הכוח המרפא של עובדי האור

מאת ד"ר דורין וירצ'ו
מאנגלית: סמדר ברגמן

עובדי-אור הם אלה שהתנדבו, לפני לידתם, לסייע לפלנטה ולאוכלוסייה שלה להירפא מהשפעות הפחד. כל עובד-אור נמצא כאן למטרה מקודשת. אולם לעתים קרובות מאוד, החיים על כדור הארץ והמיקוד החומרי שלהם יוצרים אצל עובדי האור סוג של שכחון. אז הם שוכחים את הזהויות האלוהיות והמושלמות שלהם, וכן גם את היכולות שלהם לסייע בדרך פלא לכדור הארץ ולכל היצורים. כאשר עובדי-אור שוכחים את זהותם ומטרתם האמיתיות, הם חשים אבודים ומפוחדים.

אתם עובדי אור אם אתם:

  • חשים שאתם נקראים לרפא אחרים;
  • רוצים לפתור את הבעיות החברתיות והסביבתיות של העולם;
  • מאמינים ששיטות רוחניות יכולות רפא כל מצב וחווים חוויות מיסטיות, כגון תחושות מקדימות על-חושיות או מפגשים עם מלאכים;
  • סבלתם חוויות חיים קשות שהשחיזו את הידע של שלמותכם האלוהית;
  • רוצים לרפא את חייכם שלכם כצעד הראשון לריפוי העולם;
  • חשים צורך לכתוב על חוויות הריפוי שלכם, ללמדן או לייעץ בעזרתן;
  • חשים תחושה של דחיפות להגשים את משימתכם;
  • יודעים שאתם נמצאים כאן למטרה נעלה יותר, גם אם אינכם בטוחים מהי או כיצד להגשימה.

בכל מקום על הפלנטה ברגע זה, עובדי-אור מתעוררים לזיכרונות עמומים הקשורים לסיבת בואם לכדור הארץ. הם שומעים קריאה פנימית ממנה אינם יכולים להתעלם. קריאה זו היא תזכורת שעתה הוא הזמן להפסיק לשחק בחלומות חומריים ולהתחיל לעבוד.

עובדי-אור רבים מגלים מתנות רוחניות פנימיות, כגון מיומנויות תקשורת על-חושיות ויכולות ריפוי רוחניות. אלה מתנות שבהן התנדבנו להשתמש כדי לרפא את האימא אדמה ואת האוכלוסייה שלה בעשורים המכריעים של המילניום. נבואות מנבאות את בואנו, וכעת הוא הזמן להגשים את המטרה האלוהית שלנו. העולם סומך עלינו!

אנו, עובדי-האור, לא צריכים בהכרח להוסיף דבר-מה לעצמנו כדי להתכונן למשימה שלנו. יש לנו כבר את היכולות הפנימיות, גם אם אלה רדומות עדיין. במקום זה, עלינו לעבוד על שחרור הפחדים שלא מאפשרים לנו להזין את הביטחון והאמונה שלנו ביכולות עבודת-האור שלנו. כאשר אנו מזכירים לעצמנו שעוצמת עובדי-האור נובעת מהעצמי הגבוה ומהאלוהים, ולא מה"אני", באופן אוטומטי אנו חשים בטוחים יותר ביכולות שלנו כמרפאים רוחניים.

באמצעות הכוונה, המחשבה והרוח הממוקדות שלנו, אנו יכולים לרפא כל דבר. אין מגבלות, לבד מאלה שאנו עצמנו משייכים ליכולות הריפוי שלנו. אנו יכולים ללא ספק לרפא את אימא אדמה באמצעות הגישה הרוחנית שלנו. למעשה, מדענים הדגימו לאחרונה שבני אדם יכולים לשנות טמפרטורות של מים ואוויר וכן גם מבני עננים, אך ורק באמצעות מחשבותיהם. חוקרים יודעים מזה שנים שתפילה משפיעה באופן חיובי על צמחים ובעלי חיים. מחקרים אלה מגלים משהו שעובדי-אור רבים כבר יודעים: התפילות ומחשבות הריפוי הקולקטיביות שלנו יכולות לשנות נבואות על טראומה עולמית.

יש רק רוח אחת ותודעה אחת, וכולנו חלק מהאינטליגנציה והאהבה הקולקטיבית הזאת. תוצאות פלאיות במעבדות מדעיות מדגימות את הבסיס העובדתי של אחדות כל החיים. בשנה שעברה, מדענים אמריקאים ויפניים חיברו נבדקים למדדי לחץ-דם ולב. בו-זמנית, בחדרים אטומים ונפרדים, התבקשו נבדקים אחרים לחשוב מחשבות אוהבות או כועסות לגבי האנשים המחוברים למשגוחים. ברגע שבו נחשבה מחשבה אוהבת, ירד באופן משמעותי לחץ הדם וקצב הלב של האדם הנבדק. ואז, ברגע שמחשבה כועסת הוקרנה, המדדים החיוניים של האדם נסקו מעלה.

אנו, עובדי-האור, כבר מודעים לעוצמת המחשבות שלנו. אולם, מה שאנו ממשיכים ללמוד הוא שהמחשבות שלנו עוצמתיות אף יותר מכפי שחשבנו! חלק גדול מהתפקוד שלנו כעובדי-אור הוא אפוא להשגיח ללא הרף על המחשבות שלנו ולהבטיח שהן מגיעות ממישור גבוה ואוהב. כאשר אנו נסוגים לעתים למחשבות פחד או שיפוט, אנו יכולים לשחרר צורות מחשבה אלה לידי המלאכים הסובבים אותנו, ביודענו שבני-לוויה רוחניים אלה רוצים לעזור לנו להגשים את מטרתנו המקודשת.

אם האינטואיציה שלכם מאיצה בכם לקבל על עצמכם תפקיד של מרפא, אתם יכולים להיות בטוחים שקול אלוהי זה אינו רק משאלת לב. בשנים האחרונות, קריאה רוחנית שודרה – בדומה למודעה על-חושית האומרת "דרושה עזרה" – המבקשת מעובדי-אור להתעורר לתפקידיהם המרפאים. אלה ששמעו את הקריאה יוצרים עמי קשר לעתים, מבקשים עידוד שהקול הפנימי לא יוביל אותם לאכזבה או לכישלון אפשרי.

אני מבינה פחד זה, מכיוון שחוויתי אותו בעצמי. כאשר הייתי אם צעירה לשני ילדים ועקרת בית חסרת השכלה, התחלתי לקבל חזיונות ספונטניים שבהם ראיתי את עצמי כמרפאה וכסופרת. חזיונות אלה הפחידו אותי, מכיוון שלא חשבתי שיש בידי את הזמן, הכסף או האינטליגנציה להצליח. לכן התחלתי להגזים באכילה כדי להשתיק את הקול הפנימי והחזיונות. לא חשתי מוכנה או מוסמכת להתעורר למשימה שלי.

מה שעשיתי דומה ללחיצה על כפתור ה"snooze" שבשעון המעורר הרוחני שלי. אכילה מוגזמת הייתה הדרך שלי להתמודד עם התכנית של אלוהים עבורי, מכיוון שמזון ישתיק באופן זמני את הקול והמראה של תכנית החיים האלוהית שלי. עליתי יותר מעשרים קילוגרמים לפני שנכנעתי לבסוף לבורא וביקשתי עזרה כדי להפוך את החזון הפנימי שלי למציאות. גיליתי שברגע שהתחייבתי למטרת החיים שלי, הדלתות נפתחו עבורי ברצף. בדרכים פלאיות שמעולם לא יכולתי לתכנן, כל הדברים שראיתי בחזוני הפכו למציאות.

איננו יכולים להיכשל כאשר אנו מקבלים את המשימה שבחרנו לעצמנו קודם שנולדנו לגלגול זה. העוצמה והאינטליגנציה של התודעה האחת אינן טועות. לא היינו ממונים לתפקיד עבודת האור שלנו, אם לא היינו מתאימים לכך באופן מושלם. מכיוון שאנו נוצרנו בצלם ובדמות האחד היודע-כל, אוהב-כל והמסוגל לרפא הכל, אנו יכולים להירגע בידיעה הבטוחה שאנו נולדנו כדי לרפא.