הבחנה באמצעות הבנה

מאת: סנדי סטיבנסון
מאנגלית: סמדר ברגמן

מאמר זה, שנכתב במקור בשנת 2002, מובא כאן מחדש, כיוון שייתכן שהגיע הזמן להזכיר לעצמנו שאנו יכולים ליישם מעט הבחנה ביחס לכל החומרים המתוקשרים, הנכתבים, הנאמרים בעל-פה והמוקלטים שמופצים ברחבי הפלנטה.

הבחנה אינה שיפוט. הבחנה היא תפיסה אינטואיטיבית של האנרגיה המוצגת בפנינו וההחלטה האם ברצוננו להוסיף את תמיכתנו לאנרגיה זו באמצעות רעיונות, מחשבות ומעשים – או לא. אם מוצגת בפניכם אנרגיה שאינכם רוצים לתמוך בה, אינכם צריכים אז לשפוט אותה כ"רעה". אתם יכולים פשוט לראותה כאנרגיה חלופית הנגישה כניסוי ליקום הזה, אבל אנרגיה שאינכם בוחרים לעבוד עמה.

אנו מופצצים בכמויות גדולות של אימיילים, מאמרים, תקשורים, אירועים ומדיטציות כלל-עולמיות. כיצד נגיב אליהם? האם אנו תמיד נוהגים מתוך הבחנה? עובדי-אור, אנשי מחשבים, מו"לים, עורכי מגזינים ומארגני אירועים וסדנאות יכולים להיות זהירים יותר ביחס לכמויות הגדולות של מידע מוטעה המופץ במעגל כוחות האור. ניתן לשנות את המצב בקלות, משום שכל מידע שלא מכיל את האמת הגבוהה ביותר, יעלם במהרה אם לא נעניק לו עוצמה או אנרגיה. במקום להאמין באופן עיוור לכל מה שאנחנו שומעים או קוראים, עלינו רק לבטוח במתנת האינטואיציה הטבעית שלנו ולראות האם משהו מהדהד לנו כאמת או לא.

דוגמה אחת: כולנו שמענו ללא ספק את המושג "זרעי-כוכבים", "ילד-כוכבים", ו"ילדי-כוכבים". שמות מקוריים אלה, שהוטבעו לפני שנים רבות, נושאים עמם את המהות של המילה, חיבור מולד למקור. לכן, המילה עצמה מסייעת לעושה בה שימוש לשמר רמת אנרגיה ועוצמה גבוהה יותר המאפשרת לו להשלים את עבודתו על כדור הארץ בקלות רבה יותר.

לאחרונה היינו עדים להסכמה גורפת (לדעתי, ללא יישום יכולת הבחנה), מצד עובדי אור ברחבי העולם למושג חדש (שטבע במקור מתקשר אמריקאי אחד ושאומצה על-ידי כולם), אשר מחליף את "ילדי-כוכבים". כתוצאה מכך, המילה "ילדי-כוכבים" שהיא בעלת עוצמה אלוהית מקורית כמעט ונעלמה לחלוטין, וכך איבדנו חיבור אנרגיה נפלא לכל אותם ילדים. יהיה עליכם להפעיל את ההבחנה שלכם גם כלפי הצהרה זו, כמובן.

לאמתו של דבר, כולנו נהדרים. כל אדם הוא מיוחד ומביא את מתנתו ואת עזרתו הייחודיות לכדור הארץ. כולנו מגשימים את הדבר לשמו הגענו לכאן, אפילו אם אין לנו מושג מה אנו עושים! למרבה המזל, איננו צריכים לדעת מה אנחנו עושים. בדרך כלל, האגו או השכל הם שמבקשים ידע זה. הרוח פשוט נעה באהבה, באמונה, באמון, ברגע. ואנו רוח. לכולנו מתנת ידיעה נהדרת כאשר מישהו או משהו מהדהד כאמת וכמידע נכון באוזנינו, וכמו כן, כאשר הדבר לא קורה. כולנו יכולים לעשות זאת. רק כאשר אנו מתעלמים מהאינטואיציה או מתחושות הבטן שלנו או שאיננו בוטחים בעצמנו, איננו מיישמים את יכולת ההבחנה שלנו כפי שעלינו לעשות.

אנו יודעים מהן כוונותינו. לבנו מלא אור. אנו רוצים את הטוב ביותר עבור הפלנטה. אנו רוצים לעזור. אנו רוצים לאהוב. אנו רוצים לעשות את הדבר הנכון. אנו רוצים שכולם יהיו מאושרים וחופשיים. אנו רוצים לתמוך בתוכנית האור האלוהית. כל שעלינו לעשות הוא לוודא שהפעולות שלנו תומכות באמת בכוונות שלנו. ובאמת, באמת, קל לעשות זאת. הסיבה מדוע זה קל היא משום שאנו תמיד יודעים, נכון? אפילו אם מסיבה כלשהי, אנו מרחיקים ידיעה זו, אנו עדיין נאחזים בה בדרך כלשהי. היא ממתינה שניתן מבט נוסף, כיוון שאנו יודעים שאם נקבל כל דבר אחר לבד מהאמת, הרי שנפגע במטרות ובכוונה הטהורה שלנו. כל שעלינו לעשות הוא להיות עצמנו. זה מספיק. אז ההבחנה מתרחשת בקלות. ביטחו בעצמכם. קבלו רק את האמת. הרחיקו מעליכם כל דבר שלא מהדהד בתוך הווייתכם.

אתם יכולים להשתמש ברשימה שכאן כדי לראות מה מצבכם האישי בנוגע לתחום ההבחנה. אנא היו כנים לגמרי עם עצמכם. אם לא נודה אף פעם שאנו יכולים להשתפר, כיצד נוכל לקוות להגיע למאסטריות מלאה? תרצו אולי להעביר רשימה זו לאנשים אחרים. (הרשימה כתובה בלשון זכר אך מיועדת לנשים ולגברים כאחד).

1.      האם אתה מאמין לכל מייל, מאמר ותקשור, או משתתף בכל אירוע או מדיטציה כלל-עולמית פשוט משום שהם נשמעים מרשימים, מבטיחים להגיע לגבהים גדולים, משתמשים במילים מפוצצות, משתמשים בשמות מאסטרים שנשמעים חשובים מאוד או דומה שמציעים תוצאות מדהימות ומופלאות?

2.      האם לדעתך אירוע חייב להיות מחובר לאור רק משום שהרבה עובדי-אור לוקחים בו חלק?

3.      האם אתם מניח לאגו שלך להחליט האם להשתתף או לקחת חלק במשהו?

4.      האם אתה מניח שספר מכיל אמת גבוהה ביותר, רק משום שהרבה אנשים קנו אותו?

5.      האם אתה מתעלם מתחושות בטן לא נוחות שיש לך לגבי מישהו רק משום שיש לו חסידים רבים?

6.      האם שכחת לבדוק את המקור או האם משהו מהדהד כאמת, כיוון שאתה מרגיש שהאדם שמתקשר הוא אדם חביב ולכן דבריו חייבים להיות נכונים? האם אפשרי שאדם עשוי להאמין שהוא מחובר לאור הגבוה ביותר, אך לעולם לא בדק באמת אם זה כך?

7.      האם אתה פשוט זורם ומשתמש בקטורת, במים מרפאים, במכשירים אלקטרוניים, בסמלים, בתהליכים וכן הלאה, רק משום שכל השאר משתמשים בהם או בגלל שאתה חושב שתראה מטופש אם תסרב?

8.      האם אתה מגיב לבקשות ש"נשמעות" חשובות, אפילו אם הן לא מהדהדות בלבך? לדוגמה, האם תצטרף לבקשה למשוך את חגורת אור הפוטון מיידית אל כדור הארץ? או האם תשקול תחילה את השפעות אור מוחלט ופתאומי על אוכלוסיית האדם ובעלי החיים שמסתגלת לאט לשינויים בתדרי האור על כדור הארץ?

9.      האם אתה לוקח חלק בתהליכים מוצעים, הפעלות דנ"א או מצטרף ל"הצהרות", אף על פי שאם היית כנה עם עצמך, זה לא מהדהד, ואתה לא באמת בטוח מה הם או האם הם בסדר או לא?

10. כאשר אתה רואה שמות של מאסטרים שאינך מכיר או שמות שדומים לשמות שאתה מכיר, האם אתה מניח שאתה הוא הבור ושהם חייבים להיות נכונים? האם אתה סבור שיש הבדל בין זימון של מאסטר מההיררכיה לבין זימון של מאסטר מהיררכיית האור הגבוהה ביותר?

11. האם אתה באמת מתכוונן לנכונות המילים או התקשורים שמבקשים ממך לשנות את מצב ההוויה, הנתיב או הדנ"א שלך או של כדור הארץ?

12. האם אתה מניח שמפגש הוא טוב, כיוון שאנשים ידועים נואמים שם?

13. האם אפשרת לעצמך להשתכנע להשתתף באירוע או בסדנה, לקרוא ספר, ללכת לגורו, להשתמש במוצר, ללכת למרפא/אדם בעל יכולות על חושיות/חנות או מרכז רוחניים, למרות שלא חשת נרגש בשל כך והרגשת שאין זה נכון עבורך?

14. האם שכחת להישמע לתחושות האישיות שלך כיוון שאתה חושב שאנשים אחרים יודעים טוב יותר ממך?

15. האם נתת אי פעם את עוצמתך למישהו אחר כיוון שאין לך ביטחון עצמי ואתה מקווה שהוא יכול לעזור יותר מכפי שאתה יכול?

16. האם האמנת במשהו רק בגלל הרמה או המעמד של האדם הגשמי או הישות הרוחנית שמעבירים את המידע?

17. האם אתה מאמין לכל החומרים, רק משום שרובם מהדהדים כאמת?

18. האם אתה בודק תחילה עם ההדרכה הפנימית שלך כשאתה מתבקש להצטרף לאלפים או למיליונים של אנשים ולהציף את כדור הארץ באור בזמן נתון? האם אתה מוודא באופן אישי שמכת אנרגיה עוצמתית מסוימת זו על כדור הארץ היא אכן מאת ההדרכה האלוהית או האם היא עלולה לגרום לרעידת אדמה או להפרעות אחרות?

19. האם אתה מכחיש את נוכחותה של אנרגיה שלילית או מתעלם ממנה, כיוון שאתה חושב שאתה נוהג בשיפוט? אנו שוכחים לפעמים שתפיסה היא יכולת של הרוח. אם אנו שופטים אז תפיסה זו, על-ידי כך שאנו מחליטים שהיא טובה או רעה, מכוערת או יפה וכן הלאה, הרי שאנו מכניסים אותה אל תוך מערכת האמונה התלת-ממדית של השיפוט ומתנתקים מרטטי הרוח הגבוהים יותר.

20. האם אתה פשוט מאמין בדברים כגון "מאות עב"מים נוחתים" מבלי לבדוק עם ההדרכה הפנימית שלך, כיוון שאתה רוצה כל-כך שמשהו גדול יתרחש, ויביא לשינוי מהיר על כדור הארץ?

21. האם אתה מניח שהאירוע או הסדנה בה אתה משתתף הם מהאור הגבוה ביותר, כיוון ש"המגישים בדקו זאת בוודאי"? האם בהנחה זו אתה לוקח אחריות אישית?

22. האם אתה מתייאש ושוכח לבטוח בתוכנית האלוהית ובשלמות המולדת שלה כלפי הצרכים של הכול וכולם על הפלנטה? האם ייתכן שמצב זה פוגע בהבחנה שלך?

23. האם אתה מאמין לכל מה שאומר אדם שאתה מכבד, רק משום שסמכת ידך על כל מה שאמר עד כה? האם אתה לוקח בחשבון שייתכן שחל לאחרונה שינוי בחיבור שלו לרוח או שהוא שכח להשתמש בהבחנה שלו לגבי הצהרה מסוימת עליה חזר.

להבחנה תפקיד חיוני על כדור הארץ בזמן הזה.

היקף ההשפעות מרחיקות הלכת של ההבחנה, או היעדרה,

הוא מעבר לדמיון או להבנה.

אם נהיה מחויבים באמת ליישום הבחנה,

שטף האור שיגיע עקב כך,

ישנה את כדור הארץ בתוך רגע אחד.

הצהרה רבת-עוצמה באמצעותה תבטיחו שאתם מכווננים לגמרי אל המקור:

"על פי ציווי אלוהי, בשם אלוהים, הנני אחד עם הבריאה האלוהית, ובאמצעות נוכחות זו, הנני מתמיר בזאת, בזה הרגע, כל מחשבה, מצב, קשר, דפוס, התקשרות, ברית, חיבור או נאמנות לכל ישות, אנרגיה או דבר שליליים – שאפשר שיצרתי, ביודעין או שלא ביודעין, ביקום הזה – במידה והדבר לא תואם למקור הגבוה ביותר של הבריאה כולה ולתוכנית האלוהית עבור כדור הארץ.

הנני מכוונן עתה לגמרי, בכל הגופים הנמוכים והגבוהים שלי, אל המקור הגבוה ביותר של הבריאה כולה.

על פי החוק האוניברסלי אני מעניק רשות, לכל הצפנים המקודשים והמתמטיים להם אני אחראי, ושאותם אני נושא, נשאתי או אשא לעבור עכשיו למצב טהור בהתאמה לסדר האלוהי ולהישמר במצב זה לעד, בהתאם לרצון האלוהי הגבוה ביותר. כן יהי. וכך הוא".

(כהיענות לחוק האוניברסלי, חזרו על ההצהרה שלוש פעמים).

אתר: www.lightascension.com