ההתעוררות הגדולה ועץ החיים החדש


מטטרון באמצעות רנייה וולף

מאנגלית: סמדר ברגמן

אהובים שלי, אני מברך אתכם ביום זה בשמחה ובחגיגה הנצחיות של הפלא שהוא מהותכם. אני מחבק אתכם באהבת האלוהים האם והאב.

חלף זמן רב מאז שלחתי מסר להפצה רחבה באמצעות מוליך זה של האנרגיות שלי. היה עלינו לבצע עבודה חשובה הקשורה באלכימיה אלוהית קולקטיבית. עבודה זו הגיעה כעת לסיומה הנפלא, ואני מדבר אל רבים מכם פעם נוספת.

הרבה התרחש בשנים האחרונות של ההתעוררות הגדולה של האנושות. האור, וגם החשכה, הנכנסים אל מישור החוויה שלכם התעצמו במידה רבה. תשאלו אולי כיצד זה ייתכן, כאשר האנושות נעה, יחד עם הפלנטה, לקראת תמורה ועליית תדר או "התעלות" חסרות תקדים. דבר זה אפשרי משום שהצעיפים שמצויים בין הקיום החומרי המוחשי שלכם לבין הממלכות הבלתי נראות הנגישות על-ידי התודעה, הפכו דקים הרבה יותר. ניתן לומר שדלתות התודעה האנושית פתוחות יותר ומסוגלות עתה לתפוס במידה רבה יותר לא רק את צורות המחשבה הגבוהות של האהבה, אלא גם את צורות המחשבה הנמוכות של הפחד שהותיר את האנושות לכודה באשליית היותה נפרדת מהאלוהות שלה. אלה שתומכים באנושות ומסייעים לה בהתפתחותה, כמו גם אלה שמעוניינים להשאירה בכבלי הפחד, נעזרים בדלת הפתוחה לתודעת בני האדם.

הזמנים שאתם חווים הופכים מאתגרים יותר ויותר בכל יום, שעה שהתודעה האנושית הופכת מקוטבת יותר ויותר על-ידי תדרי האהבה והפחד. אנשים ערים רבים או אנשים המתעוררים עתה מרגישים כאילו נתקעו בתווך, נמשכים בחוזקה בכיוונים מנוגדים על-ידי שני הכוחות, בייחוד בעת שהם חווים את האתגרים האישיים הנוצרים על-ידי התהפוכות מעשי-ידי-אדם המתחוללות על הבמה העולמית והתמורה שחווה כדור הארץ עצמו. אלה ששמעו לעצתנו – המשרתים אתכם מהממלכות הגבוהות יותר – ושבחרו באהבה על פני הפחד, יעמדו באתגרים הללו ויהפכו חזקים אף יותר. אתם שורשיו של עץ החיים החדש הנוצר למען הרמה הבאה של התפתחות התודעה האנושית.

שורשי העץ מוזנים וגדלים בחשכת האדמה, מתחזקים ומתרחבים כדי לתמוך בגוף המסיבי של עץ גבוה בעל ענפים רבים. שורשי עץ החיים החדש מוזנים וגדלים בחשכת התודעה, מתחזקים בחוכמתם ובידע שלהם באמצעות פחדים שמותמרים ואתגרים הבאים לפתרונם. כעת הגיע זמנו של עץ החיים החדש להשתרש בכדור הארץ ולצמוח כייחור העץ הישן. פרי עץ החיים החדש יהיה אנושות ששוב אינה נפרדת ומבודדת משאר הבריאה ומהאלוהות שלה עצמה. זו אנושות שאנשיה יכולים לתמוך אלה באלה ולאהוב אלה את אלה, לחיות בשלום, לעודד הבדלים כמו גם נקודות דמיון ולאמץ את החשכה כמו גם את האור. זהו עץ החיים החדש לו המתנתם והתפללתם.

ממש כפי שעץ האלון האדיר אינו צומח בן לילה, כך גם עץ החיים החדש לא יצמח במהירות רבה כל-כך. כמה שנים לאחר חיתוכו מעץ החיים הישן, הנבט החדש מוכן עתה לשתילה. יש צורך עתה לטפל בעץ החיים החדש כדי לוודא שיש לו את האור והמזון הדרושים לו בכל שלב חדש של צמיחתו. התודעה האנושית התעוררה במידה שבה היא יודעת שיש יותר לקיום מאשר שלושה ממדים מוחשיים של אורך, רוחב ועומק. היא מפקפקת עתה באמונות ובמבנים החברתיים של מייסדיה.

אולם, התפתחות התודעה שמתרחשת עכשיו באנושות היא חסרת תקדים בהיסטוריה של היקום שלכם. אבולוציה כגון זו אותה חווה עכשיו האנושות בדורות האחרונים, ארכה בדרך כלל אלפי שנים. אתם התבקשתם, וכמו כן צוידתם בהתאם, כאשר נכנסתם להתגלמות שלכם על כדור הארץ, להשלים את משימת התמרת הפחד לאהבה בתקופת זמן קצרה מאוד. עץ החיים החדש ניזון מאהבה כדי שיוכל לצמוח ולפרוש את ענפיו. אהבה זו שמזינה את עץ החיים החדש נמצאת במחשבות, במילים ובמעשים שלכם.

בנוסף לתהפוכות ולאתגרים שמתחוללים עכשיו על כדור הארץ, קיימת גם דחיפה גדולה לכיוון התעצמות העולה בתודעה האנושית. אנשים רבים קמים, מפגינים ומראים שהם בוחרים שלא לחיות עוד תחת שליטה ודיכוי. ההתנהגות הפסולה ופעולות מתוך יושרה נמוכה הממושכות בקרב המנהיגים שלכם מתגלות עתה לאוכלוסיית כדור הארץ בקצב הולך וגובר, אף-על-פי שנעשה כל ניסיון לדכא מידע זה. התקשורת היא מיידית בכל רחבי העולם. ניתן להפיץ רעיונות ותוכניות למספרים עצומים של בני אדם בתוך רגעים ספורים. אך קיים פוטנציאל לתוהו ובוהו ולהרס שעלול לנבוע מתרחישים אלה המתחוללים בזמן הזה.

הפחדים, הדעות הקדומות, העוינות והמרירות של השושלות הגנטיות של האנושות עדיין מקודדים במרבית הדנ"א של האנושות. תודעת ההתעוררות היא רגשית, רגישה וקל להשפיע עליה בנסיבות הנכונות, ועל-ידי האנשים הנכונים. עד אשר תודעת האדם תתייצב בחוזקה בתדרי האהבה, תמיד יהיה פוטנציאל למניפולציה ולהשפעה. אתם רואים את הדבר בא לידי ביטוי בדרכים רבות, על במות רבות, עכשיו, ובכלל זה במעגלים של אלה שטוענים שהם תומכים בהתעוררות גדולה זו ומקיימים אותה. האנושות המתעוררת אינה יודעת עדיין, מניסיונה שלה, כיצד לחיות באהבה ברמה הקולקטיבית. בשל כך, קל למדי לאשליות גדולות להתקיים.

קוראי מסר זה, אתם הפוטנציאל של האנושות בזמנים אלה של שינויים מרחיקי לכת, בהם הישן מורחק מתוך תקווה וכוונה לבנות את החדש. לאחר שאנשים רבים ישחררו את עצמם מהמדכאים הקודמים שלהם, הם יחפשו אחר מנהיגים חדשים ודוגמאות חדשות שיראו להם כיצד להימנע מלחזור על דפוסי העבר. הם לא יהיו מסוגלים לחיות באהבה ובשלום אם לא יהיו אנשים שיראו להם כיצד לעשות זאת, במחשבה, במילה ובמעשה. המצב כעת בעולמכם הוא שאלה שמדברים בקול רם ובציבור למען האהבה, למען האמת, למען השלום, החירות, היושרה והאחריות מושתקים ומדוכאים על-ידי המחזיקים בשלטון. ההתעצמות האמיתית של האנושות שוכנת בקרב שורות האנשים שמנהלים חיים רגילים יותר, שמיישמים ומחזקים את היכולת שלהם לחיות באהבה בחיי היום-יום שלהם. אלה הם האנשים שיכולים לצוץ ולהביא ידע, חוכמה ורוגע רגשי בזמנים של משברים ותהפוכות. הם האנשים שידעו להחזיר את הכוח להמונים במקום לנסות לקחתו ולשומרו לעצמם.

עץ החיים החדש גדל כייחור מהעץ הישן. המשימה הנוכחית היא לכבד את התפתחות האנושות שהתחוללה על כדור הארץ במשך אלפי שנים; לשמר את כל שהוא עשיר בסיפורים אנושיים על צמיחה והתפתחות ולהסיר רק את מה ששוב לא משרת את המשך התפתחותה של האנושות. אבות אבותיכם העניקו לכם מורשת שנוכחת בתוך הדנ"א שלכם. מתוך מורשת זו אתם שותלים את העץ החדש למען הדורות הבאים של בני האנוש, מסירים רק את המתים והגוססים; את דפוסי הפחד והקרמה. סיפור האנושות השבה לאלוהותה הוא סיפור גדול אף יותר.

יש עדיין עבודה רבה שיש לבצע כדי להגשים עץ חיים חדש זה עבור האנושות. יש לכונן מערכות חברתיות חדשות לגמרי ודרכי אינטראקציה ביניהן. הדבר יכול להתרחש רק במשך הזמן, למרות ההתעוררות הגדולה של כדור הארץ. ככל שאתם קרבים להיערכות הקוסמית של ה-21 בדצמבר, 2012, הזמן והניסיון ימשיכו להאיץ. כמה מכם שמחזיקים באור גדול בישותכם חווים הסחות דעת בשל האשליות והבלבול של זמנכם, הנגישים בקלות באמצעות מגוון אמצעי התקשורת. כמה מכם גם אימצו לחיקם חשיבות עצמית במסגרת תוכנית קוסמית זו או התייאשו יתר על המידה בגלל האתגרים המתלווים לטרנספורמציה אישית. אף-על-פי שהזמן עד ההיערכות הקוסמית מתקצר, הוא גם עשיר בפוטנציאלים לטרנספורמציה ולהתמרה מהירות, עבור אלה שבאמת רוצים לשרת את האנושות בדרך הגבוהה ביותר האפשרית.

המסר שברצוני להעביר לכם ביום הזה הוא שהאנושות הקולקטיבית זקוקה לכם. היא לא צריכה שתציגו בפניה משטר חדש או מערכת אמונה רוחנית. היא לא צריכה שתהיו נעלים ממנה או שתעניקו לה סימפתיה. היא צריכה שתאהבו אותה ושתשמשו דוגמה כאדם שחי באהבה. אתם יכולים לספק שירות זה לאנושות הקולקטיבית רק אם אתם מיישמים אהבה לעצמכם. זהו התנאי המוקדם לכל שאר הדברים. יחד, אלה מכם שאוהבים ושחיים באהבה הם השורשים והיסוד לעץ החיים החדש.

אני הנני מטטרון.

אני תמיד אתכם, באהבה.