החוקים האוניברסליים

מאת צ'אק דיינס

מאנגלית: סמדר ברגמן

image005

גלו עד כמה זה פשוט לאפשר לעוצמה המדהימה של החוקים האוניברסליים

להגשים שפע ואושר נצחיים בחייכם

 

על-ידי גילוי החוקים האוניברסליים, אתם מגלים את מקור כל היש

החוקים האוניברסליים, המכונים גם חוקים רוחניים, הם העקרונות הקבועים והמוחלטים שמושלים ביקום שלנו והם הדרך באמצעותה העולם שלנו ממשיך להתקיים ולשגשג. אנשים רבים בעולם תוהים ושואלים תכופות: "מהו הסוד להשגת שפע?" התשובה פשוטה למדי ברגע שאתם מפתחים מודעות לאופן שבו העקרונות המדהימים והנפלאים הללו פועלים ולסיבה לכך.

למרבה הצער, רוב האנשים אינם מקדישים זמן או מאמץ לפיתוח המודעות שתאפשר להם לערוך את הפעולות שלהם עם העקרונות הללו, שימשכו, פשוטו כמשמעו ובוודאות, שפע אל חייהם. במקום זאת הם מנסים למצוא ולהשיג שפע ואושר על-ידי כך שהם עובדים שעות רבות יותר, צוברים דברים נוספים, ובעשותם כן, יוצאים כל-כך מאיזון עד שהם מתרוקנים ומפתחים תודעה מפוזרת, שתוצאתה תשישות, דיכאון, חרדה, פחד ושאר תסמינים. שלא מדעת הם מתעלמים מהאספקה הבלתי נדלית שנגישה להם, ואשר נמצאת בהישג ידו של כל אדם על כדור הארץ.

התוצאה של דרך חשיבה קולקטיבית שכיחה זו באה לידי ביטוי בעולם הפיזי כמשפחות מפורקות, כפשיטות רגל, כבעיות בריאות, כעוני וכדומה. דומה שחוסר היכולת לדעת ולהבין את המקור ממנו מגיעים השפע והאושר, הוא שגורם לרבים להיאבק זמן כה רב ולהשיג תוצאות כה מוגבלות.

רוב האנשים פיתחו דרכי חשיבה ופעולה שגורמות להם להתעלם לגמרי מפשטות החיבור אל וההיערכות עם והאספקה של הכל שיכול בקלות וללא מאמץ לספק להם את שהם טוענים שהם רוצים (ויותר) בחייהם. שלא מדעת הם סוגרים לחלוטין את הדרך בפני האספקה הזאת, כאשר הם נלכדים בניסיון "להשיג יותר" על-ידי כך שהם "עושים יותר". הם אינם מגלים לעולם ומתעלמים לחלוטין מהאמת הפשוטה של החוקים והעקרונות האוניברסליים הנגישים להם, שאילו היו נערכים עמם ומיישמים אותם במודע, היו מספקים להם יותר מכפי שהם מסוגלים לדמיין כלל!

החוקים והעקרונות האוניברסליים הבאים הם הפשטות בצורתה הטהורה ביותר. ההבנה שלהם, ההיערכות עמם והיישום המודע של העוצמה העצומה שלהם מתוך כוונה ממוקדת יכולים ליצור את ההבדל שבין חיים של חרדה, מאבק וחוסר לבין חיים מלאים בשמחה, סיפוק והגשמה. המפתח הוא להפוך מודעים לחוקים ולעקרונות הללו וליישם אותם.

אנשים רבים, כאשר הם חושבים על המקור/הבורא שלנו, מאמינים בטעות שעליהם להיות "דתיים" או "רוחניים ביותר" כדי לאפשר לחוקים ולעקרונות האוניברסליים להפיק את תשוקותיהם ולהתחיל לבצע שינויים חיוביים בחייהם.

הם טועים ובגדול! החוקים והעקרונות האוניברסליים שמושלים בכל היבט של הקיום ואשר אחראים לקביעת התנסות החיים שלכם, פועלים בוודאות מדויקת, צפויה ובלתי מתפשרת, ללא הבחנה או שיפוט. אין מפלט מהם, הם קבועים ועובדים במאה אחוזים מהזמן ללא קשר למודעות שלכם אליהם או להתעלמות שלכם מהם. הפעולה המדויקת, המושלמת והבלתי מתפשרת שלהם אינה מבצעת הבחנות או שיפוטים בהתחשב בגילכם, בצבע עורכם, באמונתכם, במיקומכם הגיאוגרפי, בהשכלה שלכם, במגדר שלכם, בהעדפה הדתית שלכם וכן הלאה. הדבר היחיד שקובע כיצד הם עובדים ומה נברא כתוצאה מהפעולה שלהם הוא נושא של בחירה אישית או רצון חופשי.

כפי שתגלו במהרה, ניתנה לכם המתנה היקרה והמדהימה לבחור את התנסות חייכם ללא קשר למקום שבו אתם מוצאים את עצמכם כרגע ביחס לתוצאות בחייכם. ניתנה לכם היכולת לבחור במודע או שלא במודע את מהות התנסות חייכם. אמיתות אוניברסליות אלה חלות בדיוק באותה דרך על אלה הנחשבים בעינינו לקדושים של עולמנו, כמו גם על האנשים הנחשבים בעינינו לאנשים רעים. ההבדל היחיד הוא מה מתקבל בחזרה, ודבר זה נקבע על-ידי מה שניתן. עקרונות נצחיים אלה הם מדויקים וקבועים, ואין זה משנה מי או מה אתם!

אם אתם נותנים אהבה, אתם מקבלים אהבה, בין אם אתם מבקרים בכנסיה או בבית כנסת או לא! אם אתם נוהגים בחביבות, ינהגו בכם בחביבות, בין אם אתם נושאים הילה מעל לראשכם או לא. (טוב,זה קצת מוגזם) אם אתם מעניקים שירות, אתם מקבלים בחזרה ביחס לשירות שניתן. אם אתם נותנים דברים לא נעימים, אתם מקבלים בחזרה דברים ונסיבות שאינם נעימים. ללא "אם", או "אבל", כך פועלים החוקים האוניברסליים.

על-ידי סקירת הדפים הבאים שבמדור זה, תעשו דרך ארוכה למציאת המפתח או "החוליה החסרה" שכה רבים לפניכם מצאו וגילו שהם ההבדל שבין עוני ועושר, מחסור ושפע, מחלה ובריאות, דיכאון ושמחה, ואשר התמירו ורוממו רבים ממצב נואש וחסר תקווה לכאורה לשמחה רבה ולאמונה בלתי מתפשרת.

על-ידי כך שתהפכו מודעים לחוקים האוניברסליים הללו, תערכו עמם ותתחילו ליישם במודע פעולה נכונה, אתם תתחילו להרגיש בחיבור האלוהי שתמיד היה קיים, אך שאתם אפשרתם לו להסתתר מהבנתכם. אתם תבינו במהרה באופן ברור כשמש כיצד אפשרתם שלא מדעת לתורות מסורתיות לא-מדויקות שכוננו באופן שגוי ושהועברו מדור לדור לחדור אל תוך ישותכם הפנימית ביותר. ועל ידי כך שהספגתם אותן שלא מדעת אל תוך התהומות העמוקים ביותר של תודעתכם וקיבלתם אותן כעובדה וכאמת, בראתם ואתם חווים הרבה פחות מכפי שאתם מסוגלים לחוות. מה שתגלו ושתבינו בקרוב הוא שאמונות אלה שנוצרו בשגגה, אשר אחראיות באופן ישיר לבריאת מחסור וחשיבה מוגבלת, גורמות לכם למעשה למשוך אל עצמכם עוד מהדברים שלטענתכם אתם בוחרים שלא לחוות בחייכם!

מידע זה יאפשר לכם לפתח מודעות לעוצמה המדהימה של אמיתות פשוטות אלה שאנו מכנים בשם "החוקים האוניברסליים", ואז יסייע לכם לפתח אסטרטגיה באמצעותה תבטלו ותחליפו את המחשבות ההרסניות והמחבלות, את האמונות המגבילות שכובלות רבים כל-כך, בעולם נתפס שבו לעולם אין די זמן, די כסף, ושבו קיים מצב קשה ואמיתי לכאורה של מאבק מתמשך.

פיתוח הבנה של חוקי הבריאה הנפלאים הללו, הלמידה כיצד להיערך עמם וליישם אותם במודע, יהפכו את חייכם למסע מופלא של תקווה, שמחה, הגשמה, שפע ואושר בלתי מוגבלים, אם רק תאפשרו להם. אתם תגלו את המקור הבלתי נדלה של כל הקיים או כל שאי פעם יתקיים.

על-ידי השימוש הנכון בעוצמה של עקרונות פשוטים, מיסטיים לכאורה ועוצמתיים ביותר אלה, אתם תחשפו את התשובות שדומה שחמקו מכם במשך זמן כה רב. אתם תתחילו לחוות חיים אמיתיים, חופשיים מכבלים, מפחד, מספק עצמי ומחרדה. אתם תגלו, מעל לכל צל של ספק, שנועדתם לחיות חיים המרחיקים לכת הרבה מעבר לגבולות ולדמיון המוגבל שכפיתם על עצמכם עד כה.

על-ידי הבנת העקרונות הפשוטים אך החשובים הללו ויישומם, באופן ברור, מודע וממוקד, אתם תבינו את המשמעות האמיתית של החופש, ותתחילו לשגשג בכל תחום בחייכם.

אוקיי, עתה משיש לכם הבנה בסיסית לגבי מהותם של החוקים האוניברסליים, בואו נבחן אותם אחד אחד ונפתח הבנה ברורה כשמש כיצד תוכלו, על-ידי התאמת הפעולות העתידיות שלכם עמם, לזכות בהשפעה דרמתית ועוצמתית בשיפור התוצאות בכל תחום ותחום בחייכם.

בואו נתחיל.

ראשית, נבחן כמה מהעקרונות האוניברסליים שקובעים את היכולת האישית שלכם למשוך את שאתם רוצים אל תוך חייכם. (כל קישור למטה יוביל לדף חדש).

חוק הרטט קובע שכל דבר שקיים ביקום שלנו, בין אם נראה או לא נראה, כאשר בוחנים את הצורה הטהורה והבסיסית ביותר שלו, מורכב מאנרגיה טהורה בעלת דפוס רטט ספציפי.

חוק המשיכה. חוק המשיכה קובע שאל כל שמשודר החוצה אל היקום מצטרפות (או נמשכות אליו) אנרגיות בעלות תדר, תהודה או רטט דומים.

חוק הסיבה והמסובב קובע שכל פעולה מפיקה או יוצרת תוצאה ביחס גדול יותר או מדויק לפעולה שהניבה אותה. חוק זה מכונה גם קרמה.

חוק השפע. את חוק השפע ניתן להבין בדרך הטובה ביותר על-ידי התבוננות במשאבים הבלתי מוגבלים והגדלים ללא הרף הנגישים במסגרת היקום שלנו, שמיוצרים ללא הרף ושמתרבים ללא מאמץ באמצעות העוצמה של החוקים האוניברסליים שלעיל.

אנו מקווים בכנות שתגלו את החוקים האוניברסליים הללו, שתפנימו אותם ושתלמדו להיערך עמם.

על-ידי גילוי העקרונות הללו ויישומם בחיי היום-יום שלכם, אתם תתחילו לפתח מודעות שלא חוויתם עד כה, קודם להפנמת הידע הזה. חשוב להבין שהידע את דרך הפעולה של החוקים האוניברסליים כשלעצמו לא יועיל לכם. יישום הידע הוא שיאפשר לכם לחוות חיים מעל ומעבר לציפיות הפרועות ביותר שלכם.

לאחר שתסקרו כל אחד מארבעת החוקים האוניברסליים שלעיל, מומלץ שתקראו את "עוצמת המוח האנושי". כך תגלו את היכולת האישית שלכם להתחיל ליישם במודע את החוקים האוניברסליים הללו, במטרה למשוך אל חייכם את הדברים אליהם אתם משתוקקים.

על הכותב צ'אק דיינס (באנגלית)

קישור לאתר Happiness and Abundance