באיזון

מסר מאת המלאך הנעלה אריאל ומסר מיוחד מאת המלאך הנעלה מיכאל
באמצעות אייזק ג'ורג'
מאנגלית: סמדר ברגמן

שוב ברכות לכולם. ברצוננו להתייחס לכמה מהפלאות שאתם חווים בזמן הזה, לספק נקודת מבט ולתמוך בהבנות המתפתחות שלכם. ישנם גם רבים שמרגישים מגוון גדול כל-כך של מצבי רוח, תחושות, מחשבות והתגשמויות פיזיות (גופניות), שאפשר שזה יהיה מאתגר לדעת בכלל אם אתם מרגישים אלוהיים יותר או אנושיים יותר. אבל ההתנסות השלטת היא זו של המתנה. המתנה למה? בדיוק! זו התפיסה המוטעית של הרגע.

כעת, משיש בכם הכרה כללית שיש ניעור וטלטול שזה עתה מתחילים להיות מורגשים בתודעת ההמונים ובמבנים הפלנטריים, טוב יהיה לשחרר את כל רובדי האגו שהזינו ודאות שנמנעו כל ההשלכות של חיים לא-מאוזנים עם הכוחות הרוחניים והטבעיים. כן, קווי-זמן ואירועים מסוימים נמנעו. אולם הדברים מונחים כעת על כף המאזניים, ובחירת ההתנסות הקולקטיבית והאישית שלכם נמצאת בידיכם. לכן, אנו מבקשים להביא אף יותר בהירות והארה בנוגע לטבעכם האמיתי ולמערכת היחסים שלכם עם כוחות החיים, ביטוי החיים עצמם.

במאזן כל שאתם, כל שחוויתם, כל הזיכרונות שלכם, וכל דבר אחר שמרכיב את מה שאתם מכנים "המציאות" שלכם, חשוב מאוד להביט בהבנות הבסיסיות ביותר. אתם לא בשליטה, ואתם לא לא-בשליטה. הגיע הזמן להגדיר מחדש את מה שאתם תופסים כהוויית המאסטר, וכמו כן, הוויית בן האנוש. חיוני למוטט את הזהויות שלכם אל תוך הוויה אחת, להפחית את ההתנסות המגיבה במסגרת המציאויות המשותפות שעל הפלנטה הזאת, ותשרת אתכם לקיחת אחריות מלאה יותר לקבלת מה שאתם יכולים לשנות וכמו כן, מה שאינכם יכולים לשנות. למשל, בואו נתחיל ב"בריאת המציאות שלכם", הידועה גם כבריאה משותפת.

אתם מרגישים דחף, תשוקה או פשוט צורך. המוח שלכם עסוק תמיד בצרכים וברצונות. הלב שלכם עסוק בחלומות ובתשוקות. הנשמה שלכם לא עסוקה בדבר, חוץ מאשר לחוות את עצמה במערכת יחסים עם התרשים האלוהי שלה ונבטי הבריאוֹת שלה. הרוח שלכם צופה מתוך ניתוק בהנחיה העיקרית, שהיא להפוך מודעת לגמרי בכל רמת הוויה, בכל רובד צורה או היעדר צורה. פשוט, נכון? אתם "דחפתם" קדימה אל תוך החומר במשך עידנים רבים, ועכשיו אתם דוחפים לקראת אחדות עם כל היש מהר ככל שאתם יכולים, ורק בקושי מסוגלים לחכות לאותו רגע בודד של איחוד מחדש. אולם אתם בראתם במשותף תכנון זה של ביטוי, ואתם גם חיים אותו. רק אתם והוא. ומה אם הכל היה בסדר? האם תוכלו לנטוש את המרוץ הפזיז לקראת קו הסיום הרוחני (שאינו קיים), ופשוט "להיות בסדר" עם מי שאתם והיכן שאתם ברגע זה?

בריאה משותפת היא ממלכת הביטוי, לא הדחיסה. המאסטריות אין משמעותה שאתם שולטים בחיים, או באיתני הטבע, או ביקום. בריאה משותפת אולטימטיבית היא שחרור השליטה. קביעת מהי ערכה של החלטה, ומהיכן היא באה היא השליטה שלכם. אלה הם המשחקים, השלבים האחרונים במשחק של האגו. סיימו את המשחק. החיים אינם דבר-מה שאתם רוכשים בו שליטה, הם משהו שאתם משתתפים בו ביצירתיות משותפת ומשהו שאתם מבטאים. אתם בוחרים מה אתם רוצים לחוות, וזה פשוט יתרחש, או שלא. רצונו של מי ביקשתם שיעשה כאן? אם יש משהו שיש לרכוש בו שליטה, אזי הבינו שאתם כאן כדי לשלוט בתפיסות העצמי שלכם, בזיכרונות ובאמונות שלכם, ואז להשליך אותם מעבר מעקה הספינה.

הגיע הזמן לנקות תפיסה מוטעית עיקרית. הרוח אינה צריכה לברוא במשותף אתכם כדי שתצליחו בעסקים, תנצחו בפוליטיקה, תהיו עשירים, אהודים, תנצחו בקרב, תשלטו בעולם, תהפכו מוארים וכן הלאה וכן הלאה. אלה הן תפיסות שבתוך עצמי האגו שמבקשות לשלוט ולהיות מוגנות. הרוח מעונינת רק להיות טבעית, לצמוח בטבעיות, להיות שלווה באופן טבעי, לבטוח באופן טבעי. זהו הטבע האמיתי שלכם. זו האהבה. הטבע האמיתי שלכם שווה לשלנו, לכל החיים, בכל מקום. אין דבר שאתם יכולים להרוויח, אין דבר שאתם יכולים לרכוש שיהפוך אתכם למשהו גדול יותר. לכן הברירה היא, ותמיד הייתה, האם אני נכנע, או האם אני שולט. מהם המניעים שלכם? האם הם נובעים מהפיצול שעדיין יש בכם, או האם הם נובעים מהשלמות שלכם?

השלב הבא באיזון הוא להבין את טבע הפחד. בדואליות הפחד הוא לא-רציונלי ומבוסס על השלכת זיכרון על התנסות עכשווית, או הוא יכול גם להיות מניע ומגן יעיל. תכופות נאמר שהפחד הוא ההפך מהאהבה. אם אתם מפחדים לבטוח בחיים (אלוהים, רוח, לא-חשוב-מה), אז הפחד שלכם אינו רציונלי. ואז יש גם את מה שאנו מכנים פחד מעשי. במצב זה הרוח/הנשמה/האינטליגנציה שלכם מסייעת לכם לפנות ולהביט לכיוון האחר בדיוק בזמן, כדי שנהג המונית לא יעיף אתכם מגופכם בטרם עת. בדוגמה נוספת, אתם מרגישים דחף לאגור קצת מזון ומים כדי שתהיו מוכנים אולי למקרה של מחסור. אין זה פחד לא-רציונלי להאזין ללבכם ולעשות את הדבר הנכון, לפעול על פי האמת שלכם, ללא קשר למה שאחרים עשויים לחשוב, להשתמש ביכולת ההבחנה שלכם, לקבל החלטה. האם המוטיבציה שלכם נובעת מההכרה ומהזיכרונות שלכם, או האם היא נובעת מלבכם?

כדי להיות האיזון, חשוב שתאזנו את עצמכם בכל הדרכים. היו ספונטניים, ותכננו מראש. תנו אמון, ולכו בעקבות הרוח שלכם ללא היסוס, אפילו אם ההצעה שצצה היא שתטפסו למקום גבוה יותר. היו אמיצים, ואמרו לא לכל רודנות שמתחפשת כסמכות, ללא כל כבוד לריבוניות שלכם (או לריבונות של כל אדם אחר במידה שווה). אפשרו ועשו את כל הדברים ללא התקשרות לתוצאה. פשוט היו התודעה שלכם, ואפשרו לאהבה טהורה ולפעולה טהורה להתעורר בהתאם לרגע.

אף-על-פי שאתם עשויים לחשוב שהגרוע ביותר כבר מאחוריכם, "הגרוע ביותר", ו"הטוב ביותר", עוד לפניכם. אין זו רק נבואה, זו כנות. האופן בו אתם בוראים, והדרך שבה אתם מגיבים לדברים שלא בשליטתכם יקבעו איזה סוג חוויה זו תהיה. החשכה אינה הולכת לשום מקום, אבל אתם יכולים להשתמש באור כדי להאיר את החשכה. אם תסירו את אורכם, הכל יהיה חשוך. הדליקו את אורכם במקום לנסות להתנגד לכל דבר שלא מתאים לתמונת המציאות שלכם.

באיזון אתם תמצאו את כל שדרוש לכם, היום ובימים הבאים. שוב לא יהיה עליכם לבחור האם להיות העצמי האלוהי שלכם, או העצמי האנושי שלכם. מה ההבדל? איננו רואים הבדל, לבד מזה אשר בראתם בראשכם. הקשבה, הבחנה וחוש הומור טוב הם דברים יעילים. בדרך זו אינכם צריכים להעמיד פנים שאתם לא מפחדים, או שהדברים שמתרחשים סביבכם אינם קיימים. הצורות אכן קיימות, נהג המונית יכול לדרוס אתכם, ההכחשה שלכם היא תוצאה של פחד, לא תוצאה של מאסטריות. המאסטריות היא האחריות המוחלטת, ומחייבת ויתור מוחלט על שליטה. אמון הוא אהבה, וויתור על הניסיון לגרום לכל להתרחש. הוא מתיש אתכם ואינו-הכרחי.

אין משמעות הדבר שאין דבר שעליכם לעשות כדי לתרום לשיפור חייכם, או לחוות שפע רב יותר בחייכם. משמעות הדבר היא שבמציאות, מעולם לא היה עליכם לפחד שמא לא ידאגו לכם, שלא תהיו בסדר. עכשיו, ברגע זה ממש, רוב ההתנסות האנושית מבוססת לא על יצירתיות, אלא על הישרדות, על שליטה במקום על אמון, על חמדנות במקום על שיתוף, על רודנות במקום על שיתוף פעולה, ועל מחסור במקום על שפע. לא כך אתם אמורים לחיות, והאינסטינקטים שלכם יודעים זאת. "הזוהר האחד" אשר הוליד את הכל לא ברא סבל. סבל הוא תוצאה של אמונות ששוב לא משרתות את ההתפתחות שלכם. דבר לא חסר לכם מלכתחילה, אבל אתם אפשרתם לעצמכם להשתכנע שלעולם לא יהיה די משום דבר כדי לספק את ההשתוקקות שלכם. אמונה זו נמצאת בלב כל האחרים בנוגע לחיים עצמם, והיא אבי הפחד. זו התרמית הגדולה ביותר על כדור הארץ בזמן הזה. אתם קוראים לה צרכנות וקפיטליזם.

יש איזון עדין עכשיו, חד כתער. על חוד זה אתם עומדים, נקודת העזיבה מכל שנמוג אל העבר. כל אחד מכם יתרום לתהליך השיבה לאיזון. לכל נשמה יש תפקיד. האופן שבו אתם מתפקדים בחיים עשוי להיות בעל חשיבות גדולה לרבים. סוג חדש של אומץ יידרש במהרה, נכונות להפגין את מהות החזון האמיתי ביותר שלכם לגן העדן עליי אדמות, נכונות לוותר על הכל מבלי לדעת מה עשוי להיות הדבר הבא שיתרחש. זה חוד הסכין. זה האיזון.

אנו מכירים בכם כערים וכמעוררים. אף אחד אחר אינו יכול להגשים את התפקידים שאתם קיבלתם ברצון כפי שעשיתם, אולם אתם מפגינים הודייה וענווה, שמא תשכחו שאתם בשירות האור והחיים. היו מי שנולדתם להיות, והתעלו בדרך שהולמת למעמד. אנו תמיד אתכם. בכל הדרכים.

סיימנו.

המלאך הנעלה מיכאל:

אני הנני המלאך הנעלה מיכאל, אדון הדרך! אפשרו לרוח שלכם להתכוונן לאחד שהוא הכול, שהוא אהבה! הפרעות גדולות קיימות בכם וסביבכם, אך אל תיחלשו או תפחדו. אלה הם הניקויים של הכרת ההמונים, הסיוטים הקולקטיביים של המין האנושי. אף-על-פי שאתם ניצבים בפתחו של התוהו ובהו, דעו שלאמיתו של דבר כל שקורה עכשיו בצורת אירועים עולמיים, הוא איזון מחדש שמהווה לימוד לנשמות רבות שעדיין מהלכות בשנתן, שעדיין אינן מודעות למורשת הרוחנית שלהן ושעדיין אינן מודעות גם למלכודות הרבות של המוח שעסוקות בשעבוד הנשמה. חלק אחד של האנושות הגשים דרך חיים לא מאוזנת, שמנוגדת לחוקים הרוחניים והטבעיים. כל שאינו טהור מזמן עתה טיהור.

לכוח התפילה, לכוח הכוונה, ולבחירה המכוונת לחיות בתדר של שמחה ואהבה תהיה השפעה מקלה על השפעות הטיהור, אבל אין צורך להתנגד לתהליך, או לראות דברים רעים היכן שאינם קיימים. לחילופין, אל תעוורו את עצמכם בכוונה תחילה על-ידי כך שתעמידו פנים שאינכם רואים דברים רעים שקיימים שם. אם תפנו את ראשכם, איך יהיה די אור כדי לגלות את שמבקש ריפוי? התעלמות והכחשה הן הפרדה ועיוורון, לא שלמות ואור. העניקו השכלה לנשמתכם. למדו את הכרתכם לציית לה, ואפשרו ללב שלכם להאיר את כל הידע. החכמה דרושה כעת, בייחוד החכמה לא לנסות לעשות משהו לבד. זמנו את האהבה והחכמה כדי שידריכו אתכם. אל תסתמכו על צורך כלשהו לאחריות נוספת מזו אשר ניתנה לכם בדרך טבעית, שהיא האחריות לתגובות שלכם ולפעולות שלכם שנובעות מהן. היכולת העיקרית שלכם להגיב היא לאפשר. אפשרו למה שצריך להתרחש, להתרחש. כמו כן, אפשרו את כל שאתם יכולים להשפיע מתוך האמת שלכם, את שאתם יכולים להפעיל מתוך הנוכחות שלכם.

אלה שמתנגדים בכוונה לאור שהם, הם מורים בהחלט. אך אל תצטערו בגין אלה שבאמצעותם השיעורים מגיעים. לאמיתו של דבר, אין אויבים, וגם אין גיבורים. אין הצלות, ואין התערבות ללא סיבה קיצונית. לא ניתן לברוא עוד "השמדת אטלנטיס", אבל עדיין לא התרחקתם מצורות מחשבה אחרות שאינן תומכות בזהות האמיתית שלכם כרוח וכנשמה ריבוניות. בנקודה זו, חיוני שתישמרו כנגד כל ניסיון להוריד אתכם למעמד של נתון סטטיסטי, או חפץ שיש לנטר. ראו ניסיונות שכאלה כהזדמנות שלכם להיות נאמנים לטבע המולד שלכם כבנים וכבנות היקום, אזרחים קוסמיים בהם שוכנת הסמכות המוחלטת. כלי הרצון החופשי עומדים לרשותכם. השתמשו בהם בחכמה והשתמשו בהם היטב.

הצעיפים שבינינו ממשיכים להתפוגג, ואלה שהם אחינו נמצאים כאן כדי לסייע לכם בסוף המשחקים, בסוף ההפרדה. בכל יום אנו מברכים הביתה רבים שנלכדו בבורות מעשה ידיהם, ועכשיו הם כאן כדי לעזור לכל המבקשים שלווה. הזיזו הצדה את השיפוטים והציפיות, ואמצו את העצמי שלכם. זכרו את נוכחות האני הנני של התודעה שלכם. אינכם פחות מאשר כך, והדבר כולל את כל האנושות שלכם גם כן.

היכונו לימי שמש ולסערות, והיו קשובים לקריאות האחרים לנחמה ולהזנה. אתם כלי של אהבה באיזון החיים. אנו מעניקים את חכמתנו, הגנתנו ואהבתנו לכולכם. יהי כן.

סיום התשדורות.