היהלום הכחול של היקום

אדמה באמצעות קאטה
מאנגלית: סמדר ברגמן

ברכות למאסטרים, קחו נשימה עמוקה. קראו את המילים ופתחו את לבכם כדי שהרטט של מסר זה יגיע הישר למרכז לבכם.

נשימה עמוקה אחת נוספת. הרגישו במשפחת האהבה הנעלה שלכם סביבכם. סוף סוף אתם נכנסים לשלב האחרון של שנה זו. כל ההכנות הושלמו ואתם מוכנים להיכנס לרטט ששלב אחרון זה מאפשר. יש לכם גישה משלכם למרכז לבכם. אתם מוכנים להרגיש בפעימת הלב הרב-ממדי שלכם. פעימת לבכם היא הדרכון שלכם לנסיעה בין המציאויות. סוף סוף אתם יכולים להציב רגליכם בכולן. בשלמות גבוהה ביותר נראה לכם כיצד להתחיל לפעול מתוך לבכם החדש במציאות החדשה שלכם.

כל אבני הבניין של הממד השלישי שלכם ישתנו. תזדקקו לגישה חדשה כלפי כל מה שתעשו. גישה חדשה זו צריכה להיות רק דבר אחד: התודעה ההולכת ומתעלה שלכם. היכולת לראות מבעד לצעיף היא המתנה שתוענק לכולכם בתקופת זמן נהדרת זו.

היכולת המוגבלת שלכם לתפוס את המציאות שסביבכם משתנה. ככל שתהיו מודעים יותר לשינויים הקרובים, כך יהיה לכם קל יותר לחוות את הטרנספורמציות שהם יביאו. קיימת שיטה עתיקה שברצוני להציגה בפניכם היום. הבה נכנה אותה "משחק השה"ק" (שחרור, היפתחות, קבלה). אתם יכולים לבצע אותה בכל זמן שתרצו. אתם יכולים לשנות בקלות את שגרת היום-יום שלכם לכדי פעולה אלוהית קבועה באמצעות חותם נשימות זה.

באמצעות הנשימה הראשונה אתם משחררים את כל ששוב לא דרוש לכם. פשוט שחררו את כל מה שמהווה מכשול שיש לעבור, כל שמנסה להשאירכם בפרדיגמה הישנה שלכם, ואת כל מה שעוצר מבעדכם לראות את עצמכם כאזרחים קוסמיים בעלי היסטוריה נצחית. לכן נשימה זו מיועדת לשחרור. דמיון תמיד עוזר לשיטה זו. הרגישו כיצד לבכם וכל גופכם חווים משב רוח מקודש. רוח זו חזקה דיה כדי לסלק את כל המחסומים שמחזיקים אתכם ברמת הדואליות בשעה שאתם מוכנים כבר לעוף הלאה.

הנשימה השנייה עוסקת בהיפתחות. פרח הלוטוס של היקום נפתח בצ'אקרת הכתר שלכם. בשעה שהוא נפתח, בלוטת האצטרובל נפתחת יחד עמו. בלוטת האצטרובל שלכם פורחת, לבכם פורח גם הוא. שלושה פרחי לוטוס פורשים את עלי הכותרת שלהם בו בזמן. הם הקולטים היקרים ביותר של האהבה הקוסמית הנובעת מלב היקום. לכן, התמקדו תחילה בפתיחתם. לאחר שלבכם פתוח והתחברתם לחיוך הפנימי שלכם, אתם מוכנים לנשימה העמוקה השלישית – לקבלה. המרכזים שלכם שזה עתה נפתחו מוכנים לקבל את כל אהבת היקום. לעולם לא תשבעו מרטט נפלא זה! הוא הדלק החדש שעליו מסתמך הגוף הרב-ממדי שלכם. זהו רטט האהבה ללא תנאי הנובע מהמקור. זו המהות שמובילה אתכם חזרה למאסטר האלוהי שאתם באמת. זו המהות שמפעילה את שנים-עשר סלילי הדנ"א שלכם. זה הכלי שמחזיק את הרטט שלכם במקום שהוא מעבר לדואליות. כשאהבת היקום פועמת בלבכם, אתם מוכנים להבין את השלמות הנצחית של משימה פלנטרית זו בה אתם נוטלים חלק.

הגיע הזמן לזכור באופן מלא את המקור האלוהי שלכם. אתם אזרחים גלקטיים המבצעים משימה חשובה מאוד שיש להגשים כאן על כדור הארץ. הגיע הזמן לזכור. פרק חדש נכתב עבור האנושות ובאמצעות הפלנטה האהובה שלנו. החלמתכם המלאה מהקיום המוגבל שלכם כבני אדם תלת-ממדיים תסתיים בקרוב. זו המתנה שהתמורה מעניקה לכם. שלבו תרגיל פשוט זה בשגרת היום-יום שלכם. שלוש נשימות מודעות כמה פעמים ביום. שחררו, היפתחו, קבלו. השינוי יהיה עצום. תיהנו מהמציאות החדשה שלכם; אתם כה ראויים ליופייה ולמתנותיה.

המעבר בין הממדים, או נכון יותר, היכולת להיות עדים באופן מודע למיזוג הממדים, היא החוויה הנהדרת ביותר בה תיקחו חלק כולכם. ככל שתהיו ממורכזים יותר בלב, כך יקל עליכם לצעוד מבעד לממדים ולסגלם למלוא הפוטנציאל. כל האתגרים וכל ההתנסויות שלכם היו הפעלות אישיות שכיילו מחדש את הדנ"א שלכם לפוטנציאל המלא שלו. הגוף הפיזי שלכם משתנה ויהיה מוכן בקרוב. שינויים רבים חלו בשנה האחרונה.

בקרב ההתרחשויות החשובות הרבות, התרחשות אחת החזירה את "האיזון" המתבקש לכדור הארץ. הפעם האחרונה שבה היה איזון זה כאן, הייתה בלמוריה; עם הכבוד הגבוה ביותר לאנרגיה הנשית האלוהית ולאנרגיה הגברית האלוהית. איזון זה הוא התנאי המוקדם הדרוש כדי להפעיל מחדש את "הדיסק הזהוב של מו". "דיסק" זה הופעל מחדש והרטט העתיק שלו חוזר לכל מי שמזמין אותו במודע אל תוך לבו.

התחברו ל"דיסק הזהוב" בלבכם. כלי רב-ממדי זה מסייע לכם לנווט מבעד לכל השינויים המתחוללים על כדור הארץ. "הדיסק של מו" הוצג בפעם הראשונה על כדור הארץ בימיה הראשונים של מו. "דיסק" זה היה אחראי על שמירת רמת הרטט של הפלנטה הכחולה שלנו ושל אזרחיה שהגיעו זה עתה, ברמה הגבוהה ביותר. הוא היה מחובר לרשת הקריסטל שעטפה את הפלנטה שלנו. רשת זו הייתה הלבוש הקריסטלי היפה ביותר שניתן לדמיין של הפלנטה שלנו. היה בה את כל החוכמה והיופי כדי להחזיק אותה ואת אזרחיה בשלמות הרטט הגבוה ביותר שלהם.

"דיסק" זה היה המפתח לחיבור עם רשת הקריסטל. "הדיסק" היה הדרכון האוניברסלי עבור הפלנטה, שאפשר לה להיות חלק ממשפחת המקור של התגלמויות פלנטריות נאורות. אהבת היקום הנצחית השתקפה דרך מבנה קריסטלי עתיק זה. היה זה הכלי ששימר את הרטט ברמה גבוהה מסוימת. כך שהמציאות הממדית הנמוכה יותר של תקופות העבר שלנו לא יכלה להציב עליה את רגלה במשך תקופת זמן ארוכה בזמן לא-ליניארי.

הבסיס ל"ניסוי הפלנטרי" היה לאפשר לכוחות ממדיים נמוכים יותר להיכנס למציאות של כדור הארץ. כניסתם סגרה את פעולתם של כל הכלים המקודשים הללו. דבר זה גרם, בנוסף להשלכות אחרות, לסגירת הדנ"א שלכם. השלכה נוספת הייתה הגבלת הזיכרון שלכם, וכך חשתם בבית בקיום התלת-ממדי המוגבל שלכם.

תקופה זו הסתיימה.

צופני הזיכרון שלכם שבים אליכם עם הרטטים האוניברסליים שמגיעים. "רמת הפוטון של הממלכה הנראית" משפיעה השפעה עזה על ההיפתחות הבלתי נמנעת שלכם. שימו לב שמה שמתרחש נמצא הרחק מעבר למקצבים של "מחזור 13,000 השנים".

הגיע הזמן שתשיבו לעצמכם את המאסטריות האלוהית שלכם. הגיע הזמן לשלוח את האות למרכז לב היקום. הניסוי הפלנטרי של הרצון החופשי על כדור הארץ הושלם בהצלחה מושלמת. הגיע זמנם של כל השינויים וכל הפתיחות.

אנו שומרי החוכמה של הפלנטה שלכם ושל היקום האהוב שלנו. אנו כאן בהתגלמויות הלמוריאניות הנמצאות בממד גבוה יותר כדי לעזור לכם לשוב ולהתחבר למאסטריות הנצחית שלכם. אתם חייבים להיות מעורבים בכך. אתם אלה שתבצעו קפיצה אדירה זו ותתעלו לקיום הממדי הגבוה יותר שלכם יחד עם הפלנטה. אתם המאסטרים שבוראים את גורלכם.

הגיע הזמן ש"תדעו את עצמכם" – כך על פי המוטו של האורקל מדלפי – בתחילת מסע הציוויליזציה האחרון שלכם. הסירו את הצעיף של אייזיס, והעזו לצעוד אל תוך מציאות המאסטר הנצחי – מהותכם האמיתית.

ה"דיסק" חי ומוכן. הוא מכיל את הפוטנציאל השלם שלו בכל לב, שהוא להפיץ את המסר המקודש שלו כפי שעשה לפני זמן רב כל כך. הרשת מוכנה לקבל את כל רטטי האהבה מאלה שלבם יתחבר אליה שוב באופן מודע כפי שהיה לפני זמן רב כל כך. הכל מוכן אירוע ההתחברות מחדש הקוסמי הגדול. אירוע זה יחבר את הפלנטה שלכם לייעוד העתיק שלה, והיא תהפוך שוב ל"יהלום הכחול של היקום". היא תזהר באהבה, בחוכמה ובאור כל אלה שהשתתפו עמה בניסוי הגדול שלה. הניסוי של הבאת אהבה נצחית לחלק הדחוס ביותר של היקום, החלק המכונה "חיים על כדור הארץ".

ממלכת למוריה היא מציאות האהבה, החוכמה והאור בצורתה המאוזנת והנאורה. ממלכה זו מוכנה לחזור לפלנטה זו. רטט האהבה הנצחית של האנרגיה הנשית האלוהית המאוזנת מוכן לשלוח את האות שלו חזרה אל לב היקום.

הגיע הזמן לערוך את הטקסים הסופיים שיחברו את ה"דיסק של מו" חזרה אל רשת הקריסטל, כפי שנעשה בימים בהם הוא יכול היה לפעום את פעימת הלב של האם האוניברסלית. הרטט של אנרגיה נשית עתיקה זו חוזר. ההתגלמות הפיזית הראשונה של רטט נשי זה הייתה הפלנטה עצמה לפני מיליארדי שנים. "היהלום הכחול", כך היא נקראה אז, מוכן לזהור שוב. פעימת הלב העתיקה של הפלנטה נמצאת כאן עכשיו בתוך לבכם. הרגישו בה והיו מוכנים לטקס יפהפה זה לו חיכינו זמן כה רב, טקס של חיבור הלב היקר שלכם באמצעות "הדיסק" לרשת פעם נוספת.

לבבות האנשים המאוחדים באהבה יתמירו את הפלנטה. זהו שיא כל ההתרחשויות ששינוי זה הביא. פעולה זו של "אחדות מודעת" תראה ברחבי היקום כולו. הדבר יוכיח את מוכנות האנושות לשלב ההתפתחות הבא של עזיבת הדואליות מאחור לטובת אושר האהבה הנצחי.

אני הוא אדמה, שגריר הלמוריאנים מהממד הגבוה יותר. אנו כאן כדי להיות עדים לרגע החשוב ביותר בזמן, אנו כאן כדי להוקיר את האלוהות שלכם, ואנו כאן כדי להבטיח שהמציאות החדשה המשותפת שלנו כבר הגיעה.

אנו מאוחדים באהבה.

אדמה