הגנה על העוברים ניתוח


כותב לא ידוע

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

בתי חולים

בתי חולים יכולים להיות מלאים בנשמות תקועות שהיו רוצות למצוא את האור וללכת הביתה. אפשר שחלקן מתו בניתוחים תחת הרדמה או שנפטרו בחדרי בית החולים כשהן מלאות בתרופות.

נשמה עשויה לשמר את המצב שבו הייתה כאשר נפטרה. אם חולה טופל בכמות גדולה של משככי כאבים ומורפיום, לדוגמה, הנשמה התקועה תהיה אף היא "מסוממת" ומבולבלת מאוד. אחד מהצרכים של הנשמות התקועות הוא הצורך להרגיש. היא עשויה לרצות להיכנס לגופו של אדם כדי שתוכל להרגיש באמצעות רגשות האדם החי.

כיוון שהנשמה התקועה הייתה תחת השפעת תרופות בזמן מותה, היא תימשך לחולה בבית החולים על פי תאימות התדר. בנוסף, אדם הנמצא תחת השפעת תרופות פגיע בדרך כלל במידה רבה יותר להיצמדויות, כיוון שהתרופות גורמות להיווצרות של חורים אנרגטיים בשדה ההילה.

באופן דומה, כשאנשים נמצאים על שולחן הניתוחים או כשחולים הם חסרי הכרה, שדות האנרגיה שלהם פתוחים לרווחה, ומותירים אותם פגיעים לנשמות תקועות המחפשות מישהו להיצמד אליו. לפעמים, חולים שעברו ניתוח עלולים להתלונן שהם מרגישים תחושות מוזרות, חשים שונים או כבדים לאחר שהם מחלימים. הדבר יכול להוות סימן להיצמדות.

לעתים נקבל בקשה מאנשים שרוצים לסייע לאדם אהוב העובר ניתוח. הדרך הטובה ביותר לסייע למישהו בעודו עובר ניתוח היא לברוא מרחב מוגן סביב החולה. הדבר היחיד שימצא בתוך המרחב המוגן הוא החולה, המדריכים הרוחניים או המלאכים שלו וצוות חדר הניתוח. הדרך לבריאת שדה מוגן היא ליצור שתי פירמידות מעל ומתחת לחדר הניתוח, כך שבסיסיהן נוגעים זה בזה ומהווים צורת יהלום.

גודל הפירמידה צריך למלא את כל מרחב חדר הניתוח, כאשר קצות הפירמידות נמצאות מעל ומתחת לחדר. מרחב זה יש למלא אז באור בהיר (שקוף) מהבורא. תמיד השתמשו באור בהיר, לא באור לבן.

צרו פתח בקצה הפירמידה וזמנו מדריכים ומלאכים נוספים שיהיו כזקיפים ליד פתח זה. דמיינו שכל אנרגיה לא רצויה שעלולה להיכנס אל תוך מרחב הפירמידה נמשכת מעלה על-ידי המדריכים והמלאכים ונשלחת חזרה אל הבורא. הדבר יברא מרחב אור מרפא, סטרילי, בהיר ואנרגטי סביב החולה.

דווחו לחולה מה בכוונתכם לעשות כדי שגם הוא יוכל להשתמש בדמיונו ולחזק את עבודתכם. שניכם תוכלו לדמיין אור ניאון, כחלחל-חשמלי ויפהפה המוקף באור-ניאון לבן (לא אור בהיר הפעם) המורכב מפראנה או צ'י טהורים הנמצא סביב המנתחים, האחיות וכל שאר צוות חדר הניתוח. אורות הניאון המכילים לא רק שישמרו אנרגטית על המצויים אישית בתוכם, אלא ישמשו גם כאנרגיה יצירתית קסומה עבור כפות ידיהם ואצבעותיהם, יעזרו להם לעשות את עבודתם באופן הטוב ביותר האפשרי ויאפשרו לריפוי הגבוה והמאוזן ביותר להתרחש.

בשעה שאתם מסייעים למישהו שעובר ניתוח, אנא ודאו שאתם חשים בטוב, ממורכזים וממוקדים במקום הימצאו (חדר הניתוח). אל תתהלכו או תצפו בטלוויזיה. אל תשלחו אור או אהבה לחולה, פשוט היו מודעים לעבודת הפירמידות. אל תקרינו רעיונות כלשהם אל תוך המרחב כיוון שאז הם יהיו מושפעים מנושאים אישיים שלכם. לאחר שהבעתם את כוונתכם, דמיינו את החולה עטוף באור הבהיר. דעו שעשיתם כמיטב יכולתכם. עשיתי תהליך זה פעמים רבות. הוא בורא רטט גבוה ביותר בו יכול החולה לשהות והוא מאיץ את תהליך הריפוי שלו.

ניתן להשתמש בטכניקה דומה במצבים קריטיים אחרים, כאשר אתם מרגישים ששדות ההילה שלכם עלולים להיות פתוחים בשל השפעה של מדיטציה חזקה במיוחד, אלכוהול או סמים. עשו כמיטב יכולתכם כדי לשמור הכול במצב מתון ומאוזן כדי שהשדה האנרגטי שלכם לא יפתח לרווחה, ויהפוך אתכם פגיעים להיצמדות של ישויות או אנרגיות שליליות.