות השם יקבע מה יקרה בחייכם, מהו שורש נשמתכם, למי תמשכו במהלך החיים, והוא אף יכוון את נטיות לבכם. 

כל אות מהווה חלק ממחרוזת השם ומספרת על בחירות הלב, נטיות השכל והכישורים שיוטבעו בכם. בשילובן טמון מידע הקובע את תפקיד הנשמה, רמת הבריאות, המזל, והאם בעל השם יהדהד בתודעה האנושית לנצח או יישכח. כוח חיות הנשמה שלכם נובע מאותיות השם.

האותיות הן תמצית הבריאה, ההתחלה והסוף, מקור כל היש בכל העולמות ובכל הממדים. המטריקס שבו אנו חיים הוא שילוב מספרי אותיות וצלילים; וכך אנו, כדי לחיות חיים מאושרים ומלאי הצלחה, צריכים שילובי אותיות עם מספרים מנצחים הדוחפים להצלחה.

אולם, אותיות השם צריכות להיות באיזון עם הסביבה החיצונית, והאמת שהסביבה החיצונית היא רק שיקוף של המתרחש בתוככם. אין דבר מחוץ לכם. החוץ הוא אשליה של המוח; מטריקס הולוגרפי. אנו מכילים את חלקיקי כל היקום בתוך הגוף (עץ החיים ההולוגרפי), ואנו חייבים לוודא ששילובי אותיות השם שלנו מעצימים את חלקיקי הבריאה, ולא חלילה פוגעים בנו או בהם.

אותיות השם משפיעות גם על גלי המוח. למעשה, הן ״המוח״ שמאחורי הפולסים החשמליים, כיוון שהן מנתבות את המחשבה, משפיעות על ההתנסות החווייתית בחומר ומכוונות את המסע. יש אותיות שמעוררות חוכמה, יש שילובי אותיות שגוררים רדידות ותחושת ריקנות פנימית. יש שילובי מספרים שיוצרים אהבה ותחושת חמלה פנימית. יש שילובים בין אנשים שיוצרים דחייה וסכסוכים ממושכים. ניתן לבטל השפעות אלה עם שינוי אות אחת בלבד. אותיות שמכם יוצרות חילופי אורות עם שמות אנשים, מקומות, חוויות ומחשבות. לפיכך הן יקבעו, בהתאם לחיבור המספרי עם שאר שילובי האורות (האותיות) ביקום, את התגובה שתיצור מהות מסוימת.

כבר בבחירת שם הילוד, ובשילוב שמות הוריו, מבלי לדעת אפילו מה יקרה בהמשך, ניתן יהיה לראות מרצף של מספרים, מה יקרה בחיי הילדים, האם יהיו בריאים ומאושרים או חסומים ומתוסכלים. יוצא מכך, שכאשר ההורים שלכם בחרו את שמכם, הם כבר יצרו את מזלכם וניתבו אף מה יקרה בחיים שלהם עצמם. אם לילד יש בשם מספרי פרסום והשפעה, חייהם של ההורים ישתנו בעקבות שם הילד. אם שם הילד גורר מחלות ועוני, ההורים והילד יצעדו במסע לא קל. אם בשם הילד יש משיכה חזקה למדינה או לעיר אחרת, ההורים יעברו לשם. לכן חשוב לבדוק לפני מתן שם לילד, שהוא מתאים להורים, לשאר הילדים במשפחה, לעיר, למדינה ואפילו לבעלי החיים שגרים בביתכם.

מתי צריך לשנות שם?
אם יש בעיה ממושכת של שנים רבות, מומלץ לשנות שם. מדוע? ישנם שמות היוצרים סדרות מספרים מקצרות חיים ומושכות מחלות או חסימות. לעתים חיבור השם ותאריך הלידה יוצר מספרים מעכבים. לעתים שנה ספציפית יוצרת עם השם מספר שמחולל קשיים בשנה מסויימת זו. יש אנשים שצריכים להיות ערים לכך, להוסיף או להשמיט אותיות בשנים מסוימות כדי למנוע "גזירות" קשות (מספרים חוסמי אור). ישנם שמות שמחוללים מספרים שומרים, ולכן אותיות השם קובעות האם חיי אדם יהיו קצרים או ארוכים, אם יש עליו שמירה מכוחות עליונים. גם חברה או עסק עם שילובי מספרים שומרים יצליחו מאוד ושום מצב כלכלי ירוד בשנה ספציפית במדינה לא ישפיעו עליהם.

אם שילובי האותיות שלכם חיוביים ומתאימים לתאריך הלידה, החיים יזרמו ללא תקלות. אם אותיות השם יוצרות חסימות במעברי האור – אתם תחוו בעיות בהולוגרמה הקיומית שלכם: חולי, דכדוך, חולשה, חוסר רצון לתפקד. זהו רק אישור למתרחש בתוככם. אם יש בעיה זוגית – היא תתבטא אצלכם במעברי האור בין צד ימין וצד שמאל. אם יש בעיה כלכלית – הרי שמדובר בבעיה כללית של היחלשות זרימת האור. מחלה היא העדר זרימת אור תקינה ועיכוב שלה.

שם חדש צריך להתאים למקצוע ולמקום העבודה (אם אתם עדיין אוהבים אותם), לכתובת ולמדינה. יש לבדוק במשך כמה שבועות ששמכם החדש אינו גורם לילדים בביתכם לפתח רגישות או להיות במצב נפשי ירוד. אנשים רבים שינו את שמם, כדי להעלות את המזל, ומצאו את עצמם לפתע מפוטרים או בתהליך גירושים. יש הורים שמשנים או מוסיפים אות, והנה, הילד המקורב אליהם ביותר בבית פורש כנפיים ונעלם. הסיבה? מספרי האהבה שבין ההורה והילד נמחקו. יש נשמות שנמשכו אליכם בגלל השם והן היום הילדים שלכם או בני זוגכם. יש לברר מראש מהם המספרים החדשים שנובעים משילוב שמותיכם ושמות היקרים לכם.

אם חייכם נטולי רבב, ברור ששמכם הוא ללא רבב. אם חייכם אינם קלים, זו טעות גדולה להישאר עם אותו השם. לעתים מספיק מתן שם שני, הוספה או השמטה של אות כדי לפתוח מזל חדש. כך, אדם שכל חייו מלאי אכזבות יכול למצוא את עצמו משגשג. שינוי שם כמוהו כיצירת נשמה חדשה עם אורות חדשים, הוא פותח צינורות חיים בגוף האור. אם מתעורר בכם צורך בשינוי שם, זו השתוקקות הנובעת בדרך כלל מכוח הנשמה, שמבקשת להדליק עוד אורות בעץ החיים. אם לא מתעורר רצון, יש להניח לכך.

כיצד שינוי שם משפיע על שיעור הגירושים בעולם
נשים רבות לא שומרות את שם משפחתן לאחר החתונה ואז נוצרת בעיה מיידית בנישואים. מדוע? מבדיקת אלפי זוגות התגלה כי יש מספרים בין שמות היוצרים אהבה ומשיכה. אלו המספרים שגרמו לכם להישאר מלכתחילה עם בן הזוג ולאהוב אותו. הנה דוגמה: אשה בשם שרה אבני מתחתנת עם משה ישראל וקיימים ביניהם מספרי אהבה והערצה, כאשר שרה תשנה את שם משפחתה לשרה ישראל – האהבה תתנדף. אם מספרי האהבה מופיעים בין שני שמות פרטיים, האהבה תמשך לנצח ולא תהיה פרידה. אך ברוב המקרים מספרי החיבור מתקיימים בחיבור השמות המלאים של בני הזוג (שם משפחה ושם פרטי). לעתים, אצל בני זוג שנישאו ומחליפים שמות משפחה, יכולים לפתע להופיע חלילה מספרי פרידה.

בעיית צמצום מספרים בעת החישוב הנומרולוגי
גימטריא עברית שאינה מצמצמת מספרים יכולה לאבחן מספרי ניתוק או אהבת נצח. רוב שיטות החישוב מצמצמות מספרים לספרה אחת וטמון בכך ״פספוס״ גדול! שיטה זו מתעלמת התעלמות מוחלטת ממספרים הכוללים שתיים, שלוש וארבע ספרות – ושם מתגלים סודות יקרים מפז.

להלן דוגמה מדוע בצמצום מספרים בחישוב לא רואים את התמונה השלמה: אדם יכול לקבל שם בעברית שערכו מספר מאסטר 11 – מספר שמרמז על אדם בעל השפעה. אולם אם הוא נובע מ-92/29 (9+2) – תהיה לו האטה, הזדקנות מהירה, רגישות קארמתית, חוסר מוטיבציה, נחיתות רגשית. אדם זה חסר הגנה ועלול להיות חולה. אם הוא נובע מ-56/65 (5+6) – הוא יהיה אדם ידוע בציבור, אהוב, מוערך, ידוע, ספורטאי; הוא יפתח יופי מרהיב וגופו יפתח שינוי חיצוני מהיר בהתאם. אדם זה זוכה לתמיכת אנרגיית כדור הארץ. אם הוא נובע מ-47/74 (4+7), הוא אדם פטפטן, לא פופולרי, ייפתח בעיות ראייה. הוא יעבוד קשה למען משפחתו, לרוב בתחום הרוחני אך לא יהיו לו תוצאות מזהירות. הוא חשדן מטבעו ומשוכנע בצדקת דרכו. הוא נתון לתנודות רגשיות והדבר מפיל אותו. זה אדם שחושד תמידית בבן או בבת הזוג.

גם ההצלחה וגם החולי והעוני מתגלים בסדרות מספרים מאוד ספציפיות עם רצף של שני מספרים. בהמשך יפורסמו מאמרים המלמדים על השיטות הנומרולוגיות שאינן מצמצמות מספרים. אתם תוכלו לחשב לבד את שמכם לפי שיטות אלה. אך כרגע, רוב השיטות הנומרולגיות שמצמצמות מספרים מוגבלות בבדיקת השפעת שינוי שם על שאר בני המשפחה, על המקצוע, או על תנודת האורות בעץ החיים. הן לא יכולות לגלות אם שינוי השם גורם לאדם להיות חשוף אנרגטית או להיות מוגן. הן לא יודעות מהו השורש ומקור החיות שממנו הנשמה מנתבת את אורותיה החדשים. מכאן, שלפעמים שינוי שם יכול להוריד אדם ברמתו הרוחנית ולהשליך אותו אחורה כמה ״גלגולים״ (בין גלגלי הספירות).

מה קורה לאחר שינוי או הוספת שם? 
כשהשם טוב ומועיל, מרגישים זאת מיד, בין אם בזרימת כספים מהירה, בתחושה טובה יותר; מתעוררות מחשבות חדשות על בניה והתקדמות ולא חלילה על צמצום ותקיעות. שם טוב הוא תיקון אורות כולל של תמצית כל היש. שם חלש הוא החלשת כל האורות הנגלים והנסתרים ומשפיע על כל תו ותו ביקום.

איך יוצרים שם טוב? יש לוודא שהוא יוצר מספרים חיוביים עם תאריך הלידה בכל שיטות החישוב הנומרולוגיות הקיימות. יש לצקת בו מספרים מנצחים, מחזקים ומלאי הגנה ולבדוק השפעתו על בעל השם ועל הסביבה שבועות טרם השינוי.

מרגע ששיניתם שם או שם משפחה, ישתנו היחסים שלכם עם הסביבה. יהיו לכם תחביבים חדשים, כיוון שהמספרים שלכם יוצרים תגובה אנרגטית חדשה. השינוי ישפיע על גלי המוח והתגובות לאירועים חיצוניים, על רמת האנרגיה בגוף. אתם תימשכו למידע חדש ותיצרו קשר עם אנשים חדשים. יש כאלה שלא יוכלו יותר ״לסחוט״ אתכם רגשית. אז זה הזמן להיפרד יפה – אפשר שהיו אנשים שכאלה שהדהדו בהולוגרמה שלכם, משום שהייתם בחסר מספרי של כוח חיובי. זהו בדרך כלל המספר 66 שהופיע ביניכם. 66 מעורר הצקות וריבים.

כיצד שם ברשת האינטרנט משפיע על המזל?
רבים היום כותבים את שמותיהם במייל, ברשת חברתית, באתרים ובשמות חברות באנגלית. השמות הללו משפיעים לעתים יותר מהשם בעברית, משום שאתם משתמשים בהם הרבה יותר ובכל יום בעת תכתובת אלקטרונית. הם חשופים ליותר אנשים. הרטט שלהם יכול להעצים או לחסום חיים. יש שמות בפייסבוק או באינסטגרם שיכולים לקצר חיים ולמשוך מחלות. השמות שלכם באנגלית משפיעים על הקשרים המשפחתיים והחברתיים ועל היכולת למשוך כספים ויש לוודא שהם תקינים.

מי שכותב את שמו באנגלית באינטרנט – ורובנו עושים זאת –  מרגע זה הגורל שלו יושפע ביותר מחמישים אחוזים מכוחות חדשים. את הכוחות יש לבדוק בשיטות נומרולוגיות הממירות אותיות אנגליות לצלילי גימטריא בעברית ולשיטות קבליות. יש שמות באנגלית שמושכים הצלחה, יש מספרי שם שמערימים קשיים עצומים ואנשים רבים לא יודעים שיש להם כתובות אי-מייל או אינטרנט שיוצרות שילובי מספרים חוסמים.

תיקון נשמה דרך אותיות
אם תרצו לפתוח צינורות השפעה גבוהים יותר בעץ החיים – הדבר אפשרי. אותיות מסויימות יכולות להדליק חלקי נשמה עיליים יותר, ניתן להשלים כמה גלגולים בגלגול אחד. ניתן לדעת אילו חלקי נשמה פעילים לפי האותיות והגימטריא שלהם. 

השימוש באותיות המושכות הצלחה ושגשוג הוא זכותכם מלידה. פתחו בגוף האור אורות עיליים חזקים והדהדו ברמה האנרגטית הגבוהה יותר. באתם לעולם זה כדי לתרום, להשפיע, לתת. הגעתם לעולם בשביל לנצח, להיות מאושרים, להוביל את עצמכם לחיים שהם חלום עליי אדמות. כל שינוי חיובי אצלכם ישפיע על כלל הבריאה, כיוון שאנו מכילים זה את זה בגוף האור.

מי ייתן ושמכם יזהר מרקיעים עליונים ושתאירו את חיי תושבי כדור הארץ בכוח האהבה.

בהצלחה!

עוד על אלין – בקישור.

***

אתר זה קיים כבר כעשרים שנה. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תקשורים ומאמרים – מתורגמים ומקוריים – הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית! יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. אולם כדי להמשיך להביא לכם חומרים, אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר