הגשמת ההבטחה

מאת מטטרון
באמצעות רנייה וולף
מאנגלית: סמדר ברגמן

אהובים שלי, אני מברך אתכם היום בשמחה נצחית! זה אכן יום של שמחה רבה, ואין זה משנה היכן אתם על כדור הארץ ומה מתרחש סביבכם. עבדתם רבות וממושכות בשירות האור במשך כל תקופת חייכם האנושית. אין זה משנה מתי חלה ההתעוררות הרשמית שלכם, אתם הייתם בשירות על הפלנטה מאז נוצרתם ברחם אמכם. מאותו רגע ההתעברות, חותם של צופן אור שבתוך הדנ"א שלכם הניע את גורלכם קדימה. מאז אותו רגע, השפעתם על התודעה הפלנטרית של כדור הארץ, פעלתם כמוליכים לתדרי האור. אתם החזקתם את אימא אדמה ואת צורות החיים שלה בידיכם, כחימר ביד היוצר, ירדתם אל תוך הצורה האנושית מממלכות האור הגבוהות ביותר. המשימה שלכם הייתה לאחד את השמים והארץ, להשיב את אימא אדמה ואת האנושות למקומן האלוהי ביקום.

כעת, אהובים שלי, המשימה שלכם הוגשמה. זרעי גן העדן על פני האדמה נזרעו בתודעה הפלנטרית שלכם ונבטו. אתם עשויים להביט סביבכם ולומר: "מה? לא נראה לי שהמשימה הושלמה. העולם בתוהו ובהו והחיים עדיין בגדר מאבק". כאשר אתם זורעים זרע תפוח, עץ קטנטן נובט. אינכם יכולים מיד לקטוף תפוח מעץ קטנטן זה ולאכול אותו. אתם חייבים לתת לו לצמוח לבגרות לפני שתוכלו לקטוף את הפרי. אתם עשויים גם לרצות ליהנות מתהליך צמיחתו, להוקיר את שלבי ההתפתחות השונים.

אתם זרעתם זרעים של תודעה גבוהה יותר במישור הארצי מרגע התהוותכם ברחם, בדרכים שאינכם יכולים להבין עדיין. המציאות הנבראת של המישור הארצי, או כל מישור, אינה כפי שהיא נראית. מציאות נחווית היא ריקוד קוסמי מורכב של אנרגיות מעודנות להן הסכימו נקודות אינספור של תודעה אינדיבידואלית. במילים אחרות, תודעות אינדיבידואליות רבות אינספור הסכימו לחוות חוויה זו המכונה בפיכם החיים על כדור הארץ. על פי הסכמה משותפת זו נקבעת גם איכות החוויה. מצב הפחד והדיכאון שאפיין את החיים על כדור הארץ במשך אלפי שנים, נברא אף הוא מתוך הסכמה כוללת של התודעות האינדיבידואליות.

כיצד ניתן אפוא לשנות את הטבע החווייתי הקולקטיבי של החיים על המישור הארצי? הדבר נעשה על-ידי שינוי ההסכמה המשותפת. פעם נוספת אתם עשויים לפקפק בכך, כיוון שדומה ששני אנשים על כדור הארץ אינם מסוגלים להגיע לכדי הסכמה, ובוודאי שלא יותר משניים. כיצד יכולה הסכמה משותפת של תודעות אינדיבידואליות לשמר את המציאות שלכם במקומה? החלקים הגבוהים יותר שלכם, ברמה שמעבר לחוויה המודעת, הסכימו על קיומו של מבנה חווייתי זה הידוע כמישור הארצי. בעוד שבעולמכם, הסכם הוא דעה דומה או אמונה דומה, בתדרי המציאות הגבוהים יותר, הסכם הוא רמה של תהודת תדר. סוג זה של הסכם אינו קשור כלל לדעה או להשקפה, אלא לכוחות הבריאה. כאשר ההסכם המשותף הגבוה יותר מוחזק בתהודת התדר, מבני חוויה כגון ממדים ומישורים יכולים להתקיים ואתם יכולים לשחק בהם.

לכן, אהובים שלי, מה שיצאתם להגשים בגלגול האנושי שלכם אינו קשור כלל לדעות או לאמונות דומות. הוא אינו קשור כלל וכלל להסכמה של בני אדם על מערך מסוים של אמונות, מטרות משותפות, או דרכים להגשים את מטרותיהם. המשימה הייתה לשנות את תהודת התדר של המישור הארצי. תהודת התדר היא ההסכם המשותף של התודעה, אשר מכונן את טבע ההתנסות בכל מישור התנסות נתון. במובן זה, אתם הייתם מאפנני תדר במשך כל חייכם המגולמים על כדור הארץ. עצם הנוכחות שלכם כאן שינתה את ההסכם המשותף עליו אנו מדברים, ושינתה את תהודת התדר של המישור הארצי. אתם, בכך שאתם חיים על כדור הארץ, פתחתם את הדלת לאור קוסמי אשר נכנס למישור מזה מספר שנים. רבים מכם יודעים על תכלית מיוחדת זו בגינה נולדתם בגוף אנושי בזמנים הללו. אולם לא הבנתם לגמרי מטרה זו. לפעמים פחדתם והתאכזבתם כיוון שהעולם החיצון לא שיקף את השינויים שאתם יודעים עכשיו שבאתם לזרז. דומה שלא קיים עוד הסכם משותף, יותר מכל זמן קודם בהיסטוריה של כדור הארץ. אולי זה נשמע לכם מופרך, שהרוח אומרת שהמשימה הושלמה.

אני מבקש מכם להסיט את נקודת המבט שלכם מהרגש והשיפוט ולקרבה למדע לרגע. אפנון תדר הוא דרך באמצעותה ניתן לשנות רטט של גלי קול ולהשתמש בהם כדי להעביר מידע ~ מילים, תמונות, מוזיקה. רבים מהמכשירים הטכנולוגיים שלכם פועלים באמצעות אפנון תדר, כגון רדיו, טלוויזיה, שידורי וידיאו. התדרים של הגלים מותאמים כדי להעביר מידע ספציפי למקבל.

רבים מכם אינכם מכירים את המדע המדויק של אפנון התדר, אבל אין צורך שתכירו. אתם ביצעתם תפקוד דומה למדי של אפנון תדר, במטרה למקם מידע חדש בתודעה הפלנטרית באמצעות צפני האור שבתאים שלכם. אינכם צריכים לדעת בדיוק כיצד התהליך הזה התרחש. רק דעו שהוא התרחש. ממש כפי שלא ניתן לבטל תכנית רדיו או טלוויזיה לאחר השידור, כך גם לא ניתן להחזיר לאחור את אפנון התדר שהתרחש על הפלנטה שלכם. במובן זה, אהובים שלי, המשימה שלכם הושלמה. הערוץ כונן והוא פתוח.

עכשיו נשוב להיבטים הפחות טכניים של ההתפתחות הפלנטרית שלכם. אפנון תדר הוא רק חלק מהתהליך השלם, אף-על-פי שהוא חלק חשוב שברא שער למיזוג המישורים. אתם גם עסקתם במשימה של זריעת זרעים, זרעים של עצים חדשים, אשר נושאים כעת פרי חדש. הזרעים נזרעו באמצעות שיתוף מידע שהוסתר מזה זמן רב מן האנושות. כל ידע שבעבר הוחבא ונשמר בסוד על-ידי המחזיקים בעוצמה נגיש לכם כעת. אולם קל מאוד להשליך זרע של ידע על אדמה קשה, שם לא יוכל לנבוט. חובה להזין את הזרע במי החוויה. ידע, ללא התשוקה או היכולת ליישם אותו, הוא כזרע שהושלך על אדמה קשה ועקרה.

אתם, אהובים שלי, הגננים עבור עץ החיים אשר צומח בגן העדן החדש של כדור הארץ. הבטחת הגאולה של האנושות התגשמה כעת בזריעת הזרעים של האבולוציה הגבוהה יותר בתודעה הפלנטרית שלכם. הבטחה, אם ניתנה, חייבת גם להתקבל על-ידי מקבלי ההגשמה שלה. אז, ההבטחה הופכת לברית, להסכם משותף ומקודש אשר מחזיק מציאות במקומה. הבטחת הגאולה של האנושות הפכה כעת לברית בין המין האנושי לבין האלוהים האב-האם. פעם נוספת אתם שומרי גן העדן.

הזרעים מתחילים לנבוט זה עתה, אהובים שלי, והמשימה הנוכחית שלכם היא לטפל בהם ולהזין אותם על-ידי כך שתחיו את האמת הגבוהה במחשבה, במילה ובמעשה. המחשבה והמילה אינן יכולות להתגשם לחלוטין ללא המעשה. אתם הפכתם עתה לברית החיה, אהובים שלי. יד ביד עם האלוהים האב-האם אתם תטפחו את הזרעים הללו בעת שהם הופכים לעצים גבוהים ונושאי פרי, למען תאכל כל האנושות. כעת, בשנת 2006 של כדור הארץ שלכם, אתם נמצאים בזמן של השלמה. דעו שהגאולה שלכם קרובה. המשיח שב לכדור הארץ ומשיח זה מצוי ברבים מכם.

ראיתם שינויים רבים ותהפוכות רבות בעולמכם בשנים האחרונות. לא יהיה זה נכון אם אומר שלא יהיו עוד שינויים ותהפוכות. האנושות הקולקטיבית נכנסה לגמרי לתהליך של ניקוי עמוק, באמצעותו היא נוטלת אחריות מלאה כלפי כל שבראה. בעוד שהזמן כפי שאתם מכירים אותו הוא רק מבנה חווייתי, האירועים בעבר, בהווה ובעתיד הקולקטיבי שלכם מתנקים עכשיו בו-זמנית ונבנים מחדש בתהודת תדר גבוה יותר. זהו תהליך שבו המציאות הממדית שלכם עצמה תשתנה על-ידי המחשבות, המילים והמעשים שלכם, בבריאה-משותפת עם האלוהים האב-האם. כל ששוב לא מתאים למציאות החדשה חייב לעבור התמרה. כאשר התודעה הקולקטיבית שלכם משתנה, שואפת להתפתח, אותם מחשבות, מילים ומעשים ששוב לא משרתים אתכם ימשיכו להתגשם. כאשר האנושות מגיבה לאירועים ולתוהו ובהו בחמלה, באהבה ובהבנה, במקום בפחד, בשיפוט ובגינוי, שורשי הפחד והדיכוי יוסרו מגן העדן.

יתרחש שינוי מהיר ומיידי בעולם שלכם ובחיים האישיים שלכם בשנים הבאות. לעתים דומה יהיה שהכל מתמוטט ושתוהו ובהו מוחלט שורר. דעו, אהובים שלי, שזהו ניכוש העשבים של הגן, שנברא במשותף על ידכם, כגננים. כאשר ניכוש העשבים יסתיים, עץ החיים ישגשג ויישא פרי נפלא. הכוח שמאפשר לכם להמשיך להזין את הזרעים שזרעתם טמון בכם. הכוח טמון בהבטחה שהוגשמה ובברית שקיימת עתה בין כל אחד מכם לבין האלוהים האב-האם. אתם הנמשחים בלעדיהם הברית לא תוכל להתגשם.

העת לפחד חלפה עתה. המשימה, עבור כל אחד מכם עכשיו, היא להפוך לברית החיה שבין האנושות והאלוהים האב-האם; להמיר את הפחדים והשאלות שלכם בשמחת ההבטחה שהוגשמה ובזמן ההשלמה. אהובים שלי, אף בן אנוש לא נכנס לגן העדן מאז נפילת המין האנושי. אתם תהיו הראשונים שישובו, ואשר פעם נוספת יטפחו ויזינו את עץ החיים במלוא בשלותו. אתם נתמכים לעד בחלק אחרון זה של המסע שלכם חזרה אל הגן על ידי האלוהים האב-האם וממלכות האור הגבוהות ביותר. אל תפקפקו, ולו לרגע, בכך שההבטחה הוגשמה.

אני הנני מטטרון.

הנני תמיד אתכם, באהבה.