דולפינים, מלאכים וייעוד אנושי

מסר המלאך הנעלה אריאל
באמצעות אייזק ג'ורג'
מאנגלית: סמדר ברגמן

ברכות לכם, לכל אחד ואחד מכם ולכולכם! כאן אריאל, מה שלומכם? ברכות, אלוהה כפי שאומרים באיים הגדולים, ברוכים הבאים. אנו כאן כדי לחלוק אתכם בערב זה מידע בנוגע לדולפינים, כמובן, אבל בעיקר לתת לכם, לעודד אתכם, להזכיר לכם את החיבור שלכם עמנו ועם הדולפינים ואל האלוהות שלכם. אבל איננו עושים כעומדים על במה ואומרים שכך הם פני הדברים, כך זה הולך להיות, כך זה היה תמיד. אנו אומרים לכם שגמישות חדשה מגיעה ועולה בתוך רוח כל היש, וחלק מהרוח הוא להכיר תחילה שאתם ריבוניים, שאנו כאן כדי לשרת זאת. ולכן באינטראקציה שיש לנו עכשיו אתכם, אתם מחליטים ובוחרים מה בעל-ערך, ומה אתם לוקחים עמכם מערב זה, מאינטראקציה זו שיש לנו יחד, ומכירים בכך שמה שמרגיש כאמת עבורכם הוא אמת, כיוון שכל שאנו מגישים הוא דעה של הממד ה-11. מידע הוא מידע, אבל אם הוא אינו מהדהד עם לבכם אין הוא המידע שלכם.

הרמז המסייע הנוסף כאן הוא להאזין באמצעות גופכם ולבכם, ופחות באמצעות האינטלקט שלכם, כיוון שקורה כאן יותר מאשר מילים, ואנו בהחלט רוצים בכך ומתכוונים לכך. ולבסוף ועבור רובכם, זו הזדמנות לשלב דברים. לא מדובר רק בלמידה, מדובר בהיזכרות, בהבנה ובהיערכות. לכן למטרת המידע הזה הוא מוצע כ"דולפינים, מלאכים וייעוד אנושי", וברור שהחלק החשוב ביותר עבורכם הוא הייעוד האנושי. אנו מדברים כאן על ייעוד לא כעל תכנית קבועה או סיפור קבוע שבדרך כלשהי שוללים את הרצון החופשי שלכם. אולם הוא מרחיב תפיסה זו של רצון חופשי וכולל אותה.

הרצון החופשי שלכם הוא היכולת של נשמתכם לבחור ולחוות כל חוויה, ואחד הדברים שאנו עומדים לחלוק אתכם הערב קשור לחוויה של היותכם בני אדם שהיא אינה רק היותכם בני אדם. משמעות הדבר שיש לכם רב-ממדיות שהיא הרבה יותר מכפי שחשבתם שהיא רוב חייכם. כמה מכם בחדר זה תמיד חשו שלא במקומכם ושאין זה ביתכם, האם יש שיתוף פעולה כאן? האם מישהו יכול לומר שזה נכון?

"כן" (הרמת ידיים).

מדובר בין ארבעים וחמישה אחוזים לחמישים אחוזים מהנוכחים בחדר. האם יש מישהו נוסף שמתחבא ולא רוצה לומר זאת? אין כאן שום דבר להסתיר. רוב הישויות בזמן הזה, ואין זה משנה באיזו שנה נולדתם, ובאיזה עשור אתם מוצאים את עצמכם, הן בעלות אזרחות כפולה זו, והאזרחות הכפולה השייכת לרוח היא השייכת לרוח, וזו השייכת לאנושות היא השייכת לאנושות, אף על פי שהמשחק וטבעו של המשחק על הפלנטה השתנה וישנם שני קווי זמן ושתי מציאויות שמתמזגים. אתם עדיין חשים יותר כחלק ממציאות אחת מאשר מהמציאות האחרת, ולכן חוויה זו של בני האדם, הייתה, כפי שאתם מכנים זאת, אתגר. זה אתגר כיוון שאתם כאן כמסתננים. עכשיו, למילה הזאת יש הקשר "חמקני" בתפיסה של התרבות האנושית. במה שמכונה זמני מלחמה או זמנים של מתיחות, מסתנן נתפס כאויב. אבל אנו אומרים לכם שתפקידכם כמסתננים הוא תפקיד של ידיד אוהב.

הסיבה שאנו מדברים על הסתננות היא כיוון שאתם נכנסים למינים האנושיים, וכן, היו לכם גלגולים רבים כבני אדם בעבר, אבל רבים מכם גם התנתקו מן האנושות לפני זמן רב וכעת אתם מגלים שנכנסתם לתוך התנסויות אלה כדי להביא אל תוך חוויה זו יותר ממי שאתם כישות רב-ממדית ופחות מהרקע וההיסטוריה האנושיים שלכם. ומסיבה זו הייתה לרבים מכם, איך נאמר זאת, פעילות אינטנסיבית של ניקוי גלגולים קודמים, כיוון שכל הסיפורים הללו, וכל החוויות הללו הם למעשה חלק זעיר של הזיכרון שלכם, של ההוויה שלכם ושל הייעוד שלכם.

למה זה קשור? איך תוכלו להשתמש בזה בחייכם, היותכם מסתננים? ובכן, ברור שכאשר אנשים אחרים מתעוררים לעובדה שהם אינם מרגישים אנושיים, חווים קושי ואתגר להרגיש אנושיים, יש להם מישהו אחר שעמו הם יכולים לדבר, וזה אתם…. נכון? הם שואלים שאלות, דברים מאתגרים אותם, הם לא ממש מבינים את החיים בעולם בזמן הזה, למעשה אפשר שהם מעולם לא חשו בנוח בנוגע אליו והם מגלים בכם ידיד. וכך, כאשר אנשים פוגשים ישויות שכמותכם, שאתם עשויים לכנות אותם בשם "הישנים" או "קוסמים", או בכל שם שתרצו, כאשר לפתע פתאום הם "נדלקים" על ידי אירוע כלשהו בחייהם, יש להם מפלט ואתם המפלט הזה. וכך באותו זמן שאתם מסדרים את חייכם, אתם גם מסייעים לאחרים לסדר את חייהם. באופן תת-מודע, לא-מודע, אין זה משנה כיצד תכנו זאת, אבל אתם עושים זאת גם במודע, כיוון שבחרתם להיות כאן בזמן ובמרחב האלה.

אחד הדברים שרצוי להבין בעבודה שאתם עושים הוא שרק בגלל שאתם כאן, זה מספיק. אולי רבים מכם מרגישים שאתם צריכים לעשות יותר, שהייעוד שלכם כולל עבודה גדולה יותר, שחשוב יותר לעשות משהו מועיל מאשר פשוט להיות מועיל. אנו אומרים לכם שזה תומך לא פחות ואפילו יותר להיות פשוט מועיל, ואיננו מתכוונים ליעיל בנקודה זו, אנו מתכוונים למועיל, שמשמעות הדבר שכאשר אתם בהירים, אתם הופכים להיות מיקוד להפיכת דברים אחרים סביבכם לבהירים. כאשר אתם מניחים בצד את הניסיון שלכם לזהות את עצמכם באופן מוחלט כבני אנוש, אתם למעשה מגשימים את הייעוד האנושי שלכם, שהוא להפוך ל-HU-MAN, אלוהים באדם, אישה בצורה האנושית; אלוהים בצורה האנושית, אלוהים בצורת אישה. זהו הייעוד של האנושות, אם תרצו.

לא כדי לפתור את זיהום האוויר, בתור שכזה, או את פקקי התנועה, או את הנושא הפוליטי ההוא או את הנושא החברתי ההוא, אלא להבין שכל הדברים יגיעו לפתרון כאשר תאפשרו לעצמכם להיות עצמכם, ממש כפי שהדולפינים עושים. אולי השיעור הגדול ביותר או הדוגמה הגדולה ביותר של האלוהות היא לצפות בדולפין. הנה לכם גזע חוץ-ארצי אליו יש לכם גישה ברגע זה! אינכם צריכים לעזוב את הפלנטה, אינכם צריכים אפילו לצאת למסע אסטרלי, אינכם צריכים לטוס לכוכבים, אתם יכולים להיות כאן ולראות ישויות כגון אלה או לקרוא עליהן, או להאזין להן. הדבר בו אתם פוגשים הוא את עצמכם בצורה אחרת. אם כל שיש הוא כל-היש, ואתם הגעתם לרמה מסוימת אם תרצו (היינו מעדיפים להשתמש במונח 'התרחבות' של תודעה), אתם תדעו שאתם הם והם כבר יודעים שהם אתם.

אין להם את אותן ההגבלות שיש לכם, כיוון שהם לא הציבו אותן שם. אין להם את אותם הרעיונות והמגבלות כיוון שהם מסרבים להציב אותם שם. הם מעונינים רק להיות נוכחים ובעכשיו, ומשמעות הדבר שהם נוכחים במציאות שלהם כפי שהיא ברגע, הם נוכחים בה לחלוטין ובשלמות. זה מה שניסו לגלות לאנושות כל התורות הרוחניות וכל המיסטיקנים הגדולים של כל הזמנים. המהות המולדת של תודעת הדולפין נקייה לחלוטין ממה שאתם הייתם מכנים בשם דאגות העבר וחרדות העתיד. לכן, כל שקשור לדולפין הוא נוכח ברגע ובוטח ברגע גם כן.

לכן, אמון, אמונה, דברים אלה אינם רק מילים יפות. אינכם מתבקשים לקבל דברים אלה פשוטו כמשמעו, ללא ספק כלשהו או הבחנה מנטלית. אולם הדולפינים עורכים הבחנה, שיפוט וקביעה אלה ברגע, ברגע שבו הם דרושים, ולכן הם לחלוטין ובשלמות שובבים ואוהבי משחק. עכשיו, כאשר תתחילו להבין שאתם כפי שהם והם כפי שאתם, נמצאים פשוט על נתיבים התפתחותיים מקבילים, לא מתפלגים, אז אתם יכולים להתחיל לראות את הערך של היותכם עצמכם. אין זימון רוחני גבוה יותר, אין משימה מטפיזית דגולה יותר מאשר להיות עצמכם. כאלה הם הדולפינים והלווייתנים.

מדוע הם מעורבים בהתפתחות שלכם כמין וכה מתעניינים בה? כיוון שהם מכירים בקרבת המשפחה שלהם אליכם. אתם כפי שהם. הם נשמות חיות, הם ישויות אינטליגנטיות חיות, הם מבינים כיצד לחיות בתיאום עם הסביבה בה הם חיים, לא בקונפליקט עמה, והם אוהבים ואוהבי משחק ומתקשרים עם כל אחד בחדר זה בכל עת. אינכם צריכים אפילו להאזין לקלטות או לצפות בסרטי וידיאו, אינכם צריכים לנסוע לאיים ולאוקיינוסים ולמצוא אותם ולקוות שאולי אחד מהם יתקרב. הם רב-ממדיים, הם מודעים לרב-ממדיות שלהם והם מודעים שהזמן והמרחב הם אשליה שלמה ומוחלטת של ההכרה. הם נוכחים מספיק כדי לבוא אל תוך המרחב שלכם, אם תזמינו אותם באופן מודע. אין זה שונה בהרבה מלהזמין מלאכים, השפעה מלאכית אל תוך ההתנסות שלכם וזה המקום בו נמצא החיבור בין הדולפינים והישויות המלאכיות.

הסיבה שהדולפינים הם כפי שהם, היא כיוון שבמובן מסוים הם מגלמים חלק מהתדר של ממלכת המלאכים, תדר שהוא שירות מוחלט. והם מאושרים לחלוטין בנוגע אליו ואין הוא נטל או חובה או אחריות או אפילו משימה, אלא רק טבעם לעזור. ממש כפי שהם הדריכו מלחים לנמל מבטחים, ממש כפי שהם הצילו בני אדם מאפשרות של טביעה, ממש כפי שהם מסייעים לאימהות ללדת את ילדיהן, אימהות אנושיות, הם גם מתעניינים מאוד ברווחה האישית שלכם כיוון שאתם, ממש כפי שאנו, ממש כפי שאתם, כאשר אתם נמצאים ברגעים מלאי החסד ביותר, מתעניינים ברווחה אלה של אלה, בקהילות שלכם ובוודאי של אלה שחווים קשיים בצדו האחר של העולם. חמלה זו, אהבה חסרת-תנאים זו היא סימן ההיכר של דלפינוס [Delphinus], של הדולפינים. היא קדושתם. הריגת דולפין נחשבה בעבר, ועדיין נחשבת, לפשע שדינו מוות באזור יוון; ביוון העתיקה הייתה זו עבירה שדינה מוות לפגוע בדולפין מכל סיבה שהיא, כיוון שהם נחשבו למפותחים יותר מבני האדם. ברור שסוג זה של פעולה קיצונית שוב אינו הכרחי, אינו רצוי. השכלה היא שדרושה כדי לסייע לבני אדם אחרים להפסיק לחסל את עצמם, כיוון שכל לווייתן וכל דולפין שחייו הועלו כקרבן רק פוגעת בכם ובכל אחיכם, ואף על פי כן הם ממשיכים לאהוב כל אדם ואדם על פני האדמה, ללא קשר להתנהגות, ללא קשר לחוסר המודעות הגסה של פעולות האנושות.

המסר שלנו הערב עוסק בייעוד שלכם להפיכתכם למלאכים, ולהפיכתכם לדולפין בצורה האנושית, מיזוג שני הזרמים, שתי השושלות ברוח. אין משמעות הדבר שעליכם לצמח סנפירים או כנפיים, אתם כבר כאלה, כל שאתם מושלם הוא, כאשר מסירים כמובן את כל שאינו אמיתי. אתם כבר מושלמים באופן מהותי, אבל טוב וקל יותר כאשר אתם מסירים את כל הרעיונות בנוגע לעצמכם שאינם מסייעים, את כל האנרגיות שבתוככם ושמחוצה לכם שאינן תומכות בישות הרוחנית שאתם. ובכל פעם שאתם מקבלים את הגרסה של מישהו אחר בהקשר אליכם, אתם מפחיתים מעצמכם ולמעשה מפחיתים מן האחר. לכן, כאשר תעזבו מקום זה הערב, אם לא תיקחו אתכם דבר לבד מדימויים נפלאים ומוזיקה נהדרת, קחו אתכם את העידוד שלנו אליכם לשחרר כל דבר ואת כל המילים של האחרים, מן העבר ומן ההווה, שאי פעם היו, שאי פעם גרמו לכם לחוש פחות מוערכים, ודעו שבאותו רגע שקיבלתם זאת כאמת, אתם בחנתם את עצמכם כדי לראות בדיוק עד כמה אתם אוהבים ומעריכים את עצמכם.

המסר של הייעוד האנושי, הדולפינים והמלאכים הוא שחרור מוחלט ושלם של כל דבר שאינו הולם את מהותכם האלוהית. במילים אחרות, אינכם צריכים להתגבר על האגו, אינכם צריכים לנסות לחסל חלקים שלכם כדי להפוך למושלמים. להיות מושלם משמעותו לאפשר, לאפשר לשלמות להתגלגל ולזרום דרככם ללא מאמץ, מבלי לדחוף דברים, מבלי לנסות להבנות אותם בדרך מסוימת. יש סטיקר קטן שאומר: "הכל מתנהל בסדר אלוהי". אם מישהו בחדר הזה למד משהו על פיזיקה קוונטית ועל מכניקה קוונטית, הוא היה מבין שתיאוריית הכאוס היא למעשה אחד הדברים העסיסיים ביותר בנוגע לתהליך הבריאה, כיוון שזו דרך באמצעותה הדברים משתנים ואז הדבר הוודאי היחיד בהתנסות החיים שלכם ושל כולם הוא ששינוי יתרחש – הוא תמיד מתרחש.

היינו רוצים להחזיר אתכם לרעיון של תקשורת ישירה, של התנסות ישירה עם אנרגיית הדולפין, עם תדר הדולפין, עם האינטליגנציה, החכמה והאהבה של הדולפין ולחזקו. לכן במשך הרגעים הבאים, פשוט הירגעו, זו תהיה המדיטציה או ההדמיה האחרונה לערב זה ואנו מזמינים אתכם, מעודדים אתכם לזמן צלילים ודימויים אחרים כלשהם, להזמין אל תוך המרחב שלכם, דולפינים! אין זה משנה מאיזה סוג, בקבוקף, דולפין מצוי, דולפין ים תיכוני, מנוקדים או ורודים, וכל מספר שעליו אתם יכולים לחשוב, הם יבואו כיוון שהם נוכחים בזרמי הזמן והמרחב – הם מגיעים לא רק מהאוקיינוסים של הפלנטה הזאת, אלא גם מהאוקיינוסים של הפלנה ששמה "אושיניאה" במערכת סיריוס, מממדים ומשערים שמעבר לה ומגלקסיות אחרות, מיקומים אחרים. הם קיימים במשך זמן רב מאוד, זמן רב מאוד מאוד, והם עדיין ממתינים לברך את פניכם בעת שאתם ברגע.

לכן ברגעים הבאים, היו שקטים מאוד, ושימו לב לכל צליל שאתם שומעים בסביבתכם, שיהיה טבעי ביותר עבורכם על ידי כך שתקבלו אותו פשוט, ודמיינו את עצמכם בתוך האנרגיות המזמינות כל-כך של הדולפינים, בקשו שהנוכחות של הדולפינים תבוא אליכם ברגעים הבאים בשעה שאתם יושבים כאן בשקט. קראו להם פנימה, הזמינו אותם פנימה, ובקשו מסר או דברי חכמה או השראה, פתרון לבעיה שיש לכם אולי, דלת שתיפתח עבורכם, תשוקה שתתגשם, העניקו להם תשוקה זו, אתגר זה והניחו להם לספק לכם תשובה הולמת כלשהי וזכרו אותה. התחילו לקרוא להם עכשיו, דמיינו אותם, זה כל מה שעליכם לעשות. אם אתם זקוקים לריפוי, בקשו אותו. צופו עמם ברגע הנצחי. אם אתם רוצים לחוש בהם קרובים אליכם, הזמינו אותם, אבל זו הבחירה שלהם, כיוון שבמרחב שלכם עמם אתם יכולים להושיט יד ולגעת בהם והם יכולים לגעת בכם. הרגישו כעת במעטפת הזאת העוטפת אתכם, המערסלת אתכם ומקיפה אתכם.

[אתנחתא ארוכה עבור המדיטציה].

בהדרגה, בעדינות רבה, הודו להם והניחו להם לחזור למקום ממנו באו, שמרו לעצמכם הערב כל מסר או ריפוי או השראה שניתנו, כאשר אתם חשים שאתם מוכנים אתם יכולים לפקוח את העיניים או להזיז את גופכם, נשמו נשימה עמוקה ואנו נמשיך.

כעת אנו מוכנים לחלק השני. אהההה….. האם הייתם רוצים להשמיע קול של דולפין? (צוחק ומשמיע קול של דולפין….) כולם יחד (צלילים וצחוק נוספים) הם משמיעים צלילי נקישה כאלה גם כן – אתם יכולים לעשות את זה? (צלילי נקישה וצחוק). טוב מאוד, טוב מאוד, מצוין, יש לנו דולפינים בצורת אדם עכשיו, אה? הנה הם כולם, לא רחוק מהאמת לאמיתו של דבר… לווייתנים גם כן, אלה שיש להם זיכרון ארוך, למישהו בחדר יש זיכרון ארוך? האם ייתכן שהייתם דולפין ולווייתן ואדם? כן! האם זה אפשרי להיות אי.טי. ולהיות אדם? כן. אולם אנו מותחים את הקו בעניין המלאכים. מעניין לציין שמלאכים יכולים להאיר ולמעשה להקרין דרך נשמה אנושית על פי הסכם, אבל הם אינם יכולים להתגלגל לגמרי כאדם. לא, זה לא בתכנית, מעולם לא היה, על אף מה שאולי קראתם או שמעתם. אנו אמורים לדעת, אתם יודעים.

אולם יש סוג אחר של מלאכים שמופיעים בצורה האנושית, הם מכונים רוחות הטבע; פיות, שדונים ושובבים אחרים. אתם פגשתם בהם, ראיתם אותם, והם עשויים להיראות אנושיים, אבל יש דבר-מה מוזר בנוגע אליהם כיוון שהם נמוכים, בדרך כלל, אוזניהם מחודדות, עיניים מסוימות, תווי פנים מסוימים, ולפעמים הם די חוצפנים.

אחד מהדברים שאנו רוצים להזכיר לכם הוא את ההומור, ההומור הוא סימן ההיכר של הדולפינים ובני האדם, לכן אחד מהדברים שאנו מעודדים אתכם לעשות, כהתנהגות אנושית חדשה, הוא להפסיק לקחת את הכל כל-כך ברצינות. אדם חכם מאוד אמר פעם, למעשה היה זה אלוהים שאמר זאת באמצעות אותו אדם, "רצינות גורמת לגלגול נשמות", אז כמה פעמים נוספות אתם רוצים להיות כאן? (צחוק)

"אף אחת".

אפס? טוב, עוד מישהו רוצה גלגול, אחד, שניים, עשרה?

"אף אחד".

אף אחד? (צחוק) עבור רבים מכם זהו, איך נאמר זאת, הריקוד האחרון, התרועה האחרונה, ואתם אמרתם: אוקיי, זהו זה, אנו לוקחים את הפלנטה הזאת לרמה הבאה, אנחנו נעזור לאנושות לצאת מהבורות שלה ולהצטרף לא רק לדולפינים וללווייתנים בקהילה חדשה, לקהילה רבת-מינים, לקהילה רב-גונית, אבל גם לקהילה שיש לה ממשק עם אחיה ואחיותיה מהכוכבים ומממדים אחרים. לכן הייעוד של האנושות הוא לא להגשים מעשים והישגים אדירים בחלל החיצון, אלא להגשים מעשים והישגים אדירים של צמיחה ואהבה במרחב הפנימי. זו השמחה שממתינה לאנושות, אם רק תשחרר את הצורך שלה בשליטה. שליטה היא הדבר שהורג את הנשמה. בכל פעם שאתם מנסים לשלוט אתם באופן בסיסי פועלים מתוך פחד.

אם אתם נכנסים לשותפות עם הרוח אז אתם משחררים את השליטה שלכם, אתם מוותרים על הצורך שלכם בשליטה, ומאפשרים לחיים להיות שופעים דרככם. הדולפינים תמיד בטחו, האמונה משלה תמיד בכל מניע שלהם ובכל כוונה ובכל ביטוי. ישוע המאסטר היה מיוצג בימיה המוקדמים ביותר של הכנסייה כשליח של תודעת הדולפין. סמל הדג התפתח הרבה יותר מאוחר על ידי היוונים כסמלה של הנצרות. תודעת הדולפין היא התודעה האומרת: "איני מפחד מדבר, אני מבין לגמרי ובטוח לגמרי שהחיים הם אני ואני הנני החיים ואין אף אחד שאני צריך לתת לו שליטה בייעוד שלי כרוח מתפתחת, בין אם בגוף אדם, בגוף דולפין, בגוף לווייתן". כל האנשים הופכים מוטרדים מאוד כאשר להקות דולפינים או לווייתנים עולות על החוף, כיוון שהם אינם מבינים את מה שהדולפינים והלווייתנים מנסים ללמד ולומר. הם מדגימים שהם מבינים שזה דבר של מה בכך לסיים את החיים ולהשתחרר; למעשה זו התרחבות ודבר שקל לעשותו. זה רק שער נוסף, הזדמנות נוספת, כדי שאז גם הם יוכלו לחזור בצורה האנושית ולעזור, לעזור להעלות את המודעות לרמה שבה שוב לא יצטרך אף לוויתן למות בשירות משאבי האדם, ושאף דולפין לא יצטרך למות בתהליך איסוף המזון של בני האדם. כדי להעלות את המודעות שאינכם יכולים עוד בשום דרך לפגוע בסביבה, שאתם יכולים לעבוד עמה בהרמוניה, שזה מתחיל בגוף שלכם, בזהות שלכם, ושזה מתחיל בייעוד שלכם לאהוב יותר.

בשיחה הזאת שלנו על הדולפינים, המלאכים והייעוד האנושי, דעו שכל עוד אתם נושמים יש לכם את תמיכת המלאכים, כיוון שאנו כאן כדי לשרת אתכם. כל עוד אתם נושמים יש לכם גם את תמיכת הדולפינים והלווייתנים, כיוון שהם מנסים להעביר אליכם את האחריות על הפלנטה, וזו סיבה נוספת מדוע הם עוזבים במספרים גדולים כל-כך ושזנים אחרים עוזבים גם כן. זה סימן שיש משהו שזקוק לשינוי במסגרת מערכת היחסים שלכם עם הפלנטה כמינים, אבל זו גם העברת אחריות לבריאה הזאת שאתם בראתם, ועכשיו ההזדמנות היא בהישג ידכם לשנות אותה, כיוון שאין כל הצלה כאן, אין כל התערבות שתגיד: "הנה, אנחנו נעשה את זה בשבילכם". לא, אתם כאן כדי לעשות זאת; וחשוב יותר, אתם כאן כדי להיות זאת.

אנחנו מבינים שיש דברים רבים בחייכם שהייתם רוצים לתקן או לשפר או להבין, אבל אלה רק פרטים. הנחיית הנשמה העיקרית שאנו רואים מנקודת המבט שלנו היא שאתם הופכים לאהבה ולאמונה ולביטחון שהודגמו על ידי מורים כגון ישוע, כיוון שדרך אחת להבין את הדולפינים היא באמצעות הוראת ישוע המשיח, וזו גם דרך להבין את המשיח באמצעות הוראת הדולפינים, ואנו משרתים את שניהם, כיוון שהם אותו הדבר בתודעה שלנו. לכן אם אתם רוצים להפוך לבני אדם טובים יותר, חקרו את הדרכים, חקרו את התודעה של הדולפין שבתוככם, המלאך שבתוככם; והמלאך והדולפין שבתוככם אוהבים את הצל שבתוככם גם כן, והצללים שמחוצה לכם גם כן. בכל פעם שאתם פוגשים בצל, אהבו כפי שהדולפינים אוהבים, ללא תנאים והצל יתפוגג מבורותו אל ההבנה שהוא האור עצמו. אנו אומרים לכם זאת, חלק מתהליך ההתפתחות של הפלנטה הוא שכולם בחדר הזה מתחילים עכשיו להבין ברמת התא שיש רק אנרגיה אחת, חיים וכוח אחד, שזורמים בכל הנמצאים בחדר ונגישים לכולם, על ידי הכל ועבור הכל.

"אם לא תשובו ותהיו כילדים, לא תכנסו למלכות השמים". המממ? הרגישו בטבע "הילדי", "הדולפיני" יותר ויותר בימים ובשבועות ובחודשים ובשנים שיבואו ואתם תראו את החיים נפתחים ומברכים את פניכם ומחייכם אליכם בדרך שונה, וכל הדברים יהיו נגישים לכם. "בקשו תחילה את מלכותו", והשמיים יהיו שלכם. למעשה היא כבר כאן, ממתינה לכם שתנקשו ותפתחו את הדלת ותשחו אל תוכה.

אנו מעריכים מאוד את ההזדמנות לחלוק עמכם מסר זה, ולכן תודה לכם שוב על שהאזנתם למסר שלנו, לתשדורת שלנו בנוגע לדולפינים, למלאכים ולייעוד האנושי. אנו מעודדים אתכם, אנו מאיצים בכם לאפשר למידע זה להיות לכם להשראה כדי שתוכלו להיות השראה לאחרים, כדי שאחרים יוכלו לשחות עמכם בשמחה, במשחק, באהבה ובחופש. הכל מוביל לחופש הנשמה המשיחית האינדיבידואלית, והדולפינים מייצגים זאת בישותם גם כן. לכן אתם כה מוקסמים מהם וכה נמשכים אליהם, כיוון שאתם רואים ומרגישים ותופסים בהם את הדבר אותו אתם רוצים יותר מכל, והוא החופש. אנו אומרים לכם שאין הישג גדול יותר בהתפתחות הרוח שלכם מאשר הידיעה שאתם חופשיים לחלוטין, ושחרור אחרים. עכשיו אתם יודעים אפוא מדוע הסתננתם, עכשיו אתם יודעים מדוע באתם, עכשיו אתם יודעים מהי המטרה שלכם, והיא להיות חופשיים ולשחרר אחרים מעבדות השכל, מהעבדות שנכפית על ידי אלה השרויים בפחד, ולשחרר את החברה שלכם, את המין שלכם, מכבלי הפחד ולברך אותם אל חיבוק האהבה.

נאמסטה!