ברכות לאין ערוך

נוכחות המשיח באמצעות אייזק ג'ורג'
מאנגלית: סמדר ברגמן

אני מברך אתכם ברוח האהבה וההוקרה מלב כל הקיים, ואני שמח מאוד להיות אתכם בזמן הזה. כל הקוראים את המילים הללו ירגישו בברכה שתמיד נגישה כאשר הלב אינו מוגן והשכל רגוע, ובהלך רוח זה, אתחיל בדבריי.

ברגע זה, בעודכם קוראים את המילים, אתם וכל המוכר לכם מבורכים. אתם עשויים לתהות למה אני מתכוון במילים "מבורכים", בייחוד כאשר אתם מביטים סביבכם בעולם הצורות וההשפעות. רבות הן המילים שאמרתי, אולם רבים אינם מבינים עדיין מה הייתה משמעות המילים הללו. ואף-על-פי שתוהו ובהו וטירוף דומה שגוברים בקרב ילדי האלוהים על כדור הארץ, קיימת בזמן הזה נגישות גבוהה יותר לברכות מהרוח הקדושה, המומטרות על כל האנושות.

כיוון שכאשר הצורך גדול ביותר, אפילו בחשכה החשוכה ביותר, ברכות של אהבה ללא גבולות מתעצמות בדרכים רבות כדי לחדור מבעד לצעיפי השכל והתפיסה, ולהעיר את הקשה שבלבבות. זהו טבעה של החמלה של האב-האם לכל, ללא תנאי או דרישה.

בתוך עוצמת התפילה ובתרגול היותכם בדממה, במדיטציה, ההיבט המעמיק ביותר הוא טיפוח ההודיה. "הודיה היא הגישה" היא הצהרה פופולרית בה עשו שימוש אלה המחפשים שפע בחייהם. פשוט ככל שהיא נשמעת, למעשה היא הבסיס להפיכתכם לעושי נסים, ויש לי מעט ניסיון בכך. הודיה היא מצב של קבלת הברכות האינסופיות שהבורא מעניק לכם ולכל החיים בכל רגע. זהו אישור האמון בתהליך ובשפע של החיים, והביטחון של עמידה בכל הדרישות לפני שהן מבוטאות אפילו, או לפני שאתם יודעים כלל שהן נחוצות לכם.

הודיה היא המרכיב הראשון בשיתוף הפעולה המודע עם הקיים. בלעדיה לא יתרחש נס, לא תהיה התגשמות של אהבת האלוהים. הודיה מכירה בברכות המרובות ואשר נוכחות בכל רגע בבריאה. כל שדרוש כדי לחוות מצב חסד זהו הוא להיות אסירי תודה קודם לכן, לפני שמבקשים דבר-מה. הודיה גם מכירה בכך שאינכם "העושים", אלא שדרככם עשויה "העשייה" להתרחש. אתם הערוץ ואתם נושאים את האנרגיה. במילים אחרות, אתם מתחילים לראות את עצמכם כאור העולם, ומטפחים את היותכם אסירי תודה על כך. הנה החלק הטוב ביותר; אינכם צריכים להתאמץ לשם כך! כל שעליכם לעשות הוא להשתמש בהודיה כדי לשנות את התפיסות שלכם לגבי הדרך שבה אתם רואים את חייכם, ואז תראו את המצבים שבעולם באופן שונה. סליחה פועלת באופן דומה, על-ידי קבלת הקיים ללא התנגדות, ואם תבחנו את המילה, תוכלו לראות שמשמעותה [המילה forgiveness באנגלית] הוא להעניק מראש, שזה בוודאי דבר-מה שהודיה עושה עבור האדם אסיר התודה.

אימא אדמה מגיבה להודיה. אנשים רבים חיים במסגרת האיזון של הטבע ותמיד הוקירו באמצעות תפילות הודיה את מה שהאדמה והשמש העניקו להם. קל לראות את הארכיטיפים המצויים כאן; השמש הוא הבן, או עקרון המשיח, המעניק את האהבה המזינה ללא הרף וללא הבחנה לכל ילדי הבורא, בין אם חי או דומם, בעל חיים, צמח, מינרל או אדם. האדמה היא עקרון האם, אשר מקבלת את האהבה מהשמש והופכת אותה לצורות בהן יכולים היצורים להשתמש לשם הזנה ומקלט. האדמה מודה לשמש בדרכה שלה, אף-על-פי שאין זה מועיל בהכרח לשייך תכונות אנושיות לדברים אחרים בבריאה. שוב אין זה מועיל להשליך את עצמנו על היבט צורה כלשהו, ואז לסגוד לצורה זו, ואין זה משנה עד כמה נדיבה היא עשויה להיראות. זכרו במקום זאת לכוון את כל ההודיה אל אדון הנשמה, אל העצמי הגבוה, והשאר ימצא את הרמה שלו באופן טבעי.

הברכות של היותכם אסירי תודה יועילו בזמנים טובים ובייחוד בזמנים שנראים פחות טובים. אין זה משנה עד כמה מאתגרים ובלתי יציבים הדברים הופכים להיות, אם אתם יכולים לפתוח את לב הלבבות שלכם לתחושת ההודיה בשל היותכם ילד חי של אב-אם אמיתיים מאוד, אזי כל השאר הופך חסר חשיבות באופן יחסי. יום אחד, השמש יתרחב ויעטוף את כדור הארץ ופלנטות רבות אחרות במערכת השמש הזאת, ואז כהרף עין, אפילו השמש יגווע ובסופו של דבר ייעלם. האם יש להתאבל על סופו של כדור הארץ? איזו טובה תצמח מכך? מדוע לא לזכור במקום זה את הברכות הרבות שאימא אדמה העניקה להיבטים רבים כל-כך של החיים. מתן הכבוד וההוקרה הוא שמשחרר אתכם מן העבר, ומעיר אתכם ברגע ההווה. צורה זו של הודיה חשובה עתה, לא רק בעתיד רחוק כלשהו שגורלו כבר נכתב.

הפלנטה היא אמכם, סמל של האם השמימית שלכם. עד כמה אתם אסירי תודה היום לגופכם, המורכב מאותם מרכיבים המצויים בה? כמה אסירי תודה אתם לחוויה שאתם חווים, רק כדי שהיא תוכל להעיר אתכם לתהילה שלכם שמעבר לצורה? רק אשר תוכלו להעריך את העפר, תוכלו לשחרר את עצמכם מאחיזתו. רק כאשר תאהבו את המקדש שלכם, תוכלו להתעלות אל הכוכבים ובסופו של דבר אל מעבר להם ואל עולמות ההיכל. הנוכחות המקודשת והשמימית של כל הקיים העניקה לכם חיים, המשיח שבכם משתוקק שתחיו חיים שופעים לאין ערוך, והכל קיים בתוך כל אטום, מולקולה, תא, איבר ועצם שלכם.

אף-על-פי שצורת הגוף היא ארעית, היא אינה מגיבה היטב ללעג ולשיפוט. האם אתם יכולים להחיות את גופכם לאחר שהתיש את עצמו וחדל לתפקד? האם אתם חושבים שאני הייתי מסוגל לחשב בקפידה כיצד אקים לחיים את הגוף לאחר שנדקר והוכה? לא, היה זה באמצעות הודיה וויתור על תפיסת מותו של הגוף כ"אמיתית" שאפשרו לרוחי להחזירו לחיים. האדמה רעדה כאשר גוף זה גווע על צלב של עץ. כאשר תחוו רעידת לב, אתם תאיצו את הגוף לתדר של הודיה שיעניק לו את היכולת לדברים שמעולם לא דמיינתם.

כעת, גוף האדמה הוא כגופכם, ולהפך. אם אתם מטפלים בכלי הפיזי שלכם, אך אינכם מכבדים את אימא אדמה, אזי ההודיה שלכם חסרת תועלת. אותה נוכחות אוהבת שמעניקה לכם תודעה, ומאפשרת את פעולת הלב, הריאות והמוח שלכם, מחלחלת בחומר כדור הארץ. כפי שאתם עושים לאימא אדמה, כך אתם עושים לעצמכם. לא רק שאתם והאב-האם אחד הם, אתם והפלנטה אחד הם.

לאור הבנה זו, אל לכם להיות מופתעים שכאשר הפלנטה חולה ומופעל בה "מוד" של שימור-עצמי, גם אתם תחוו תחושות קלות או חזקות של חוסר שקט ואי נוחות. רק אלה שבמכוון או שלא במכוון הפכו אדישים לחיבור זה לעולם הטבעי, לא יהיו מודעים לשינויים המתרחשים עמוק בתוך כדור הארץ, ועמוק בתוך עצמם. על ידי היותכם ערים ואסירי תודה, אתם יוצרים פוטנציאל שיוכל להעיר רבים שלכודים בהזדהות עם אמונות, דאגות ופעולות חיים מלאכותיות שאינן מכבדות אותם או את הפלנטה שתומכת בחייהם.

לכן, הענקת הברכות שאתם מקבלים ללא הרף לאימא אדמה, מחזקת את המודעות של התלות ההדדית של כל החיים, ומעניקה תוקף לחיים בכל הרמות. זכרו, אתם לא נמצאים כאן כדי להציל את כדור הארץ. אתם נמצאים כאן כדי לחיות בהרמוניה עם כדור הארץ, על-ידי השבת האיזון שלכם כישות רוחנית. נכון, שיבת האנרגיה הנשית, עקרון האלה, מתוכננת לרפא את הפיצול הפנימי העמוק של האנרגיות הגבריות והנשיות בכל נשמה, ולשוב ולאחדן באמצעות הנישואים המקודשים של הניגודים ובסופו של דבר לשוב לתמימות המקורית, למצב גן העדן של הלב הנאור שאבדו לפני זמן כה רב.

דעו בבקשה שהיה ידוע מאז ומעולם שהתוצאה של רגע זה לא הייתה מוטלת בספק מעולם, ושרגע זה הוא רק שלב נוסף בריפוי כל הבריאה. תאי גופכם משתוקקים לנוכחות המלאה של הרוח שלכם בתוכם, ממש כפי שאישה משתוקקת לאהובה, ממש כפי שאימא אדמה מקבלת את חיבוק השמש/הבן. האקולוגיה העמוקה ביותר שאתם יכולים ליישם היא לעשות אהבה עם אימא אדמה! כן, בכל מחשבה, מילה או מעשה אתם מראים כיצד אתם מרגישים כלפיה, וכיצד אתם מתייחסים לעצמכם ולרוח. הפכו לאקולוגים רוחניים, ועבדו את הגן הפנימי והגן החיצוני בכבוד ובהוקרה שווים.

ברכות מומטרות עליכם, כאן ועכשיו. פיתחו את לבכם ואפשרו לעצמכם לקבל את כל הדברים הטובים שהאב-האם רוצים לתת לכם. היו אור לעולם, וזכרו לצעוד על פני האדמה באיזון. תרגלו הודיה, הדרך תיפתח בפניכם ואתם תוכלו לצעוד אל תוך מערכת יחסים מבורכת עם הטבע והיקום. מעל לכל, האזינו לקולכם הפנימי, לכו בעקבות הדחיפות הקטנות והאינסטינקטים שמגיעים מאימא אדמה. כאשר אתם מכבדים אותה, אתם שבים ומכוננים קשר שעוצמתו שווה לקשר הקיים בין אם לילדה. שקלו את האפשרות שאימא אדמה והגוף שלכם הם חלק חיוני מתכנית הגאולה. אה כן, וזכרו שהחלק המעמיק ביותר הוא ההודיה. היא סוד הנסים.

שלום עליכם. אני תמיד אתכם.